Fórum - Zobrazit téma - Nejsilnější symbol - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nejsilnější symbol
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nejsilnější symbol
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 6:53 pm    Předmět: Citovat

Já si taky myslím, že je úplně jedno o kterém symbolu se říká že je nebo není nejsilnější. Každý to má asi jinak a pro každého je asi důležité, aby si sám vyzkoušel co mu jak vyhovuje. Já ze začátku byla ze symbolů docela zmatená, myslím tím jak je používat a v jakém pořadí, nebo sem měla pocit, že se tím energie nezesílila, ale chce to všechno čas a potom každý asi zjistí co mu přesně vyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dav
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 6:27 pm    Předmět: Citovat

máš ruzný symboly, káždý symbol má svoů mantru , budu vycházet z toho co jsem přečet nebo mi bylo předáno.všeobecně mám na mysli ezoterické symboly vizualizace a vyslovení mantry to je jako klíč kterym otevřu bánu k něčemu..... nějakej energetickej kanál srovnání z reiki symbol ČR má určitoů sílu, když ho zopakuji 3 tak bude silnější když kněmu přidam další dva zase síla zroste, nebo je nahradim DKM budu mít ještě silnější .všeobecně opakování mantry symbolů simboli zesilují,četl jsem že mnich v číně uzdravil opakovaním manter císaře který byl na smt nemocný dokázal prý ovládat i počasí udajně to měl byt jeden z předchucu učitele který učil ezoterický budbuzmus Usuriho. maš v ruzných kulturách ruzné symboly můžeš mít 2 kultury z upně stejně silnými symboly každj symbol sloůží k něčemu jinýmu ,ale ten nesilnější asi někdo nezná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 7:31 pm    Předmět: Citovat

Řekl bych, že bys měl napřed usilovat o osobní zkušenost s něčím, o čem chceš vynášet posudky. Kompilací knižních znalostí a navíc zjevně z ne zcela fundovaných zdrojů osobní zkušenost nahradit nemůžeš.
Svým způsobem nechápu, že po absolvování Reiki 3 o Reiki v podstatě víš jen to, co sis přečetl, nebo slyšel od svého Mistra na kurzu.
Trochu více trpělivosti i pokory přeju a nejen do roku 2009.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 10:38 am    Předmět: x Citovat

Tak, tak. Ani symbol není danná veličina, stejný symbol má pokaždé jinou sílu. Jednou může být pecka co do síly energie, kterou lze vnímat, jindy co do působení "jemnohmotného" (omlouvám se, líp to vyjádřit nedokážu). Atd.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
majki
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.6. 2002
Příspěvky: 595

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 7:45 pm    Předmět: Citovat

Nejsilnější symbol? Zajimavá otázka.
A co třeba nejsilnější myšlenka, která to je? Very Happy

Z vlastní zkušenosti k symbolům přistupuji jako k prvku, skrz který koncentruji svoji mysl při práci s energii. Pro mne je symbol prostředkem, tak jako např. džbán, když chceš donést vodu.

Nejsilnější a nejtvořivější nehledej na papíře či někde venku, je to uvnitř, v tvojí hlavě.
Ano, je to myšlenka, která je tvůrčí, jediná ta dokáže měnit a vytvářet. Vše ostatní okolo jsou jen pomůcky.

Můj mistr má ve svých skriptech (a já ji mám také ve svých) krásnou větu:

Symboly jsou jako pomocná kolečka u kola, jakmile se naučíš jezdit bez nich, můžeš je odložit.

Soustřeď svou mysl na vlastní práci, na vlastní proces a né na obrázek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 8:41 pm    Předmět: Pro majki Citovat

[b]Symboly jsou jako pomocná kolečka u kola, jakmile se naučíš jezdit bez nich, můžeš je odložit. Wink

To je dost dobré. To mě fakt nikdy nenapadlo. Máš pravdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund