Fórum - Zobrazit téma - Reiki a Astrální cestování - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a Astrální cestování
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a Astrální cestování

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petr_svetylko
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 21.3. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 3:36 pm    Předmět: Reiki a Astrální cestování Citovat

Ahoj zajímalo by mě jestli někdo máte zkušenosti s využitím reiki při astrálním cestováním teda jestli se dá takhle přemístit do fyzické přítomnosti léčeného a pracovat podobně jak by byl člověk u dotyčného hmotně. Ja v tomto kromě dálkového lečení reiki II zkušenosti nemám a momentálně se připravuji na první pokusy s tímto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 11:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Trochu mne zarazilo,jak jsi napsal,ze zrovna chces vyzkoušet astralni cestování při lečení na dálku.Zeptam se tě proč?Jaký k tomu máš důvod?Je to nutné pro zdraví toho pacienta?Komu to prospěje?
Víš mnoho toho uděláme jen ze zvědavosti,z touhy si něco dokázat.Něco si vyzkoušet.Někdy je lepší se zastavit a naslouchat sobě.I při léčení(tam obzvlášt) naslouchat sobě,a možná dostanu odpověď zda něco cítím,a nebo začnu diagnostikovat na dálku.Ale nejdřív se musím vyznat sám v sobě,mít svůj šetý smysl otevřený. Víš, někdy hodně vědomostí nám zabrání pochopit sami sebe,zjistit co vlastně jsme mněli na tomto světě prožít.Plně se stotožnuji s lidmi kteří věděli co říkají, když řekli, že všechny vědomosti co ve školách a v knihách nalezli je pouze odvedli od vlastního já,protože čekali odpověď venku, a ona byla v nich.Každý zná svou odpověď.A když neporozumím svému já, žil jsem zbytečně.Když skutečně pochopím podstatu svého jáctví,tak dosáhnu osvícení.Ale mám pro tebe dobrou zprávu.Jestli máš ten pocit, že je to tvá cesta a jen hledáš odpovědi,jdi do toho.VŠE CO POTŘEBUJEME DOSTANEME.Já vlastně nevím co je astrální cestování,myslím to tak, že jsem to nikdy nezažil.Ale vždy když něco potřebuji,dostanu to.Mám 3 reiki a při víkendové meditaci se mi druhý den stalo po dynamické meditaci,že jsem se poprvé dostal tam na onen svět a světe div se, rozmlouval s duchy zemřelích. Nepřál jsem si to, já v to tajně doufal, ale vůbec jsem na to nemyslel a přišlo to samo ve chvíli kdy jsem byl prázdný, bez přání a očekávání. Ještě stále totiž tvrdím, že jsem spíš šaman,než léčitel,ale v poslední době ta uspěchaná touha co nejvíce se naučit, abych co nejvíce umněl a mohl léčit mne zavedla do slepé uličky.že umím rozmlouvat s duchy a další věci, tak to umím jen díky tomu,že jsem poslouchal své tělo,co mi říká,své pocity,sám jsem se to naučil.Ano někdo mi dal darem meditaci, naučil mne reiki a další věci, ale to byl vždy až ve chvíli,kdy jsem cítil, že něco potřebuji.Jestli i ty to tak cítíš, je to správné a zaplať si kurz astrálního cestování, nebo si sežeň knihu, ale která je pro tebe vhodná musíš cítit sám.A víš kdy nastane ta vhodná doba.Pomůžu ti příkladem.Já sám jsem přečetl knihu o reikia dva roky jsem si na ni nevzpomněl, přesto že mi ležela v knihovně.A pak přišel ten pocit a během jednoho odpoledne,během jedné hodiny jsem byl objednaný na reiki 1 stupně.Musel jsem sehnat člověka, který mi osobně řekl, co to vlastně je to reiki, sehnat si kontakt na mistra reiki a objednat se.Dva roky byla krátká doba, abych pochopil co to reiki je a 1 hodina byla dlouhá doba na to, abych se objednal.Ahoj a držím palce.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krystal
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 1:14 pm    Předmět: astrálni putování Citovat

Když jsem si přečetl knihu od Diane Steinové PRUVODCE REIKI kde se zmiňuje O ASTRÁLNÍM PUTOVÁNÍM a jak se to naučit. Přišlo mi to strašně fantastické (jako způsob nějaké dovolené) ale dál v odkazu zase před tím varuje. Ještě jsem to neskoušel a nevím jeslti vůbec někdy zkusím? Shocked Jinak plně souhlasím ze samanem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 4:39 pm    Předmět: Citovat

Krystale můžeš napsat číslo stránky kde se o něm zmiňuje_?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krystal
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 6:36 am    Předmět: Citovat

Přesně si stránku nepamatuji. Rád bych ti odpověděl ale musel bych číst celou knihu znova. Nic neslibuji ( jak budu mít trošku času navíc tak na to mrknu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krystal
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 2:08 pm    Předmět: Citovat

Filio pokoušel jsem se to najit ale bohužel asi to bylo v jiné hnize. Omlouvám se za nepravdivé údaje.Krystal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 2:51 pm    Předmět: Citovat

Ne je to v té knize!povedlo se ti to už?

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 12:44 am    Předmět: Citovat

Ahoj Filio.Taky jsem se to toužil naučit, a stále doufám že na to budu mít čas.Ale já nejdříve hodně hledám informace z různých protichůdných zdrojů.Mám zkušenost, že jak varují, tak mají pravdu.Když cestuješ, táhneš si za sebou tzv,pupeční šnůru,která tě labyrintem cest přivede zpátky domů.A nebo ji taky nemáš ale musíš mít obrovské sebevědomí a důvěru, ne důvěru ale víru v Boha, který tě vede. a pak tu šnůru většinou nepotřebuješ, protože jsi stále vědomně tam i tady.Jsi jako by tam, ale neustále vnímáš svou přítomnost kde jsi nechal sám sebe.Ale abych dokázal astrálně cestovat do Ameriky, tak to neumím.Umím se na sebe podívat z výšky. nebo je-li to potřeba tak se přenesu k někomu třeba domů, ale je to spíš nevědomky jako součast pomoci.Ale taky se mi stalo,že mne někdo volal, já za ním tam šel, nebojím se, není čeho, a on mne tam chtěl odtáhnout.Prostě jsem se usmál, je to směšné, když vám chce někdo ublížit.Copak to jde, když vy sami to v mysli nepřipustíte,vy jen jdete k bohu a on jediný vás může povolat,ale přesto, abych mu dal jasně najevo, že je jeho snaha marná a nezdržoval mne, tak jsem se vrátil a pupeční šnůru jsem si vzal.Pak jsem mu posílal lásku a on už se nikdy neukázal.Já ho mám za to rád,něco mne naučil.
Vem to tak, co máš pro svůj vývoj dostat, dostaneš v pravou chvíli.Máš li to zažít, knihu nebo mistra už máš a jdete k sobě.
Je to ale krásné poznávat stále nové a nové dobrodružství,nové schopnosti, dozvídat se o sobě nové věci.Šaman.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 12:32 pm    Předmět: Citovat

petr_svetylko: Krásný den Very Happy

Teď co posílám energii se mi samovolně děje proces podobný opouštění těla. Nechávám tomu volný průběh a zatím to neproběhlo dokonce. Říkám si, že jestli je to moje cesta, tak to umět budu a záměrně za tím nejdu...
Cítím, že to chce nejříve pročistit vše, co jde Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 9:42 am    Předmět: Citovat

vlada:
zkus se uzemnit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 11:15 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Máš pravdu Vlado.Když něco má přijít, tak to přijde a cestu si to najde.A když budeme čistí a budeme naslouchat,tak zjistíme,že vše máme.Vzpomínám si na Eduarda Tomáše, který říkal, že i on stejně jako jeho žena Míla určitý čas také zažíval věštecké vytržení, ale pro mě to nebylo, jak říkával,mne to jenom odvádělo,mně to nic nepřinášelo,odvádělo by mne to do reálného světa iluzí.Tak nějak to řekl,neumím přesnou citaci,tak promiň. Co je pro jednoho sen, pro druhého je to desiluze.To mne připomnělo, astrální cestování,co mi to dá při hledání sveho vlastního já.Bude-li to k prospěchu jiných, má to opodstatnění, bude-li to pro mou zábavu...znáš to, do pekla vede cesta rovná a zábavná.Kde je tam poznání( já vím,Filio, i já hledám hranice svých schopností,ale čím dál víc zjištuji, že to hledám jen proto, že si chci něco dokazovat,nebo někomu).Bude-li to k prospěchu jiných,má to opodstatnění.Tady bych použil krásné české pořekadlo.Má to cenu házet perly sviním.Neučiníme víc pro naše okolí,pro jejich karmu, když sami půjdeme příkladem a svou láskou a lidskostí lidem budeme ukazovat cestu a tím je učit( lidskostí myslím i pomoc bližnímu svému-to jen abych otupil hroty těch sviní).Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zdenkaabc
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 2.3. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 10:44 pm    Předmět: Citovat

čtu tohle vlákno....a docela by mne zajímalo....je na RW někdo, kdo má s AC osobní zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund