Fórum - Zobrazit téma - Jak zabránit útokům? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Jak zabránit útokům?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Jak zabránit útokům?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 8:25 pm    Předmět: Citovat

Zetíku,
já nesoudím muže Very Happy , Já jen říkám, že tyhle útoky a vysávání provádí muži. I když jsem už četla o jednom případu, kdy to prováděla žena. A samozřejmě vysávala ženu.
Mne by spíš zajímalo, co je na ženách tak chutného Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 9:43 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Zetíku,
já nesoudím muže Very Happy , Já jen říkám, že tyhle útoky a vysávání provádí muži. I když jsem už četla o jednom případu, kdy to prováděla žena. A samozřejmě vysávala ženu.
Mne by spíš zajímalo, co je na ženách tak chutného Wink .


A nefandíš si tak trošku?Smile)))))) Very Happy

P.s. Myslím že ty hry probíhaj na obou stranách, hry a boje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 12:46 pm    Předmět: o magii Citovat

mamka napsal:
Pánové, dovolím si s vámi hrubě nesouhlasit.

Vím, o čem mluvím a vím, že mám pravdu.


Takovejch už tu bylo, mamko.
Problém je v tom, že co vysíláme, to máme. Takže pokud se ta žena bude bránit a začne kolem sebe stavět bariery, zablokuje hlavně sebe sama, všichni kolem ní ji uvidí za barierou a mág ani nepohne brvou. Pokud mágem začne pohrdat a říkat si něco o vších a hovadách, tak pohrdání bude tím, co má v srdci, a také to pohrdání všichni na ní uvidí, totéž platí o nenávisti atd. Proto je funkční i útočícímu mágovi posílat lásku, protože pak láska je to, co je v srdci a co vidí ostatní. A dávat můžeme jen to, čeho máme přebytek, čím přetéká naše srdce - ale platí to i obráceně, tím, že začneme dávat, zjistíme, že opravdu máme. Láska není rohlík,který lze buď dát nebo sníst, s láskou to funguje jinak. Čím víc lásky dáme, tím víc ji máme, a jedním ze způsobů, jak zjistit, že v nás opravdu je, je dávat jí plnými hrstmi i takovým syčákům, jako jsou mágové.

Jsou 4 pravidla jak funkčně reagovat na černou magii, vřele doporučuju je začít okamžitě používat
1.pravidlo: nehřeším slovem. Používám slova na podporu lásky a harmonie.
2.pravidlo: neberu si nic osobně. Vše, co lidé kolem mě dělají, činí ze svých vlastních pohnutek, které se mnou nemají nic společného.
3.pravidlo: nevytvářím si žádné domněnky. Ptám se druhých na to, co dělají, co cítí nebo čeho chtějí dosáhnout, místo toho, abych za ně odpovídal.
4.pravidlo: všechno dělám na 100% v rámci možností a schopností, které právě mám.

Tahle pravidla jsou funkční v jakémkoliv vztahu, i v partnerství mezi mužem a ženou, ten z nich, který se jimi řídí, nemůže být nikdy ovládán nebo vysáván, když se jimi řídí oba, tvoří ráj na zemi.

I ze mě si občas někdo udělá mága, pak slyším takové reakce, že prý tahám energii nebo že dotyčnou osobu vysávám nebo že miluju drama. Ano, většinou jsou to ženy, které se neřídí čtyřmi pravidly reakcí na magii, ačkoliv je dobře znají (viď ty tam) a považují se za velmi duchovní. Pak od nich slyším, co mám nebo nemám dělat, co všechno jsem jim způsobil, za jaké jejich pocity můžu atd. Čekám, kdy se začnou ptát místo vytváření si falešných domněnek. Jednou z nich je, že při "vysávání" proudí energie od ženy k mágovi, viz názor mamky.

Magie funguje na dvou principech. DÁVÁM a PŘIJÍMÁM.V centru je mág, naprosto nezávislý na tom, co si o něm myslí ostatní lidé, co chtějí aby dělal nebo nedělal. Mág dává a přijímá energii, pokud to samé dělá druhý člověk, magie nefunguje, vlastně není potřeba. Ve chvíli, kdy druhý člověk začne energii blokovat, nastupují všechny ty fígle magie, černý mág to pak využije ve svůj prospěch. Pocit vysávání je způsoben tím, že druhý člověk přestal dávat, je to jako vývěva,protože mág stále přijímá. Fungující řešení je opět začít dávat, dovolit té energii protéci, neblokovat jí. A nejúčinější je dát té energii milující vibrace afirmací "miluji tě"a přesně si uvědomovatodpověď na otázku "co chci".

Nebudu tu vykřikovat, jestli to, co tu píšu je pravda nebo ne,záleží na Vás, ale zabývám se magií už pár tisíc let Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 2:22 pm    Předmět: Re: o magii Citovat

ilumauir napsal:
....I ze mě si občas někdo udělá mága, pak slyším takové reakce, že prý tahám energii nebo že dotyčnou osobu vysávám nebo že miluju drama. Ano, většinou jsou to ženy, které se neřídí čtyřmi pravidly reakcí na magii, ačkoliv je dobře znají (viď ty tam) a považují se za velmi duchovní. Pak od nich slyším, co mám nebo nemám dělat, co všechno jsem jim způsobil, za jaké jejich pocity můžu atd. Čekám, kdy se začnou ptát místo vytváření si falešných domněnek. Jednou z nich je, že při "vysávání" proudí energie od ženy k mágovi, viz názor mamky.


Ilumauire,
nemyslím si, že jsem kdovíjak duchovní Smile. Jsem naprosto normální ženská, která jen nechápe, co lidi jako jsi ty, vede k podobným praktikám. Co vám chybí, že do svých her zatahujete lidi, kteří o to nestojí. Nebo spíš takové, kteří nechápou a nejsou připraveni. Pokud nechceš uškodit, pak je snad namístě vysvětlit pravidla a ne zneužívat své převahy. Neříkám,co dělat nebo nedělat máš. Já se jen ptám, proč to děláš? Vybírá si mág na podobné hrátky jiného mága? Partnera, který ví, oč kráčí a že se jedná jen o nevinné hrátky?
Nezlob se na mne, ale ženy mají trochu jinou logiku a jiné chápání vztahů, než muži. To snad nemusím ani říkat. Proto tvá pravidla jaksi nemusí chápat. Proto si je vybírá mág? Proto, že z nich udělá svou kořist a pak řekne : "sorry, je to tvá vina, nepochopila jsi.." ? Žena přestala dávat a mág bere pořád, takže je vlastně chudák ten mág, nikoli ten, koho vysává?

Citace:
Pocit vysávání je způsoben tím, že druhý člověk přestal dávat, je to jako vývěva,protože mág stále přijímá.


Asi mám dëlší vedení, ale tvé vysvětlení jsem pochopila tak, že dokud žena posílá lásku a energii chlapovi, který si umane, tak je on jen pouhý mág. Pokud přestane dobrovolně posílat, tak z něj ta nevděčnice udělá černého mága?

Můžeš mi říct, proč se magií zabýváš už pár tisíc let? Já myslela, že když člověk pochopí, pak už se v dalších životech nemusí stejnou problematikou zabývat......?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 9:26 pm    Předmět: Citovat

S magií tohot odruhu snad ani nemám zkušenosti. Každopádně se po vlastních zkušenostech přikláním k názoru, že vše čeho se bojíme, tak přitahujeme. Jestliže na nějaké úrovni mám potřebu být zneužívána, tudíž mě někdo zneužívá. Je to vždy na obou stranách. Jinak to nefunguje.
Ilumauire, nějak mi nesedí, že když se někdo zablokuje, že dávat nebude, že o to víc je vysáván.Nebo jsem to nepochopila? Pokud cítím, že nejsem ve stavu energeticky utáhnout některé nenasytné chobůtky, které se dokáží přisát, tak to řeším zrušením energetických vazeb mezi mnou a nimi a posílám jim balík energie a lásku. Stejně tak činím, když se zbavuji svých strachů a tzv.démonů a temných sil, které nepovažuji za nic jiného než něco, co jsem díky svým strachům vytvořila já nebo někdo jiný. Máš pravdu, není nic lepšího, než jim poslat lásku a světlo. Ale nechávám si volbu, na kterou mám právo, jestli někomu dovolím sosat nebo ne. Jediné, co považuji za faktor který mi může ubrat moje šance je můj strach. Takže buď dávám lásku a nebo se bojím. O ničem jiném to není. A jsem zas na začátku- že přitáhnu právě to, čeho se bojím. Toť můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 10:07 pm    Předmět: Citovat

Pohrdání, stavění bariér, posílání lásky útočníkovi .. fajn, ale tak jako tak, pokud chcete opravdu zabránit útokům nějakého mága, nakonec skončíte u práce sami na sobě. Bez toho to fakt prostě nejde. Důležité je zjistit si, na čem se magie drží, proč ji dotyčný vlastně přijímá, jak se vůči tomu staví. A mám za to, že když začnete zjišťovat všechny tyhle příčiny, nakonec dojdete téměř vždy k jednomu - nedostatečné poskytování lásky sám sobě. Takže pokud fakt začnete tady, je to nejrychlejší způsob, jak se útočníka zbavíte.
Všechny tyhle rozumy pochází z mých vlastních zkušeností a taky z pozorování okolí a zkušeností druhých lidí.

Určitě je dobré se nějakým způsobem od útočníka izolovat pro nabrání síly na práci na sobě. Pokud vyčerpáváte svou energii na stavění bariér, zrcadel atp., pak vám jí moc nezbyde pro sebe. A tam je právě potřeba nejvíc. Takže nejlépe vzdálit se od útočníka, dál pokračovat na práci na sobě, konkrétně na příčinách těch magií (včetně různých fanatických přesvědčení o magiích, strachu, neochotě sám sebe bránit, nastavených programů vyvolávající magie a podobných věcech).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 7:21 am    Předmět: x Citovat

Nemůžu souhlasit - štíty a zrcadla fungují velmi dobře. A o pohrdání a nenávisti tu řeč vůbec nebyla. Jednalo se o sebeobranu. Jsem-li napadena, pak je to výborná sebeobrana, zvláště jako první reakce.
Zetíku tady nebyla vůbec řeč o hrách mezi mužským a ženským pokolením, ale o vyjímečných případech skutečného napadení.
Souhlasím s mamkou, že v našich zemích se velmi často jedná o muže.
A nemůžu souhlasit se systémem pustit něco takového k sobě. Protože
je tu velká možnost, že se z toho už dotyčná nevzpamatuje nebo se dostane do vleku a závislosti.
Pánové, s prominutím, ženskou psychiku znáte pouze z vašeho mužského podledu. Je mnohem křehčí a emocionálnější a určitě víc ovlivnitelná.
Není tak tvrdá. A tudíž jsou vaše rady dost nebezpečné. Obvykle se útočník snaží zasáhnout buď slabší oběť nebo někoho, kdo je momentálně oslabený. V takové chvíli to může být např. oslabené sebevědomí nebo sebeláska po nějakém emočním zranění a když se v té chvíli pustí plná pecka, která je namířená právě do slabých míst, může to mít katastrofické následky.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 10:53 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Nemůžu souhlasit - štíty a zrcadla fungují velmi dobře. A o pohrdání a nenávisti tu řeč vůbec nebyla. Jednalo se o sebeobranu. Jsem-li napadena, pak je to výborná sebeobrana, zvláště jako první reakce.
Zetíku tady nebyla vůbec řeč o hrách mezi mužským a ženským pokolením, ale o vyjímečných případech skutečného napadení.
Souhlasím s mamkou, že v našich zemích se velmi často jedná o muže.
A nemůžu souhlasit se systémem pustit něco takového k sobě. Protože
je tu velká možnost, že se z toho už dotyčná nevzpamatuje nebo se dostane do vleku a závislosti.
Pánové, s prominutím, ženskou psychiku znáte pouze z vašeho mužského podledu. Je mnohem křehčí a emocionálnější a určitě víc ovlivnitelná.
Není tak tvrdá. A tudíž jsou vaše rady dost nebezpečné. Obvykle se útočník snaží zasáhnout buď slabší oběť nebo někoho, kdo je momentálně oslabený. V takové chvíli to může být např. oslabené sebevědomí nebo sebeláska po nějakém emočním zranění a když se v té chvíli pustí plná pecka, která je namířená právě do slabých míst, může to mít katastrofické následky.

šamanka


A možná je to skutečně "jenom" tvůj ženský pohled, jiný než můj mužský zabarvený tvou zkušeností.

Muž potřebuje cítit stejně jako žena a v ženě nachází tu "pravou útěchu". Když se dvá zamilují, žena přímo září nehou a láskou - má v sobě tolik citu. Pokud ve vztahu začíná být hádavá, pořáde se jí něco nelíbí, tamto a toto..... když přestává ten cit dávat, který muž tolik potřebuje aby ona projevovala, tak muž začne dělat vše proto aby ho projevila........

Nemyslím si že je nutné tady ukazovat na nějakou skupinu a říkat - to on, je to jeho chyba, jen on, on.........

Zkuste si na někoho ukázat, ukazováčkem ho označujete a zbývající prsty míří na vás samotné. Kdož jsi bez viny, první hoď kamenem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 11:21 am    Předmět: x Citovat

Nonono čertíku nečerti se. Šlo o trochu jiné, vážné téma.
Nikoliv o partnerské vztahy. Ty teď nerozebíráme. Ale viděla jsem v praxi ze pár jedinců mužského pohlaví, vydávajících se za mágy, tantristické učitele, léčitele či duchovní vůdce, kteří se snažili čarovat a připoutat k sobě a ovládat osoby ženského pohlaví. A rozhodně to nebylo o běžných vtazích. Pár jich cosi zkoušelo i na mě, takže to mám i z vlastní praxe. Zajímavé je, že mnozí z nich jsou dost nepříjemní "slizouni".
Nemluvím o celém mužském pokolení, ale o pár jedincích, na které je třeba si dát pozor. A bránit se.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 11:40 am    Předmět: x Citovat

zeto: uvedu ti hezký příklad mého prvního setkání s duchovnem v praxi:

Kdysi dávno jsem se začala zajímat o tyhle témata a uviděla v časopise reklamu na setkání (veřejnou akci) na téma vodnářského věku. Jako organizátor byl uveden jeden známý člověk, který často píše o pocitech žen (chlap). Zavolala jsem mu a po prvních větách se mi místo konkrétních informací dostalo návrhu tykání a podivných otázek typu:
A kolik ti je? Jsi vdaná? Atd. Nešlo jen o ty otázky, ale i sladký zvláštní tón hlasu, divné pocity, které jsem tenkrát absolutně nedokázala identifikovat.
Nechápala jsem, proč je na duchovním shromáždění důležité kolik mi je
a jak vypadám, ale připadala jsem si jako uhranutá a vyklopila všecho co ze mě tahal za informace. Když se mi konečně podařilo odložit sluchátko, připadala jsem si jako králík koukající do očí kobry, brrrr. Bylo mi z toho dost špatně. Odradilo mě to od jednoho směru a od jakýchkoliv podobných akcí na dlouhou dobu. Ono se to těžko popisuje, je to oblast
pocitů a vnímání manipulace a energii, však víš.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 12:32 pm    Předmět: Citovat

šamanko: Ano to je určitej druh manipulace, ale nevím proč to přisuzuješ právě jemu(muži) za vinu. Jsi to pořáde Ty kdo jsi mu to vyklopila, nikdo jiný. On jen našel "něco v tobě" co mělo být odhaleno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 5:15 pm    Předmět: Citovat

Když říkáš, že má ta dotyčná oba stupně reiki. Proč nepoužívá na ochranu symboly reiki: SHK a po té CKR?

Mělo by to fungovat ne, když SHK je údajně mimo jiné i symbolem se zabudovanou ochranou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 1:41 am    Předmět: Citovat

Vážení - uvědomme si, že žádná setkání nejsou náhodný - pak bych především hledal důvod, proč se s něčím takovým setkávám. Jako první pomoc nějaký ten štít - dejme tomu, vím, že ženy to prostě tak potřebují. Nemá to ale smysl dlouhodobě nebo trvale, i kdyby šlo jen o určitého člověka.
Pokud jde o tahání energie - myslím, Ilumauire, že se i na Reikiwebu lze setkat s "mistry" v tomto oboru rozhodně bych neřekl, že to všechno jsou jen pomluvy. Ostatně téma ovladačů a manipulátorů jasně a precizně popsala toora. Skutečně doporučuji si její klasifikaci manipulativního jednání občas připomenout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 8:09 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Ostatně téma ovladačů a manipulátorů jasně a precizně popsala toora. Skutečně doporučuji si její klasifikaci manipulativního jednání občas připomenout.


Damao, lze to najít někde na netu k přečtení? Díky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 10:43 am    Předmět: Citovat

Na Zvědavci vyšlo tohle a mne napadlo, že je to podobné naší diskuze k tématu "vysávání"......

Otázka: Prečo prebehlo kurča cez cestu?

Odpovede:

1. Učiteľka z materskej školy:

- Aby sa dostalo na druhú stranu


--------------------------------------------------------------------------------

2. Platon:

- Pre vyššie dobro.

3. Aristoteles:

- Je prirodzenosťou kurčiat - behať cez cestu.

4. Hipokrates:

- V dôsledku nedostatočného sekrétu slinivky brušnej.

5. Budha:

- Ak sa pýtate takto, popierate svoju vlastnú kuraciu povahu.

6. Marx:

- Bola to historická nevyhnutnosť

7. Mojžiš:

- A Boh zostúpil na zem a povedal kurčaťu: Musíš prekročiť cestu. Kurča cestu prekročilo a všetci sa zaradovali.

8. Machiavelli:

- Ide o to, že kurča prebehlo cez cestu. Koho zaujíma prečo? Výsledok ospravedlňuje dôvod - nech bol akýkoľvek.

9. Martin Luther King:

- Predstavujem si svet, kde budú všetky kurčatá môcť prebiehať cez cestu bez toho, aby sa ich ktokoľvek pýtal na dôvod.

10. Darwin:

- Kurčatá boli v priebehu miliónov rokov predmetom prirodzeného výberu.

Dnes sú teda kurčatá geneticky prispôsobené na prebiehanie cez cestu.

11. Freud:

- Skutočnosť, že sa zaujímate o príčinu prebehnutia kurčaťa cez cestu svedčí o vašej sexuálnej neistote.

12. Einstein:

- Či kurča prebehlo cez cestu, alebo či sa cesta presunula za kurča, závisí od toho, či stojíte v čiarkovej alebo nečiarkovej sústave.

13. Neil Armstrong:>

- Malý krok pre kurča, veľký krok pre ľudstvo.

14. Bill Gates:

- Práve sme pripravili na trh novú verziu Chicken Office 2000, tá bude nielen prebiehať cez cestu, ale aj klásť vajcia, udržiavať poriadok vo vašich dokumentoch a viesť záznamy o vašich výdajoch.

15. Clinton:

- Ja som nemal, dôrazne opakujem, ja som nemal žiadny sexuálny pomer s týmto kurčaťom.

16. Reagan:

- Zabudol som.

17. Tlačový tajomník T-Mobile:

- My máme signálom pokryté obe strany cesty a tým znovu a znovu dokazujeme, že sme na špičke mobilnej komunikácie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund