Fórum - Zobrazit téma - Nejsilnější symbol - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nejsilnější symbol
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nejsilnější symbol
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:55 pm    Předmět: Citovat

Lighte,
no, nedá mi, abych si taky nepřihřála svou polívčičku, když už ji Zetík rozvařil Wink .
Víš, pořád mi připadá, že se za něco schováváš. Máš to zapotřebí?
Vždyť zrovna díky tobě, jsem si uvědomila, že člověk nepotřebuje nic takového. Nepotřebujeme, aby nám někdo říkal, co a jak máme dělat.
Navíc všechna ta sdělení, která tady tlumočíš, jsou na jedno brdo a je jedno, kdo je údajně vysílá.
Zkoušel jsi se někdy spolehnout výlučně na sebe, své srdce, svou Lásku?
Jít do něčeho naprosto sám bez Metatrona? Proč jsi na něm tolik závislý?
Nejsi malé dítě, které musí někdo neustále vodit za ručičku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 11:03 pm    Předmět: Citovat

Mamko: Mno pokud má ale skutečný záměr pomáhat, nezapomínej že jsou mezi námi i Ti co se chtějí obohatit na úkor druhých.........a zneužít se dá všechno, hlavně lidská důvěřivost...... pod rouškou tisícirých úsměvů se může skrývat ledacco.......mno asi tak.

Vidím to ted v práci, denně potkám několik stovek lidí, a nikdo nevypadá že by byl zlej, že by dokázal ublížit...... a stačí tak málo aby člvoěk zjistil že svět není tak uvnitřnělý a otevřený, jasný a rozzářený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 11:14 pm    Předmět: Citovat

Zetíku,
teď ti vážně nerozumím. Asi si sedím na vedení Wink .
Já si nemyslím, že by Míla chtěl někomu ubližovat nebo tak něco.
Já se jen snažím pochopit, proč bez Metatrona pomalu ani nenapíše svůj příspěvek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 11:27 pm    Předmět: Citovat

Mamko: To neva že nerozumíš, možná je to tak dobře...... já sám toho ještě moc nevím.... tak prostě tak........., jen mě napadá přirovnání: obchodník s deštěm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 11:32 pm    Předmět: Citovat

mamko souhlas, to je zajímavá otázka. A upřímná. Líbí se mi to. Jsem zvědavý co na to odpoví LW.

Zeto, to jsi opravdu přestřelil, myslím že to cos napsal s otázkou mamky vůbec nesouvisí.

Ale nevěš hlavu - z tvého příspěvku jsme zjistili že už chodíš do práce!!!

A teď z vážnější jamky - to co píšeš, ty poslední věty, nezáleží náhodou na nás samotných jak svět kolem sebe vnímáme? Jestli ho vidíš tak, jak popisuješ, tak opravdu pro tebe takový bude - ale jiní ho budou vnímat jinak, protože to co píšeš je postoj pouze tvé mysli a tu má každý člověk trochu jinak naladěnou. Nemyslíš? Není tvé vnímaní života a lidí jenom odraz tvé momentální nálady? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 11:39 pm    Předmět: Citovat

já doplním, ještě k mamce - já si totiž myslím, že mamka trefila víc než si asi myslí.

A taky si myslím že LW na sobě poctivě pracuje a asi byl i sám překvapenej, co v sobě všechno ukrytého zasunutého měl a stále má. Cítím s ním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 11:45 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Lighte,
no, nedá mi, abych si taky nepřihřála svou polívčičku, když už ji Zetík rozvařil Wink .
Víš, pořád mi připadá, že se za něco schováváš. Máš to zapotřebí?
Vždyť zrovna díky tobě, jsem si uvědomila, že člověk nepotřebuje nic takového. Nepotřebujeme, aby nám někdo říkal, co a jak máme dělat.
Navíc všechna ta sdělení, která tady tlumočíš, jsou na jedno brdo a je jedno, kdo je údajně vysílá.
Zkoušel jsi se někdy spolehnout výlučně na sebe, své srdce, svou Lásku?
Jít do něčeho naprosto sám bez Metatrona? Proč jsi na něm tolik závislý?
Nejsi malé dítě, které musí někdo neustále vodit za ručičku.


Mamko musím se smát Laughing Tolik závěrů z jednoho článku Wink Nikoho netlumočím/nechaneluju, je to jen článek z internetu. Pro všechny nové je určitě přínosem jako informace, pro některé z vás je to na jedno brdo a těm dalším je to třeba jedno. Ale s tím já nic nenadělám, co kdo s tou informací jak naloží. Ale vosí hnízdo je nedaleko... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 11:52 pm    Předmět: Citovat

Mílo, mně to zrovna k smíchu nepřipadá. Ten závěr přece není z jednoho článku. Ten je z celého tvého působení od té doby, co jsi s Metatronem začal.
Dobře, nechci to tu rozebírat, ale zkus o tom aspoň soukromě popřemýšlet. Udělat si rekapitulaci toho, co jsi za poslední rok udělal bez Metatrona za zády.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 12:06 am    Předmět: Citovat

Dášo,

bylo toho hodně za poslední rok a je ještě pořád. Okolo mě jsou samí andělé v lidské podobě a pomáhají mi a já zase jim. Objevil jsem, že mám dost velký sklep s nepotřebnými krámy a "mrtvolami". Už ho vyprazďňuju a jde mi to docela dobře, i když to někdy docela dost bolelo. Nemusím se v tom plácat a to je, si myslím, dost velká výhoda.

A co se týče Metatrona, to je můj parťák. Wink


Lidičky moji, miluji tento svět! Razz Je úžasnýýýýýý Mr. Green


Naposledy upravil Lightworker dne pá červen 29, 2007 9:45 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 8:26 am    Předmět: Citovat

Jinak díky vám všem za zrcadla, už jsem se poučil a přetransformoval Very Happy

Ještě že tohle fórum existuje, to mi ukazuje vždy nejvíc, co mám ještě k řešení.

A proto ještě jednou díky všem vám, kteří mi to zrcadlíte zpátky. Jste všichni andělé! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 9:55 am    Předmět: Citovat

Mílo ty jsi taky anděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 10:27 am    Předmět: Citovat

Pepo objímám tě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 3:42 pm    Předmět: x Citovat

LW: koukám že se v obvyklých frázích objevila novinka: copak znamená "viditelná manifestace" - že by se už našel živý guru, který je právě ta manifestace?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 5:39 pm    Předmět: Citovat

Pepo : a z čeho usuzuješ, že jsem naštvaná? Wink Proto že ti odpovídám ve smyslu ne, nevím, nevadí mi to? Nebo že napíšu názor na něco a na někoho , který se odlišuje od tvého? To snad nemusí znamenat že jsem naštvaná nebo že jsi píchnul do citlivého místa. No jestli takhle posuzuješ všechny lidi, tak to teda ...... Confused Ty jsi nasírací, když s tebou někdo nesouhlasí? Nebo by ses v takové situaci naštval, že takhle soudíš? Já tu nevidím důvod. Pokud budu mít dobrou zkušenost s něčím od Franty Vomáčky a někdo to něco nařkne, tak se přihlásím k tomu, že mě to vyhovuje a jestli jemu ne, tak je to jeho věc.
Asi jsem tě zklamala, ale vážně Sheeba Ra nemám nijak prozkoumanou a zatím mě to neláká porovnávat rozdíly s původní verzí. mě je jedno jaká je ta původní, jelikož mi tahle předaná vyhovuje. Asi povrchní přístup. nojo. To jsem já....
Holt je to nevýhoda být odkázán jen na psanou podobu a neslyšet se a nevidět.
Jen je škoda, že nejdou SZ, protože tohle je spíš na soukromý rozhovor a ne na prezentování se tam, kde má být diskuze o symbolech. Takže už to nebudu kazit, když sama na to nadávám Embarassed

Přeju pohodový víkend všem a tobě Pepo taky Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 8:01 pm    Předmět: Citovat

V tomto směru se líšíme, ale nerad bych, aby to přerostlo v rozepři..Damao, nevím proč to tak tvrdě potlačuješ!Je miliony cest, Reiki je jedna z nich.Podle mě, je to zcela normální a přirozené.Snažím vyjít všem vstříc, a být se všemi, pokud možno, zadobře.A je jedno jestli mám být zadobře s prezidentem, a nebo s entitou nebo silou.My hermetici říkáme jak na Zemi tak i v Královstvím Nebeském.A jestli teď někdo neuznává práci s čirou opakuji čirou energií , čeká ho podle mě ještě dlouhá cesta k Osvícení.

Lighte:Nemáš ICQ?Tvůj článek pro mně byl podnětný.Má mi elektronickou poštou přijít něco co by Tě možná zajímalo.Týká se to Kultu Černého hada.Zkoušel jsem základní meditaci a je to totální pecka.Začneš si uvědomovat 4. prostor.To je jako v prostoru za rohem.Je to boba!

Díky všem Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund