Fórum - Zobrazit téma - Nejsilnější symbol - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nejsilnější symbol
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nejsilnější symbol
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 3:05 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:
Pepo, kometnuju s čím dělám. Nebudu ti tady vypisovat skripta paní Javůrkové, ani vyjmenovávat symboly. Ona měla asi důvod proč si to předělala a upravila, mě ten její systém vyhovuje. A jestli máš dojem nebo jak je vidno jistotu že vykradla ten původní, tak jí to napiš a požádej o vysvětlení ji, já když nejsem autor nejsem kompetentní dělat mluvčího někomu, kdo mě o to nežádal a k něčemu, co užívám jak uživatel a ne jak učitel. A pokud chceš sbírat zkušenosti a porovnávat, můžu ti poradit jen to, abys vyzkoušel oba systémy a sám dojdeš k rozdílu. Já mám jen Sheeba Ra a ne Rasheebu, takže nemůžu porovnat. V tomhle ti sloužit nemůžu.A co se týče textů na webu, tak i u Usui systému existuje spousy pojetí. TeĎ nemyslím obsah kurzu ale doprovázející texty na webovkách.

No a jestli se chceš navážet do paní Javůrkové nebo ne je mi srdečně jedno, protože můj dojem o ní si vytvářím sama, nemám důvod ji špinit ani jinak brát "do úst", takže zas, pokud něco potřebuješ vědět, obrať se na ni, určitě ti ráda vysvětlí co a jak. Co myslíš? Já myslím že by to tak bylo v zájmu objektivity nejlepší řešení.


Jsem tě nějak popích Renčo, koukám. Dotkl jsem se citlivého místečka.
Já to nechci porovnávat, já jen chtěl vědět, co bylo na té původní RaSheebě nečisté (jak píše na svém webu) že ji bylo třeba předělat. Já to prostě nechápu.

Neboj, já se jí zeptám, až s ní někdy budu, ale protože to bude kdo ví kdy a ty ses tady o té její RaSheebě zmínila, tak jsem myslel, že něco o tom pozadí víš. Ale žíly mi to netrhá. Vím o tom jejím předělání už dost dlouho a nikdy jsem to neřešil. Využil jsem jen teď situace a chtěl se tě zeptat. Pokud to vnímáš jako útok na někoho a braní si někoho do úst, tak já to tak nebral. Otázka je prostě otázka a na té není nic špatného. Možná že kdybys měla Ra Sheebu tak by tě to taky zajímalo. Stejně jako mě.
Je to zvláštní, vyrábět si svoje reiki.

Když o tom nic nevíš (nebo nechceš říct), tak co se dá dělat. Necháme to být.
A promiň že jsem tě neúmyslně rozhodil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 3:13 pm    Předmět: Citovat

Mirek napsal:
Pro Krabase
Citace:

Já se na ten kurz k paní Javůrkové také chystám, asi už dva roky.
Začínám mít Mirku pocit že si s Renčou myslíte že proti pí. Javůrkové něco mám.
Nenechte se poplést činností své mysli kamaráde Wink .


Tak to jo, jsem zvědavej jak to pak Pepo zhodnotíš.

M.


já o té metodě informace mám, psal jsem si o tom kdysi s Renatou (s tou co je teď na mě naštvaná) a dokonce i s paní Javůrkovou, jenže pokaždý když jsem tam chtěl na to s přítelkyní jet, tak nám vždy do toho něco vlezlo.

Jak se říká, nic není náhoda, třeba je to nějaké znamení, ale já bych na ten kurz LSVJ chtěl opravdu jet a poznat tak i zároveň tu úžasnou paní s "milióny" svých vlastních předělaných reikí a různých metod léčení Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 3:22 pm    Předmět: Citovat

Mirku
ohledně těch manter je poměrně pěkně psáno v té knize o které jsme tu spolu psali. Až si jí před dovolenou koupíš, určitě tě ta stať o tom zaujme. Je tam i pár příkladů.

Mílo
to co píšeš tu definici vědomí, mě spíš připadá že to pasuje na uvědomění - to jest jak píšeš, to co stíháme. Vědomí je prostě vědomí (celek), ale naše uvědomění nemusí být vnímání všeho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 3:32 pm    Předmět: Citovat

Pepo

jasně že tomu můžeš říkat i uvědomění, ale je to naše vědomí. Vědomí, je jen malinká částečka celku. Celek jako takový, tedy tady v našem 3D světě, je podvědomí. Nedokážeme prostě vnímat najednou všechno, ale naše podvědomí ano. Určitě nás nějakým způsobem i chrání, abychom se z toho všeho tady nezmicli. Laughing


Naposledy upravil Lightworker dne čt červen 28, 2007 3:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 3:38 pm    Předmět: Citovat

Což o to, knihu Symboly Reiki mám vedle sebe (zatím půjčenou z knihovny, jezdí se mnou metrem Smile, ale má 496 stránek Sad. Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 3:41 pm    Předmět: Citovat

Mílo, děkuju.
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 4:02 pm    Předmět: Citovat

Mirku, rádo se stalo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

Lisghtworkere:
Mockrát ti děkuji, právě teď se dějou neuvěřitelné věci, ohledně Mettatrona.Jsem z toho úplně mimo.Půjčil jsem si knihu od F.Bardona(ať se to někomu líbí nebo ne) a dostal jsem se k popisu jednotlivých entit.Úplně mně praštilo do očí slovo Mettatron, v životě jsem o něm neslyšel, pokouším se ho evokovat, a od té doby o něm každý mluví.Děkuju ti za překlad.Je výborné, že je to v cizím jazyce obejdu tím vědomá čidla(poněvadž tomu nerozumí Laughing ).Ještě bych měl otázečku kde jsi přišel na tuhle mantru?

S tisicerým díky Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 8:36 pm    Předmět: Citovat

Rádo se stalo Filio Razz

Spolupracuji s Metatronem a mám to od něho z jednoho jeho semináře. A pak i zasvěcuji do Orden of Melchizedek (Řád Melchizedeka). Podívej se na tyto stránky: www.instantheal.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 8:47 pm    Předmět: Citovat

Moji milí,

sice jsem tento článek už kdysi dával na starý Reikiweb, ale není nikdy dost, si to čas od času zopakovat.
Existuje mnoho rozepří okolo Metatrona, ten je nejčastěji představován jako anděl v nějaké službě. Ale neodpovídá to pravdě.

Neboť Metatron není žádný anděl v „tradičním“ smyslu, nýbrž je viditelnou manifestací boha. Metatron se nazývá také kancléřem boha – což je bytost nejbližší bohu. Může se také označit jako viditelná postava stvořitele od Všeho co Je.

Proč se vlastně každá bytost cpe do šablony boha při všech příležitostech? Možná to hlavně v první linii záleží na tom, že se tu v naši dimenzi snažíme všechno vysvětlit a zařadit do všemožných škatulek. A přece tyto tři světelné bytosti – Metatron, Michael, Melchizedek – nepasujou absolutně do žádné této škatulky na Zemi.

Metatron je viditelná manifestace boha, stvořitele, hlas boží a stvořitel viditelného univerza. První od boha samo vytvořené logo po plném vzoru stvořitele od Všeho co Je.

Proč je nyní Metatron tak důležitý a přicházi pravě v tomto momentě a v tomto čase, že ho mnozí lidé označují za módního anděla?

Metatron je průvodcem globálního vzestupu. Nemůžeme se jednoduše vrátit do našeho pravého světla, protože bychom uhořeli/spálili se. Metatron je něco takového jako transformátor, který všem lidem, kteří si chtějí vzít na sebe svůj světelný plášť a integrovat ho, teprve umožní vzestup do světla. Abychom byli bohem, musíme se naučit do sebe vpustit to pravé, čisté světlo, znovuvytvořit naše světelné tělo a dát povolení k vzestupu. Pro tuto transformaci se vrátili toho času do našeho vědomí Melchizedek a Metatron. Pakliže máš intenzivní kontakt k Metatronovi, pak pracuje Metatron a jeho pomocníci s tebou na úrovních, které jsou přiřazeny deváte dimenzi.

Tvoje inspirační a transformační práce se koná většinou během tvého spánku. Metatron je strážce přechodu a stará se o to, aby žádná duše nevstoupila do světla bez toho, aby nebyly všechny jeho duševní fragmenty k tomu připraveni. Přímí spolupracovníci Metatrona jsou Melchizedek a Michael.


Naposledy upravil Lightworker dne pá červen 29, 2007 8:22 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 9:49 pm    Předmět: Citovat

Lighte, .......... proč to dělat jednoduše, když to jde složitě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 9:54 pm    Předmět: Citovat

Zeto nerozumím Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:04 pm    Předmět: Citovat

Chci říci, že nevěřím tomu co děláš, respektive, věřím v něco jiného, věřím že to opravdové najdeme jenom a jenom v sobě.

opravdové v nás= opravdové jen pro nás, pro jiné to může být jinak.

A už vůbec nevěřím slovům z článku o metatronovi, pro mě jsou to prázdná slova bez obsahu.

Btw. Věřím že jiní to můžou mít stejně jako já a věřím že jiní to můžou mít jinak než já a je to tak správně, jak jinak:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:35 pm    Předmět: Citovat

Zeto, sdílím Tvé přesvědčení, hlavně o tom, že máme své odpovědi v sobě.
Pokud ale někdo na cestě ke svému nitru potřebuje nejprve k Metatronovi, nebo třeba Fantomasovi, má to tak - jako v Alchymistovi od Coelha musel pasáček ovcí nejprv k pyramidám. Někdo potřebuje "dlouhodu cestu", jak ríkají mystikové, jiný jde přímo, cestou krátkou, Nakonec je to jedno, protože cíl je stejný. Kdo chce k pyramidám, vlastně k Metatronovi - tak ať má hodně hezkých zážitků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:41 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Zeto, sdílím Tvé přesvědčení, hlavně o tom, že máme své odpovědi v sobě.
Pokud ale někdo na cestě ke svému nitru potřebuje nejprve k Metatronovi, nebo třeba Fantomasovi, má to tak - jako v Alchymistovi od Coelha musel pasáček ovcí nejprv k pyramidám. Někdo potřebuje "dlouhodu cestu", jak ríkají mystikové, jiný jde přímo, cestou krátkou, Nakonec je to jedno, protože cíl je stejný. Kdo chce k pyramidám, vlastně k Metatronovi - tak ať má hodně hezkých zážitků.


Ano, pasáček měl dlouhou cestu, nebýt té cesty nikdy by se nedostal k pokladu, ale mám dojem že někdo tu chce tu cestu nalajnovat s checkpointy, s benzínkama, kde se doleje a jede se dál, nejlépe kolem světa za 81 dnů.

Pasáček navíc šel a pozoroval, učil se, nikdo ho nevedl za ručičku a neříkal mu co má vnímat a co se má učit, jak se to má učit a proč se tomá učit. Neříkal mu kterou cestou se má vydat a jaké rozhodnutí učinit.

Tak snad proto takto reaguji na takovéto "takycesty"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund