Fórum - Zobrazit téma - Nejsilnější symbol - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nejsilnější symbol
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nejsilnější symbol
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 1:33 pm    Předmět: Citovat

Renato
jsem rád, žes mi to vyjasnila, psal jsem o svém dojmu a jsem rád, že tomu tak není. Vše se neustále mění, naštěstí.

No SZ si můžeme napsat přes instantheal a nebo si můžeme napsat mailíka. Co Ty na to?

Filio:
můžeš popsat tu meditaci? Vše co se týká draků a hadů mě zajímá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 8:54 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
LW: koukám že se v obvyklých frázích objevila novinka: copak znamená "viditelná manifestace" - že by se už našel živý guru, který je právě ta manifestace?

šamanka


Mílo, tím je myšleno ta - "viditelná manifestace" - tady toto:

Citace:
Metatron je nejvyšší formou světla, které existuje v tvoření. On je první emanace Světla Otce, čistého ducha božího, který přeměňuje bezejmené, beztvaré prázdno Ne-Tvoření do myriády zázraků, které znáte jako „ život", který je jak oduševnělý tak i bezduchý. Světlo otce není však pro něho samého postačující, aby mohl doplnit a udržovat formu a kontinuitu ztělesnění, která je materiální rovinou tvoření. Světlo bez lásky je neúplné.


Tím pádem je "viditelnou" manifestací boha. Někteří z nás ho mohou "vidět", někteří ho mohou "pociťovat" a někteří s ním mohou "mluvit".

Můžete si na Metatrona zameditovat, třeba se vám nějak ukáže. Jsou to úžasné energie.

a tady ještě článek ze slovenského fóra http://forum.reiki.sk/viewtopic.php?p=9215
esens napsal:
Este dodam k METATRONOVI

Metarton je zaciatok i koniec, alfa i omega, zrodenie svetla z Bozskej prazdnoty, jednoty. Ako strazca prahu medzi duchovnom a hmotou, vnasa Metatron do formy ideu a moznosti.Za nim lezi priestor, v ktorom su vsetky tieto idei a moznosti obsiahnute.
Metatronova sila je sila Lasky, Lasky, ktora vsetko vytvara a vo vsetkom posobi silou Boha.
Metatron neposobi v dimenzii hmoty. Nevznika ziadna hmota, posobi na vyskom stupni vibracii, ktore este nie su dost zhustene. Metatronove posobenie mozme rozumom pochopit len ako myslienky, obrazy, vizie, idei, rozne moznosti... dava nam poznat cestu, situaciu. Tieto myslienky sa dalej rozvijaju na zaklade duchovnej zrelosti jedinca, formuju sa do hmoty za pomoci anjelov a archanielov, prejavuju sa v hustejsej forme a nakoniec sa menia na hmotu. Metatron sa zucastnuje na vzniku vsetkeho. Vsetko co vznika, co sa tvori, co sa rodi, to vsetko prechadza dimenziou, ktorej vladne Metatron. Doprevadza vznik Vesmiru, planetarnych systemov, vyvojovych foriem, spolocenskych struktur, pokroku, rovnako tiez vytvaranie novych duchovnych svetov a zrod novych duchovnych bytosti, anjelov... napomaha tiez pri narodeni dusi.
Zabezpecuje realizaciu Bozich podnetov po duchovnej stranke. Po materialnej stranke zabezpoecuje Bozie podnety Melchizedek, ktory spolu s nim vytvara pomyselny most medzi hmotou a duchovnym svetom. Melchizedek stoji na jednom konci mosta a Metatron na druhom konci, ktory vchadza do Bozich sfer, vysokych vobracii, vyssich duchovnych svetov.
Metatron je archaniel prechodu a zmien. Pomaha pri kazdom prechode, pri kazdej zmene vibracii a v sucasnej dobe hlavne pri povysovani vibracii nasho sveta na vysiu uroven.
Metatron otvara brany vedomia a dimenzii aj cloveku. Umoznuje poznatky, ujasnuje a pomaha pochopit, vdaka nemu vidime co je podstatne. Pomocou jeho energie sa opat dotykame Jednoty s Bohom na vedomej urovni.
Metatron sa tak stava jednym z najdolezitejsich sprievodcov na ceste k zasvateniu. V jeho energii spoznavame, co by nam mohlo branit v ceste. Pozname kto sme ako by sme mohli zit a uvolnujeme blokady, ktore nam v tom brania. Vdaka Metatronovi rozpoznavame rozne cesty a moznosti, ale i nasledky, ktore sa mozu stat. A tak nakoniec vidime aj to, ze cestu k duchovnemu rastu nam nuka aj kazdodenny zivot a kazdodenna cinost. Staci len vidiet a rozpoznat, co nas dviha a co sposobuje pady...
Metatron otvara ludske srdce a spaja sa s nim Laskou.
Jeho sila vecsinou prinasa ticho, spokojnost, stastie, jednotu. Povznasa cloveka z jeho miesta a nesie ho do vyssich sfer.


Naposledy upravil Lightworker dne ne červenec 01, 2007 10:57 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 9:25 pm    Předmět: Citovat

Filio napsal:
V tomto směru se líšíme, ale nerad bych, aby to přerostlo v rozepři..Damao, nevím proč to tak tvrdě potlačuješ!Je miliony cest, Reiki je jedna z nich.Podle mě, je to zcela normální a přirozené.Snažím vyjít všem vstříc, a být se všemi, pokud možno, zadobře.A je jedno jestli mám být zadobře s prezidentem, a nebo s entitou nebo silou.My hermetici říkáme jak na Zemi tak i v Královstvím Nebeském.A jestli teď někdo neuznává práci s čirou opakuji čirou energií , čeká ho podle mě ještě dlouhá cesta k Osvícení.

Lighte:Nemáš ICQ?Tvůj článek pro mně byl podnětný.Má mi elektronickou poštou přijít něco co by Tě možná zajímalo.Týká se to Kultu Černého hada.Zkoušel jsem základní meditaci a je to totální pecka.Začneš si uvědomovat 4. prostor.To je jako v prostoru za rohem.Je to boba!

Díky všem Filio


Filio, ano máš pravdu v tom, že existuje milionů cest k duchovnu a Reiki je jedna z nich. Všichni dobře víme, jak je to s posuzováním a odsuzováním a k čemu to vede. Je to vlastně rovnocené i s pošklíbáním (odsouzením) se něčemu, co je pro mě nepochopitelné. Měli bychom v sobě začít pěstovat toleranci ke všemu, co je, i když je to zrovna v tuto chvíli nad naše chápání nebo to nesplňuje naši realitu. Každý máme tu svou realitu, v které je obsažena jen ta naše pravda, která ale není pravdou univerzální, tudíž není platnou pro každého.

Jdeme všichni do jednoty a tak bychom pomalu měli začít o tom uvažovat, co kdyby to opravdu mohla být pravda. Vše okolo nasvědčuje, že se něco mimořádnoho děje, nakonec to celosvětové oteplování není žádná náhoda. Nemění se jen naše planeta, my sami, ale i celá naše sluneční soustava a naše Univerzum. Jemná vysoká frekvence, která na všechno dopadá z Centrálního slunce naší galaxie, ohřívá jak naši Zemi, tak i okolní planety se Sluncem. Ale nevědomí lidí je docela výnosný podnik pro vládnoucí politiky a industrii...

Filio, ICQ nemám, ale můžeš mi to, prosím Tě, poslat na můj Emílek? Lightworker@seznam.cz
Díky moc
Míla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2007 10:15 pm    Předmět: Citovat

Pepo, ok. Smile Pro příště s tím počítám. R
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 10:16 am    Předmět: Re: x Citovat

Lightworker napsal:

Světlo bez lásky je neúplné.


To naprosto vystihuje poznání ke kterému jsem nedávno došel.

Je to jako například dobrý úmysl. I ten musí být správně použit. Sám o sobě nestačí. Jinak to může být cesta do pekel.

Nebo jako boj proti terorismu. Sice správná věc, ale pokud se dělá nesprávným způsobem, přináší utrpení více lidem, než kolik je postiženo důsledky samotného terorismu.

Láska je v srdci a světlo třeba v mysli. Pouze otevřená, nezávislá a klidná mysl umí a ví jak správně aplikovat lásku. To všechno ostatní je pak manipulace.

Je to jako vlídné slovo, které musí přijít ve vhodný čas, jinak je neučinné.

Láska se šíří jako světlo.

Prostě láska bez světla je jen čistý nehybný potenciál. A světlo nám ukazuje cestu, způsob, jak a kam ji nejlépe aplikovat. Proto je sice třeba mít srdce na dlani ale i otevřenou nezaujatou mysl. Jinak láska zůstane slepou a nevyužitou či dokonce zneužitou energií.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 10:43 am    Předmět: Citovat

Díky , Krabasi, Tvé řádky mě vedly k zamyšlení. Cítím, že je tam hodně pravdy. Parádní den, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 11:33 am    Předmět: Citovat

Krabas, Renata: tak ještě se vrátím k RaSheebě, koukla jsem u kamarádky do manuálu a Anch tam je, ale je jinak pojmenovaný. Otázka je, jak vypadal symbol, který p. Javůrková do manuálu přidala a jak se jmenuje. Krabe, ty máš RaSheebu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 12:11 pm    Předmět: Citovat

Alwen napsal:
Krabas, Renata: tak ještě se vrátím k RaSheebě, koukla jsem u kamarádky do manuálu a Anch tam je, ale je jinak pojmenovaný.


který z těch symbolů ti ho připomínal? podle mě tvoří základ několika symbolů


Alwen napsal:
Krabe, ty máš RaSheebu?


ano od Lorimuse.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 12:51 pm    Předmět: Citovat

Krabas:
Citace:
který z těch symbolů ti ho připomínal? podle mě tvoří základ několika symbolů

- v češtině "Egyptský řád" - str. 31 (pokud máš manuál od LW). Co si o tom myslíš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 1:36 pm    Předmět: Citovat

nic si o tom nemyslím Very Happy

nevím jestli se ten symbol dá vyloženě považovat za nilský kříž (mě tak nepřipadá) a ani nevím, jak vypadá ten Renči symbol, takže opravdu neposoudím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 3:17 pm    Předmět: Citovat

No taky bych neřekl, že je to přesný nilský kříž. Jakoby náznak, to ano. Ale ten hořejšek je jen na jedné půlce. Razz S trochou fantazie by to ale mohl být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 9:49 am    Předmět: Citovat

Otázka je, CO je přesný nilský kříž ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 9:55 am    Předmět: Citovat

no podle mě to co je vyobrazeno na malbách,
na názvu nezáleží, bohové mají také více různých jmen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 10:05 am    Předmět: Citovat

Alwenko,
přesný Niský kříž nemáme šanci běžně poznat. To, co je na vyobrazeních a archeologických vykopávkách, je podle mne, jen symbol (něco jako logo mocných)představující skutečný kříž. Ten se normálním smrtelníkům do rukou nedostal. Nemáme nárok. A pokud tomu věříme, pak si jen něco namlouváme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 11:40 am    Předmět: Citovat

Podle mě je pro každého nějaký symbol nejsilnější ve chvíli, kdy potřebuje něco vyřešit. Nemyslím, že existuje univerzální symbol, který má největší sílu. Spíš pokud má někdo problémy s páteří - určitě mu pomůže symbol léčící páteř. Měla jsem problémy s láskou, tak jsem jasně cítila energii z andělské karty symbolizující lásku. O pár dní později jsem tu kartu vzala do ruky znovu a necítila jsem nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund