Fórum - Zobrazit téma - Jak zabránit útokům? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Jak zabránit útokům?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Jak zabránit útokům?
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Listicka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.1. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 12:30 am    Předmět: Jak zabránit útokům? Citovat

Ahoj všichni.
S kamarádkou řešíme problém útoků na její osobu od člověka, který se zřejmě velmi dobře orientuje v černé magii a je v tom velmi zdatný. Útoky (nevím, jak to lépe popsat) trvají více 1 rok. Za tu dobu si kamarádka udělala R1 a R2 a snaží se dělat štíty atd. Ten dotyčný okamžitě vycití, když je kamarádka jen trochu oslabena, už ji "vysává". Před rokem se z toho málem zhroutila a další známá s přítelem (oba mají R3) ji pomáhali a dostali od něj "vzkaz"....ať se do toho nepletou. Oba se na sebe nechápavě podívali, co prý "blbne"? Včera jsem tento "vzkaz" dostala já (mám R2). Neustále přemýšlíme o tom, proč to dělá? V normálním životě je to dost arogantní, namyšlený člověk, ale velmi inteligentní, prý dost zámožný, který nemá přítele a ani přítelkyni, s vlastní rodinou se nestýká. Přes svou inteligenci používá i drsné pomluvy, za které by si mohl vysloužit žalobu. Libuje si v manipulování a ponižování lidí. Proto mám o kamarádku velké obavy. Setkal se někdo z Vás s něčím podobným a máte na to radu??? Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 6:01 am    Předmět: Citovat

Ať kamarádka s co největší láskou přistupuje sama k sobě, čím více lásky sama k sobě projeví, tím se to pouto co onen člověk vytváří za čas samo zhroutí. Je v tom úměra - čím více lásky k sobě pojeví(čím více se dokáže milovat, tím více síli bude mít. A v lásce není místo na nic jiného než na lásku:) i když si pořáde můžeme být vědomi toho odstatního.

S láskou v srdci dokážeme vše.

Toť můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 7:58 am    Předmět: x Citovat

Výborná věc je udělat si místo štítu zrcadlo. Nic jím neproniká a vše se vrací autorovi.
Zeto má pravdu. Lepší než všechny ochrany celého sboru kamarádů je obrana sama sebe - tedy popřemýšlet proč a jak se děje: potkává dotyčného, je s ním nějak v kontaktu? Atd.
Nejhorší je nechat působit strach - strach z toho, že na mě může působit, strach, že nejsem dost silná, ... Je velmi potřeba posilovat své vědomí osobní síly, takže mi nemůže ubližovat, věnovat se víc sobě a technikám práce na sobě.
Já vím, vymazat myšlenky na to, o čem nechci přemýšlet je hrozně těžký, protože právě ony se vtírají nejvíc. A s nimi obavy a nejistota.
Pustit si k sobě v klídku všechny svoje obavy, vžít se do nich, přijmout
a tím jim odebrat jejich moc a sílu. Ze začátku procesu se energie strachu zvětší, ale postupně slábne.
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 8:29 am    Předmět: Citovat

Naprosto souhlasím se Šamankou. Taky jsem si zažila něco podobného. Ten dotyčný se jen tak nevzdá a bude se pokoušet pořád. Nedokáže totiž přijmout porážku.
Nejúčinnější zbraní je pohrdání, politování a hlavně zapomnění. I když se zrovna tyhle emoce neslučují s krásnými teoriemi o duchovní cestě, tak jsou opravdu účinné. Však ten útok taky není zrovna košér.
Zapomnění není zrovna lehké. Nacpe se do snů, vytvoří situace, které ho připomínají. atd. A navíc - svým způsobem působí tato vazba jako droga a podle toho se s ní musí zacházet.
Jak píše šamanka i Zetík, na tohle ale musíš sama sebe začít milovat a uvědomit si, že ten neřád na to nemá vůbec žádné právo.
Zrcadlo je fajn. Já dostala ještě radu - napřed ze sebe odsekat všechna jeho napojení (něco jako provázky, pavučina), a pak vybudovat ochranu.
Ani upřímná prosba "nahoru" o ochranu a pomoc není marná.

Nikdo ti nepomůže víc, než ty sama. Ty ho zajímáš, ostatní jsou jen otravný hmyz, který ho ruší.
Vždy používej aktivní ochranu, ale NIKDY protiútok!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 11:18 am    Předmět: Citovat

Ještě bych doplnil k tomu co napsala mamka, je opravdu přínosné to napojení přerušit. Je ale mnohem důležitější zjistit proč takové napojení je vůbec možné. Z osobní zkušenosti vím, že pokud takovéto napojení existuje, někde uvnitř se ho nechceme vzdát. A těch důvodů může být hodně moc.

Mě pomohlo SRT, tak si najdi nějakého SRTáka v okolí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 12:13 pm    Předmět: x Citovat

Velký souhlas: protiútok jen zvyšuje protireakci a agresivitu.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 12:41 pm    Předmět: Citovat

Zeto, myslím, že teď už není ani tak důležité, jak to mohlo vzniknout. Našel nechráněnou a "otevřenou" oběť a zneužil toho.
Podle mne je daleko nejdůležitější to zpřetrhání vazby a totální zapomenutí. Ta chudinka, přestože je natom tak jak je, mu vlastně pomáhá udržet napojení. Jak říkám, funguje to u ní jako droga. Když se jí povede přetrhat vazby, začas se sama opět otevře (stačí myšlenka na svého trýznitele) a už v tom lítá znova. Vpodstatě se napojí ona sama.
Opravdu záleží jen a jen na ní.

Nevím, co umí SRT, ale za pokus to jistě stojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Listicka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.1. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 3:04 pm    Předmět: Citovat

Díky moc všem za rady. Zrcadlo je výborný nápad a myslím, že už to kamarádka praktikuje. Myslím si, že dotyčný jde cíleně po kamarádce, není to "náhodná" oběť. Nevzdává se (jak psala Mamka...) a také se "cpe" do snů. Zřejmě ta osoba vše promyšleně naplánuje a uskuteční. Nechám to na ní. Věřím, že to zvládne....kamarádka. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 10:07 pm    Předmět: x Citovat

Dobrýýýý....

Vzpoměla jsem si na jednu svoji příhodu:
Kdysi jsem se pohybovala v džungli zvané seznamka. Kontaktoval mě muž, který se prezentoval jako léčitel. Jistě chápete, že ihned zaujal moji pozornost a začali jsme si vyměňovat mailíky. Jenže brzy mě způsob jeho komunikace začal připadat nepříjemný. Když jsem nechtěla jít do detailů svého života vytáhl na mě řeči jak neumím být otevřená a podobné fráze. Nevím co byl ve skutečnosti zač, ale s energiemi uměl, protože
jsem začala vnímat, jak se do mě pokouší (pochopitelně bez mého vědomí a souhlasu) dobývat a sondovat. Bylo mi to velmi nepříjemné a později jsem mu napsala dopis, který si určitě za rámeček nedal.
A pointa?
Ihned jsem požádala o ochranu, posílila se a UDĚLALA ZRCADLO.
Odpověď přišla velmi, velmi rychle:ˇ
Máš hnusnou energii, s takovým člověkem bych ani nechtěl být.
A byl pokoj.

samanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 12:52 am    Předmět: Citovat

Ahoj.Já vím, je to moje zkušenost, ale já vždy přemýšlím, kde jsem v prvé řadě udělal chybu já. Co jsem vysílal se mi vrátilo.V případě, že jsem chybu neudělal já, tak tomu dotyčnýmu začnu posílat lasku. Skutěčnou, bezbřehou a sílu na to najdu v myšlence, že je to jeho karma a já mu ji pomohla naplnit, tím, že mi udělal něco hnusnýho. Milovat ho úplně ale znamená, že úplně miluji i sebe. Když sebe miluji, nic mne nemůže porazit. Protože laska sama k sobě mi dává důvěru ve vlastní síly, a kde je důvěra...Když Bůh s námi, kdo proti nám. Ano, vše co jste napsali, jsou dobré a fungující věci. Ale okamžitě vyhraju, když si uvěřím, ale skutečně uvěřím a v té chvíly na mně nikdo nemá. Nepotřebuji žádnou ochranu když žiju v lásce.v lásce sama k sobě(nemyslím ale sobeckou lásku).Někde jsem vyčetl ze zkušenosti našich předků:Víra tvá tě uzdravila.A to si piš. V okamžiku, kdy si začneš důvěřovat, tak on bude nucen odtáhnout jak spráskaný pes, a nejvíce ho poníží a rozčílí, když ucítí, že ty s ním nebojuješ, ale posíláš mu lásku. Promiň, ale buď mu vděčná, kdo jiný by tě naučil, co je hnusné chování, co se s energií nemá dělat.Z vlastní zkušenosti vím, že mne kdosi v okamžicích oslabení ( při meditaci a ...) se pokusil no řekněme dotáhnout do míst, odkud by se má rozumná mysl nemohla vrátit.On se domníval, že jsem oslaben,, on to hodnotil podle sebe. Já jsem skutečně slabý a křehký i normálně.A víš co jsem udělal.Kdýž jsem ucítil jak mne nebo lepe řečeno mého ducha táhne pryč, tak jsem se v duchu začal smát, potěšilo mne to, že stojím někomu o to, aby si semnou dával práci. V duch jsem se vrátil k sobě( uvědomnění si sebe sama, své lásky a důvěry k sobě) a pak jsem mu začal posílat lásku.Já ho za to miloval, za tu čest, že mu pomáhám, že si mne vybral za důvěrníka při řešení své karmy.Najednou nebyl.Víš, nezničil jsem ho, nebyl.Kde je láska, není nic jiného.Já jsem nemněl strach, já jsem si nedělal ochranu, já jsem mu jen dával lásku. V okamžiku, kdy na něco pomyslíš.třeba, mám si dávat ochranu, ano musíš si ji dát, protože se bojíš a podvědomně o tom přemýšlíš, ale pak ho začni milovat,za to že tě něco učí a bla bla bla,ty už si něco najdeš.Neznám tě a nevím jak jsi na tom, tak ti víc neporadím, jsem prostě svůj.Držím ti palce a chceš-li tak mi pošli SMS na 723377978 se svou e-mailovou adresou.Můžeš si nechat potlačit své telefoní číslo.To jsem ti napsal proto, že vím, že to pro někoho může být nebezpečné,ale víc hlav víc rozumu. A možná bych ti snad trochu pomohl.Mám radost, určitě se rozvine debata o mém návrhu, že je adresa soukromá atd.Usmívám se, téší mne to, že někomu pomůžu se zbavit flustrace.I mně to někdy pomůže vynadat svému medvídkovi pana Bína.S láskou Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 10:43 am    Předmět: Citovat

Možná by mohla pomoci meditace zvaná Tonglen (tzv. meditace dávání a braní). Jde o to, že si v meditaci představíme nějakou negativitu, která nás obkloupuje, jako tmavé mraky. Tyto mraky posléze vdechujeme do srdce, kde je přeměňujeme na jasné světlo (lásku) a poté vydechujeme směrem ke zdroji negace v této změněné formě. Toto opakujeme tak dlouho, dokud nepřeměníme celý černý mrak.

Tato metoda je čistší v tom, že se směrem od nás nazpět nevrací negativismus ať už ve formě odrazu ze zrcadla, nebo naší obranou pozicí.

Lištičko, snad to dobře celé dopadne, držím palce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 1:26 pm    Předmět: Citovat

ten útočník je mistr a to, co ta žena dostává, je lekce, o kterou ho požádala, byť zatím na nevědomé úrovni. Štíty jako obrana jsou nefunkční, zrcadla také, nepomůže ani pohrdání nebo zapomění, ty ukazují na stejné nepochopení situace jak obrana útokem. Funkční je přijmout tu přicházející energii a proměnit jí na absolutní lásku, pak žádná černá magie nefunguje. Přijetí takovéto nepříjemné situace je hodně o sebevědomí, o sebeuvědomění, o vnitřní síle, o přijímání sebe sama, o lásce k sobě. Proměnu energie na absolutní lásku lze provádět pomocí afirmace "miluji tě". Pokud žena cítí, že jí mág "vysává" nebo jinak magicky "ovládá",je funkční opakovat v meditaci tuhle afirmaci, + vizualizaci mága. Mohou jí pomoci i přátelé společnou meditací.
S touhle situací se dá samozřejmě pracovat jako s klasickým blokem např. pomocí kineziologie nebo rodinných konstelací, protože "problém" má žena ne mág.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Listicka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.1. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 2:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a opět díky za rady. Pro Šamana, tady je můj firemní email: liskova@meridos.cz, používám ho i na mateřské. Potom se spojím přes další email. Myslím si, že víc hlav víc ví. Wink Very Happy
Lištička
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 5:59 pm    Předmět: Citovat

Pánové, dovolím si s vámi hrubě nesouhlasit.
Nejdřív si vyjasněme, že tyhle útoky a vysávání energie většinou přichází od mužů. Není mi úplně jasné, proč se to děje. Zřejmě jim absolutně chybí ženská energie. Žena chřadne a on kvete. Můžete tomu říkat, jak chcete, ale je to vpodstatě parazit.
Šamane, při vší úctě, je to něco naprosto jiného, než co jsi zažil při meditaci. Čím ta žena prochází, nemůžete absolutně vědět, i kdybyste byli tím, kdo útok provádí.
Řekla bych, že posílat lásku svému parazitu, je nesmysl. Když pominu, že je z lidského rodu a porovnám ho s jinými parazity, tak si myslím, že své vši, bleše či tasemnici můžete posílat lásku o stošest, ale těžko ji tím přesvědčíte, aby vás, jako hostitele, opustila. Maximálně způsobíte, že se jí u vás bude víc líbit.


Ilumauir napsal:
Citace:
Funkční je přijmout tu přicházející energii a proměnit jí na absolutní lásku, pak žádná černá magie nefunguje.


Promiň, od něj energie nepřichází. Ten směr je opačný.

Ten člověk toho nenechá. Když se mu ubrání jedna žena, přejde na jinou.
Bohužel. On nepotřebuje lásku, ale energii. Můžete namítnout, že nejsilnější energií je láska. Ano, to je. O ni ale nestojí. Proto lásku nevysílat, ale naplnit láskou své vlastní srdce. V tomto případě je láska lék pro ženu a je její zbraní proti mágovi.
Posílat lásku na všechny strany může jen sebejistý, silný a láskyplný člověk, nikoli "vycucnutá" žena.


Vím, o čem mluvím a vím, že mám pravdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 7:30 pm    Předmět: Citovat

Mamko: Nesoudil bych muže tak lehce....... a neházel na ně všechnu špínu. Možná muži projevují tyhlecty věci takto, ale věřím tomu že ženy používají zase jiné cesty jak nás muže trápit:)

A nakonec je to pořád jedna hra o tu jedinou věc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund