Fórum - Zobrazit téma - Jak zabránit útokům? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Jak zabránit útokům?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Jak zabránit útokům?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 3:46 pm    Předmět: Re: o magii Citovat

mamka napsal:
Jsem naprosto normální ženská, která jen nechápe, co lidi jako jsi ty, vede k podobným praktikám. Já se jen ptám, proč to děláš?
Můžeš mi říct, proč se magií zabýváš už pár tisíc let? Já myslela, že když člověk pochopí, pak už se v dalších životech nemusí stejnou problematikou zabývat......?


Rozdíl mezi "normálními" lidmi a mágy je jedině v tom, že co "normální" lidi dělají nevědomě, mágové činí vědomě. "Normální" lidi si neuvědomují, že jsou tvůrci reality kolem sebe, mágové to vědí a tuhle znalost prostě používají. "Normální" lidi nevědí, co chtějí a pak se diví, že od života dostávají něco, co se jim nelíbí. Mágové se naopak na to, co chtějí, zaměřují a vesmír jim plní jejich záměry. A proč se magií zabývám ještě po těch tisíci letech? Ještě jsem nevytvořil to, co chci, svět lásky, míru a harmonie. Pochopit něco je první krok a pomocí tohoto pochopení tvořit, je krok druhý.
Mým cílem není zakázat magii nebo na ní zapomenout nebo vyhubit mágy, je to totiž naprosto nemožné. Magie je podstatou tohoto světa, pomocí stejných principů byl i tenhle svět vytvořen a funguje podle nich. Magie, to je jízda na vlně. Mým záměrem je pomoci každému, kdo o to stojí, pochopit o čem magie je. Jestli se mágů bojíte, staňte se jedním z nich.
Čas, kdy magie měla zůstat tajemstvím zasvěcenců, pominul, proto o ní naprosto otevřeně píšu, píšu o jejich principech a praktickém využití. Bez magie nefunguje ani reiki.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 7:55 pm    Předmět: Re: o magii Citovat

ilumauir napsal:
mamka napsal:
Jsem naprosto normální ženská, která jen nechápe, co lidi jako jsi ty, vede k podobným praktikám. Já se jen ptám, proč to děláš?
Můžeš mi říct, proč se magií zabýváš už pár tisíc let? Já myslela, že když člověk pochopí, pak už se v dalších životech nemusí stejnou problematikou zabývat......?


Rozdíl mezi "normálními" lidmi a mágy je jedině v tom, že co "normální" lidi dělají nevědomě, mágové činí vědomě. "Normální" lidi si neuvědomují, že jsou tvůrci reality kolem sebe, mágové to vědí a tuhle znalost prostě používají. "Normální" lidi nevědí, co chtějí a pak se diví, že od života dostávají něco, co se jim nelíbí. Mágové se naopak na to, co chtějí, zaměřují a vesmír jim plní jejich záměry. A proč se magií zabývám ještě po těch tisíci letech? Ještě jsem nevytvořil to, co chci, svět lásky, míru a harmonie. Pochopit něco je první krok a pomocí tohoto pochopení tvořit, je krok druhý.
Mým cílem není zakázat magii nebo na ní zapomenout nebo vyhubit mágy, je to totiž naprosto nemožné. Magie je podstatou tohoto světa, pomocí stejných principů byl i tenhle svět vytvořen a funguje podle nich. Magie, to je jízda na vlně. Mým záměrem je pomoci každému, kdo o to stojí, pochopit o čem magie je. Jestli se mágů bojíte, staňte se jedním z nich.
Čas, kdy magie měla zůstat tajemstvím zasvěcenců, pominul, proto o ní naprosto otevřeně píšu, píšu o jejich principech a praktickém využití. Bez magie nefunguje ani reiki.

magie= vědomý záměr?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 8:00 pm    Předmět: Citovat

Dobře, Ilumauire, beru tvou odpověď. Snad jen jsem měla místo "normální" napsat "obyčejná".
Chápu to tak, že vlastně celý svět,život je jedna magie? Že jen část lidí ji žije nevědomě a část vědomě? Vesmír plní přání oběma.

Přesto si myslím, že (ať vědomě či nevědomě) by měla být zachováno právo volby všem. Jestliže, podle tebe, žena podvědomě přistoupí na vysávání, pak by měla mít možnost zvolit si i jeho konec, když si plně uvědomí, co se děje. Respektoval by mág její přímou žádost?
Nebo mág zastává přesvědčení, že jeho přání má větší váhu, protože od začátku bylo vědomé?

Napsal jsi : Ještě jsem nevytvořil to, co chci, svět lásky, míru a harmonie

To bychom asi chteli všichni. Tak proč se to pořád nedaří?
Teď si myslím, že těžko někdo dosáhne lásky,míru a harmonie, když vidí svět optikou "upíra", když staví své potřeby na újmě druhých. Na mne tvé vysvětlení působí spíš jako výmluva sobeckého dítěte.

Víš, ještě jsi mi neodpověděl, jestli si mág vybere pro tu "výměnu energie" taky jiného mága nebo jestli někdy vysvětlí pravidla předem.
A ještě - existuje pro vysávaného jiná možnost úniku, než obnovit dávání?
Ty tomu říkáš posílání lásky. Mág tak zoufale touží po lásce, že ji musí tímhle způsobem získávat? Jsi přesvědčen, že to je láska?
Pokud ne prakticky, pak teoreticky jistě odpověď znáš.

Ilumauire, mým úmyslem není zpochybňovat to, co říkáš. Naopak, fakt mne zajímá, co si o tomhle mág opravdu myslí, čemu věří. Věřím, že tu nejsem jediná, kdo si tvé odpovědi rád přečte. Mága člověk nepotkává denně, tak se jen snažím využít příležitosti, když už jsi ochoten veřejně o magii mluvit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 8:08 pm    Předmět: Citovat

Mamko: myslím že tady je ten zmatek. I když to na této úrovni, ve které se můžeme potkávat a koukat si do očí nechceme povolit (ty magické útoky), na jiých úrovních tam povolení je a poku ano je nutné krůček po krůčku zjišťovat vše o našem životě od kořenů až po korunu, kousek po kousku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 8:49 am    Předmět: x Citovat

mamka: myslím že největší rozdíl je hlavně v tom jak se co používá.
Nebo spíš k čemu.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 3:01 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Rozdíl mezi "normálními" lidmi a mágy je jedině v tom, že co "normální" lidi dělají nevědomě, mágové činí vědomě. "Normální" lidi si neuvědomují, že jsou tvůrci reality kolem sebe, mágové to vědí a tuhle znalost prostě používají. "Normální" lidi nevědí, co chtějí a pak se diví, že od života dostávají něco, co se jim nelíbí.


- v tomhle musím souhlasit s Ilumanuirem.
Ať chcete nebo ne, každý se zabývá magií, každý je potenciální mág a každý má magické schopnosti - jen někteří o tom nevědí. A někteří o tom nechtějí vědět. Už jen každý, kdo se zabývá Reiki a práci s energií, tak se zabývá vysokou magií. A u všeho, ať to je magický rituál, práce s energií nebo pouze emoční výlev nebo zvolání svého přání, je vytvořena energie (magie) a Universum nám většinou pak tyhle věci plní .. ale ne to, co říkají naše ústa, ale co říká naše srdce. Proto můžeme být někdy taky zaskočeni, co se nám to vlastně splnilo - pouze to, jaký záměr a pocit jsme vyslali do Universa. Takže - poslouchejte sami sebe a své srdce, přiznejte si jakoukoliv emoci a pocit, co máte. Budete vědět přesně, co vysíláte a taky přesně, co chcete. Defacto v té chvíli máte potenciálního vědomého mága na světě Wink

Nevěřím, že nikdo nemá svobodnou volbu. Mamko, i ta žena, která je ovládána černou magií nějakého mága, má šanci. Má svobodnou volbu být obětí a loutkou svého života, nebo vzít život do vlastních rukou. Pravda, existují případy, kdy mág, když je opravdu dobrý, dokáže daného člověka zlikvidovat na tři doby. Ale díky čemu? Magie se VŽDY musí na něco chytit .. takže defacto dotyčný pouze dojíždí na vlastní nedořešené věci. Proto opět připomínám práci na sobě - čím míň problémů uvnitř sebe, tím menší šance pro mága.
Pokud někomu na něco slyšíš, je to TVŮJ problém - ty dáváš mágovi prostor na to, aby mohl působit. Když bys mu ho nedala, nebyl by tam.
Vlastní zkušenosti - dlouholeté (a tím nemyslím žádný minulý život, ale přítomný), které mi doklapávají až poslední měsíce. Pokud ze sebe děláš oběť, dáváš viníkovi zadarmo vstupenku do svého života s tím, ať si řádí ve tvém území jak si zamane. Tak na druhou stranu - proč by to neudělal, že jo ...
Mimochodem - s černou magií jsem se setkala zatím jen u žen. U chlapů to spíš byla klasická manipulace, nic moc vychytralého ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Marteen
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.5. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 9:40 pm    Předmět: černá magie a manipulace Citovat

A jaký je podle vás rozdíl mezi manipulací a černou magií?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 11:18 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Dobře, Ilumauire, beru tvou odpověď. Snad jen jsem měla místo "normální" napsat "obyčejná".
Chápu to tak, že vlastně celý svět,život je jedna magie? Že jen část lidí ji žije nevědomě a část vědomě? Vesmír plní přání oběma.

Přesto si myslím, že (ať vědomě či nevědomě) by měla být zachováno právo volby všem. Jestliže, podle tebe, žena podvědomě přistoupí na vysávání, pak by měla mít možnost zvolit si i jeho konec, když si plně uvědomí, co se děje. Respektoval by mág její přímou žádost?
Nebo mág zastává přesvědčení, že jeho přání má větší váhu, protože od začátku bylo vědomé?

Napsal jsi : Ještě jsem nevytvořil to, co chci, svět lásky, míru a harmonie

To bychom asi chteli všichni. Tak proč se to pořád nedaří?
Teď si myslím, že těžko někdo dosáhne lásky,míru a harmonie, když vidí svět optikou "upíra", když staví své potřeby na újmě druhých. Na mne tvé vysvětlení působí spíš jako výmluva sobeckého dítěte.

Víš, ještě jsi mi neodpověděl, jestli si mág vybere pro tu "výměnu energie" taky jiného mága nebo jestli někdy vysvětlí pravidla předem.
A ještě - existuje pro vysávaného jiná možnost úniku, než obnovit dávání?
Ty tomu říkáš posílání lásky. Mág tak zoufale touží po lásce, že ji musí tímhle způsobem získávat? Jsi přesvědčen, že to je láska?
Pokud ne prakticky, pak teoreticky jistě odpověď znáš.

Ilumauire, mým úmyslem není zpochybňovat to, co říkáš. Naopak, fakt mne zajímá, co si o tomhle mág opravdu myslí, čemu věří. Věřím, že tu nejsem jediná, kdo si tvé odpovědi rád přečte. Mága člověk nepotkává denně, tak se jen snažím využít příležitosti, když už jsi ochoten veřejně o magii mluvit.


Útokům nelze zabránit. Lze však být vůči nim imunní. Imunní svým vnitřním klidem a odprostěním se od všech svých strachů a pochybností.

Všichni jsme mágové.

Volbu mají všichni, mnozí si její možnost však neuvědomují a proto se nechávají zneužívat, vysávat atd. Někteří mají dokonce své vědomé důvody proč se nechávat vysávat!

Mág není ten kdo přijímá žádosti o přestání vysávání. Tuto volbu má v rukou pouze dotyčný člověk. Ten je strůjcem svého osudu. Pokud nás někdo vysává, může to být znamením, že má nad námi navrch - že je ve větší pohodě, má odstup od věcí které ale nás emocionálně rozhazují a proto nám to škodolibě dává "sežrat", viz ironické poznámky, šťourání atd. Prostě vždy se najde někdo kdo nás bude zkoušet. Jakmile ale zjistí, že vás nerozhodí, po čase toho nechá a odejde hledat slabšího jedince - novou oběť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 11:50 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Nemůžu souhlasit - štíty a zrcadla fungují velmi dobře. A o pohrdání a nenávisti tu řeč vůbec nebyla. Jednalo se o sebeobranu. Jsem-li napadena, pak je to výborná sebeobrana, zvláště jako první reakce.
Zetíku tady nebyla vůbec řeč o hrách mezi mužským a ženským pokolením, ale o vyjímečných případech skutečného napadení.
Souhlasím s mamkou, že v našich zemích se velmi často jedná o muže.
A nemůžu souhlasit se systémem pustit něco takového k sobě. Protože
je tu velká možnost, že se z toho už dotyčná nevzpamatuje nebo se dostane do vleku a závislosti.
Pánové, s prominutím, ženskou psychiku znáte pouze z vašeho mužského podledu. Je mnohem křehčí a emocionálnější a určitě víc ovlivnitelná.
Není tak tvrdá. A tudíž jsou vaše rady dost nebezpečné. Obvykle se útočník snaží zasáhnout buď slabší oběť nebo někoho, kdo je momentálně oslabený. V takové chvíli to může být např. oslabené sebevědomí nebo sebeláska po nějakém emočním zranění a když se v té chvíli pustí plná pecka, která je namířená právě do slabých míst, může to mít katastrofické následky.

šamanka


štíty a zrcadla není systémové řešení. Neřeší podstatu problému u pacienta. Pokud někdo potřebuje štít, pak znamená že je někde oslaben. A je nasnadě hledat důvod, co to oslabení působí. To samé zrcadlo. Uvědomme si že zrcadlo z nás pak dělá samotného šiřitele negativních energií. K čemu pak asi slouží alchymie???

Štít má jednu velmi neblahou vlastnost - blokuje energie. Dovnitř k nám a ven ode mě. Narušuje to rovnováhu v daném prostředí. Takový člověk je pak lehce podrážděný, je oslabený a lidé v jeho okolí z něj nemají dobrý pocit. Je to jako semínko na které nemůže dopadat světlo. Co z toho vyroste? Nebo příklad s léky - o co je člověk zdravější když bude preventivně polykat antibiotika? Bránit se všem mikrobům aby náhodou nezpůsobily infekci. Myslíte že ten člověk je zdravější než ten, který klidně položí jídlo na špinavou podlahu a pak ji sní? Paradoxně je vždy zdravější ten trénovanější.

Milá šamanko, asi by ses hodně divila, kolik mužů je křehkých a zranitelných. Víš že drsňáci jsou právě největší citlivky? Lidé kterým kdysi někdo hodně ublížil a oni to zpracovali tím, že to zakryli právě onou tvrdostí? Jsou to přecitlivělí lidé se šrámem na duši které dokáže rozplakat pár dobře mířených slov nebo situací.

Neodsuzuj proto muže, jsme velice závislí na ženách. Víc než ženy na mužích. Znáš to o těch trubcích. Víš jaký je čeká osud. A to samé platí i u lidí. Proto máš možná pocit že muži více manipulují, ale stojí za tím jejich strach ze ztráty osoby na které jsme svým způsobem závislí.

A to co píšeš o své zkušenosti s určitým pánem. Už jsi zapřemýšlela proč sis tuto situaci přitáhla? Proč zrovna takového člověka? Proč se to stalo zrovna tobě, když miliony jiných žen tuto zkušenost mít nikdy nebudou? Co v tobě tě k tomuto člověkovi přitáhlo? Co v tobě za tím stojí?

Ahoj Krabas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 6:25 am    Předmět: Re: x Citovat

Super Krabásku, to co píšeš mi dává smysl. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 7:33 am    Předmět: x Citovat

Měla bych asi upřesnit jednu důležitou věc:
NEMYSLELA JSEM ŠTÍTY ANI ZRCADLA jako něco stálého, ale jako první pomoc. To je velmi důležité. Jsou lidi, kteří se takhle obalují o obrňují, ale pak je to život o neustálém strachu, ověšení talismany proti kde čemu.
Tohle jsem vážně nemyslela. Měla jsem to líp vysvětlit.
Kdesi výš jsem psala, že pak je potřeba udělat další JINÉ věci. Ne se schovávat, ale zapracovat na sobě.

Pánové, já nepodceňuji muže v žádném případě. Jasně jsou i citliví jedinci, slabí nebo se silným zastoupením ženské energie. Mockrát jsem se potkala s mužským názorem, že muži a ženy jsou naprosto stejní a literatura typu Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše je nesmyslná. Nevím, možná mám jiné zkušenosti než vy. Vždycky jsem pracovala ve smíšeném kolektivu, měla spoustu známých a kamarádů obého pohlaví a časem dospěla k názoru, že skutečně způsob uvažování, prožívání a chování žen a mužů prostě odlišný je. Od přírody nikoliv jako výplod populárně naučné literatury. A z těchto odlišností prostě určité rozdíly vyplývají.

Dále uvedený příklad měl sloužit jen jako ilustrace k tématu, jak může fungovat manipulace u člověka, který umí zacházet nebo pracuje s energiemi, nehodlala jsem tím rozebírat nic osobního (typu copak ti to mělo říct, ...atd.). Kdybych se chtěla svěřit, tak jsem to udělala, napsala cože mi tahle příhoda dala do života.
Bylo to ve velmi dávné době, kdy jsem o podobných věcech ještě neměla tušení a tenhle útok mě dost zaskočil a překvapil. Poradila jsem si s tím v rámci svých tehdejších znalostí - tedy řešení nejjednodušší: nikam jsem nejela a s podobnými sdruženími už nikdy nekomunikovala. Ale dlouho potom jsem se při vzpomínce na tuto epizodku nebo při pohledu na knihy tohoto pána nemohla zbavit nechutného pocitu.

šamanka
PS: o názoru jestli jsou víc závislí muži na ženách nebo ženy na mužích bychom tady mohli dost diskutovat, nejspíš každý by prosazoval jinou verzi podle své povahy a zkušeností vlastních i svých přátel a příbuzných.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 8:45 am    Předmět: Citovat

Ahoj všichni. Nejdřív Vás chci pozdravit, protože mě neznáte, sem tu nová. Často zde listuji a pročítám, ale nikdy sem se ještě nezapojila do debaty.
Teď k tomu tématu. Ráda bych jen řekla, že by jí možná pomohlo, kdyby v meditaci přivolala svého Průvodce a všechny pomocníky které má, požádala je o radu, hlavně o pomoc a ochranu a zároveň jak už se tady někdo zmínil sama vysílala SHK symboly a v neposlední řadě aby navštívila někoho zkušenějšího (třeba mistra), a ten už si určitě bude vědět víc rady, jak a s čím vynaložit.
Nechci nijak moudřit, ale tohle je to, co by v její situaci napadlo mně.
Mějte se Smile
Bathory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 9:31 am    Předmět: Citovat

Šamanko, díky za to, co jsi napsala. Chystala jsem se na něco podobného.

Za sebe bych jen dodala, že pro mne je jen stále nepochopitelné, proč to ti mágové dělají a proč si vybírají (vím, že pánové tu tvrdí, že oni si nevybírají, že to je volba ženy) většinou ženy, které nemají tušení, že něco takového je vůbec možné. Takové, které se v dobré víře a touze po poznání obrací na různé Mistry, plné dojmů z knih, kurzů....
Většinou to jsou dušičky, které se na tuhle cestu vydávají právě proto, že mají nějaký problém a chtějí ho vyřešit, hledají a ano - dostanou lekci a hodně tvrdou. Že by to bylo zrovna to pravé v době, kdy mají jiné problémy, to se mi tedy nezdá.
Při získávání životních zkušeností a nových (i když malých) vědomostí, jsem nabyla přesvědčení, že když někdo s fyzickou či psychickou převahou zneužívá tvora slabšího či oslabeného, nikdy se tomu neříká učební lekce, za kterou by měl být zneužívaný ještě vděčný.
Možná to teď silně přeženu, ale totéž by mohl o sobě říkat pedofil. Zabaleno do řečí o tom, že žádná setkání nejsou náhodná a že dítě to vlastně samo přitáhlo. Možná by mu měla matka ještě poděkovat za pomoc při výchově ??????

O tom, jak odlišné vnímání životních situací a vztahů mají ženy a muži, je opravdu krásně vidět zrovna v téhle diskuzi. S něčím můžeme vzájemně souhlasit, ale shody nikdy nedosáhneme. Prostě se na věci díváme jinak.
A je to dobře Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 9:35 am    Předmět: Citovat

Bathory,
ano, máš pravdu. Jenže bohužel, to je to poslední, co by zvládla, pokud si neudělá nejdřív nějakou ochranu. Je to až druhý krok. Nejdřív se musí "odpojit".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 9:44 am    Předmět: Citovat

Jen sem napsala, co bych asi udělala já. Určitě bych kontaktovala mistra s žádostí o pomoc, nebo aspoň o radu. Protože pravda je taková, že v téhle oblasti nemám jedinou zkušenost. Takže bohužel můžu popřát jen to, ať to dobře dopadne. Snad to vyjde!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund