Fórum - Zobrazit téma - Prosím o pomoc pro ochrnutou fenku - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosím o pomoc pro ochrnutou fenku
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosím o pomoc pro ochrnutou fenku
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 10:57 pm    Předmět: Pro Filio,Vlada Citovat

Diagnostikovat jsem nezkoušela.Totiž - byla jsem u toho pořádně rozhozená a nešlo se uklidnit.Kyvadlo,za normálních okolností spolehlivé,mi lítalo jak hopík no a to se ví,v situacích,když jde o mně nebo teď o Peťulku nejsem nejen zkoncentrovaná,ani nedokážu vypnout a křišťálek si přío "natlačím",kam chci.Prostě podle přísloví Čo se babě chcelo,to sa jej aj snilo.Chlad jsem cítila v rukách na obou stranách nad nožičkami,ale když si teď vzpomenu na chvíli,kdy Pétinka na mě usnula,bylo to fakt víc k levé straně!
Jinak,co s ní bylo před tím,než jsme jí přivezli z útulku nevím a nevěděli to ani tam.Jen to,že ji přivedla nějaká paní, s tím,že ji našla běhat po vesnici.Asi jí někdo vyhodil a ujel - a taky na procházkách v lese,když jsem jí pustila z vodítka,se mi vždy držela na dohled a bylo na ní vidět,že se tam dobře necítí.Snažila se mi dávat najevo,že chce domů.Pokud ale byla na vodítku,nějak jí to dodávalo jistotu.Doma se po pár dnech chovala jako správnej jezevčík,tzn.snažila se prosadit svou,sebevědomě citýrovala kachny i slepice a žárlila na druhou fenku.A skoro neexistovalo si sednout,abysme jí neměli na klíně.Řekla bych,že byla poměrně vyrovnaná,veselá a mazlivá.Ani náznakem jsme nikdo neřek např.takovou větu,že jí vrátíme,nebo tak něco.Takový ty řeči,jak se někdy říkají třeba zlobivým dětem...
No a moje problémy - krom těch běžných,před kterými se nedá utéct a nemá cenu si s nimi lámat hlavu - právě bych neřekla,že by byly tak hrozné.Poslední dobou jsem byla i dost v pohodě.Tak nevím.Leccos si přeberu a vyjasním.Zatím díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 7:46 am    Předmět: Citovat

Citace:
Řekl bych, že tvoje problémy se odrážejí na pejskovy.


Filio, mohl by to být problém kohokoliv z rodiny? Tedy ne jen Dagmary?
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 8:39 am    Předmět: Citovat

Dagmary, napadla mě zcela praktická otázka - nechodila fenečka do schodů? Tato tzv. delší plemena namají kostru a tělíčko stavěné na takovou zátěž. Maminka ma fr. buldočkovou slečnu a u mě ji musíme ze schodů nosit. Do schodů to pro ni taková zátěž není. Krásný den a holčičce také posílám. papa , M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 9:19 am    Předmět: Citovat

Dagmary, jak píše okenko, jezevčíci opravdu trpí velice často na bolesti páteře a následně ochrnutím nožiček. Je to daň, kterou ti chudáčci platí za naši lidskou snahu vyšlechtit nepřirozený tvar těla.
Mám kolem sebe spoustu myslivců s jezevčíky, takže ti jen řeknu, jak postupují oni. Chce to teplíčko na záda, zadeček a zadní nohy(deka nebo vlněný svetr,šála). Taky jim při těchto bolestech dávají 1/4 ibalginu. Reiki neznají a to je tvá výhoda, takže reikuj, reikuj, reikuj....dokud to pejsek vydrží.
Mám zkušenost, že přímý dotek je u pejsků mnohem účinnější než na dálku. Tam ho používám jen když pejsek nechce přímý dotek. Jenže v tom případě je mu i dálkové posílání nepříjemné, je nervozní a má snahu utíkat.
Možná by to chtělo alespoň rentgen, abys měla jistotu, že není poškozená páteř, také abys věděla, kam přímo nasměrovat své soustředění.
Myslím na vás, není to tak dlouho, co jsme měli doma taky veliké psí trápení. Holky, držte se!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 9:34 am    Předmět: Pro Okenko,Mamka Citovat

Ahojka,chodila do a hlavně ze schodů - máme jich 7.To teď samozřejmě přestane,až se uzdraví,bude se stejně nosit,žádné řícení se dolů,jak měla ve zvyku.Horší je skákání z křesel a gauče na podlahu,vzhledem k její výšce.Tam budou vyřazené matrace jako schůdek.To je náš 4.jezevčík,(+ pekinéz),žádný z pejsků tyhle problémy neměl,druhá fenka je vysloveně kaskadérka,tak mě to předtím ani nenapadlo.Jenže holt za mou blbost platí Peťulka...Reikovat z práce moc nemůžu,doma samozřejmě budu,dělá jí to dobře a neutíká,spíš usíná.A díky za reiki i za povzbuzení!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 9:37 am    Předmět: Pro Mirek,Filio Citovat

Mirku,asi ne.Pokud ano,tak moje.Něco mě v noci napadlo.Už se pracuje na nápravě.A Peťulku začnu doma čistit od hlavičky.Kéž by to pomohlo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 9:41 am    Předmět: Citovat

Ahoj Dagmary. Rozhodně neplatí za tvou blbost, nemohla si vědět co se jí stane, tak si to nesmíš vyčítat. Jen musíš pevně věřit, že se uzdraví. Někdy jen to, že člověk věří, pomáhá Wink
Držím vám pěsti a určitě budu posílat jak budu moct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 4:48 pm    Předmět: Citovat

Mirku:

Mohl, to víš, že ano, ale způsob jakým ke mě ty informace přišly mě tak zaskočil, že jsem z toho v šoku.Nebyl jsem v meditačním stavu.Prostě jsem zavřel oči imaginačně léčil pejska.Jezdil jsem nad ním rukama a cítil jsem to.Totální chlad na levé straně těla podél pateře až k tlapce.A najednou mi chodily ty informace.Já sléčením nemám až tak zkušenost, tak nevím jak to tam chodí Cool

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 6:36 pm    Předmět: Citovat

Filio, chodí to tak, jak píšeš. Peťulka si brala hlavně na zádech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 8:16 pm    Předmět: Citovat

Hmmmm....Tak to jsem rád Wink Ale bohužel nedokážu posoudit jak to dopadne.V tom už je ego.Jak jsem to dělal poprvé, tak jsem si řekl, nic ve zlém Dagmaro jsem takový, o psa míň nebo víc, a najednou jsem to věděl.Ale teď se mé smýšlení o Peťulce změnlo, mám ji rád i když jsem ji v životě neviděl.P.S: Neva, že jsem ti začaroval pejska?

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 10:38 pm    Předmět: Citovat

Milí,zlatí,
tak jsem mluvila odpoledne s manželem,Peťulka už sama hýbe pacičkami při šimrání a veterinář už to taky nevidí tak špatněSmile)Mám obrovskou radost,hrozně se na ní těším,zítra v podvečer už budeme zase spolu.
Filio,o psa míň nebo víc - to jsi nemyslel vážně,že ne? Wink Kdybys jí viděl,tak to bys jí teprve měl rád Smile)A jestli jsi jí začaroval,tak určitě tak hezky,že bude mít Peťulka radost - a já taky,tu mám už teď!
Asi tak za půl hodiny budu mít konečně klid natolik,že jí ještě pošlu nějaké Reiki do spaní,konečně se můžu taky zklidnit a to i díky vám všem,za vaše milé vzkazy,které mě povzbuzovaly celou dobu,i když to přes den napsat nemůžu - hrozně mě to dojímá a já jsem tu pořád mezi lidma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 10:27 am    Předmět: Citovat

Ahoj Dagmary. Teď sem jí zase posílala a mám tak nějak u srdce pocit, že to bude zase dobrý. Mimochodem je to první pejsek, kterého sem léčila, takže sem ráda nejen za to že jí můžu pomoct, ale i za to že to vůbec můžu zkusit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 2:16 pm    Předmět: Citovat

He.To jsem rád.K tomuto zázraku by se hodil jede krásný citát.Jsou-li dva lidé (v našem případě více lidí) stejné vůle, pak jejich mysl i kov překrojí.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 8:53 pm    Předmět: Ahojka všem, Citovat

už jsem konečně zase doma,mám hroznou radost,zázraky se dějou.Filio,vím dobře,o co jde,v pondělí a včera v noci jsem na tom začla pracovat - síla!Vím,proč jí máš rád.Později napíšu.
A Peťulka?Když jsem přišla,snažila se stavět na nožičky,to je první vlaštovka,pořád jí to ještě nejde.Ale při tom svém plazení je střídá,už je netáhne bezvládně za sebou,vrtí ocáskem,(to taky nemohla),a je daleko čilejší,než předtím.Teď má práci s louděním manželovo večeře Razz Ten taky potvrdil,že se malinko snažila stavět.Má i lepší držení zádíček.
Teď už vím,že bude zdravá,Bathory,když jsi to cítila srdíčkem,bylo to přesné!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:53 pm    Předmět: Citovat

Díky, Dagmary za dobré zprávy.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund