Fórum - Zobrazit téma - "Tlak" na 6. čakře - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - "Tlak" na 6. čakře
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

"Tlak" na 6. čakře
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 8:45 am    Předmět: Citovat

Auuu, na čelíčku tlak nepociťuji, to mě archanděl Michael nechal asi ve štychu... Surprised) Jinak o zesílených energiích tothoto září jsem četla a domnívám se, že já i mé okolí to jen potvrzujeme. Zrychlení a energie plynoucí zcela konkrétně a velice rychle. Hm, klid a ustřednění. papa, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 9:07 am    Předmět: Citovat

Dík za vysvětlení toho, co jsem v poslední době pociťoval. Very Happy Very Happy

Doplnění:
11.září - částečné zatmění Slunce - Jižní Amerika, jihozápadní Atlantský
oceán a přilehlá část Antarktidy a jihovýchodní okraj Tichého oceánu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 9:10 am    Předmět: Citovat

Jsem asi měsíc po zasvěcení do reiki II a tak jsem tyto stavy připisoval tomuto. Ale jak koukám, tak nejsem sám. Někde jsem také četl, že toto září začne probíhat nějaká transformace na vyšší energii. Trochu o tom píší na mých oblíbených stránkách. Přikládám link.

http://zivotni-energie.cz/transformace-do-vyssich-energii-a-nejcastejsi-priznaky-vzestupu.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 11:34 am    Předmět: Citovat

troška do mlýna;)
to,co cítíte jako tlaky 6 čakry může být způsobené tím,že nemáte v rovnováze přední a zadní aspekt této čakry.Je to docela bežná záležitost,většina lidí má 6ku otevřenou víc dopředu.Je na to jednoduchý cvičení.čakra vypadá jako 2 víry jdoucí proti sobě a potkávající se uprostřed hlavy.Jednoduše dáte jednu ruku zepředu,druhou zezadu a záměrem necháte vyrovnat tyto aspekty,můžete to pocítit,že tlak ze předu ustoupí a vaše ruce se dostanou do stejné vzdálenosti od hlavy.Potom se zaměříte na bod uprostřed hlavy kde se přední a zadní aspekt 6ky potkávají a z tohoto bodu necháte za pomocí dechu sestoupit energii dolu k zemi a to je celý.
Ještě k tomu vzestupu;)může to být skutečně způsobené i změnami vibrací země,ale podle mě nemá cenu se tim zabývat,pokud k vám tyto informace sami nepřijdou,že je to tím.Někdo je citlivější a může ty změny vyciťovat,někdo je ani nepostřehne a někomu budou dělat špatně.Pokud ale máte pocit,že by to mohlo být"vzestupem"tak si můžete dát záměr ať snadno a harmonicky integrujete nové energie,ať jste napojeni na světelnou mřížku země a ať se nebráníte změnám v energetickém poli a to jak v poli Země,tak ve vašem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 11:35 am    Předmět: Citovat

Nechci vám kazit teorie o září, ale vnímám to už cca od června Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 2:47 pm    Předmět: Citovat

Ja uz to citim tak dva roky.Poprve to zacalo pri relaxaci,kdyz jsem si na tom miste predstavovala zarici drahokam,ci neco takoveho.Je to prijemne brneni a spousti se mi to samo pri reikovani.Zacalo to jeste pred tim,nez jsem sla na seminar.Takze...vlastne si to umim i sama vyvolat,staci se soustredit a cakra brni,teda jestli se to tyka cakry.Prekvapuje me,ze to ma tolik lidicek a vzniklo tu povidani o tom. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 4:43 pm    Předmět: Citovat

Nu, nechci Vám kazit iluzi, ale je to jako když se lidi a nejen vědci hádají o tání ledovců.Můj Mistr mi řekl, že teorie o konci světa jsou milné.V první řadě bychom si měli uvědomit, že se nemění jen příroda, zvířata okolo nás.My jsme přece taky toho všeho součástí.Mění se každý milimetr.Je to prostě evoluce!Doufám, že lidi jsou již na takové úrovni, že neskončíme jak dinosauři Laughing

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 5:36 pm    Předmět: Citovat

Filio, to říká Tvůj Mistr, co říká Filio? Objímá M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 8:19 pm    Předmět: Citovat

Já s tím souhlasím, ne proto, že co řekne můj mistr je Božšká pravda , ale logicky, no v těchto vědáchse snažím logiky vyšachovat, to je pravda.Děje se něco, zatím nevíme co.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

Já s tím souhlasím, ne proto, že co řekne můj mistr je Božšká pravda , ale logicky, no v těchto vědáchse snažím logiky vyšachovat, to je pravda.Děje se něco, zatím nevíme co.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

Já s tím souhlasím, ne proto, že co řekne můj mistr je Božšká pravda , ale logicky, no v těchto vědáchse snažím logiky vyšachovat, to je pravda.Děje se něco, zatím nevíme co.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 8:32 pm    Předmět: Citovat

Já s tím souhlasím, ne proto, že co řekne můj mistr je Božšká pravda , ale logicky, no v těchto vědáchse snažím logiky vyšachovat, to je pravda.Děje se něco, zatím nevíme co.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 10:02 am    Předmět: Citovat

Slíbila sem, že sem napíši až něco zjistím. Nevím jestli je to tak u všech, ale už vím co to způsobovalo mně. Takže včera sem byla dlouho na terapii, která byla moc důležitá. Musela sem se vypořádat s hodně věcmi z minulosti a hlavně ze sebe shodit toho hnusnýho černýho ......, který se mi uvelebil za krkem a nechtělo ze mu ze mně pryč! Takže "ti" v které já věřím, nevím jak je to u vás, ať už jsou to bytosti světla, andělé, pomocníci..., tak právě "oni" tlačili na mou 6. čakru, to proto, abych se neotevřela moc rychle věcem, schopnostem které se vrací..., než na ně budu připravená. Kdybych se tomu otevřela moc rychle a hlavně než sem se vypořádala s tím vším co včera, kdo ví, jak špatně by to mohlo dopadnout. Někdy chceme všechno moc brzy a rychle a pak se stane to, že přestaneme myslet srdcem a myslíme až moc rozumem a potom je možné že začne převládat naše ego. Takže já můžu říct sama za sebe, že sem "jim" moc vděčná za to, že mi občas na tu 6. čakru zatlačí, jako kdyby ji chtěli ještě na chvíli zazátkovat a já si uvědomím, že zase moc spěchám a že mám trochu brzdit. Nejdůležitější je myslet srdcem. Včechno má svůj čas a až bude ta chvíle kdy má přijít něco nového, tak to přijde. Takže "jim" za to hrozně moc děkuji.

A teď si každý z vás sám může přebrat v hlavě, jestli je možné, že je to u vás taky tak. Doufám že sem vám tím teď aspoň trochu pomohla Wink
B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 10:13 am    Předmět: Citovat

Podle toho co píšeš, se mi zdá, že jsem sám v podobné fázi. Jsem krátce po zasvěcení do R2 a mimoto prožívám období zvýšeného zájmu o spoustu věcí, které s tím nějak souvisejí. A na internetu jich je docela dost a tak je možné, že asi také tlačím moc na pilu. Na jaké tarapii jsi byla SRT?.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 10:24 am    Předmět: Citovat

Přesně tak Very Happy
Myslím si že je to opravdu tak. Někdy mám pocit, že chcu všechno hned. To bych už chtěla dělat a to taky... Takže taky sem moc tlačila na pilu a někdy se to může tak zvrtnout, že si potom nebudeme vědět rady co s tím. Takže to skus brát tak, že ti někdo dává najevo, abys tolik nespěchal. "Oni" nám jen pomáhají, je to pro naše dobro.
Fakt sme na tom asi stejně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.24 sekund