Fórum - Zobrazit téma - Zasvěcení na dálku? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zasvěcení na dálku?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zasvěcení na dálku?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 7:35 am    Předmět: x Citovat

Cituji LW:
[Chtěl jsem se tě zeptat tedy čistě hypoteticky, zda by jsi se nechala od svého mistra zasvětit na dálku? Třeba ti zavolá a řekne: "Mílo mám energii přímo pro tebe, ale líp si ji užiješ u sebe doma, protože tě obohatí v poznání sebe sama."

LW: marná tvoje snaha dotlačit mě do odpovědi, že tohle je to, co chci - NECHCI. Velmi pečlivě si vybírám svoje mistry a nemám potřebu jich mít dvacet a dělat si sbírky energií a zasvěcení. Fakt ne.
Lidí, které považuji za kvalitní mistry a kterým důvěřuju a vážím si jich je skutečně jen velmi, velmi málo. Můžu jen opakovat: léčení na dálku - ano, zasvěcování - ne. Nevidím v tom žádný jiný smysl než ušetřit čas, peníze, pohodlnost, mít všechno rychle a bez námahy.
Reiki nemá právě extra dobrou pověst. Tohle je jeden z důvodů.

šamanka
PS: a jakmile čistě hypoteticky citím z podobným aktivit manipulaci ať už pod záminkou "když se nebojíš tak..." nebo "líp si ji užiješ u sebe doma,..." Tak prchám jak nejrychleji to jde!!! A není to o strachu, ale zkušenosti.


Naposledy upravil samanka dne út září 11, 2007 11:06 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrjohn888
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2005
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 8:06 am    Předmět: Re: x Citovat

Lightworker napsal:
mrjohn888 napsal:
...
Přesně tady vidíš, o čem je dálkové zasvěcování. Je to podobné jako anonymní komunikace přes fórum. Nevidíš, s kým mluvíš, a tak se jenom domýšlíš (samozřejmě mylně). Třeba Tvoje nabídka, že zasvěcuješ společně se svým duchovním dvojčetem a nakonec to druhé dvojče jaksi chybělo. Protože nikdy neexistovalo (teda fyzicky ta osoba existuje, ale není Tvoje dvojče a sama byla v šoku, že zneužíváš její jméno - zájemci mohou listovat zde na fóru). No, dobrá zkušenost, díky Tobě je dost lidem jasné, že dálkové zasvěcení mají vzít pouze od člověka, kterého znají osobně a důvěřují mu.


je vidět, že si jen vytváříš doměnky o věcech, do kterých vůbec nevidíš natož o nich něco víš. Třeba je to úplně jinak, než tam je napsané, vše je jen iluze... Na druhou stranu je to ale moje soukromá věc, do které nikomu nic není. Razz


Soukromá věc je to jenom potud, pokud jsi neuvedl nepravdivé informace ve snaze prodat více zasvěcení. Jako marketingový tah to vypadalo fakt lákavě. Až na to, že to byla lež. Nebo chceš-li, iluze, která ve skutečnosti byla jinak, než tam bylo napsané, takže si spousta lidí mohla vytvořit domněnky o věcech, do kterých vůbec neviděla, natož o nich něco věděla, a objednala si zasvěcení. Dál se k tomu rovněž nehodlám vyjadřovat, chtěl jsem pouze toto téma plné mámivých řečiček vrátit trochu do reality.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Nessy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.6. 2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 10:49 am    Předmět: Citovat

Ahoj všem Smile
tak se jen přidám se zkušeností svou...jsem zasvěcovaná na dálku,mistra jsem vybírala hodně pečlivě a podle intuice.
V začátku jsem byla tak časově omezená,že jsem měla volno jen v úterý,moje práce byla u zvířat,tam jsem se prostě nemohla sebrat a jet na dva dny na seminář,byla jsem ještě v situaci,kdy jsem byla měsíc v neschopnosti a tu dobu za mne pracovala dívčina školou povinná,ráno musela vstát dřív,postarat se o 11koní,pak mazala do školy,z ní hned zase do stáje,makala do desíti večer a pak se šla učit...prostě zaměstnavatel jentak náhradu nesežene,po té nemoci jsem měla jasno,že nějaký ten měsíc nemám nárok za sebe chtít zase záskok a vypadnout.A o víkendu ještě méně protože to polovina personálu stáje odjížděla na závody(stáj je sportovní a závody tedy nejdůležitější).
Pro mě tedy v té době nebyla jiná možnost(tedy našla jsem jednu paní,která se mi byla ochotná věnovat v úterý osobně,ale nakonec rychle ztratila mou důvěru svým jednáním).Našla jsem mistra,který si se mnou povídal po meilech,mám od něj rozsáhlé texty v Podobě "manuálu",informace daleko obsáhlejší než leckdo má z osobních seminářů.
Zasvěcení nemohu porovnat s osobním,ale každopádně proběhlo a energie fugují,s mistrem mohu kdykoli cokoli probrat po mailu a i to často dělám.
Když jsem začínala hledat,byla jsem v naprosto žalostném stavu jak fyzicky,tak duševně a zasvěcení ještě spolu s kinezkou mě hodně pohnulo k tomu abych od základu změnila život,myslím,že kdybych to neudělala takhle,asi bych to zasula někam do zapomění a musela na to narazit později.
Bohužel vše má své stinné stránky,práci jsem nakonec opustila,stala se mě poslední dobou malou klecí a ničila mě,už nebyla tím co mě původně bavilo a naplňovalo díky špatným lidem.Dopadlo to tak,že slečna(záskok)jede ve stejnem tempu jak tenkrát už několik měsíců,majitel stáje to bere jako samozřejmost a já vidím jak ona se ničí,za chvíli na tom bude jako já byla.Ale teť vím,že je to její věc stejně jako to byla moje a má možnost volby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
DuhovyMystik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.4. 2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 9:18 am    Předmět: Je to možné Citovat

Myslím, že to možné je, nicméně bych řekl, že to může fungovat a to jako DOBŘE fungovat jen u lidí s mistrovskými (vyššími) vibracemi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krystal
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 7:02 pm    Předmět: Je to možné Citovat

Do prvního stopně jsem byl zasvěcený přímím kontaktem. ( Nebylo to nic moc) Potom jse změnil mistra a do všech dalších stupnů jsem zasvěcený na dálku. Bylo to velmi příjemné převážně v domácím prostředí. U toho posledního jsem si udělal takový malí výšlap na vrchol kopce. Ponořil se do medytací a čekal. Zvířata kolem se chovali jinak i stromy, tráva a vůbec vše kolem jako by mě posílalo svoji energii a vzali mě k sobě. Nedokážu to popsat...........................tenkrát jsem hodně pochopil.

NIKDY BYCH NEMĚNIL ZA PŘÍMÍ KONTAK SE ZASVĚCENÍM

Jak chcete někomu vysvětlit jak chutná chléb když ho nikdy nejedl, nedržel, a ani neviděl.

Každý má svou cestu. A proto přeji všem kteří budou zasvěceni přímím kontaktem anebo nadálku mnoho úspěchu na vaší cestě. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund