Fórum - Zobrazit téma - Energie v místech výskytu starobylých civilizací - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Energie v místech výskytu starobylých civilizací
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Energie v místech výskytu starobylých civilizací
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 1:33 pm    Předmět: Energie v místech výskytu starobylých civilizací Citovat

Zajímalo by mě, zda někdo z vás, kteří jste vůči okolním energiím vnímavější, byl někde, kde se dříve vyskytovala starobylá civilizace (Egypt, stř. Amerika, Tibet, apod.), co jste tam cítili..? Wink

Popřípadě jestli máte i nějakou "historku" s energií na nějakém méně významném místě, třeba v ČR nebo kdekoliv Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Marteen
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.5. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 2:33 pm    Předmět: Izrael Citovat

Já jsem byla kdysi (je to už nějakých 8-9 let) na dovče na Blízkém Východě a při objíždění památek jsem také navštívila Jeruzalém a Betlém. V Betlémě jsem byla v kostele, které je na místě, kde se měl narodit Ježíš a já jsem ze zvědavosti šla a jako všichni ostatní jsem se sklonila k té zlaté hvězdě a abych měla nějaký zážitek a památku, tak jsem políbila tu zlatou hvězdu... V tu chvíli jakoby mnou projela neuvěřitelná elektřina, úplně to mnou otřáslo, protože jsem to vůbec nečekala. Možná to byla nahromaděná energie všech těch věřících, kteří sem proudí. Nicméně to byl vlastně můj první zážitek s energií. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 7:51 am    Předmět: Citovat

Byl sem někde tuším u Loun na starem keltskem místě,kterému se říká Kamenné řady-asi proto,ze to jsou kamenné řady:) a bylo to moc příjemný,vřele doporučuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Silenec
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 22.9. 2003
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

Já zase byl v jednom starém kostelíku v noci v den jednoho pohanského svátku (Tak dobře bylo to letos na Beltine a kostel je kostel sv. Jana na Modré ) Smile a bylo to velice zajímavé takové hřejivé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 11:18 am    Předmět: Citovat

Ahojenky, asi by pro mě bylo nutno jasně stanovit, co si představit pod časovým horizontem označující
´´starobylé´´. Na mě velice silně působí procházka či bytí na Vyšehradě.
Cítím tam velmi příjemnou energii. Pravděpodobně předci znali ta místa,
která jsou pro nás přínosem. Co Vy a Vyšehrad? M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 4:32 pm    Předmět: Citovat

Okenko, myslím, že Vyšehrad rozhodně patří k těm starobylým místům. Je tam místy nádherná energie. Podobnou a možná ještě silnější jsem našel i na Karlově mostě. Pro mě byla nejbližší energie Velké Moravy u základů kostelíků nad Uherským Hradištěm, na vykopávkách v Mikulčicích, kam jsme jako starší školáci často chodili. A Velehrad.
Letos jsem zažil nepopsatelně krásné pohlazení v chrámu Petra a Pavla ve Vatikánu, v kapli vyhrazené pouze pro modlitby... Procítil jsem si prosycení svého ega Bohem. Šlo původně mi o odevzdání, ale bylo mi vše vráceno. Cítím od té chvíle přítomnost Boží ve všem kolem mě i ve mě ještě silněji než kdy jindy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Trochu bych mněl závidět.Já jsem zatím nebyl nikde venku abych se mohl dotknout cizích starobylých civilizací.ale sylně jsem cítil energii třeba jednou v zimně v lese.Bylo to před vánocemi,mrzlo cca -7 stupnů a já po vstupu do lesa jsem se svlékl a přesto mi bylo stále teplo.Není důležité něco hledat,zkoumat, ale jak říkáte,je to milé překvapení,když někam přijdete, nic nečekáte a přesto to silně prožijete.Já si myslím, že když něco čekám,tak to dostanu,ale nemusí to být objektivní pravda,jen můj dojem.Je to lákavé,něco někde cítit, poznat ta, sílu předků, ale je to to nejdůležitější.Já jsem letos zažil na hoře Říp také takové procítění, ale daleko nejdůležitější pro mne byl zážitek, kdy jsem koukal na pamnětní cedulku, že tam byl odebrán základní kámen na stavbu národního divadla.Nikdo mi to ve škole neřekl, ale tam v tu chvíli jsem chápal své předky,jejich úctu k této hoře a toto zjištění mně spojilo s nimi a s úctou ke své zemi.Nevím, jak to napsat, ale to bylo poselství předků pro mne.Pro někoho jiného to může být zřeba ten kostelík, nebo ta energie, ale musiš mít otevřené srdce. Ta energie tam může být, ale i když není, přece to může být naše posvátné místo.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 4:39 pm    Předmět: Citovat

Říkám těm místům čakry matky Země a vnímám je jako víry energie místo obvyklejších proudů. Je to jakoby se v těch místech ty proudy stékaly a točily se dohromady. Tahle místa byla známá už před tisíciletími a byl skvělý nápad je v kraji vyznačovat třeba vztyčenými kameny. Cítím, že se ta divoká krajina stávala krotkou, ty kameny nějak tu energii transformují do "stravitelnější" podoby. Teď na spoustě těch míst stojí kostely a dělají to samé, ale tam vnímám, že někdy svou velikostí úplně to místo zahltí, ochočí ho a veškerou energii použijou pro sebe. Zdá se mi, že dost často pak energetická síla místa velmi klesá, nebo ty energie jsou prostě na frekvencích nevyužitelných lidmi. Vždyť tam také často nikdo nechodí, protože dveře kostelů jsou zamčené nebo přístupné jen někomu. Teď spíš hledám ta "neochočená" místa s tou původní energií. A znám způsob, jak tvořit energetická místa nová, uviděl jsem ho, když jsem poprvé stál v kruhu s lidmi a drželi jsme se za ruce, začala námi proudit dokola energie a tvořili jsme novou čakru Země. Ten vír byl dočasný, zmizel za čas po našem odchodu, ale my příště uděláme nový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Silenec
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 22.9. 2003
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 4:54 pm    Předmět: Citovat

To ilumauir:
taky jsem tvořil takové "čakry země" a taky zmizely ale bylo to nádherné. Představ si mandalu. Prostý kruh z křemenů. Průměr kruhu 10 m počet kamenů 40. No a představ si co to s tebou udělá, když vejdeš dovnitř Shocked byl jsem varován předem, ale musel jsem si to zkusit. 2 dny jsem nemohl spát a pak jsem další 2 skoro celé prospal Laughing ale stálo to za to.
Né nadarmo mám nick který mám Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 8:16 am    Předmět: Kaple Sv. Vaclava ve Znojme Citovat

Jak ted ctu vase prispevky, znovu jsem si pripomenul muj sobotni zazitek ve Znojme v dvoupatrove kapli Sv. Vaclava. Potkali jsme tam pana Antonina (vypadal jako pravoslavny mnich - ostatne kaple je nyni pravoslavna), ktery se o kapli stara a ktery zrovna vytiral podlahu. Po chvili jsme se dali do reci a on nam nabidl, ze nas vezme i do kostnice - karneru.

Cesta tam vedla pres spodni kapli, uzivanou jako zadusni a pres prostory vyuzivane jako marnice. Ve spodni kapli nam predvedl ukazku zpevu a vybidl nas at si zazpivame take. Zazpivali jsme si nejakou lidovku. Pak jsme sli do karneru, byl to takovy vnitrek valcovite veze, kam pronikala prasklinou ve strope trocha slunecniho svetla. Podlaha byla pevna odkryta skala a tedy nerovna. Diky odkryti podlozi bylo ale dobre citit sepjeti se Zemi. Pobyt tam byl velmi zajimavy zazitek, byli jsme v prostorech, ktera po staleti vyplnovali kostmi zemrelych obyvatel Znojma (ty ostatky uz tam nebyly). Nedokazu to dost dobre popsat, ale bylo to velmi silne. Pan Antonin nam rikal, ze nekteri lide se tam dostavaji do tranzu a zapominaji dychat a mohou i upadnout do mdlob, kdyz je vcas "nevzbudi". Tvrdi, ze ti kteri predtim v kapli zpivaji, nemivaji problem, ze zpev uvolnuje bloky a propojuje pravou a levou mozkovou hemisferu.

Kdyz jsme se zase vraceli pres spodni kapli, zacal jsem zpivat mantry a bylo to naprosto uzasne. Je tam dokonala akustika, protoze klenba ma tvar ustni dutiny a dochazi tam k nadherne resonanci. Dokazal bych tam travit hodne dlouho, ale bylo nas vic a nebyl jsem svym panem. Kdyz jsem odchazel, mel jsem podobny pocit jako pri mirnem alkoholickem opojeni ...

(na mych strankach je pan Antonin s potnikem Hrochem vyfocen v clanku "Výlov sektu na Vranovské přehradě 2007" - obr.c. 19)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kazalin
Nováček
Nováček


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 3:34 pm    Předmět: Citovat

Silenec napsal:
To ilumauir:
taky jsem tvořil takové "čakry země" a taky zmizely ale bylo to nádherné. Představ si mandalu. Prostý kruh z křemenů. Průměr kruhu 10 m počet kamenů 40. No a představ si co to s tebou udělá, když vejdeš dovnitř Shocked byl jsem varován předem, ale musel jsem si to zkusit. 2 dny jsem nemohl spát a pak jsem další 2 skoro celé prospal Laughing ale stálo to za to.
Né nadarmo mám nick který mám Cool


Ahoj, jestli mohu poprosit, trochu to rozviň, tvé prožitky v kruhu. Musel jsi mít nějaký "vněm" přece. Já vím o místě na kopci nad Sovincem, kde jsou v trávě kruhy syté trávy. Jsou z jednoho úhlu dobře vidět. Přemýšlel jsem, že bych po obvodu jednoho z nich naskládal křemeny, ale pro jistotu se ptám. Za odpověď samozřejmě děkuji, jelikož nevylučuji, že při další procházce to vyzkouším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Silenec
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 22.9. 2003
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 12:23 am    Předmět: Citovat

Zkoušel jsem to asi takhle, všechny kameny jsem si předem připravil. Očistil jsem je a "zenergetizoval". Pak jsem šel na louku za město. A vyrobil z těchto kamenů kruh. Aby to byl jakš takš kruh, tak jsem doprostřed zabodnul tyčku a na ni provázek, který jsem držel a po obvodu jsem dával ty kameny (vzdálenosti jsem odhadoval). Pak jsem si představoval, jak se ty kameny postupně spojují a tvoří kruh (to už jsem ale tyčku s provázkem odstranil). Další představa byla představa světelného sloupu z tohoto kruhu až nahoru (ale kam to nevím Smile ). Pak Postupně to začínalo být zajímavé. Přirovnal bych to tak trošku k tomu, když jsi kousek od táboráku, už tak nehřeje, ale pořád je ještě pocit od něho teplejší než z druhé strany.
Pak jsem se zeptal jestli mohu vstoupit. No a vlezl jsem tam. Pocit to byl nádherný a chtělo se mi tančit (což jsem hned realizoval) a zpívat což pravda není má silná stránka ale chvilku jsem zpíval. Pak jsem si vzal flétničku a chvilku jsem na ni hrál. Měl jsem pocit (možná jsem si to jenom představoval), jakoby se na ně někdo díval. Bylo jich víc a po nějaké době okukování tancovali a zpívali se mnou. Když se mě pak začínala trošku motat hlava, tak jsem radši šel ven. Poděkoval jsem a rozloučil se. Když jsem odcházel, tak jsem ten sloup cítil jako takové hřejivé teplo ze vzdáleného táboráku ještě několik desítek metrů. Za pár dnů jsem přišel a kameny odnesl aby tam nestrašili.
No ale to byla jenom příprava. Mám takový sen, který si (snad) asi nikdy nesplním. Zkusit udělat podobnou blbost, ale s průměrem 100 metrů Twisted Evil no jak se znám tak tam nejspíš zase vlezu, i když snad budu chytřejší. No a kdybyste mě našli někde rozšmělcovaného, tak sem tam vlezl Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kazalin
Nováček
Nováček


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 11:16 am    Předmět: Citovat

Silenec, super. Pokud jsi tam instaloval křemeny, ty mají zajímavou krystalovou mřížku, jsou dobrý přenašeč energie. Také to vyzkouším, a napíšu poznatky. Ale nejprve to zkusím s menším kruhem někde poblíž domu, potom vyrazím na místo, kde ty kruhy jsou už "přírodně" vyznačené.
Příští týden mám zasvěcení do ReiKi2, tak vše až potom.
Také vyzkouším kyvadélkem, jak budou kameny reagovat a co se bude dít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 4:38 pm    Předmět: Citovat

na tuto tematiku jsou skvělé knihy od Marka Pogačnika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Violet
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 8:36 pm    Předmět: Citovat

Šílenec napsal:
"... a chtělo se mi tančit (což jsem hned realizoval) a zpívat což pravda není má silná stránka ale chvilku jsem zpíval. Pak jsem si vzal flétničku a chvilku jsem na ni hrál. Měl jsem pocit (možná jsem si to jenom představoval), jakoby se na ně někdo díval. Bylo jich víc a po nějaké době okukování tancovali a zpívali se mnou..."

..třeba tam fakt někdo stál a pozoroval tě, mohla to být fajn podívaná. Laughing Wink A to jsi tak jako procítil energii čaker země? Zajímavé.. Fandím šílencům Wink!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.45 sekund