Fórum - Zobrazit téma - Dotaz k zasvěcování - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Dotaz k zasvěcování
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Dotaz k zasvěcování
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lenka17
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 2:04 pm    Předmět: Dotaz k zasvěcování Citovat

Ahojte, chci se jen zeptat za jak dlouho, podle vás, je dobré se po zasvěcení do Reiki 1, nechat se zasvětit do Reiki 2 ? Určitě je to dost individuální,asi jak se kdo cítí....A ještě jestli je dobré se nechat zasvětit vždy od stejného mistra? Teprve se na své 1. zasvěcení chystám a říkám si, že ikdyž mi třeba bude ten první mistr vcelku sedět, tak nikdy nevím jestli by mi někdo jiný nevyhovoval ještě více a taky si myslím, že každý do toho dá i něco svého...a tím mě ještě více obohatí....Děkuji za odpovědi,L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 2:56 pm    Předmět: Citovat

Dej si na to čas, myslím že dobrej mistr se tě nechá třeba jen koukat, zajdi si na reiki terapii at víš do čeho jdeš......... a od 1čky do 2ky si nech určitě nějakej čas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Lenko
Co se týká zasvěcení, myslím si, že je dobré počkat aspoň 2,3 měsíce, ale všechno záleží jenom na tobě. Někomu se zdá, že 1 stupeň není dost silný, tak se zasvětí do obou najednou, ale já si to nemyslím. Všechno má svůj čas a je dobré po 1 stupni se nějakou dobu se vším obeznamovat. to uvidíš sama, rozhodně nic neuspěchávej.
A co se týká mistrů, tak já sem třeba se svým mistrem spokojená, takže bych určitě nemněnila. Asi není nutné mít jenom jednoho, ale mám pocit že je to lepší. Ale pokud nebudeš se svým prvním spokojená, tak si pochopitelně můžeš najít jiného. Je to jenom na tobě Smile
Doufám že sem ti aspoň trochu poradila
Čau
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 3:02 pm    Předmět: Citovat

Než sem to dopsala, tak mě Zetík předběhl Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 3:07 pm    Předmět: Citovat

BATHORY napsal:
Než sem to dopsala, tak mě Zetík předběhl Very Happy Very Happy


Nemyslím že závodíme:)

píšš to moc hezky, určitě nám nic neuteče, naopak je třeba stavět pořádně od základů........ bez dobrých základů to nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 3:14 pm    Předmět: Citovat

Nemyslela sem to nijak závodně, ale že píšu hrozně pomalu, když sem začala psát, ještě tam nic nebylo, a když sem potom viděla ten časovej rozdíl Very Happy tak je to se mnou asi dost bídný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 4:10 pm    Předmět: Citovat

ještě bych podotknul,že znám lidi,kteří mají R1 a je to silnější a s energií pracují líp ne někteří s R3.jde o učení se a růst.i s R1 se dá rozvinout do síly,krásy a barvitosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 8:36 pm    Předmět: Citovat

Na každé duchovní cestě, Reiki nevyjímaje, je krásná ta cesta sama o sobě. Ne kam dojdeme míněno R1, R2 atd... Jako když chodíme do školy: první třída, druhá a tak. Vůbec není od věci podívat se, jak to dělají jiní - zejména když máš pocit, že to tam dělají taky dobře.
To nejdůležitější je uvnitř Tebe. Sebepoznání, které je ovšem jen základem k tomu, abys začala tvořit cílevědomě svůj vlastní život. Tím je teprve smysluplně duchovní cesta završena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lenka17
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 11:06 am    Předmět: Citovat

Díky za rady všem. Smile Bohužel nevím od někoho o žádném dobrém reiki mistrovi a už vůbec ne o někom, kdo by mě nechal se jenom dívat Shocked ....A tu reiki terapii, to bych si asi určitě mohla najít na internetu, že?Tak vás prosím, jestli nevíte o někom třeba z Prahy, jsem od Příbrami a tam asi vůbec nikdo není, takže Praha je pro mě vcelku schůdná...Myslíte si,že je lepší když se rozhodnu pro zasvěcení, které trvá celý víkend a nebo jsou i ty jednodenní dostačující?...Díky,L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 7:39 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že je nejlepší nebrat Mistra jako obchodníka, ale jako přítele, seznámit se s ním a brát ho jako člověka a ne jako maníka co ti dá Reiki a uteče s prachama.Když se řekne Mistr myslím tím Mistr s velkým M.Rovněž se mi vybaví přátelství.

Filio


P.S:Jsem zpět lidi moc jste mi chyběli hlavně ty Damao ale to probereme na ICQ . "Nechť temno světlu ustoupí."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:01 pm    Předmět: Citovat

Lenko, v Praze budu znovu od 11. září pravidelně v Modré bráně na Smíchově. Můžeme se domluvit. Zkusíš si terpaii a můžeme si o tom, co Tě zajímá, promluvit.
Pokud jde o to ostatní, nač se ptáš, to jsou "technické" podrobnosti - důležitější je důvěra a pocit, že tohle je to pravé. Intuice a hlas srdce Tě povede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lenka17
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 9:31 am    Předmět: Citovat

Damao,za nabídku moc děkuji a určitě se domluvíme...To ti mám napsat zase sem a nebo to tu funguje asi ještě jinak, že? Když tak mi dej vědět kdy přesně v té Praze budeš a já se dle toho zařídím...Dík,L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lenka17
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

Tak asi nejlepší bude, když ti napíšu normálně na e-mail, koukala jsem, že ho tam máš uvedený...Platí to, že jsi každé uterý v té MODRÉ BRÁNĚ celý den?, někde jsem se to tady dočetla...Ahoj,L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 5:57 pm    Předmět: Citovat

Lenka17 napsal:
Tak asi nejlepší bude, když ti napíšu normálně na e-mail, koukala jsem, že ho tam máš uvedený...Platí to, že jsi každé uterý v té MODRÉ BRÁNĚ celý den?, někde jsem se to tady dočetla...Ahoj,L.

Platí to od 11. září s vyjímkou tohoto dne, neboť jsem byl pozván na promoci. Jakmile se otevře další možnost, oznámím to. Budu rád, když mi napíšeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 12:52 pm    Předmět: Citovat

Já měla zasvěcení teď v září a už se těším na II. stupeň. Reiki se snažím aplikovat každý den, ale mám i dost problémů sama se sebou, takže si myslím, že potřebuji hlavně reiki 2, abych mohla posílat energii jak do minulosti, tak na stavy, kdy nevím, kam dát ruce. Např. můj strach z mužů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund