Fórum - Zobrazit téma - Prosím o pomoc pro ochrnutou fenku - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosím o pomoc pro ochrnutou fenku
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosím o pomoc pro ochrnutou fenku
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 9:11 am    Předmět: Citovat

Ahoj Dagmary
To sem moc ráda a mám z toho obrovskou radost Very Happy
Cesta to bude ještě dlouhá, tak se držte Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 11:05 am    Předmět: Krásný den, Citovat

Pozdravuje i Peťulka,a obě za všechno děkujeme!Bathory,máš pravdu,cesta to bude dlouhá,zvorala jsem toho dost,takže mám co dělat.A teď čtyři dny volna.Pro dnešek:Na Mirkovo radu Reiki sprchu,na místo,kde je Peťulka,když je doma sama.Přendávám jí tam i teď přes den,když musím ještě něco dělat a nemůžu jí hlídat na gauči - aby se jí nezachtělo v nestřeženém okamžiku seskočit dolů.A pak budu čistit celou místnost.Čistě prakticky - odpoledne budou dvě injekce,snad je dám správně.To,jak mě všichni podporujete,je nádhernej pocit,nevím,jak to mám vyjádřit slovy.Cítím velkou radosta dojetí a hmatatelným výsledkem bude na konci zase zdravá,čilá a veselá psí holčička,která za to stojí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 11:07 am    Předmět: Citovat

P.S.Jdu na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 11:45 am    Předmět: Re: Krásný den, Citovat

Dagmary napsal:
....Cítím velkou radosta dojetí a hmatatelným výsledkem bude na konci zase zdravá,čilá a veselá psí holčička,která za to stojí!


Dagmary, vidíš, to je ta největší síla, která tvé Peťulce pomůže postavit se na nožičky Very Happy . Ona tvou radost a naději velice dobře vnímá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 7:48 pm    Předmět: Citovat

Dagmary tu reiki sprchu můžeš udělat i tak ať je neustále nad Peťulkou Wink

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:14 pm    Předmět: Citovat

Je to krása,už jsme zase o kousek dál - Peťulka se sama převaluje,protahuje zadní pacičky,natáhne je je kolmo k bříšku,když leží na zádíčkách a hlavně - sama se už dvakrát úplně postavila!Včera to byla jen snaha.Poprvé,když jsem jí odnášela prázdnou misku.(Manžel se chechtal,že žádný Reiki,ale párkrát jí sebrat misku s masíčkem Very Happy )a večer znova,když chtěla čůrat.Pokaždé na místě,kde má i Reiki-sprchu.Pelíšek má z bývalého kočárku,takovou tu přenosnou "vanu",je velká,a je tam když není hlídaná na gauči,nebo jí nechováme.Ale je fakt,že může mít druhou sprchu ještě nad gaučem.Filio,zítra jí udělám.Dnes jsem čistila místnost,zítra znova,je to znát a budu pokračovat druhým pokojem.Mamko:Už přemýšlím,z jakých barev jí upletu na zimu takový pončo. Wink Protože i když BUDE ZDRAVÁ,bude muset mít zádíčka v teplíčku.Několikrát jsem jí reikovala a zaměřila jsem se na prostředek zádíček.Už jste to poznali,tam to studilo opravdu nejvíc.I injekce jsme zvládly,napřed jsem chtěla,aby jí manžel podržel,ale nevracel se a nějakej vnitřní hlas mi řekl,abych se nebála a klidně jí je píchla.A opravdu,šlo to jako po másle.
A nakonec - někdo mi asi tak před půl 12.poslal Reiki.Peťulka zrovna potřebovala ven,Akorát jsem jí vynesla,chtěla jsem jí to honem předat,ale pochopila jsem a úplně mě to přibilo na lavičku.Bylo to silné a nádherné,moc mi to pomohlo!!!Děkujeme!
S láskou Dagmara a Pétinka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 1:55 pm    Předmět: Citovat

Každá bytost, i pejsek, má právo se rozhodnout, zda Reiki chce nebo ne. Jestli máš pro Peťulku připravenou sprchu na místě, kam se může Peťule sama nějak dopravit, pak je to v pořádku, dopraví se tam když to sama uzná za vhodné.
Jednou jsem si iniciativně udělal Reiki sprchu nad postelí - nebyl to dobrej nápad Sad.

A zvířata cítí Reiki (i další energie) víc než my, už několikrát se stalo že zvíře odběhlo, sotva cítilo nabízenou Reiki ale za pár dnů si přišlo když samo uznalo, že Reiki chce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 1:56 pm    Předmět: Další dobré zprávy, Citovat

Zaskočila jsem na moment,s radostnou zprávou,Peťulka už se od rána regulérně staví na nožičky!Zatím se na nich moc neudrží,ale snaží se chodit.Vlastně je to tak,že za chvíli dá víc práce udržet jí v klidu.Jak jí zadeček spadne,mastí po kolínkách,honem zkontrolovat myší díry a kohouty se slepicemi,jestli bez jejího vedení zatím nezvlčily,a další zajímavosti.Včera brala Reiki jak o závod,a dnes taky.Uprostřed zádíček už to není tak hrozné,dnes ho chtěla víc nad ocásek a nožičku k levé straně.Hlavička a krček už jsou taky o hóóódně lepší.I já se dávám do pořádku.Dost mě překvapily bloky v 2.a3.čakře (křížové a sluneční,píšu proto,že někde se počítají odshora,někde naopak odspoda) - spíš jsem je čekala v srdeční.
No a narychlo vyrobený důkaz,jak nám svědčí,je tady:
http://www.pejsek-petulka.estranky.cz/fotoalbum/nemocna-petulka/petulka/2
Děkujeme za Reiki!!!A zatím ahoj!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 2:04 pm    Předmět: Pro Mirka Citovat

Právě,na tu "spací" sprchu se názory různí,já jsem si jí jednou udělala,a moc jsem toho nenaspala.Ale Peťka pod ní spí dobře,celou noc a zrovna i teď.Jinak bere Reiki dobře,už i tím,že se často a ráda chová.Zato druhá fenečka,jakmile ho začne cítit,zdrhá.Je hyperaktivní a asi jí tahle uklidňující energie nic neříká.Mám štěstí,že vidím v barvách,(všechno možné,třeba dny,různé události a tak),a barvy kolikrát při Reiki chodí samy,o nic se nesnažím.Ta sprcha nad Peťulkou je stříbřitě světlemodrá v teplém tónu.Myslím,že by i sama změnila barvu,kdyby to bylo potřeba. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

JJ. Reikisprcha nad vlastní postel není dobrej nápad Laughing .A když k tomu máš ještě pod polštářem tachyonovej disk tak neusnaš na 100%.Ale jako na léčení dobrý.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 5:48 pm    Předmět: Citovat

Snad jsme to vyhráli - dnes Peťulka chodí!Zatím ještě jako štěňátko,když se to učí,sem tam žuchne na zadeček,ale zkouší hned znova a na nožičky se staví pořád!K tomu má dobrou náladu,vrtí ocáskem,raduje se.Holčička zlatá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 11:04 pm    Předmět: Citovat

Tak to je super!!! Moc gratuluju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

Gratuluju.Těžce vydřená bitva vždy potěší Wink
P.S:Ale neusni na vavřínech, pořád reikuj a reikuj.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 8:09 am    Předmět: Citovat

Pozdravuji pejska Very Happy Very Happy Very Happy
Je fajn, že se mu daří lépe Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 8:54 am    Předmět: Citovat

To je dobře Dášo, láska dělá divy a léčí nevyléčitelné.
Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund