Fórum - Zobrazit téma - Reikovani pacienta s hlubokou zilni trombozou - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reikovani pacienta s hlubokou zilni trombozou
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reikovani pacienta s hlubokou zilni trombozou

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 11:13 am    Předmět: Reikovani pacienta s hlubokou zilni trombozou Citovat

Dobry den,

mam pacientku, ktera prodelala hlubokou zilni trombozu v lytku leve nohy. Nyni jeste bere lek na redeni krve (Warfarin) a to jeste minimalne 3 - 4 mesice.

Chci se zeptat, zda celkove reiki osetreni je v pohode, nebo by mohlo dojit k nejakym komplikacim (Napr. uvolneni trombu). Nebo lepsi pockat po kontrole. Reiki by chtela, nebot uz ho pred trombozou mela a prijala s uspokojenim.

Uvitam jakekoliv dalsi rady a zkusenosti, ktere budete ochotni poskytnout.

Dekuji predem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 11:19 am    Předmět: Citovat

Zdravím,zkoušel sem se na to nacítit a podle mě by bylo fajn posílat ji reiki na dálku se záměrem ukotvení energie,harmonizace a ustálení.S celkovým ošetřením bych počkal až po prohlídce.Teď bych ještě odstranil bloky na příjem tekutin a vylepšil uzemnění 1.čakry skrze nohy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 9:37 am    Předmět: Podekovani Citovat

Diky Ageusi. Jak se odstranuji ty bloky na prijem tekutin?

Mate jeste nekdo nejakou radu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 12:07 pm    Předmět: Citovat

Bloky na prijem tekutin se dají odstranit zamerem pri energetickem leceni a nebo pomoci SRT pres vyšší ja,coz je v podstate to stejný.
Poradil bych ti,jak prímo pracovat v en.poli,na které vrstvě,popřípadě čakře,ale to se takhle na dalku a pres net nedá.Myslim,že ale mas určite bohate zkusenosti s lecenim,takze tam akorat pridej ten zamer na odblokovani prijmu tekutin,popripade na srovnani energii,souvisejicich s tou 1.čakrou.Doporučil bych i červený víno,ale to nevím,jestli by mě doktoři neukamenovali:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arima
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 9:20 pm    Předmět: Citovat

ageusi asi ukamenovali. Červené víno nařeďuje krev (také pivo). Warfarinem se také nařeďuje krev a pomocí Quikova testu se hlídá, aby nedocházelo k velkým výkyvům v naředění. Paní si proto určitě hlídá příjem potravin s obsahem draslíku. Dost nepříjemná záležitost pro milovníka zeleniny.

Zbultrane: K reikování při užívání pilulek se nemohu zodpovědně vyjádřit.. Měla jsem stejnou příhodu s femorální žílou na levé noze, zážitek byl vylepšen plicní embolií. Dva roky jsem baštila Warfarin, pak po zvážení rizik a dohodě s lékařem jsem s práškem skončila. Nyní ředím přírodním potravinovým doplňkem (občas i vínem či pivem) a denně reikuju. Nevěřil bys, jak ty nohy berou energii...až mi z toho vždycky ztuhnou prsty (i když to může také být i něčím jiným, na chodidlech je spousta reflexních bodů). Panu doktorovi na kontrolách se s tím nesvěřuju. Je sice super a má přehled o výzkumech v této oblasti, alternativní medicínu neuznává, protože se nedá změřit ani nijak statisticky vyhodnotit její účinnost.
Já za sebe bych doporučila počkat s R. do ukončení nařeďování práškama. Přeju jí, ať se brzy uzdraví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 2:37 pm    Předmět: Pro Arimu Citovat

Tak ted si prave nasi konverzaci precetla pacientka a rada by vedela jaky potravinovy doplnek na redeni krve jsi po dobrani varfarinu pouzivala. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
arima
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 3:28 pm    Předmět: Citovat

Potravinový doplněk se jmenuje CRANBERRY STAR. Jeho popis je možné nalézt na www.prozdravi.cz.
Myslím si, že by paní měla vydržet určenou dobu léčby Warfarinem. Nevím, jakým způsobem jí v nemocnici rozpouštěli straženinu...pokud pouze injekcemi (nebo i pomocí katetru v žíle). Vše se najednou rozpustit nedá... Warfarinem se vlastně pomaloučku pokračuje v rozpouštění. V každém případě by to chtělo po ukončení základní léčby konzultovat s lékařem (já jsem přijala riziko, že po dalším tomto zážitku budu užívat Warfarin doživotně). Takže NEUSPĚCHAT Smile [/u]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 7:18 am    Předmět: Citovat

Tak pacientka byla na kontrole u lekare a nic se na jejim stavu nezmenilo. Takze leky na redeni krve musi brat porad dal ... snad pomuze to cervene vino.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
arima
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 7:11 pm    Předmět: Citovat

ageus: už jsem to asi psala - červené víno nařeďuje. Je dobré, ale až po vysazení léčby Warfarinem. Pokud ho bude pacientka pít a užívá přitom lék, rozhodí si Quikův test (měření výšky naředění)! Nastavenou výšku naředění je dobré si držet bez velkých výkyvů.
Kdyby se s lékařem dohodla a naředění si nechala nastavit na každodenní konzumaci stejného množství jednoho druhu vína..... Wink Ale jak už jsem psala. Je to opravdu záležitost na delší dobu... Takže to chce opravdu mít trpělivost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 12:11 pm    Předmět: Citovat

Paní, co ke mě teď chodí, má podobný problém, ale nikdy mě nenapadlo, že by reiki mohla i uškodit, když se běžné posílá i lidem ve vážném zdravotním stavu. Jsou opravdu nějaké případy, kdy aplikace reiki není vhodná? Nerada bych přispěla k nějakým problémům... A co samotné zasvěcení do reiki, je podmíněné nějakým vyhovujícím zdravotním stavem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arima
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 10:04 pm    Předmět: Citovat

rendyy. Myslím, že reiki je laskavá energie, která pomáhá. Má úvaha vychází z předpokladu, že reiki hlavně regeneruje játra a ledviny (už nevím, kde jsem to četla).
Warfarin je lék na ředění krve a při jeho užívání je důležité udržet si v těle pokud možno stále stejnou hladinu (koncentraci) tohoto přípravku. Změna nahoru či dolu není ideální. Pacientovi v nemocnici nastaví hladinu naředění a on musí po propuštění domů dodržovat určité zásady v životosprávě. Jinak mu bude hodnota naředění moc kolísat a to nebude dobré (moc řídká krev, větší možnost krvácení při nepatrném poranění - moc málo naředěná krev, větší riziko opětovné trombozy).
To bylo trochu z medicíny a teď se vraťme k reiki.
Zregenerovaná játra a ledviny rychleji odbourávají jedy (že je Warfarin také pěkné.... snad nikdo nepochybuje). Takže mám asi tuto představu. Po každém ošetření reiki se asi nekontrolovatelně zhoupne hladina naředění směrem dolů (jak ledviny s játry po dopingu energií pilně pracují).
Někde jsem četla doporučení, že pokud bere někdo nějaký lék, měl by o užívání reiki uvědomit svého lékaře.
Já osobně užívám stále Reiki a Cranberry a jsem v pohodě. Někdy mi prsty ještě ztuhnou, častěji však na druhé noze (té zdravé Smile )

V době, kdy jsem se osobně potkala s reiki jsem v nějak moc vyhovujícím zdravotním stavu nebyla a bylo to skvělé. Dnes, po více než roku přátelství s R2 toto shledávám za stejně fantastické jak na začátku (o to lepší, že se mi mé staré problémy lehce připomenou jen tehdy, když se potřebuju dozvědět o nějakém "šlápnutí vedle") Embarassed
Toť můj názor k otázce, zda je zasvěcení do reiki podmíněné vyhovujícím zdravotním stavem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund