Fórum - Zobrazit téma - Jak zabránit útokům? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Jak zabránit útokům?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Jak zabránit útokům?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:29 pm    Předmět: Citovat

ageusi,
myslím, že by nebylo naškodu, kdybys něco dal do placu.
Tahle diskuze se vlastně rozjela(aspoň já ji tak beru) jako informace a varování pro ty, kteří by se s něčím podobným mohli setkat.
Takže pro ilustraci téhle otázky by to jistě nebylo marné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:50 pm    Předmět: Citovat

taktřeba jedna moje kamarádka se dostala na určitý tantrický kurz,na který měli přístup jenom ženy,které dostali od tzv.mistra za úkol se navzájem vzrušovat,on je přitom náležitě vedl,že ano.Potomto tzv.rituálu si měli ženy lehnout kolem něho dokola s roztáhnutýmá nahama,on ke každé z nich přistoupil,nabral trochu tekutiny mezi jejíma nohama a udelal ji s ní křížek na čelo.
A to byl zákl.kurz-zajímalo by mě,jak vypadá kurz pro pokročilé

Nebo jsem byl svědkem toho,jak nějáký "mistr"jentak mimochodem prohlásil,jak má rozvinuté mimosmyslové vnímání a tím dostal návštěvníky svého kurzu pod kontrolu,věřili mu každé slovo,ikdyž vykládal bláboly.
Na tohle mám jednu radu-pokud se s někým takovým potkáte-ptejte se ho na konkrétní věci,pokud po chvilce prejde do obrany-to poznáte-podle řeči,nebo řeči těla,jste doma.Většinou se rozčílí a bude vás chtit ponížit,pokud ale pozorujete situaci,měli byste to mít pod kontrolou a přesně ho dovést,kam je třeba.

Nebo u mě skončila na terapii holčina,která procházela dost složitým obdobím,studovala,pracovala a měla malýho prcka-do toho potíže s rodinou,partnerem,deprese atd.
Byla u kartářky a ta ji řekla,že spáchá sebevraždu.
Když mě tohle vykládala,tak sem vážně přemýšlel,že k dané kartářce zajdu jako klient a tak ji zatopím,že svou živnost zavře.Vážně mě to vytočilo,s holčinou sem pracoval hodně dlouho na tom,aby se vůbec zbavila tohohle nastavení.
Nebo sem se potkal s nějákou"léčitelkou",která s daným člověkem měla sraz v čajovně!! a svou terapii prováděla přímo tam.Klient určitě musel mít pocit důvěry a bezpečí.Prvně se vytasila s řečima o vesmírné energii,že má i reiki,ale ze ona to nepotrebuje:)Mávala nad ním rukama,asi po pul hodině mu řekla,že má vysadit léky na rakovinu!!a začala mu doporučovat 100bylinný přípravky,kterých byla distributorem.

Tak co,stačí?Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 1:12 pm    Předmět: Citovat

Ženatý se závazky: Právě v tom je to takové vtipné, mě se seriál líbíSmile Taky občas žasnu jaké vztahy tam maji:)

Šamanko: Určitě jsme v tom chycení taky. Já jen vím že ty tvé "chudinky ženy, co oblbne onen mág" si za to můžou naprosto sami. Znám hodně žen "které chlap týral" ať fyzicky nebo psychicky. Určitě s tím nesouhlasím, ale pochybuji že byl takovýto muž ženě přidělen. Ona si ho vybrala, jako si on vybral jí. A každá oběť může říci dost.

To že jsme obětí je jen a jen náš vlastní problém. Nemůže za to nikdo jiný než my samotní.

Btw. Převádim to vše do běžného života, jelikož myslím že tam se projevuje "to naše duchovno" v trošku opravdovějších barvách. Ně těch "duchovních" barvách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 1:21 pm    Předmět: Citovat

A co ten symbol SHK, spolu s prvním symbolem chrání majetek, tak proč by nechránil dotyčnou osobu?

Jaký máte názor nebo jaké zkušenosti s ochrannými účinky SHK symbolu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 1:42 pm    Předmět: Citovat

Zetíku,
ono je to v životě trochu složitější, víš.
Máme společnou známou, kterou její partner ovládal a týral. Že je to silná osobnost, to asi nemusím říkat. Přesto se to stalo. Travalo jí dva roky, než se vymanila a částečně drápkem visí doposud. To přitom nebyl žádný mág.
A znám daleko horší případy. Samozřejmě do toho nepočítám dámy, které tvrdí, že když chlap nedá ženě občas přes hubu, tak ji nemiluje.
Taky jsou takové.
Problém je v tom, že žena pořád miluje toho, který si ji získával pod heslem "když ptáčka lapají, hezky mu zpívají". Nechápe, že tehdy to byla jen přetvářka a změna k lepšímu se konat nebude.
Samozřejmě to může platit i opačně, aby ses zase nechytl, že pomlouvám chlapy. Ženy to taky umí Wink .

Jsme teď dost od původního tématu a už tu máme skoromanželskou poradnu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 3:01 pm    Předmět: Citovat

mamko, sama to říkáš:
Citace:
Problém je v tom, že žena pořád miluje toho, který si ji získával pod heslem "když ptáčka lapají, hezky mu zpívají". Nechápe, že tehdy to byla jen přetvářka a změna k lepšímu se konat nebude.
Samozřejmě to může platit i opačně, aby ses zase nechytl, že pomlouvám chlapy. Ženy to taky umí


A proč mám pořád pocit že tu obviňuješ muže z toho jací jsou a co dělají a hlabně že je to jenom jejich vina. Já věřím že zodpovědnost za to co se nám děje je naše, ve vztahu s okolím je to 50 na 50, respektive nejsme bez viny, ale neneseme vinu za všechno.

A jelikož nejsme na světě jediní a žijeme v interaktivním světě i s ostatními tvory, vždy je to tak nějak 50 na 50.

p.s. a vycházim z toho že mágové jsou skutečně všichni, jen někteří jsou vědomější než ti druzí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 3:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Zeto
Ještě sme neměli tu čest Very Happy
Chci jen říct, že s tebou souhlasím (a to sem žena Very Happy )
Znám hodně žen, který sou dost hnusný,obzvláště jednu která strašně vysává osobu na které mi dost záleží. Už od mala, sem se setkávala se samýma rádoby kamarádkama a pravda je taková, že 90% žen mě podfouklo a z mužů je to asi tak jenom 5%. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 3:40 pm    Předmět: Citovat

Ageusi,
stačí . Very Happy

Co se týče tantrických kurzů, tak já slyšel asi o stupni číslo dvě, protože jeden můj kamarád se mi kdysi pochlubil, že jeho kámoš dělal tantrické kurzy pro ženy a on je nejdřív pořádně rozpálil, a pak se šlo na praktickou výuku kde hlavní roli hraje "učitel" ale asitovali mu i jeho pomocníci - kamarádi, kteří si tam užívali nádherného sexu s několika ženami Wink .

Tenkrát jsem mu řekl, že si asi taky otevřu tantrickou školu, ale pak jsem Svěrákovsky dodal, že nevím co by tomu řekla doma Zdenička.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 7:33 am    Předmět: x Citovat

zetíku, chlape oblíbená, ve vztazích (jakýchkoliv) jsou lidi dva. Tudíž akce a reakce není jen o jedné straně. Mamce vyčítáš zaujatost proti chlapům, ale z tvých příspěvků vyplývá dost velká zaujatost typu ženské si za všechno můžou samy. Copak proti ženskému pokolení pořád máš?
hmmmm
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 11:23 pm    Předmět: Citovat

mrtvybrouk napsal:
Damao napsal:
Ostatně téma ovladačů a manipulátorů jasně a precizně popsala toora. Skutečně doporučuji si její klasifikaci manipulativního jednání občas připomenout.


Damao, lze to najít někde na netu k přečtení? Díky Very Happy

Promiň, že odpovídám se zpožděním. Je to tím, že jsem se zamiloval. Reikiweb šel trochu do pozadí. Toora tady na reikiwebu popsala ve výstižných bodech taktiku a strategii manipulátorů myslím dokonce na dvou místech. Promiň, že ze zvýše uvedených důvodů nechám jejich vyhledání na Tobě. Tooro, možná bys je měla znovu zopakovat. Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 11:27 am    Předmět: Citovat

Naše milá Toora je momentálně taky mimo dosah Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 2:41 pm    Předmět: x Citovat

Damao: jupiiiiiiiii mám radost a gratuluju!!!! Ať ti to vyjde a krásná energie zamilovanosti dlooooouho vydrží než přejde do ještě hezčí lásky trvalé!!!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 8:31 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, Šamanko, je to samozřejmě docela jiná zamilovanost, než když mi bylo o 40 míň. Je blíž té hluboké trvalé lásce. Jo, cítím se být hodně naplněný energií, klidem a vnitřní pohodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 11:21 am    Předmět: x Citovat

Úplně ti rozumím. A aby byla ta rovnováha ve vesmíru (viz jiné téma), já se zase právě rozešla.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 8:56 pm    Předmět: Citovat

Takže máš konečně vedle sebe místo pro toho pravého. Jen ho nenech dlouho čekat. Přeju všechno dobré!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund