Fórum - Zobrazit téma - Reikování zvířat - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reikování zvířat
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reikování zvířat
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nessy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.6. 2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 2:13 pm    Předmět: Reikování zvířat Citovat

Je tu někdo,kdo se víc do hloubky věnuje zvířatům?Přivítám jakékoli zkušenosti a rady. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

Ness myslím si, že jsi hodně omezila ty, kteří by chtěli odpovědět. Odpovím ti, i když se do hloubky zvířatům nevěnuji. Wink

Měl jsem psa, kterému jsem dával energie dost často. Někdy si ke mě vyskočil, aby jsem mu ji mohl dát, někdy o tom nechtěl ani slyšet. V parku za mnou chodí psi, kteří o mě ví, že jim mohu energii dát. Wink

Nejlepší zkušenosti mám s posíláním energii na vzdálenost, třeba už 1m. To je hlavně u těch, kteří se hodně ošívají, když jim dáš ruce k tělu a hned frrr a jsou pryč. Někdo prostě ty žehličky nesnese Laughing

Už jsem psal na starém webu o tom, že jsem mého psa zasvětil do Shambally. On se poté hned značně sklidnil a byl zajedno s ostatními. Předtím byl velmi dominantní Westík.

Ness i ty můžeš posílat energii na dálku, je jedno jestli máš jen R1:

Pozdravím své Vyšší Já, okolo stojící energetické bytosti (říkám jim „moji milí“, a protože si k tomu zvu Metatrona, tak zdravím i jeho). Můžete si samozřejmě pozvat Saint Germaina nebo jiného Mistra, se kterým pracujete. Vše říkejte nahlas. Pokud je to tvé zvíře, pak už máš vlastně od něj souhlas. Jednoduše si řekni: "Budu teď léčit "mého tygra Pepíka" s reiki." pak si dej malinko ruce od sebe, abys mohla cítit energii a když ji mezi rukama ucítíš, pak ji vysíláš tomu dotyčnému.

To vše tak dlouho, než ti průvodce nebo Vyšší Já sdělí, že je konec.

Pak na závěr řeknu: „Tímto bude (jméno) léčen s reiki, dávejte mu to tak dlouho, jak jen bude potřeba.“

Nezapomeň vždy všem poděkovat, mají to rádi! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Nessy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.6. 2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 4:21 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za odpověď Surprised ,zrovna dnes se mi stalo(pracuji u koní jako ošetřovatel),že se mi sama spustila u jednoho koně jen když jsem k němu vešla do boxu,zkusila jsem ho pohladit,ale byl ze mne najednou nějak rozrušený,po chvíli si na hlazení zvykl.
Psala jsem hlouběji proto,že bych chtěla časem se na to víc zaměřit a zvířata cíleně léčit "profesionálně" pokud se mi bude dařit,už dlouho jsem hledala něco jak pomáhat koním a případně dalším zvířatům, takového,čím postupnou praxí nemůžu ublížit,uškodit,jako třeba jsou jiné(chiropraxie a pod),které špatně použité mohou napáchat velké škody a na jejich praktické vzdělání nemám dostatek času dokud budu pracovat a pokud bych nepracovala,nebudou zase prostředky finanční.R mě v tomhle směru zaujala,mohu postupně sbírat praxi během své práce a časem plynule přejít jen na to,nebo dělat k něčemu na půl úvazku(jsem i učitel jízdy na koni,tak kombinovat s tím),protože s věkem pomalu budu muset těžké fizické práce ubírat.
Proto mě zajímalo,jestli také někdo dělá léčení zvířat a má už nějakou prax,rady a vychytávky,případně poznaná rizika,místa kam pokládat ruce a tak.Taky mě zajímají výsledky u těch kterých zdravotních potížích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 5:52 pm    Předmět: Citovat

Milá Nessy, zdravím Tě. Já a zvířátka: Začínala jsem s rybičkama v akvárku,
následně jsem reikovala pejsky a teď kočičky. Poslední dobou jsem objevila,
že když kočky cítí, že jsem v problému a neumím jej uchopit, řeknou si o reiki. Je to natolik oboustranné, že neumím písmenkama vyjádřit moji vděčnost, jak jsou úžasné léčitelky. Přeju Ti hodně úspěchů s koníkama, cítím, že je máš hodně ráda. Papa, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 6:29 pm    Předmět: Citovat

Ness určitě jsi už slyšela o Bowenově masáži, která je velice dobrá i pro koně a jiná zvířata. Spolu s reiki nebo jinou energií je to terapie první volby. Razz

Já takhle léčím spolu s Bowenem, se Shamballou a spol mé klienty. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Nessy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.6. 2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 7:20 pm    Předmět: Citovat

Přiznám se,že neslyšela Embarassed ,zkusím popátrat Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arie
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 7:51 pm    Předmět: Citovat

Nessy mohla by jsi mi napsat na můj mail rumlova.mil@seznam.cz
téma které jsi napsala mě bytostně zajímá. s koňmi a psy mám zkušenosti ,reiki používám.Můžeme se vzájemně doplňovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 8:30 pm    Předmět: Citovat

Nessy tady najdeš něco o Bowenovi a koních

http://www.cebitcz.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Nessy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.6. 2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:03 pm    Předmět: Citovat

Lightworker děkuji,zítra na to kouknu Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Nessy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.6. 2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:10 pm    Předmět: Citovat

okenko
jéé,to by mě fakt zajímalo,jak reagují takové rybičky Shocked
kočky jsou velmi citlivé na nálady člověka,tomu věřím co píšeš Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:25 pm    Předmět: Citovat

Nessy napsal:

Proto mě zajímalo,jestli také někdo dělá léčení zvířat a má už nějakou prax,rady a vychytávky,případně poznaná rizika,místa kam pokládat ruce a tak.Taky mě zajímají výsledky u těch kterých zdravotních potížích.

Koně jsou k Reiki velmi vnímaví, je to ostatně docela zážitek na ně Reiki působit. Jen z počátku je třeba dát pozor, na první působení Reiki se často oženou, nebo kousnou. Podle nátury, Když zjistí, že to je příjemné, tak už je vše v pořádku. Hodně jsme reiki pomáhali - kontaktně i nadálku v případě otoků nohou (v kombinaci s dřevitýn opálem, který vodu vytahuje), poranění i zažívacích problémů. Podařilo se díky Reiki udržet koníka ve stoje i v kritické době nemoci - a tím ho vlastně zachránit.
Reikoval jsem už kde co, i sýkorku, co v zimě omylem narazila čelně do okna. Nejraději ale reikuju komáry (spojeno s okamžitou reinkarnací, při které nezapomenu vyslat záměr: ať je z tebe včela).
Jako vegetarián jsem žádné ryby nikdy z vody nelovil a tudíž nereikoval. Pokud Míša za okenkem reikuje akvárium, má to napsat správně: reikovala jsem akvárium s rybičkama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:30 pm    Předmět: Citovat

Damao: To myslíš z legrace? Proč komárovi říkáš aby z něj byla včela?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Nessy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.6. 2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:39 pm    Předmět: Citovat

Damao
počkej až se Ti přijde jako včela pomstít Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:45 pm    Předmět: Citovat

Ness,
já mám zkušenost s rybičkama (přes sklo akvárka Very Happy ), s pejskama - opravdu se jim moc líbí reiki, zejména když mají uvnitř těla nějaký zánět.
Ale například na nádor naše stará fena nesnesla reiki, ani když byla v jiné místnosti. Jinak mám zkušenost, že zdravý pes o reiki nestojí.

Kocouři si chodí pravidelně "cucnout" a taky léčit rány z milostných šarvátek.
S koňmi mám dvě zkušenosti. Jednou jsem se dostala k ohradě plné koní.
Byli nádherní, jenže byli dost daleko. Tak jsem natáhla ruku a "pustila" reiki. Zvědavě zvedli hlavy a pomalu se začali přibližovat. Ten nejkrásnější, kterého jsem opravdu chtěla pohladit, kolem mne začal opatrně kroužit, až mi nakonec položil čumáček na dlaň. Dcera to tehdy vyfotila a možná to byla jen hra světel, ale na té fotce byla vidět záře mezi dlaní a tlamou koně.
Pod dojmem téhle příhody jsem si troufla příště ke koni ve stáji. Natáhla jsem k němu ruku a on začal lítat až ke stropu. Byli jsme z toho oba pěkně vyděšení a já raději zmizela, než na mně někdo přiběhne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:46 pm    Předmět: Citovat

Nessy napsal:
Damao
počkej až se Ti přijde jako včela pomstít Laughing


Ness, včeličky se nemstí. Včely samy od sebe neubližují. Alespoň ne ty, které žijí u nás Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund