Fórum - Zobrazit téma - Prosba o pomoc - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosba o pomoc
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosba o pomoc

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jakub a Šárka
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 5:20 pm    Předmět: Prosba o pomoc Citovat

Ahoj. Máme takovou prosbu ohledně takové delikátnější věci. Jde o poševní kandidózu a způsob jejího léčení.
Prosíme Vás o radu a případné zkušenosti ohledně léčby. Zajímalo by nás, jaké jídlo jíst, a popřípadě jestli existuje nejaký přírodní či jiný dostupný preparát ne jiný způsob jakým tuto situaci harmonizovat.
Za všechny případné odpovědi moc děkujeme a já za sebe přeju webu mnoho dobrých přízpěvků.

s pozdravem Jakub a Šárka

PS: u doktora jsme již byli a nic moc neporadil
Návrat nahoru
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 5:53 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, doporučuji půst. údajně léčí až 98% všech nemocí.

Je důležité mít dostatek informací a do delšího půstu se nepouštět bez předchozího nastudování, mohl by více ublížit než pomoci.

Doporučuji web:
http://forum.vitarian.cz/
www.pust.cz

a knihu o Partykové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Anonymní






PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 11:04 am    Předmět: Citovat

http://candida.unas.cz/index.php
Návrat nahoru
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 2:09 pm    Předmět: Citovat

vyvarovat se kyselinotvorných jídel, tedy hlavně sladkostí,nic moc co v těle kvasí, takže určitě docela dost porovnat stravu (publikací je o tom dost), dál je možné očistit tělo buď půstem, co je dobré řešení, ale chce to zjistit jaký druh půstu ti bude dělat dobře (někdo může hladovět, někdo si dá na pár dní jablka a jablka, někdo bezmasou stravu, každopádně, když vynecháš na několik dnů lepek (o bezlepkové dietě taky najdeš info),tělo se celkem dobře vyčistí. Jsou také podpůrné očistné preparáty, které se nějakou dobu užívají a tělo se vyčistí. Hlavně střevo. Je to zřejmě na bázi uhlí, které na sebe naváže škodliviny ze střeva. Ale nevzpomenu si, jak se to jmenuje.
Jako dost vhodný doplněk je směs aromatických olejů speciálně na plísně od firmy Hadek-jsou stopro přírodní a velice kvalitní, ta směs právě na tyhle potíže se jmenuje Albisan. Stačí nakapat pár kapek na tampón a zavést. Je to potřeba dělat delší dobu, i když obtíže velice rychle odeznějí, tak je to jen naoko. Tahle směs je taky dobrá i na potírání vnějšně na místa, kde jsou plísně a podobné mršky. Tady o té směsi je bezvadné psaní kde jsou další podrobnosti:http://zdravi.doktorka.cz/lokalni-pomoc-pri-posevnich/
No a určitě bych si k tomu být vámi oběma přikoupila spěciální mycí olejeové směsi. Buď od Hadka, nebo od Salusu Intima, TeeTree.
A jelikož s každou takovou problematikou na těle souvisí i psychická příčina, tak najít nějakého terapeuta, který by to vyšťoural. Moje kamarádka měla vždy zvýšené problémy při jednání a kontaktu s tchýní. Když se odstěhovali, tak byl klid. Samozřejmě tam je ta příčina někde jinde, tou nebyla tchýně ale nějaký kamarádčin postoj, pocit zatrpklosti, možná starchu ze ztráty pozice nové první dámy, strach z konkurence, že matka by ráda kontrolovala život novomanželů. Tohle je docela těžká zkouška pro všechny strany. Zkouška sebejistotya schopnosti něco přijmout. U té jedné strany aby neměla potřebu kontrolovat a kafrat do toho čeho si už všímat nemá a u té druhé, jestli je natolik soběstačná a samostatná, aby se dokázala jako tým postavit rodičům i za cenu ztráty určitých výhod, v některých případech pak ustát sprchu výčitek o nevděku. A ještě perlička k tomu, když se tohle jakési osamostatnění povede, tak si přiznat, jak se projevuju já někde , byť jen malounko, jako ta tchýně nebo tchán Wink Laughing Ten, kdo mě něčím štve, mi tu vlastnost zrcadlí. Wink
Hodně zdaru Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 3:28 pm    Předmět: Citovat

Mne pomohlo, kdyz jsem si uvedomila ja, co chci... porad jsem mela nejaky problem a pak mi nekdo polozil otazku: Chces toho druheho prijmout takoveho jako je? A bylo to... az kdyz jsem tohle zvladla, problem zmizel...

Milujes se s partnerem proto, ze to chces? Bojis se nejistoty, ze co kdyz zustanes tehotna? Chovas se podle toho, jak chce on nebo jak chces TY?
Pokud jste si oba jisti, ze nikdo z vas nema nikoho jinyho, tak je problem jen psychika. Chce to promluvit si o vasem vztahu, milovani a tak...

je to jen moje zkusenost... ale souhlasim s tim, ze omezit sladke, pomahaji i jogurty s bifi a pangamin (neutralizuji mikrofloru). 1-2 tablety denne, ne vic, pak mas velkou chut na jidlo Smile

Lylka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Anonymní






PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 10:25 pm    Předmět: Citovat

Moc Vám všem děkujeme Smile .

Jakub + Šárka
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 4:07 pm    Předmět: Pro zdraví Citovat

Ahojky Jakube a Šárko,ještě k té kandidě,v listopadovém časopisu Meduňka na tohle téma vyšel článek na čtyři stránky a je celkem výstižnýSmile.Je tam jak o stravě-tedy o léčbě zevnitř,tak i o léčení čípky s obsahem laktobacilů,které Šarce gynekolog určitě předepíše.Měla jsem podobné problémy,užívala jsem tyhle zdravé bakterie a střídala s výplachy roztokem tantum rosa.Tantum rosa lze zakoupit i v lékárně+irigátor,který je k tomu potřeba-bez předpisu.Ten roztok je fakt výbornej!Jinak taky si myslím ,že tento problém má svou příčinu;)....chce to celostní léčbu,mně pomohla homeopatie.Ale jsou i jiné způsoby,to už záleží na Vás.Ať se Vám daří pa pa světlíčko Smile
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 12:45 am    Předmět: Citovat

"Síla Tvé víry tě uzdraví." Wink www.vodasvetla.cz:)
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund