Fórum - Zobrazit téma - Zasvěcení na dálku? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zasvěcení na dálku?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zasvěcení na dálku?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lenka17
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 11:58 am    Předmět: Citovat

šamanko,díky za rady a přání...Moc se těším a věřím, že mi to pomůže v dalším životě. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 10:15 pm    Předmět: Citovat

Moji milí,

chtěl bych, abyste se zamysleli nad tímto tématem v tomto vlákně.

Zasvěcení na dálku?


Přeneste se do časů pana Usuiho. Je právě na té hoře, kam vystoupil, na které se modlí a medituje. Po 21 dnech se mu dostane zasvěcení do Reiki. Jak? Dostal ji od andělů, aby ji tu na Zemi rozšířil a připravil lidi, kteří už kdysi dávno v jiných životech s energiemi pracovali. Na přechod do nového vědomí lidstva, které je právě přede dveřmi (to je samozřejmě má interpretace Razz ).

Pokud není na této planetě ještě žádný jiný mistr Reiki, jak tedy mohl pan Usui vlastně Reiki dostat? Samozřejmě, že dálkově. Od Andělů a pomocníků Reiki.

Pan Usui začal Reiki vyučovat a předávat kontaktně dál. A tak to bylo předáváno na další mistry a učitele. A fungovalo to nádherně.

Pak se "udělala" západní větev a vše pořád funguje neustále dobře a to kontaktně, jenom z jednoho dálkového zasvěcení...

Myslíte si, že dálkové zasvěcení funguje, nebo si myslíte, že to není možné?
Myslíte si, že je plnohodnotné anebo si myslíte, že kontaktní zasvěcení je plnohodnotnější? A proč?


Nebudeme se samozřejmě dohadovat, kde se nováček naučí víc. Samozřejmě že při kontaktním zasvěcení, protože se může hned ptát a vyzkoušet si to.

Chtěl bych spíš, aby se debata vedla okolo zkušeného zasvěcence a ne o nováčcích. Můžete psát přirozeně všichni a udejte při tom, zda máte zkušenost s dálkovým zasvěcením anebo ne.

Jak to vidíte vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 7:46 am    Předmět: x Citovat

Milý LW,
existovali, existují a doufám budou existovat na tomto světě lidé vyjímeční, kteří jsou obdařeni vyjimečnými dary a schopnostmi.
Někteří jich využijí pro dobro ostatních, jiní k vlastnímu prospěchu.
Dnešní doba je doba hollywoodu - iluzí a snů. Lidi mají pocit, že se
dá cokoliv koupit (však všude se o tom dočteme) a že je možné všeho dosáhnout hladce, na dosah ruky...Spousta lidí si hraje hry na mágy,
kelty a co já vím co všechno. Realita a dokonce ani být sám sebou
není v kurzu.
Často tady čtu o zachráncích světa, nadlidech, nadenergiích, terapiích které mávnutím ruky vyléčí cokoliv, zázracích na počkání.
Ovšem realita je poněkud jiná. Je velké překvapení, když potom přijde nemoc, ztráta práce, psychické a partnerské problémy...Vždyť je to takové obyčejné!!!!Brrrr
Nedá se srovnávat život pana Usui, jeho možnosti a to, co dostal do života za dary s ostatními. Nejsme ani buddhové ani Ježíš ani pan Usui.
Nejde vůbec o to, jestli dálkové zasvěcení funguje nebo nefunguje.
S tím, že ano tu nikdo nepolemizoval i když ses nám to snažil podsunout.
Řeč byla o něčem jiném.
Napadá mě zase stará myšlenka, kterou budeš určitě považovat
za velmi konzervativní a nudnou, ale vlastně o ní píšeš i ve svém
příspěvku:
NÁVRAT KE KOŘENUM A SKUTEČNÉMU ODKAZU PANA USUI.
A ten není v iluzích jak dělám čáry máry, ale bohužel zase v té skromné každodenní práci.

šamanka
PS: ostatně sám pan Usui žádné zasvěcování na dálku neprovozoval a kdyby měl každý adept zasvěcení absolvovat přípavu jakou absolvoval on sám (než mu bylo reiki "sesláno") nebo jeho žáci než byli zasvěceni, tak bych chtěla vědět, kolik by jich dneska bylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 9:00 am    Předmět: Citovat

Pan Lubeck napsal některé knihy ve spolupráci s jinými autory, nevím teď jestli tahle pasáž pochází od něho nebo od spoluautora. Píše, že Reiki plně funguje na pouhý úmysl. Ale časem dospěl k tomu, že pokud to momentální podmínky dovolí, pak si nakreslí příslušné symboly a nahlas a zřetelně vysloví jejich mantry. Jednak si "užívá" tu chvilku a taky v sobě trvale kotví energie těch symbolů.
A o tom to myslím je. Naše mysl dokáže zázraky. Ale je dobré čas od času přistát a zopakovat si základy:).

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mitahari
Nováček
Nováček


Registrace: 1.9. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 11:58 am    Předmět: zasvěcení na dálku Citovat

Děkuji moc všem kteří sem přispivají.Vidím že sou nazory ruzné tak jako lidé.Když sem narazila na odpověď LW. ohledně zasvěcí pana Usuiho asi to jinak nešlo než zasvěcení na dálku a to ze shora.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 9:19 pm    Předmět: Citovat

Nemyslím si, že se prostě bytosti vyšších dimenzí jen tak rozhodly a pleskly zasvěcení zrovna Mikao Usuimu a ještě na dálku. Uvědomme si, že Mikao Usui urazil velmi dlouhou cestu, hodně hledat, poctivě praktikoval a pak dosáhl určitého bodu, kdy mu najednou vše začalo být jasné. Nemyslím, že něco dostal, ale díky svému poznání se otevřel tomu, co je přístupné každému a později to začal učit.

Nikdo neví co se přesně na hoře Kurama stalo a jestli vůbec. V Reiki hraje velmi důležitou roli naše vlastní aktivita a cesta k harmonii. Mimochodem, dle důvěryhodných zdrojů Mikao Usui neučil práci s energií, ale práci s duší, velmi meditativní a jemnou. Teprve jeho žáci se začali více soustředit na energii a vzniklo Reiki jak ho známe dnes. Proto je přítomnost učitele tak důležitá, přináší víc, než jen uvedení do nějaké energie.

Zasvěcení na dálku je jen berlička.

Mimochodem, v Usui Do, systému, který se snaží vycházet z nejranejší verze toho, co přinesl Mikao Usui, se vše opakuje v cyklech, i ti nejpokročilější neustále dělají to, co se naučili jako začátečníci a prohlubují si své dovednosti a získávají nové porozumnění tomu co se učí. To vyžaduje opakovaná setkání s učitelem, ne instantní dálková zasvěcení. Jednou bych tohoto chtěla dosáhnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 11:12 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
....
Napadá mě zase stará myšlenka, kterou budeš určitě považovat
za velmi konzervativní a nudnou, ale vlastně o ní píšeš i ve svém
příspěvku:
NÁVRAT KE KOŘENUM A SKUTEČNÉMU ODKAZU PANA USUI.
A ten není v iluzích jak dělám čáry máry, ale bohužel zase v té skromné každodenní práci.


šamanka
PS: ostatně sám pan Usui žádné zasvěcování na dálku neprovozoval a kdyby měl každý adept zasvěcení absolvovat přípavu jakou absolvoval on sám (než mu bylo reiki "sesláno") nebo jeho žáci než byli zasvěceni, tak bych chtěla vědět, kolik by jich dneska bylo.


Milá Šamanko,

nenapsala jsi, zda máš nějakou energii, kterou jsi dostala na dálku?

Pak nevím, kde jsi vzala toto: vlastně o ní píšeš i ve svém
příspěvku: NÁVRAT KE KOŘENUM A SKUTEČNÉMU ODKAZU PANA USUI.
Nějak mi to uniká. Proč bych se měl vracet ke kořenům pana Usuiho? To teda nevím. Doba teď a tenkrát je úplně jiná a hlavně tu není Japonsko, které je jak tenkrát, tak i dnes úplně jiné, a to jak v mentalitě, tak i v čase.

Na znovuobjevení sama sebe, nepotřebujeme vůbec žádnou Reiki. I když, jak už jsem o tom psal jinde, jsme už určitě s energiemi v jiných životech pracovali. To, že si na to teď podvědomě vzpomínáme a chceme mít zase tu nějakou energii, není vůbec žádná náhoda... Very Happy Těch, co se právě probouzí, je neustále víc a víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 12:28 am    Předmět: Citovat

Narya napsal:
Nemyslím si, že se prostě bytosti vyšších dimenzí jen tak rozhodly a pleskly zasvěcení zrovna Mikao Usuimu a ještě na dálku. Uvědomme si, že Mikao Usui urazil velmi dlouhou cestu, hodně hledat, poctivě praktikoval a pak dosáhl určitého bodu, kdy mu najednou vše začalo být jasné. Nemyslím, že něco dostal, ale díky svému poznání se otevřel tomu, co je přístupné každému a později to začal učit.


Narya,

děláš si zrovna tak doměnky, jako my všichni ostatní. Nikdo o tom nic pořádně neví, jen pan Usui a pár bytosti vyšších dimenzí...

Samozřejmě, že pro většinu z nás zasvěcení na dálku známe jako zasvěcení z mistra na žáka a rozhodně si nemyslím, že by zasvěcení na dálku byla berlička. Snad to může být berlička pro toho, který zasvěcení na dálku odmítá a brání se tomu, že by to mohlo být rovnocené zasvěcení jako kontaktní. Ale každý z nás je jiný a co je dobré pro tebe nemusí být dobré pro mě. Každý máme tu naší cestu, po které kráčíme a nikdo nepůjde po té samé stopě, co my. Po stejné cestě ale může jít

Pokud ale tento mistr tady ještě v naší realitě není, pak to mohou být jen jiné bytosti vyšších dimenzí, které ho do toho zasvětili. I my dostáváme spoustu zasvěcení od takovýchto bytostí celý náš život. I dokonce ti, co nemají žádnou energii (Reiki) dostávají takováto zasvěcení. Neřekl bych, že pan Usui byl jiný než my, byl ale pro toto předání připravený a byl vhodným kandidátem, aby to tu mohl začít dávat dál..

Narya napsal:
... Mimochodem, v Usui Do, systému, který se snaží vycházet z nejranejší verze toho, co přinesl Mikao Usui, se vše opakuje v cyklech, i ti nejpokročilější neustále dělají to, co se naučili jako začátečníci a prohlubují si své dovednosti a získávají nové porozumnění tomu co se učí. To vyžaduje opakovaná setkání s učitelem, ne instantní dálková zasvěcení. Jednou bych tohoto chtěla dosáhnout.


Myslím si, že pokud jsme pořád vázaní na svého mistra, ničemu jsme se ještě nenaučili. Až pochopením toho, že jsme všichni mistři, že se můžeme učit od každého a každý od nás, se můžeme vydat k tomu našemu pravému mistrovství.

Pokud je někdo závislý na učiteli, měl by přehodnotit, co tu závislost vlastně vytváří. Zda je to učitel a nebo neschopnost nás samých jít samostatně vpřed. Ať už od toho nebo toho druhého se musíme osvobodit, pak budeme svobodní a můžeme rozvinout náš plný potenciál, který nás dovede k mistrovství. Všechno vědění je uvnitř nás a nikdo stejně za nás tu naší práci na sobě neudělá...

Dálková zasvěcení mohou být takovou pomůckou pro tyto mistry, aby se mohli při tom svém mistrovství rozvinout a zase popojít kousek dopředu na své cestě poznání. Tedy pokud je to v jejich plánu duše, který si každý tvoří sám. Někdy jsme prostě přitahováni energií, která na našem kontinentě ještě není, ale víme, že ji pro tu svou cestu "potřebujeme", ať už jen pro sebe anebo pro předávání dál jiným mistrům...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 7:19 am    Předmět: x Citovat

LW: ne nestojím o žádnou energii na dálku. Myslím, že o tom by zasvěcování být nemělo. Kromě věcí o kterých jsem tu už psala, je důvodů ještě víc. Nejsem přítomná a nevím co se na druhé straně děje atd. Proč bych to dělala?

Viděla jsem při dálkovém zasvěcování tebe a docela mi to stačilo, abych si potvrdila svůj názor, že by to měla být záležitost intimní, slavnostní, obřad, něco významného. Osobního. Ne objednávka z e-shopu.

Pod myšlenkou navratu ke kořenům jsem pochopitelně nemyslela návrat do jeho doby, ale do podstaty = větší hloubky, nikoliv povrchového sbírání zážitků a papírů. Pořád slyším o zázracích a lidi jsou vedení spíš k namyšlenosti a pocitům nadřazenosti nad "obyčejné" jedince, slibům zázraků a nákupu fantastických možností.
Zatím jsem v praxi nikdy neviděla, že by to fungovalo.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 8:14 am    Předmět: x Citovat

LW: víš ty se pořád oháníš dobou. Máš pocit, že tahle doba přináší něco moc pozitivního? Pořád hnusnější vztahy mezi lidma, spoustu problémů zdravotních i psychických, lidí co jsou závislí na TV, chemii, ... Dokonce někteří žíjí i virtuální vztahy a virtuální sex. Protože v praxi to není tak jednoduché jako na netu. A reklama plus mediální masáž jedince dotlačí tam kam potřebuje. Včetně toho, co je pro něho dobrý (i kdyby to měla být "zdravá" chemička za barákem).
V čem jsou původní hodnoty jiné? Máme se přizpůsobit tím, že budeme
duchovní rychlokvašky? Jasně, není možné se všemu věnovat tak
intenzivně, nemáme tolik času a prostoru, ale přece jen by tam snad měly určité hodnoty zůstat. Nebo o čem to pak je?
Sám určitě z praxe víš, že i léčení typu: chci rychle uzdravit, protože
když jdu k lékaři dostanu ibáč a bolest je taky hned pryč (o potlačení
tu snad ani netřeba diskutovat) nemá až tak velký smysl, pokud na to nenavazují další věci.

Ještě k zasvěcení na dálku. Ano kdysi jsem o něm uvažovala. Když jsem přemýšlela proč, bylo to hlavně z finančních důvodů. A pak jsem se nechala trochu svádět vidinami těch báječných zázraků.
Dneska už jsem mnohem opatrnější a dávám si pozor na balamucení
i když samozřejmě se nechám občas zavádět na různé lákavé cestičky...
Víš, ono to zní skutečně lákavě, pohodlně, zadara a bez námahy.
A na to my rádi slyšíme.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mitahari
Nováček
Nováček


Registrace: 1.9. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 9:20 am    Předmět: Citovat

Musím vám dát některým za pravdu že zasvěcení na dálku je něco jak berlička.Nyní se mi o takovou berličku opravdu jedná,na zasvěcení k mistrovi pujdu to ano ale ted mi to zdravotní stav nedovoluje.
Zasvěcení na dálku je sice dobré ale člověk se tam nedozví jak vše má být a jenom tápe.A stále hledá nějaké informace aby byl blíž.Ale ono to nestačí jen tak si o tom přečíst chce i o tom si popovídat.A dovědět se proč některé věci se dějí pravě tak a ne jinak. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 9:34 am    Předmět: Citovat

mitahari napsal:
Musím vám dát některým za pravdu že zasvěcení na dálku je něco jak berlička.Nyní se mi o takovou berličku opravdu jedná,na zasvěcení k mistrovi pujdu to ano ale ted mi to zdravotní stav nedovoluje.

V některých případech používám také zasvěcení na podporu terapie a léčení. Zvláště tam, kde nemocný je připraven a odhodlán pomoci si také sám, vlastními silami. Sám fakt, že se nemocný přestane cítit jako obět a hodlá pro sebe něco udělat, má léčivý efekt.
Dá se tedy domluvit i zasvěcení na lůžku... u prvního zasvěcení do Reiki je lépe dát přednost zasvěcení v kontaktu s učitelem-mistrem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 10:25 am    Předmět: Citovat

Prodělala jsem v určitém období spoustu dálkových zasvěcení od LW.
Jediné, co k tomuto tématu můžu říci - kdo to chce zkusit, ať si to zkusí.
Jen bych doporučila, aby to bylo od člověka, kterého znáte.
Beru to podle sebe. Ač jsem v té době slyšela spoustu proti dálkovému zasvěcení, stejně jsem na to nedala a LW požádala.
Prostě jsem si tu zkušenost musela prodělat Very Happy . Nechci tu psát, co mi to přineslo či nepřineslo (myslím, že toho bylo dost řečeno na starém RW). Zasvěcení byla vesměs (až na malé výjimky) příjemná. Leccos nepříjemného se dělo potom. Jen nevím, čím to bylo způsobeno. Lhala bych, kdybych řekla, že to vím.

Dnes necítím potřebu získávat dálková zasvěcení žádného druhu. Kdybych si tím ale neprošla, asi bych to tak určitě nevěděla Wink
Neodsuzuju to, co jsem si nevyzkoušela na vlastní kůži.Neodsuzuji ani dálkové zasvěcení, jen bychom měli vědět, jaké jsou rozdíly mezi tímto a přímým zasvěcením. A ještě - dálkové zasvěcení by mělo být vždy zadarmo!

Ani přímé zasvěcení od mistra a osobní kontakt není zřejmě plně uspokojující. Jinak bychom nepotřebovali Reikiwebík pro získávání odpovědí, protože jsou mistři, kteří příliš se svými žáky nekomunikují.
Jejich kurz se prakticky rovná dálkovému zasvěcení + informace z internetu Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 10:52 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
LW: ne nestojím o žádnou energii na dálku. Myslím, že o tom by zasvěcování být nemělo. Kromě věcí o kterých jsem tu už psala, je důvodů ještě víc. Nejsem přítomná a nevím co se na druhé straně děje atd. Proč bych to dělala?

Viděla jsem při dálkovém zasvěcování tebe a docela mi to stačilo, abych si potvrdila svůj názor, že by to měla být záležitost intimní, slavnostní, obřad, něco významného. Osobního. Ne objednávka z e-shopu.
.....

šamanka


Milá Šamanko,

chtěl bych ještě jenom vědět, zda byses nechala zasvětit od svého mistra, kterého znáš asi dobře, na dálku?

To, co jsi viděla tenkrát v Brně v čajovně, bylo léčení s Shamballlou ve skupině. Ale tato skupina to tak chtěla a zaobírají se takovými věcmi, jsou na to připraveni a důvěřují sobě i druhým. Většina z nich i vidí, co se při tom léčení děje a jak to probíhá. A hlavně nemají strach.

Většinou jsou to naše negativní zkušenosti a strachy, které nás svazují. Ty nám pak dokážou pořádně v tom našem životě zatopit a vytváří nám iluzi, kterou si těmito negativními emocemi stavíme.

... a pak se v tom plácáme a plácáme a myslíme si, jak ten svět je na nás zlý a jak nám staví do naší cesty samé překážky...

Naše iluze a strachy přitahují to negativní, co se nám v životě děje.

Citace:
LW: víš ty se pořád oháníš dobou. Máš pocit, že tahle doba přináší něco moc pozitivního? Pořád hnusnější vztahy mezi lidma, spoustu problémů zdravotních i psychických, lidí co jsou závislí na TV, chemii, ... Dokonce někteří žíjí i virtuální vztahy a virtuální sex. Protože v praxi to není tak jednoduché jako na netu. A reklama plus mediální masáž jedince dotlačí tam kam potřebuje. Včetně toho, co je pro něho dobrý (i kdyby to měla být "zdravá" chemička za barákem).
V čem jsou původní hodnoty jiné? Máme se přizpůsobit tím, že budeme
duchovní rychlokvašky? ....


Ano já mám zase pocit, že tato doba je fenomenální. Je jedinečná a pro mne určitě pozitivní. I když to druzí mohou vidět úplně jinak, třeba jako ty, nebo ještě hůř anebo líp. Je to o úhlu pohledu a o našem myšlení. Čeho se bojím, to přitahuji. Chaos tu je právě proto, protože se bude měnit systém všeho, co tu vidíš. Lidi musí zažít ještě víc odloučení, aby pak o to rychleji mohli jít zpět do Jednoty. Pravdy začnou vycházet víc na povrch.

A duchovní rychlokvašky, to snad ani nejde. Možná si to na začátku někdo myslí, ale většinou pak narazí a změní se. Je to učební proces jako každý jiný. Někdo ho potřebuje a někdo potřebuje úplně něco jiného. Píšeš: "ale přece jen by tam snad měly určité hodnoty zůstat." To mi připadá, že tím hodnotíme druhé, jací by měli být. Nezáleží jací jsou ostatní, ale jací jsme my. Pokud budeme vzdychat jak je ten svět hroznej, tak bude čím dál tím víc hroznější. Přijmi v sobě, že je svět hroznej. Tím si to v sobě vyřešíš a už tě to nebude trápit. Přitahujeme si jen to, co se nám nelíbí.

Podívej se sem na tyto stránky www.karelnejedly.cz , on to umí velice dobře, jak tady tyto naše negativní věci zpracovat. Byl jsem u něj na semináři intuice a je to zážitek!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 11:05 am    Předmět: x Citovat

LW: nemluvila jsem o hromadném léčení Shambalou ve skupině. Dobře si pamatuju, jak jsi tam mezi dvěma doušky čaje zasvěcoval nějaké nepřítomné lidičky.

Ano, máš pravdu v jedné věci, vůbec bych se nenechala zasvěcovat ať už přímo nebo na dálku od kohokoliv, koho bych neznala a nemohla mu důvěřovat. Jak víš, tak právě tobě v těchhle věcech nedůvěřuju ani trochu. Ale to je dlouhodobá osobní záležitost.

Proč bych se měla od svého mistra nechávat zasvěcovat na dálku?
Nedělám to přece každý druhý den, tak si ten čas najdu.
Vybrala jsem si takového, který mi má co nabídnout i osobně, každé setkání mi dalo spoustu inspirace. Mohla jsem si popovídat, zeptat se,
porovnat jak co dělám já a jak se na to dívá on.
A pak mě čeká spousta práce, takže nemám kam zase honem spěchat.
Nenašla jsem nic co by mě přesvědčilo, že je opravdu tak úžasné abych to potřebovala honem a na dálku. A pokud do něčeho půjdu, pak zase
osobně.

Mám na tebe opačnou otázku, proč ty chceš všechno hned a na dálku?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund