Fórum - Zobrazit téma - DNA Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - DNA Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

DNA Reiki

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 11:52 am    Předmět: DNA Reiki Citovat

Nemáte o tom někdo nějaké info. název zní zajímvě, ale o obsahu nic nevím Embarassed
Dikas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 10:18 pm    Předmět: Citovat

Filio,

DNA-Reiki pochází z Kundalini reiki 3. V Kundalini reiki 3 jsou ještě další extra zasvěcení, kde jsou:

Diamant-Reiki

Krystal-Reiki

Porodní trauma-Reiki

Reiki-místa

Minulé životy-Reiki

a

DNA-Reiki
Tato zesílí možnosti, vyléčit naší DNA. Můžeme léčit negativní dědičné předpoklady nebo malé genetické defekty a nemoci.Viditelné rezultáty zjistíme nejdříve za 3 týdny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 7:57 am    Předmět: Citovat

Zdravím Vás Smile

Mám zasvěcení do Kundalini Reiki a DNA Reiki, která je její součastí používám na zlepšení očí. Cítím, že se opravdu něco děje, protože se
mi rozostřují a někdy mám i pocit, že vidím něco "navíc" Smile

DNA-reiki
To zesiluje možnosti léčit naši šroubovici DNA. Můžeme léčit negativní předpoklady nebo malé genetické defekty a nemoci. Citelné výsledky je možno vnímat nejdříve po třech týdnech.
Pokyny k použití: Toto ošetření může být provedeno buď oběma rukama přímo nebo jako léčení na dálku. Sepněte své ruce a myslete „DNA-reiki“. Je třeba jen jednoho ošetření pro jednu osobu. Léčení trvá běžně 3 – 5 minut.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 9:23 am    Předmět: Citovat

Tak to je hezké Vlado, že to takto používáš. To, co tu popisuješ, sice není jenom od této energie, ale můžeš to s ní podpořit.

Idea Skoro všechny "Nové" energie pracují podobně a myslím si, že nejvíc DNA ovlivňuje Shamballa 1024. Tady to mohu pozorovat velice dobře jak na zasvěcených do Shambally, tak i na pacientech léčených s Shamballou. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 5:59 pm    Předmět: Citovat

Vnímám stále silněji, jak je obsah nahrazován vnějším zdáním. Nicméně kulisami podstatu nepředěláš - naštěstí.
... a nejhorší jsou trpaslíci!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 8:35 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Vnímám stále silněji, jak je obsah nahrazován vnějším zdáním. Nicméně kulisami podstatu nepředěláš - naštěstí.
... a nejhorší jsou trpaslíci!


Damao

nějak to nechápu, co tady píšeš. Můžeš to vysvětlit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 9:21 am    Předmět: Citovat

Je to jednoduché. Reiki ladí naši mysl a tím celé tělo na základní harmonii. Tím "celé tělo" mám na mysli všechno, co tělo vytváří - na úrovni hmotně-tělesné, fyziologických procesů, emocí i mentálních polí.
To, co se tady píše o DNA-Reiki tvrdí, že zaměření se na DNA je "navíc" harmonizace DNA. Jde mi o to "navíc". Naše mysl - naše ego (představy a ambice) - se takových sugescí rádi chytají. připomíná mi to symbolonovou kartu, v níž se Mág pokouší vytvořit homunkula - astrologicky energie Lva -"Já chci" a Štíra "Vyžaduji!"
Mám Reiki spojenu s něčím jiným: přijímám Řád a odevzdávám se Řádu - Rei - Ki
Nedávno jsem viděl "při práci" jednoho "jogína", který ke své józe potřeboval neuvěřitelné množství všelijakých svatých předmětů, zvonů, tibetských mis, zýřičů a "odrušovačů" - samozřejmě, že je také obdivovatelům prodával. Přišel mi tam takový obraz stánku se sádrovými trpaslíky. Byl jsem rád, že mezi mnou a Bohem není všechno to harampádí...
Naše ego je motor - kam ho nasměrujeme, tam nás dovede. Když směřujeme k harmonii, myslím že není na nás, abychom určovali zda začneme od DNA nebo od jater či páteře. Že se máme naučit jednu důležitou věc: nechat se vést. Ne nějakou naší představou, ale Bohem. Proč tedy mezi sebe a Boha vkládat ty kulisy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 10:16 am    Předmět: Citovat

No já si myslím, že všechno pochází od Boha, úplně všechno.

Jestli tam, na té naší cestě, vidíme nějaké překážky, pak jsou to jen naše iluze.

Tudíž všechny energie ať staré nebo nové pochází od Boha a mají v tom našem světě své místo. Bůh je předal nám lidem, abychom je na naši cestě využili. Záleží ale zase jen na nás samých, jakou cestu jsme si naplánovali a jak ji jdeme. I když někteří pořád věří, že ten jejich Bůh má lepší energie, nebo že ta jejich Reiki je reikovatější. Ale jsou to pořád jen naše iluze o naší části světa, kterou si s touto iluzí stavíme.

Bůh naším prostřednictvím poznává sám sebe a vše co děláme, má pro něho svůj význam. A jak žijí druzí, bychom neměli posuzovat a odsuzovat (nepsal o tom i Usui ve svých přikázáních?), je to jejich cesta a každý potřebuje to svoje, aby mohl žít ten svůj život, tu svou iluzi.

Citace:
Nedávno jsem viděl "při práci" jednoho "jogína", který ke své józe potřeboval neuvěřitelné množství všelijakých svatých předmětů, zvonů, tibetských mis, zýřičů a "odrušovačů" - samozřejmě, že je také obdivovatelům prodával. Přišel mi tam takový obraz stánku se sádrovými trpaslíky. Byl jsem rád, že mezi mnou a Bohem není všechno to harampádí...


To, že nějaký "jogín" takto pracuje, je jeho věc a skrze něj se takto projevuje Bůh. I ten "jogín" má okolo sebe lidi, kteří tu jeho práci potřebují. Je to v jejich i jeho plánu duše... než zase půjdou jinou cestou.

Všechny tyto energie, nevyjímaje DNA-Reiki a ostatní, pochází od Boha a tudíž mají mezi námi své místo. Nikdo nezná úplný plán za tím vším, co se tu teď na naší planetě děje. Co je dobré pro mě, nemusí být dobré pro ostatní a opačně.

A hlavně bychom možná měli mluvit jen o tom, co dobře známe a nedělat si doměnky o něčem, o čem nic nevíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund