Fórum - Zobrazit téma - Jak zabránit útokům? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Jak zabránit útokům?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Jak zabránit útokům?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 9:45 am    Předmět: Citovat

štíty-super první krok,potom by mohlo nasledovat třeba uzemnění,prosba o ochranu a až se to sklidní,tak vědomě začít pracovat na vytvoření zdravých a silných hranic,na práci se záměrem,na hledání proč se mi určité věci dějou?co doopravdy chci?a co doopravdy cítím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 9:52 am    Předmět: Citovat

Ono taky: lehko se radí, ale hůř se dělá. Kdyby se to stalo mně, určitě bych zmatkovala a nevěděla co s tím a to nemluvím o strachu, který je vůbec nejhorší a hlavně všechno ještě víc zhoršuje!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:15 am    Předmět: Citovat

Bathory,
víš, ono to probíhá většinou trochu jinak. Zpočátku se vše děje opravdu dobrovolně. Žena má radost z toho, že tak "úžasný" mistr se jí věnuje, radí jí, má zájem, přesvědčuje o její nedoceněné jedinečnosti atd. Většinou z těchto důvodů na to přistupuje. Určitě nemá strach. To je ta údajná "láska" kterou posílá mágovi.
Někdy trvá dost dlouho, než jí dojde, že není něco vpořádku. Pak se v ní ještě dostatečně dlouho pere myšlenka o zneužívání důvěry s tím, že se jí to třeba jen zdá, protože ten báječný, oduševnělý člověk, kterému věří spousta lidí, by jí přece nic takového neudělal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:17 am    Předmět: Citovat

Mamko: A ženy se rády staví do pozice oběti. Opravdu nesouhlasím s tím že muži jsou takový jaké je popisuješ. Sice napíšeš že ne všici jsou stejní, ale vpodstatě je to jen výmluva své vlastní averze vůči nim.

Co přistoupit na to že nikdo není bez viny, že neexistuje oběti ani viníka. Vždy jsme trošku obětí a trošku viník.

Ta hra na oběť je tu velmi dlouho a hrajeme jí velmi často.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:18 am    Předmět: Citovat

A největší magie je v srdci, tam je ta opravdová láska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:21 am    Předmět: Citovat

Zetíku Very Happy Very Happy Very Happy,

zeptej se každého druhého ženatého muže, kdo je u nich tou obětí Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:24 am    Předmět: Citovat

Mamko,
teď sme se trochu nepochopili Smile Já sem tím myslela úplně jiný strach, nevím jak to máš ty doma, třeba co se týká duchů, ale já už nevím čemu věřit a strach mám skoro ze všeho Smile a co se týká mého mistra, tak je to ten nejskromnější člověk kterého znám a nikdy bych (máš pravdu) nevěřila že by udělal něco, co by mi mohlo úmyslně uškodit. Nevím jakého máš mistra ty, ale já si toho mého plně vážím. Je to hodně vzdělaný člověk a prakticky většinu svého života studuje a rozhodně není jeden z těch, které přesahuje jejich ego.
Ale díky za reakci, ráda s tebou píši i když se ještě prakticky neznáme.
Bylo mi potěšením Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:27 am    Předmět: Citovat

je potřeba se na to podivat i z psychologického hlediska.je to podvědomá hra obou zúčastněných.Ten"mistr"Smile,může mít orální struktůru,což by znamenalo,že vysava energii z lidí pohledem a mluvením a proto dělá tuhle práci,navíc si tím může léčit pocit své nedostatečnosti,že on je ten lepší,který pomáhá.U"oběti"může jít o dobrovolné přistoupení na tuhle hru:může být taky orálního charakteru-nikdy neměla třeba dostatek lásky ve formě hezkých slov a tudíž ráda přistoupí na tuhle hru a na oplátku dá něco ze své energie,nechá se vmanipulovat,protože nemá vytvořené zdravé hranice,nikdo ji to nenaučil.Může to být taky schizoid,kterému se líbí vysoké řeči,ale neni ve spojení se svým tělem,proto je snadno ovladatelny.těch kombinací je hodně,každopádně to jsou obrany,masky a vzorce,které máme všichni a všichni na ně dobrovolně přistupujeme,dokud to neuvidime a nezacneme na sobe vedome pracovat.Jsou to zranění vzniklá nejčastěji v dětství a funguji ve všech interakcich mezi všemi lidmi,ve všech vztazích ruzného druhu.Dá se to pozotrovat i na energetické úrovni při kontaktu dvou lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:32 am    Předmět: Citovat

Tak se tady pomalu ale jistě začínám ztrácet. Řešil se tady jeden určitý problém a najednou mám pocit ani navím proč, že bych měla z něčeho vynit svého mistra! Tak to mně hlava nebere Very Happy Asi půjdu radši na cigáro Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:44 am    Předmět: Citovat

Báthory,
ani náhodou!!!!! Předpokládám, že spousta Mistrů je fajn. A ti, co nejsou, většinou poznáš dost rychle Wink .
Diskuze už sjela k běžné manipulaci v mezilidských vztazích. To, o čem jsme se vlastně začali bavit, není zase tak častý jev.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:50 am    Předmět: Citovat

To sem ráda Very Happy . Někdy zase doufám pokecáme, teď se musím chvilku věnovat synovi Smile Tak zatím čau
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 11:19 am    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Zetíku Very Happy Very Happy Very Happy,

zeptej se každého druhého ženatého muže, kdo je u nich tou obětí Very Happy Very Happy Very Happy


nejenom ženatí jdou do oběti:)

Vidělas někdy seriál Ženatý se závazky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 11:51 am    Předmět: x Citovat

zeto: vidím, že se tě tohle téma podezřele osobně dotýká. Mimochodem Ženatý se závazky jsem párkrát viděla a nejdřív jsem myslela, že to je zvláštní druh humoru, poté mi došlo, že fakt celý seriál je o hnusných vztazích, shazování lidské důstojnosti, nechutnost nejhrubšího zrna.
Bleeeee (zvracení přesně v duchu tohoto výplodu).

Musím ti trochu objasnit jak taková praxe vypadá v realitě:
dotyčný mág je obvykle buď pěkný nebo zajimavý, v každém případě velmi charismatický člověk. Takže spousta obětí se rekrutuje z řad zamilovaných ženských, což obnáší něco jako zatmění mozku. Že
tam funguje nebývalá energie se sexuálním podtextem snad ani nemusím
zdůrazňovat. Přimixovat do kokteilu spoustu fantastických "duchovních myšlenek" a nádherných vizí a na problém je zaděláno. Jejich energie
je jiná, silná...
Viděla jsem dost takhle zblblých ženských, ale u chlapů přece jenom je to jinak. Vážně jsme krapet odlišní.
Nebyla tady řeč o běžných vztazích, kde se občas snaží velet a mávat s partnerem někde muž jinde žena.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 11:59 am    Předmět: Citovat

vyjmečne:) souhlasim se samankou-i co se týče serialu-totalne ho nechapu a nevim,co je jeho záměr,i co se týče magionu.Nejsmutnější na tom je,že ženy často hledají hlavně to vyslechnutí a pohlazení,které jim doma schází a potom padnou do ruk nějákýho blba,kterej má ještě k tomu spirituální masku a hraje si na tajemnýho.slyšel sem takový historky z téhle oblasti,že nevím jestli se mám smát,nebo plakat.Možná sem jednu napíšu,ale musím si to promyslet,protože je to fakt síla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:21 pm    Předmět: Citovat

ženatý se závazky, zoufalý manželky atd - to přeci nejsou seriály pro nás Smile

naštěstí jsem neviděl ani jeden díl Wink

ageusi pokud je to ze života, tak ten příběh napiš, ať se poučíme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund