Fórum - Zobrazit téma - Nejsilnější symbol - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nejsilnější symbol
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nejsilnější symbol
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 6:44 pm    Předmět: Citovat

Lightworkere co to znamená to:Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai ´Tsebayoth.???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 6:49 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Lighte, díky.
Kdo je Bolek Studzinsky?

Bolek Studzinski je skvělý člověk a dobrý kamarád. Krom lidí se kamarádí s kamínky - a tak je sbírá, leští a prodává. Bližší seznámení s ním: www.jeskynka.net
Jo jo, mám ho rád, Bolču.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 7:34 pm    Předmět: Citovat

Embarassed omlouvám se, v poslední době se dostávám na net jen sporadicky, takže to moc nenavazuje.
mamko: já to myslela tak,že jestli pracuješ s opravdovým "hmotným"Anchem, nebo Ankhem, který si můžeš třeba dát do kapsy Wink nebo symbolem. Ale asi to pak vyplynulo z další diskuze o co jde. Možná.

Pro další: netvrdím ani já a ani Bára Javůrková, že Sheeba Ra je něco nového. Vychází z Rashheeby, jen je tam přidán symbol Ankhe, Anche-jak chcete, nebo-li Nilského kříže. S Sheeba Ra systémem pracuji, vím, že to je trochu přepracovaný systém Rasheeba, nemám problém "míchat" symboly z mě předaného systému se symboly Reiki, protože to krásně funguje. Dále, nevím, že by paní Javůrková někde popírala, že výše uvedený systém je originál a ten nejlepší, uvádí, že to je přepracovaný systém Rasheeby na základě zkušeností z vlastní práce a poznatků. Já s tím problém nemám, nemám problém ani s LSVJ ani s SRT ani ničím jiným. Nu a ten, kdo s tím problém má, tak vyhledá systémy a mistry jiné. Wink
Krásný a pohodový večer všem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 7:47 pm    Předmět: Citovat

Filio napsal:
Lightworkere co to znamená to:Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai ´Tsebayoth.???


Filio

Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai ´Tsebayoth v překladu znamená: Svatý, Svatý, Svatý je Pán zástupů. Používá ho hodně Metatron. V jedné energii – Řád Melchizedeka se používá vždy na konci jednotlivých zasvěcení. Je to silná afirmace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 9:51 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:


Pro další: netvrdím ani já a ani Bára Javůrková, že Sheeba Ra je něco nového. Vychází z Rashheeby, jen je tam přidán symbol Ankhe, Anche-jak chcete, nebo-li Nilského kříže. S Sheeba Ra systémem pracuji, vím, že to je trochu přepracovaný systém Rasheeba, nemám problém "míchat" symboly z mě předaného systému se symboly Reiki, protože to krásně funguje. Dále, nevím, že by paní Javůrková někde popírala, že výše uvedený systém je originál a ten nejlepší, uvádí, že to je přepracovaný systém Rasheeby na základě zkušeností z vlastní práce a poznatků. Já s tím problém nemám, nemám problém ani s LSVJ ani s SRT ani ničím jiným. Nu a ten, kdo s tím problém má, tak vyhledá systémy a mistry jiné. Wink
Krásný a pohodový večer všem Very Happy


Nikdo přece neříká, že ten systém je originál a nejlepší. Zvlášť pokud je to jen "vykradená" RaSheeba. Píšeš, že je to přepracované, tak by mě jen zajímalo, v čem je jiná a jaký byl důvod ji přepracovat. To že se tam dal jeden symbol navíc přece hned neznamená že je to nový přepracovaný systém. Chci vědět, jestli je tam nějaká hlubší změna.

Mimochodem i RaSheeba byla před nedávnem rozšířena o další nové symboly. Ale Anch to nebyl.

Neboť ses zmínila že s tím pracuješ, tak se tě rád zeptám. Nikoho jiného kdo to má neznám a vycházím jen z informací které jsem četl na webu paní Javůrkové http://mujweb.cz/Zdravi/barareiki/ . Moc toho není. Jen řeči o nějakém vyčištění původní RaSheeby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 9:52 pm    Předmět: Citovat

Lighte, v jakém to je jazyce? A jaký to má smysl, když to používáš pod každým příspěvkem?
Promiň, asi mám delší vedení a tak se raději ptám .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 9:55 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Filio napsal:
Lightworkere co to znamená to:Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai ´Tsebayoth.???


Filio

Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai ´Tsebayoth v překladu znamená: Svatý, Svatý, Svatý je Pán zástupů. Používá ho hodně Metatron. V jedné energii – Řád Melchizedeka se používá vždy na konci jednotlivých zasvěcení. Je to silná afirmace


Mílo začínám tě podezírat že si ty dotazy tady pokládáš sám. Že by Filio byl LW číslo 2? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 8:21 am    Předmět: Citovat

Citace:

nějaký patent paní Javůrkové (podobně jako předělané SRT na LSVJ které vyučuje).


Tak jsem se podíval zpětně dozadu po přečtení Renatina příspěvku... Krabe, tys byl na tom kurzu? Já jo a funguje to.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:16 am    Předmět: Citovat

funkčnost LSVJ jsem nijak nekomentoval. Jen jsem psal jak to je.
Ono v podstatě funguje vše, čemu je člověk schopen věřit.

Já se na ten kurz k paní Javůrkové také chystám, asi už dva roky.
Začínám mít Mirku pocit že si s Renčou myslíte že proti pí. Javůrkové něco mám.
Nenechte se poplést činností své mysli kamaráde Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:39 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Lightworker napsal:
Filio napsal:
Lightworkere co to znamená to:Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai ´Tsebayoth.???


Filio

Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai ´Tsebayoth v překladu znamená: Svatý, Svatý, Svatý je Pán zástupů. Používá ho hodně Metatron. V jedné energii – Řád Melchizedeka se používá vždy na konci jednotlivých zasvěcení. Je to silná afirmace


Mílo začínám tě podezírat že si ty dotazy tady pokládáš sám. Že by Filio byl LW číslo 2? Cool


Pepo že by? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:51 am    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Lighte, v jakém to je jazyce? A jaký to má smysl, když to používáš pod každým příspěvkem?
Promiň, asi mám delší vedení a tak se raději ptám .....


Mamko je to hebrejsky. Je to popsáno i v knize "Klíče Enocha" od J.J. Hurtáka. Pán zástupů je vlastně Metatron, nejvyšší archanděl po Bohu...

A jaký to má smysl? Po každém přečtení se člověk trochu změní, samozřejmě, že k dobrému. Wink Tedy zase jen u těch, kteří se změnit chtějí Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 1:29 pm    Předmět: Citovat

Pro Krabase
Citace:

Já se na ten kurz k paní Javůrkové také chystám, asi už dva roky.
Začínám mít Mirku pocit že si s Renčou myslíte že proti pí. Javůrkové něco mám.
Nenechte se poplést činností své mysli kamaráde Wink .


Tak to jo, jsem zvědavej jak to pak Pepo zhodnotíš.

Pro Lighta
Citace:

Po každém přečtení se člověk trochu změní,...

Na tuto otázku jsem už někde narazil: Pán byl v problému, potkal jiného pána a ten mu dal nějaký text v cizí řeči. První pán ho půl roku opakoval a dostavila se změna. Až poté se dozvěděl že se modlil.

Víš, malý háček: myslel jsem si (a pořád myslím Smile ), že toto funguje jen když vědomí ví, co člověk tvrdí.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 1:52 pm    Předmět: Citovat

Pepo, kometnuju s čím dělám. Nebudu ti tady vypisovat skripta paní Javůrkové, ani vyjmenovávat symboly. Ona měla asi důvod proč si to předělala a upravila, mě ten její systém vyhovuje. A jestli máš dojem nebo jak je vidno jistotu že vykradla ten původní, tak jí to napiš a požádej o vysvětlení ji, já když nejsem autor nejsem kompetentní dělat mluvčího někomu, kdo mě o to nežádal a k něčemu, co užívám jak uživatel a ne jak učitel. A pokud chceš sbírat zkušenosti a porovnávat, můžu ti poradit jen to, abys vyzkoušel oba systémy a sám dojdeš k rozdílu. Já mám jen Sheeba Ra a ne Rasheebu, takže nemůžu porovnat. V tomhle ti sloužit nemůžu.A co se týče textů na webu, tak i u Usui systému existuje spousy pojetí. TeĎ nemyslím obsah kurzu ale doprovázející texty na webovkách.

No a jestli se chceš navážet do paní Javůrkové nebo ne je mi srdečně jedno, protože můj dojem o ní si vytvářím sama, nemám důvod ji špinit ani jinak brát "do úst", takže zas, pokud něco potřebuješ vědět, obrať se na ni, určitě ti ráda vysvětlí co a jak. Co myslíš? Já myslím že by to tak bylo v zájmu objektivity nejlepší řešení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 1:54 pm    Předmět: Citovat

Já s tím mám tu zkušenost, že vše funguje daleko více, když to nejde přes vědomí, ale přímo do nevědomí nebo podvědomí.Vědomí to totiž zachytí a vrozenou racionalitou to blokuje, člověk pak musí pracovat na odstranění těchto bloků měsíce ne-li roky.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

Mirku a ostatní

naše podvědomí vnímá informace o životě, o nás – realitu takovou jaká je.

Vědomí, to je to, co stíháme.

Nadvědomí = kosmické vědomí je to přístup na veškeré kanály, informace o Zemi, o Slunci, o Kosmu, o evoluci Země a člověka.

Jemné tělo (neohraničený prostor) vzájemně propojené pole s různou vibrační frekvencí. Ony nejsou odděleny, je to jedno vejce a tyto pole (těla) prolínají včetně informované duše.

Nejvyšší tělo = nejjemnější tělo

1. božská energie
2. duchovní tělo
3. tělo duší k němuž patří kauzální tělo

1-3 je nadvědomí

4. tělo mentální
5. tělo astrální (emocionální, citové)
6. tělo éterické (pránické)
7. tělo fyzické

4-7 je podvědomí


Kde je vědomá mysl? - K mentálnímu tělu, k rozumu dát malý bodíček

Nižší JÁ je podvědomí
Vyšší JÁ, myšlenka, je nadvědomí

PODVĚDOMÍ - VNITŘNÍ ROZUM


1. My sami si vytváříme svět, ve kterém následně žijeme
2. Musíme převzít zodpovědnost za svůj svět
3. mezi realitou a naším světem = popisem reality, vždy existuje velký rozdíl
4. Modely světa, které vytváříme, se liší. Jinými slovy, každý člověk žije ve svém světě, který se liší od druhého. Důležitá je životaschopnost a účel modelu pro evoluci, pro vesmír a pro život.
5. protože si vytváříme svůj svět sami, my si vytváříme i nemoci, situace s lidmi, s prácí, s penězi atd. Jelikož my sami vytváříme svůj svět, znamená to, že ho můžeme i měnit (vnitřní rozum nedá informaci, kterou neustojíme nebo nezpracujeme)

Jestliže se nám něco nelíbí, můžeme to změnit, když pochopíme a odstraníme příčiny (ve fyzice přes čin) toho nebo jiného problému a vytvoříme něco nového. Můžeme začít žít radostněji a plněji.


Pak je jasné, že naše podvědomí registruje všechno. Jen my si myslíme, že to tak nemůže být.. Vždyť jste určitě už slyšeli o tom, co vlastně každý z nás vidí, když se stane třeba nějaká nehoda. Nebo něco, kde je rychlý průběh/sled a bylo u toho třeba 5 lidí - svědků. Každý z nich má tu svoji realitu a podle toho také tu nehodu nebo situaci vidí. Je tam 5 jiných popisů nehody/situace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund