Fórum - Zobrazit téma - Mám otázku - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Mám otázku
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Mám otázku

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 8:01 pm    Předmět: Mám otázku Citovat

Teď se mi poslední do¨bou honí hlavou co by se stalo, kybych dostal zasvěcení do R3 aniž bych absolvoval 1 a 2 stupeň?Zkoušel jste to někdo?
Strašně mi to vrtá hlavou.
Díky za odpovědi předem!

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 8:48 pm    Předmět: Citovat

Dostal by jsi to, co můžeš dostat. Všechna 3 zasvěcení najednou. Jen by ten třetí stupeň nebyl tak silný, ale časem by se zesílil, kdybys s tou energií pracoval. Pokud bys byl mistr v nějaké jiné energii, pak by bylo možné zasvěcovat jen do mistrovského stupně, protože obsahuje všechno. A hlavně jsi už odpracoval pro jinou energii to, co jsi měl. Pokud tvé osobní vibrace jsou hodně vysoké, zvládneš mnohem víc než někdo, kdo se právě "probudil".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 9:19 pm    Předmět: Citovat

Nemohl by jsi plně využít umění Reiki. To, že existuje určitý systém ve výuce má svůj důvod a není to jen zbytečné omezování a protahování.

Je o to samé jako kdybych chtěla v orlím spáru (kungfu), který cvičím, dělat pokročilé techniky a formy, aniž bych se pořádně naučila základní pohyby, které jsou nutné, aby sis připravil tělo na další formy a pohyby.
Aby jsi mohl efektivně používat Reiki, musím mít praxi, zasvěcení to neřeší. Je lepší budovat praxi postupně.

Jak ale řekl Lightworker, někomu to učení pujde snadněji, někomu ne. Ale i tak, je lepší dodržet zavedené postupy a zasvěcovat postupně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 12:15 pm    Předmět: Citovat

Filio,videl sem pár volů,co nemeli R3 sice hned,ale hodně rychle a pachali vic škod,než užitku.Takže postupná cesta v tomle ohledu není určitě na škodu.
Jak napsala Narya,neni to jenom o zasveceni,ale i o práci a hlavně je to o práci na sobě.Když se dostaneš hned k rychlýmu autu,tak to z tebe taky neudělá dobrýho řidiče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund