Fórum - Zobrazit téma - Henochiánský popř. Barbarsko uránský slovník! - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Henochiánský popř. Barbarsko uránský slovník!
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Henochiánský popř. Barbarsko uránský slovník!

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 4:26 pm    Předmět: Henochiánský popř. Barbarsko uránský slovník! Citovat

Nikde nemůžu ani jeden sehnat.Sháním to proto, že mi jeden známý doporučil přeložit modlitbu Andělíčku můj strážníčku do henochiánštiny.Ale jinak to chci i na NLP nebo reiki čarování, taková reiki sprcha vyvolaná henochiánsky podle mě bude 200% silnější než normálně mluvená.Nevím jestli s tím nemáte nekdo nějakou zkušenost, ale bych Vám vděčný za ten slovník.Když mluvíte henochiánsky obejdete tím receptory vědomí a tím to jde rovnou do nevědomí a získá to tak neskutečnou materializační schopnost.Jinak henochiánština je jazyk andělů, "stáhnul" ji z astrálu Johnn Deep.Pomocí Uriela, Gabriela a dalších...

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:16 am    Předmět: Citovat

filio:
je s tebou fakt sranda:D
nehledej senzace
kdyz budes met mluvit andelskou reči,nebo materializovat penize a nebo delat jiny kousky jak hary poter,tak tu schopnost dostanes a nebudes muset hledat pracne henochiansky slovnik na netu,nebo podobny zalezitosti.ikdyz na druhou stranu koníček jako každý jiný.
jinak k te sprse,je jedno jakou řečí to budeš dělat,jde hlavně o záměr,který je za slovy.A i tvé receptory se můžou stát nástrojem tvého vyššího já,pokud jim k tomu das moznost a nebudes je chtit obchazet;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

Taky možnost Laughing Oba dva nápady jsou dobré.Ale mě něco pořád říká za zkoušku nic nedáš.Tak to chci aspoň zkusit.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:55 pm    Předmět: x Citovat

Filio: kdesi jsi tu psal, jak jsi mlaďoučký, což mělo být asi myšleno jako opak nás starých otřískaných konzervativců, tedy velké plus a velký rozlet, pryč s nohama na zemi, brrrrr!

Jen dej pozor na to, co ti kdo nakuká a jak lítáš od zdi ke zdi. Mohl by sis šeredně natlouct ten čerstvoučký čumáček hledající kolem sebe zázraky, po kterých jen stačí vztáhnout ruku a nemusíš pro to ani nic jiného dělat.

To je jen taková malá mateřská rada od staré vetché šamanky.

šamanka
PS: reiki je dost silná, jen s ní musíš pracovat, žádné bleskové berličky to za tebe neudělají. Praxe a zase jen praxe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 7:32 pm    Předmět: Citovat

Ale prosím Tě!Co to děláš!?!Tím, že jsem tu kdesi psal, jak jsem mlaďoučký jsem chtěl dát najevo, že nemůžu říct že dělám jogu 20 let je to super a budu v tom dalších 20 let pokrač!ovat, chtěl jsem říct, že jsem začátečník a prostě chci mít široký rozhled.Hodně široký obzor.Jednou bych chtěl mít žáky, a ti (stejně jako teď já) mají velmi záludné otázky.A ty pro mě nejsi vetchá, uznávám Tě jako studnici rozumu a odpovědí.O.K

P.S:Nevím jestli to někoho bude zjímat, ale rozhodl jsem se Vám říct kolik mi je let.Jestli Tě to nezajímá a nějak to změní Tvůj vztah vůči mě, tak Tě prosím dál to nečti!!! Je mi 14 v březnu mi bude 15 a chodím do 9.třídy Idea

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:15 am    Předmět: Citovat

Asi tak.... Smile
Tož, zkoušej, pokoušej, "vynalézej" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 11:26 am    Předmět: x Citovat

Hehe Filio, ty jsi fakt číslo.
Podle toho co píšeš jsem si to tak myslela. Což ovšem není nic špatného. Jen mě trochu vyděsila tvá nezměrná touha po zázracích. Máš před sebou spoustu hledání i omylů. Jen prosím si dej pozor na dvě věci:
- je tu mrak lidí a sekt, které ti naslibují hory a doly, potom se z těch
(útlocitní lidé prominou), sraček můžeš vzpamatovávat roky,
- ačkoliv teoreticky tě existence nepustí do něčeho co nezvládneš, jsou
metody, kterými se dá tento zákon obejít (bobulový systém snad ani
nemusím zmiňovat) a můžeš se dostat do energií a věcí, na které
nejsi připravený nebo je nemůžeš zvládnout. Pak platí zase bod jedna
tj. dlouhodobé vzpamatovávání se.
Líbí se mi tvoje nadšení a hledání a přála bych ti, abys trefil na ty správné cesty. Zachovej klídek, zkušenosti a postupné zmoudření není otázkou týdne. Škoda, co?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 7:52 pm    Předmět: Citovat

Já netoužím po zázracích!Jenchci dokonale využít svých schopností Wink .Podle čeho jsi usoudila, jak jsem mladej?

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 7:33 am    Předmět: x Citovat

Podle toho jak se vrháš po všem co jde okolo a slibuje netušené schopnosti a jak si necháš nakukat, že když budeš "odříkávat mantru JAMALAMAMALA třikrát dokolečka a potom zpátky, budeš u toho poskakovat po pravé noze a plácat se při tom po hlavě, tak dostaneš tytéž schopnosti jako Buddha" a jiné. Dělám si srandu, ale věk není až tak důležitý. Ono by vůbec bylo nejlepší, kdyby člověk mohl dostat do vínku zkušenosti a případnou moudrost starých lidí a k tomu věk mezi 15 až 20. To by byla teprve bomba.
Svoje schopnosti využít nebo rozvíjet (nebo jen zjistit jaké to jsou!!!), to je sakra dlouhá cesta. Moudrost se nezískává kurzem, ale bohužel časem a učením, zkušenostmi a zvládáním překážek.
Nechci ti brát iluze, ale možná bys mohl trochu zkusit trénovat i trpělivost než si najdeš nějaké ty žáky.

šamanka
PS: držím palce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 11:50 am    Předmět: Citovat

Samanko,
na druhou stranu,pokud zacina s temito vecmi v tomhle veku,tak to vetšinou ukazuje na obrovsky potenciál a ted je takových lidí cim dal tim vic.Samozrejme se musi získat nejaky zkusenosti,neco se musi ulezet,neco integrovat a neco poznat,ale u techto lidí to jde daleko rychleji a tam kde je ted nekdo ve 40 nebo v 50ti letech za 20let sve praxe ,muže byt filio treba ve 25letech za 10let praxe.Samozřejmě je to individuální a porad je co se ucit a v podstate,nikdy nejsme u konce,ale potkavam ted plno mladych lidí,z kterých si sedam na zadek,ikdyz ja nejsem taky zadnej staříkVery Happy,ale myslim tim lidi ve veku filia.
Navic se stejně nedá nic uspěchat a Buh nas vede takovou rychlosti a takovymi cestami,ktere jsou pra nas nejlepsi,ikdyz to tak obcas nevypada:)

Filio,
zkus priště,až v sobě zas ucítíš tu obrovskou touhu po poznání,která se nedá zastavit a která je silnější než ty-zkus se zastavit,sednout si,zklidnit se pomocí klidného dýchání a obrátit svou pozornost do svého srdce,a zkus tam najít,to počem toužíš a co víš,že ti patří.Zkus poprosit své srdce o vedení,ne ani tak slovy,jako spiš ponořením se do srdce,nasloucháním a odevzdáním se,uvolněním.
Možná najdeš to,co hledáš.
Z celého srdce ti to přeji a prosím Boha,aby ti to umožnil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 1:22 pm    Předmět: Citovat

Mockrát děkuji.I já Vám všem přeji mnoho zdaru!

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 10:54 am    Předmět: x Citovat

ageus: jasně, jen tu číhá dost slepých uliček a nebezpečí "samožerství". Když vezmu obě stránky, taky jsem potkala velmi zajímavé mladé lidi, ale taky ze pár pohrom co měli jasno naprosto ve všem a nadělali hodně paseky.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 12:53 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

To je jen taková malá mateřská rada od staré vetché šamanky.


Smile) tak vetchá šamanka jo?? to jsi tedy musela hodně zvetchnout protože co si tě pamatuju vetchá si vůbec nebyla:)

Mno a skákat na jedný noze je dobrej nápad, zavedl bych to všude, alespon na úřadech by sme takhle mohli skákat na pozdrav. nejddříve na pravé pak nalévé noze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 2:37 pm    Předmět: Citovat

Filii.Jestli tě to zajímá, tak mne je (já jsem šaman) bez 5 měsíců 5O a chci tady být na světě minimálně do 25O let a teď,kdo je mladší. A včera jsem si dal dvě stopečky dobrého burčáku.A jako mladý mladýmu ti poradím,protože jsem na tom stejně jako ty.Taky chci poznat své možnosti, spíše se mi daří své hranice schopností neustále posouvat dál.SKUTEČNĚ, KDYŽ SE NĚCO NAUČÍŠ A OVLÁDNEŠ TO TAK TĚ TO POSUNE DUCHOVNĚ DÁL A TÍM SE TI OTEVŘOU NOVÉ HRANICE. A jestli máš skončit v náručí nějaké sekty a budeš šťastný, nežil jsi zbytečně, ale tvoje naše zvídavost se nedá svázat sektářskými nařízeními.Doporučuji ti vždy a všude o samotě meditovat, snad nejlepší pro nás zápaďáky jsou Osho meditace s hudbou a pohybem. A vždy se ptej co mi to dá pro mne. Budu štastnější, lepší, budu snad lépe chápat svoje místo a směr zde na zemi.VŽDY MYSLI NA SVÉ DOBRO A NÉ DOBRO JINÝCH.Jenom štastný člověk, milující sám sebe, vážicí si sám sebe a schopen pro to v co zrovna věří třeba i ,,NEUSTOUPIT"a je úplně jedno, že za rok pozná že se mylil.tak takový zdravý jedinec je něco platný pro svět.
Já to dělám tak, že nevěřím v nic. Ani v Boha jsem nevěřil. Dokud si to sám neosahám a neověřím selským rozumem, tak to nepřijmu. To je rada má, to je poučení.A dávám ti zapravdu,já taky ještě nemám žáky a ještě nevím jestli budu mít, ale jestli jednou přijdou musím tu být připraven je vést.Ale já už trochu poznávám, že ne jen co umím ale co jsem je důležité.Promiňte mi to rouhání, ale příměr je to na místě.Svatý Frantíšek z Assissi byl možná hlupák, ale mněl v sobě čisté srdce a nezištnou lásku. čistota této lásky byla tak velká, že i zvěř ji cítila a doprovázela ho. A možná už nic jiného neumněl,ale umněl to nejdůležitější, to co dávala i matka Tereza.OBYČEJNOU LÁSKU.Kdybych to tak uměl.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 3:19 pm    Předmět: Citovat

Šamánku,

já z Tvých slov tu lásky cítím vždy. Takže díky za slova i sdílení. Pa, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund