Fórum - Zobrazit téma - Nejsilnější symbol - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nejsilnější symbol
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nejsilnější symbol
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 7:41 am    Předmět: x Citovat

Nejhorší je mlácení slovama neboli prázdnou slámou, afirmacema za kterýma je prázdno nebo póza.

Jako se všechno pořád mění, myslím že se nedá říct co je nejsilnější. Protože právě v danném okamžiku kdy je potřeba, může být zdánlivě nejsilnější to co je nejslabší (nejjemnější). Je chyba měřit sílu dění v tom, jak se projevuje na fyzické nebo pocitové úrovni. Protože ta největší pecka může probíhat naprosto skrytě v podvědomí nebo na jemnoučké energetické úrovni a výsledek může překvapit (nemusí to být okamžitě!).

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 8:37 am    Předmět: Nejsilnejsi symbol Citovat

Tak mne napada jedna otazka:

"K cemu je dobre hledat nejsilnejsi symbol ?"

Sam bych povazoval za nejsilnejsi symbol takovy, ktery nejlepe vystihuje Boha. Jenze Buh ma tolik aspektu a kazdy vidi to poradi dulezitosti Bozskych atributu jinak ... takze nejsilnejsi symbol bude pro kazdeho jiny.

Aha, ted mne to trklo, takze mozna nejde o ten nejsilnejsi symbol, ale podle toho jakou predstavu o tom budu mit, bude to vypovidat neco o mne o kazdem, kdo po pravde zodpovi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 9:07 am    Předmět: Citovat

Slova jako Láska, Miluju, Mám rád jsou silná ale v komunikaci je třeba je používat opatrně - on totiž každý pod nimi má momentálně schovanýho něco úplně jiného (beru to podle sebe - jak se význam těch slov časem měnil).

Víš došlo mi, že i ten člověk, který mě nedávno pořádně naštval asi má doma rodinu a lidi, které má rád, pro které je ochotný udělat všechno. A pak už nebyl žádný problém ho pochopit a emoce byly pryč. A takových lidí je tady kolm nás hodně, jen na první pohled vnímáme u nich jiné vlastnosti.

Pokud přijměš to první (nebo to po odeznění prvního dojmu necháš u sebe vejít do vědomí), nemá smysl lásku/pochopení směrovat, ono to tak nějak Smile běží ke všem.

Něco jiného může být u léčení - relativně krátkodobá záležitost třeba při reikování nohy. Nevím jak u tvého systému, ale u Reiki je velmi žádoucí nechat jakékoliv emoce za dveřmi. Ono se to Miluji tě může velmi snadno otočit na Musím ti pomoct - a to je špatně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 5:35 pm    Předmět: Citovat

Zbultran:
Citace:
Aha, ted mne to trklo, takze mozna nejde o ten nejsilnejsi symbol, ale podle toho jakou predstavu o tom budu mit, bude to vypovidat neco o mne o kazdem, kdo po pravde zodpovi Wink


hih, přesně to mě napadlo, když jsem četla tohle téma a přemýšlela, který symbol je pro mě nejsilnější nebo mě nejvíc přitahuje Wink A je to Nilský kříž, nebo-li kříž života. Tohoto symbolu se držím jak klíště už skoro 4 roky a myslím, že to je reakce na mé únikové touhy, strach ze života a vyčleňování se. Možná až budu schopná se od toho symbolu odtrhnout Wink budu vědět, že jsem v životě už pevně ukotvená Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

Alwenko,
potěšila jsi mne s Nilským křížem. Já ho taky vnímám jako úžasně silný. Nejen jako symbol, ale i jako nástroj.
Nejdřív jsem ho striktně oddělovala od reiki, ale dnes je klidně vzájemně kombinuju.
A zase - nikde se moc o práci s ním nedočtu. Ještě tak varování, že patří jen do rukou léčitelů. Což já, samozřejmě, nejsem. Když jsem ho prvně vzala do ruky, okamžitě jsem cítila, že ke mně patří. To se mi nestalo se žádným reiki - symbolem. Intuitivně vím, kdy a jak ho použít.

Takže toho hned využiju a ptám se, jaký je názor ostatních na kombinaci Nilského kříže a Reiki?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 9:10 pm    Předmět: Citovat

zajímalo by mě, jestli máš na mysli opravdu nilský kříž nebo symbol Anch .
Já dostala se zasvěcením do Sheeba Ra energie také tyto dva symboly-mezi jinými. Levý a pravý. Záleží jak se kreslí, vypadá malinko jinak než ten klasický jak ho známe. Jedním odebírám negativní energii, druhým dobíjím. Je velice silný a pracuji s ním , když cítím že je potřeba , i ve spojením s reiki. S dobrými výsledky. Jenže nejsem asi ten nejlepší příklad pro posuzování, protože toho co používám a vzájemně doplňuju je hodně. Někde mne napadají jen barvy a obrazce, někde klasická práce s Usui systémem, někde použití Sheeba Ra, pak léčení s Vyšším Já....
ALe vrátím se zpátky k Anchi. Zkoušela jsem vizualizaci symbolu a sebe, když jsem to potřebovala. Nádhera. Smile ALe ačkoli Anch je velice silný, taky nestačí na všechno. Tam kde si někdo má něco odbýt a chvilku si nějakou tu bolest podržet, tak to zafunguje jen na nějakou dobu pár hodin a šup, vše je zas při starém. Tím nemyslím bolest kterou si nechává jedinec s tím, že z ní má užitek(obsakování, pozornost,..)ale tu, kterou si tu musí projít a zbaví se jí jedině sám, samotinký, že něco pochopí a zpracuje.

Mirku: moc hezky napsáno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 11:12 pm    Předmět: Citovat

Renato,
mám na mysli Ankh. Já mu říkám An-áá-ch s hlubokým hrdelním áá. Nevím proč, ale prostě ho tak vnímám.
Abych pravdu řekla, tak fakt nevím, že existuje ještě jiný kříž. Nikdy dřív a ani potom, jsem po tom nepátrala. Moje cesta k němu byla jednoduchá.
Jednou se tu pouti na chvíli objevil stánek s nádhernými lidmi, kteří měli mimo jiné jeden jediný Ankh. Byla to láska na první pohled Very Happy

Pro jeho použití nemám pravidla. Prostě si s ním hraju, když je třeba.
Všimla jsem si jedné věci. Když s ním pracuji a někde je větší problém,
začne vysloveně páchnout. Ten pach odstraní jedině oheň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 9:35 am    Předmět: Citovat

Milá mamko, též jsi mě potěšila jak jsi psala o svém vztahu k Anchu Smile Cítím to dost podobně. Poprvé jsem se s ním setkala nějak blíž na prvním kurzu Hatnamonrei, byl zařazený mezi symboly v manuálu. Tehdy jsem si procítila jeho energie a získala k němu vztah Smile

Reny: on je rozdíl mezi Nilským křížem a Anchem? Jsem měla za to, že to je ten samý ...
Anch - Nilský kříž - Kříž života
http://www.drakkaria.com/obchod/fotky/251c.jpg

Reny, mohla bys sem prosím dát obrázek, jak vypadají ty dva symboly z RaSheeby?
Z toho, co jsi psala, mi přijde, že Anch má působit na bolest jako utlumovač? Tak ho teda vůbec necítím .. Spíš naopak, působí na mě v bolesti jako stabilní bod, možná záchranný kruh, který mě podrží v té náročné chvíli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 9:50 pm    Předmět: Citovat

Alwen napsal:


Reny, mohla bys sem prosím dát obrázek, jak vypadají ty dva symboly z RaSheeby?


Pozor prosím nezaměňovat.

Renata nepíše o Ra Sheebě ale o Sheeba Ra, což je zase nějaký patent paní Javůrkové (podobně jako předělané SRT na LSVJ které vyučuje). RaSheeba žádný takový symbol nemá.

Také by mě docela ty symboly zajímali, ale hlavně rozdíl mezi RaSheebou a tím druhým. Nebo spíš důvod proč to někdo "předělal k obrazu svému". Abych řekl pravdu, ze začátku - když jsem to zjistil, mě to docela nakrklo.

Možná bych měl vymyslet novou lepší energii s názvem KiRei Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 10:01 pm    Předmět: Citovat

Zkus třeba Krabas-Ki!!!!
Pomůžu Ti dodat pár nějakých nových symbolů - stačí převrátit ty staré naruby a domalovat srdíčko nebo čtyřlístek atd. Nebo něco úplně abstraktního?
Ne, vím co - takový ty kosočtverce, co jsme malovali v předpubertálním věku. To je silný symbol, ne? Teď ještě mantru - a základ nového systému se začíná rýsovat. Stačí dodat ceník. Svého honoráře (za ten symbol) se vzdávám.... Very Happy Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 10:11 pm    Předmět: Citovat

a to zas ne Damao.
Kosočtverec je dobrý nápad, za ten si zasloužíš honorář. Ten je opravdu asi nejsilnějším symbolem, zvlášť pro nás muže. A srdíček a čtyřlístků není nikdy dost.

Ještě jezdíš do Prahy Damao?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 10:38 pm    Předmět: Citovat

Budu jezdit pravidelně zase od půlky září. Modrá brána na Smíchově, možná ještě jinde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 10:56 pm    Předmět: Citovat

Ke kosočtvercům Very Happy .
Taky jsem je vídala ve svém dětství absolutně všude a teď už dlouho nic. Tak jsem si říkala, co že se to s těma klukama děje?
Měla jsem fakt radost, když jsem ho nedavno zahlídla na chodníku. Sice byl jen vykreslený asi nějakou vodou, ale BYL TAM Very Happy Very Happy Laughing .
Tak snad nekončíme a příští generace bude!

A pokud to ještě podpoříte propagací (i když zabalenou pěkně ezotericky)....chvála vám hoši Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 11:08 pm    Předmět: Citovat

Není to, co to bejvalo, bať bať. Kluci dnes asi koukaj jinam, nebo už jim to možná není vzácné, všude se to vystrkuje - ale to jen proto, že netuší, jaký je to symbol!
Diana Steinová, ta věděla, jak to s těma kosočtvercema je nebo bude, když napsala tu knížku "Všechny ženy jsou léčitelky" co kdysi vyšla v Pragmě. Nebo?


Naposledy upravil Damao dne út červen 26, 2007 11:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 11:12 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Kluci dnes asi koukaj víc do displeyů PC než "pod sukně".
Diana Steinová asi tušila, jak to s těma kosočtvercema je nebo bude, když napsala tu knížku "Všechny ženy jsou léčitelky" co kdysi vyšla v Pragmě tuším. Nebo?


Ono i na displayi PC se daj zobrazit hezké "pod sukně"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund