Fórum - Zobrazit téma - Těhotenství a zasvěcení - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Těhotenství a zasvěcení
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Těhotenství a zasvěcení
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krystal
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 6:25 am    Předmět: Těhotenství a zasvěcení Citovat

Zajímalo by mě pokud zasvětíté ženu která je těhotná tak zasvětíte i dítě které v sobě nosí? Sice ještě nezasvěsuji ale zajímalo by mě to. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 9:39 am    Předmět: Citovat

Někdy i k tomu dojde, ale to vycítíš intuitivně, kdy je dobře věnovat se krom maminky ještě přímo dítěti. Plod zcela přebírá energii matky, všechny informace k němu proudí matčinou krví. Proto zasvěcení těhotné ženy a často i u matek s malými dětmi, tak do 3 - 5ti let, se projeví rovněž u dětí. Jakmile se dítě energieticky oddělí od matky - tento proces začíná přibližně ve 12ti letech, doporučuji, aby bylo velké "dítě" zasvěceno znovu. To už ale na jeho přání, nikdy ne proti jeho vůli. Právě ten projev svobodné vůle je zde nezbytný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krystal
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 6:40 am    Předmět: Citovat

Díky Damao za informaci. To co jsi napsal mě opravdu překvapilo. Během těhotenství to je jasné ale že se to projeví i u dětí 3 až 5 let tak to by mě ani nenapadlo. Díky Krystal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:05 am    Předmět: Citovat

Je to tak, že zhruba do těch 5 let jsou děti tak hluboce s matkou energeticky propojeny, že prostě automaticky přebírají i její "zkušenosti a schopnosti" - míněno samozřejmě pokud jde o mentální pole. Každá nabytá schopnost matky do tohoto období se přenáší jako příznivý aspekt přijetí stejné schopnosti dítětem v pozdějším věku a do těch 5 let je v řadě případů spontánně sdílena, speciálně pokud jde o Reiki. Potvrdí Ti to maminky s dětmi v tomto věku, jak těm jejich capartům po zasvěcení maminky do Reiki ručičky taky pěkně hřejou. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:15 am    Předmět: Citovat

Ahoj. Já to asi můžu jenom potvrdit. Můj syn bude mít 5 let a poslední dobou mi hodně říká, že u něj v pokoji něco je, nebo že bylo něco u jeho postele a že to bylo něco hodnýho, a nebo že on se duchů nebojí, přitom sem před ním o tom nikdy nemluvila. Takže už chodí i k němu. Moc velkou radost z toho teda nemám, protože se bojím kdy přiběhne s hrůzou v očích že má strach a to sem si všimla, že už mi hodně říká, ať sem s ním, že se sám bojí. Na druhou stranu sem ráda, že to získal ode mně, protože mám pocit, že je tak nějak pod ochranou.

Damao, mohl bys mi prosím na to říct tvůj názor, nebo jakoukoliv radu?
Moc děkuji. B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:35 am    Předmět: Citovat

Bathory, přesně tohle zažívala moje mladší dcera. Taky zhruba ve stejném věku. Každou noc měla ve svém pokoji "návštěvu". Navíc tam ještě byla v koutě "světýlka". Musím říct, že v té době mi docela lezlo na nervy, že mě každou noc budí, že pak sedím u její postele, dokud neusne.
Polovinu noci jsme téměř denně procouraly. Tehdy jsem neměla o něčem podobném ani tuchy, takže jsem se chovala pěkně hloupě.
Dneska bych to řešila určitě úplně jinak.
Myslím, že to zkončilo někdy na střední škole. Tehdy byla někde na několik dní na šumavských kopcích a zdál se jí sen, že našla miminko nějaké bytosti (tehdy říkala mimozemšŤana), bylo ztracené, nešťastné....vzala ho do náruče, chovala, hladila a uklidňovala. Od té doby se přestala bát a návštěvy taky skončily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:38 am    Předmět: Citovat

Damao, ráda bych se tě ještě zeptala, jestli ti to nevadí, myslíš si že stačí, kdyš večer syn usne a já si k němu stoupnu a poprosím aby k němu ještě nechodili, že je ještě malý a nemá z toho rozum, že to pomůže? Mám o něj hrozný strach, protože z vlastní zkušenosti vím, že né vždycky přijdou ti hodní a i já sama mám někdy strach. před včerejškem se mi vyčistil dům a musím říct, že to byl opravdu velký zástup. Při terapii ke mě přišel zástupce světla ale i temna a já sem slíbila, že budu spravedlivá, jen mám hrozný strach, že když budou chtít odvést, tak místo ke mně půjdou do vedlejšího pokoje. Nevím co mám dělat abych ho před tím uchránila Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:40 am    Předmět: Citovat

Mamko, děkuji že si napsala, ale popravdě klidnější nejsem Very Happy
Já sem až moc přestarostlivá a přecitlivělá, někdy nedělám nic jinýho, než že osamotě brečím. Mám o něj velký strach.
A děkuju ti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:43 am    Předmět: Citovat

Mamko, o stejnou otázku jako byla k Damaovi požádám i tebe. Myslíš že by to pomohlo? Předem děkuji za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:46 am    Předmět: Citovat

bathori:
nemusis se bat,je pod velikou ochranou a ty taky,buh ho ma ve svych rukou.kdyz poprosis pred spanim,aby byl chranen a odevzdas ho bohu,nebo marii,tak bude mit tu nejlepsi spolecnost.vazne muzes byt v klidu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:48 am    Předmět: Citovat

Agi, moc ti děkuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:51 am    Předmět: Citovat

Agi, víš o no je to se mnou špatný, já se těch obav asi stejně nezbavím, protože teď se na mě přilepil takovej hnusnej, černej darebák a já vůbec netušila, že mi sedí za krkem! Takže se bojím, aby se někdo nechytl malýho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:54 am    Předmět: Citovat

Bathory, naprosto souhlasím s ageusem.
Vím, že dnes bych v dítěti pěstovala lásku k jeho návštěvníkům a snažila se ho zbavit strachu. Kdyby totiž chtěli ublížit, už by to dávinko udělali!
Myslím si, že se děje to, co se dít má a je to vpořádku.

Myslím, že spousta dětí prožívá něco podobného a že jsme to prožívali i my. Vidí svět, který je očím dospělých utajený (to zase druhá dcera). Ony to berou jako něco samozřejmého, dokud od někoho nezjistí, že neznámého se mají bát. No a pak to v nich všechno dospěláci ubijí, vysvětlí jim, že nic takového neexistuje, že se nesluší o takových věcech mluvit, jinak si o nich ostatní pomyslí, že jsou cvoci.
A to nejsou! Cvoci jsou dospělí Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 11:00 am    Předmět: Citovat

Moc děkuju.
Já to všechno malýmu vysvětlím a řeknu mu o tom všechno co jen budu moct, ale myslím si že je ještě brzo. A rozhodně mu vysvětlím že cvok není Very Happy
Ještě jednou vám všem moc děkuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 11:05 am    Předmět: Citovat

bathori:
nemusis se bat,stejne jak zde zijeme my,zijou zde bytosti jine,at uz ty"hodné"světelné a nebo ty "zle",kazdopadne oni nemuzou zasahovat do tveho prostoru bez tveho svoleni,pokud jim to nedovolis nemas se ceho bat.nekdy se stane,že se opravdu na nas prilepi,vetsinou je to kvuli nasim slabym hranicim a nebo podvedomim programum.oni se zivi tvym strachem,pokud jim ale zamitnes pristup,tak maji smulu:)
vim,že sis ted resila toho cernyho na nejake terapii,nevim jestli to bylo srt,ci neco jineho,kazdopadne u srt se bezne s temito entitami pracuje a neni to nic tragickyho.
jestli chces,tak ti muzu na dalku vycistit jeste ty prostory a mrknout na to,aby si byla opravdu v klidu,klidne me i pisni na masaze.kral@seznam.cz
a nastavime u vas nejakou silnou ochranu proti bubakum;)
zatim pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund