Fórum - Zobrazit téma - Nepříjemný zážitek - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nepříjemný zážitek
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nepříjemný zážitek
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 7:53 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Renata: Nevím jak ty, ale já se sem snažím psát jen to, co mám z vlastní zkušenosti. Kdysi se mi dostalo párkrát poučení, že tvrdit jak voní a chutná čokoláda a při tom s ní nemít žádnou zkušenost je jen touha být za chytrého.
Mám z jistých příspěvků v poslední době dost nepříjemný pocit. A taky ho hodlám vyjadřovat.


Wink Co myslíš, Šamanko? Třeba sis po čtení mých příspěvků svůj názor udělala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 8:14 pm    Předmět: Citovat

Ono to má Mamko také svůj půvab.
Někteří si třeba rvou vlasy a říkají si - příšítě!!! příště už si nechám říct, abych se zase nespálil!
No a vy? Jak to říká Lucka Bílá "Jsem beran...a tak - vidim zeď - a jdu"!
Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 9:49 pm    Předmět: Citovat

Tooro,jasně že to má půvab a kouzlo. Já bych svého beránka už neměnila ani za nic, i když je snad až do smrti nepoučitelný. Občas mu něco upiluje rohy, ale jemu kupodivu vždycky stihnou dorůst Very Happy Wink
Asi to je určitá forma masochismu či co. Fakt je, že jinak jsme naprosto úžasní.... s námi nebo bez nás je život k ne-užití... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nemo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 10:27 pm    Předmět: Citovat

bezi vlk s vlcici lesem a vlk se najednou chyti do pasti
hooodne skuci boplesti a vlcice mu povida ze kdyz se toto stalo lisce tak si pry ukousla nohu a byla volna
po chvilce hryzani ji vlk rika: a jsi si jista ? uz jsem si ukousl tri nohy a stale nic....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nemo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 10:28 pm    Předmět: Citovat

jen me napada... muze VLK chytit vlka? Laughing Laughing Laughing Laughing

Naposledy upravil nemo dne čt červen 28, 2007 6:29 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 10:44 pm    Předmět: Citovat

mamka, Toora: hm, já též jak vidím zeď ... a aj když jsem se už několikrát pokusila prorazit a zlámala si rohy, stejně .. mám krom Slunce ještě Marz v Beranu Wink Ještěže mám kolem sebe hodné Rybky, které mi občas ukážou, že zdi jdou i obplavat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:57 am    Předmět: x Citovat

polgara1: děkuji, potěšilo.

Renata: omlouvám se, omylem to vyznělo na tebe, ale tebe jsem opravdu nemyslela!!!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 12:26 pm    Předmět: Citovat

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
majka
Nováček
Nováček


Registrace: 17.7. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 12:41 pm    Předmět: Re: Nepříjemný zážitek Citovat

polgara1 napsal:
Ráda bych Vás požádala o Váš názor. Mám reiki 1 2 měsíce. Harmonizuji se a dělala jsem již úspěšně 3 lidi. Ale jednou se mi stala pocitově nepříjemná věc. Harmonizovala jsem se, nechala jsem myšlenky volně plynout. Poprosila jsem svého anděla, ať mě ochraňuje a že ho mám ráda. Poprosila jsem božího syna, ať mě vezme do světla a cítila jsem se krásně, koupala jsem se ve zlatém světle, cítila jsem hřejivé teplo. Do toho mi skočila myšlenka, že bych chtěla znát jméno mého anděla. A pak mi začalo dunět v hlavě Ezekiel, Ezekiel, já byla stále v tom světle a najednou se na mě dívali oči. Nejdřív jedny uhrančivé, pronikavé ( něco jako zeleno - modré ), zešikmené, husté černé řasy a pak druhé kulaté a černé. Byl to velmi nepříjemný zážitek a byla jsem vyděšená, bála jsem se. Tak jsem rychle poděkovala a odpojila se.
Teď si nejsem jistá, jestli jsem se jen nelekla něčeho nového. Ale stejně
když si na to vzpomenu, tak mi není úplně příjemně.
Máte určitě spoustu zkušeností, nevíte co to bylo a co to má znamenat?
Arrow Ahoj,ničeho se neboj,nic se ti nemůže stát.Měla jsem podobný zážitek při andělském semináři.Také jsem se lekla.Můj mistr mě však uklidnil,že se nesmím bát a hlavně není čeho.Pokud provozuješ reiki ,nic zlého tam nepatří.Buď ráda,že se dokážeš napojit tak lehce.Co by za to jiní dali.Ahoj Majka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 12:10 am    Předmět: Citovat

Ahoj.Všichni jste to krásně napsali, snad jen bych nepoužil slovo "havěť" ve spojení s anděli.Slovo havěť se nehodí ani pro hmyz.K tobě.Píšeš,že jsi se vylekal těch očí.To je správné.Ale strach byl v tobě a proto se zeptej sám sebe,čeho se bojíš.V duchu se tam vrať a snaž se přijít na to,čeho ses tam bál,rozebírej pouze ten svůj pocit a možná objevíš zajímavé věci.Přeji ti hodně úspěchů.Taky bych zareagoval na to "neuzavírat žádný pakt"Přeně, za vše nesu zodpovědnost sám, ale proč se neporadit.Znám jednu ženu a ta mněla zázračného průvodce,dokázal jí najít i stracene věci,řekl jí, kde jsou, nebo to pomocí kyvadla napsala,co jí říká.Pak jsem se jednou na něj napojil já a zeptal se ho, aby se mi ukázal ze všech stran a on vám byl najednou černý jak noc.Děkuji Bohu že mi dal poznat,že ve chvíli kdy jsem se ho snažil odeslat,zničit,tak jsem pochopil a řekl dost.Mne se představil jako našeptávač,našeptává nám špatné věci,špatnou karmu,ale karma není špatná ani dobrá,je to jenom učení pro naše osvobození a tudíž je tu jeho místo daleko důležitější než moje.Ale dobrá rada na konec.Co sám nechci,nedovolím,to se nestane.Když si budu věřit a uvěřím v sebe a Boží já ve mně,tak kdo nás ohrozí.Když Bůh s námi, kdo proti nám.Když máš zdravé seběvědomí,tak klidně připustíš,že když se ten anděl představoval jako Safanas,tak si připustíš domněnku,že to byl Satanas.No a co,když můžu rozmlouvat s Bohem,samozřejmně pro nevěřící bych mněl použít uvozovky, a dokážu pochybovat o jeho radách, tak proč bych nemněl pochybovat o doporučení těch nižžších bytostí,jediné kritérium by mi mnělo být mé svědomí a prospěch celku.Každý se bojí, ale málo kdo o strachu přemýšlí,poznaný strach už není strach ale jen zkušenost,protože už víme,co se stane v takové situaci a mužeme se na to připravit.Zkušenoetma se učíme a rosteme.Ahoj Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 10:15 pm    Předmět: Citovat

Pokud jde o mne, tak mám docela dost zkušeností s duchovním léčením. A ze zkušenosti vím, že to, že má člověk zasvěcení do reiki, vůbec neznamená, že není vystaven působení temných sil a energií. Měli jsme na terapii například slečnu, která má 3. stupeň a přitom kolem ní bylo černočerno. Netvrdil bych, že to člověku neubližuje. Setkáváme se s takovými věcmi soustavně a vidíme, jak neblaze to působí nejen na psychiku, ale i na fyzické zdraví člověka.

Pravda, jak říká šaman, bývají to karmické záležitosti a mají nás dovést k pochopení něčeho. Z tohoto pohledu jsou temné síly a energie potřebné a užitečné. To ale neznamená, že nepoškozují naše zdraví. Alespoň do té doby, než se rozhodneme začít s tím něco dělat.

P.S. Nazvat anděly havětí může jen naprostý ignorant.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 4:01 pm    Předmět: Citovat

Je zajimave, jak se casto zapomina na zakladni "pravdy" o reiki. a to treba, ze zasveceni do reiki ti nebere svobodu delat chyby, treba se i drzet destruktivnich mentalnich vzorcu. Tak vznikaji famy o negativnim pusobeni zasveceni reiki a tak. To ze reiki zapusobi do energetickeho systemu a vyplavou na povch sracky ze dna, to neni vina reiki, ale kalne nadoby Smile
3. stupen vyucovany v CR (obecne vetsinou v zapadnim svete) je mnohdy jen diplom o tom, ze se nekdo ucastnil vykendoveho kurzu reiki. Bohuzel.
Jo abych nezapomel :
Andele jsou HAVET !!!
Opravdovi "andele" vedi jak to myslim a lide co lpi na svem pohledu na svet (nedotknutelne pojmy a jmena ,... Smile))) ) se muzou ve sve reakci na ma slova mnoho naucit Smile
Personifikace je super, ale nesmi vadit v pokroku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 10:40 pm    Předmět: Díky Citovat

Předně chci Vám všem poděkovat za Vaše názory a rady. Díky Vám se mi spoustu věcí upravilo a usadilo.
Oči se na mě dívali ještě několikrát a také se mi vynořili velké pocity strachu. Oči: poprvé byli dvě. Na podruhé jsem se již tolik nebála, nebyla jsem napojena na energii a byli jedny, jen se tak dívali a já na ně. Potřetí jsem napojena byla, tak jsem jim poslala lásku a světlo ( tentokrát byli tři). Od té doby jsem již žádné oči neviděla. V některých příspěvcích bylo psáno i o strachu. Tak ten se mi vynořil a fest. Bylo to útoky úplné paniky strachu, což jsem do té doby neznala. Vynořili se mi samozřejmě z dětství a já v pubertě strach prostě někam zamkla. Nejvíc mi pomohlo, že jsem si vizualizovala, že beru strach ze svého těla do dlaní a posílám jim energii, lásku a světlo. Tím ten strach zmizel a teď už se objevuje sporadicky. Někdo říká, přijmout strach do svého života, že je jeho součástí. A někdo jiný, že je nutné věřit a odevzdat se koloběhu života, a když se to neděje, tak prý ten strach vzniká. Jaký na to máte názor?
Ještě jednou Vám chci moc poděkovat za Vaši pomoc. Vaše rady byly cenné a spousta jich pro mě byla návodem.
A mám ještě jeden dotaz. Chtěla bych jít na 2, seminář je v říjnu, to budu 6 měsíců po 1. Mám pocit, že jsem připravena, nicméně jaké máte zkušenosti Vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 1:51 am    Předmět: Citovat

Ahoj polgaro 1.Promiň úvodem někomu jinému.Díky za vysvětlení,já nepochopil jak to myslíš tu havěť.Tak k tobě.Strach je součástí našeho života, navíc nás chrání před smrtí, před zbytečným rizikem.Vždyť i Ježíš na kříži zakolísal,zaváhal. Ale poučil nás, překonal svůj strach. Je to krásný pocit kolem žaludku,trochu se tak nějak chvět. Vychutnávej si to, ale nesmí tě to paralizovat nebo nějak omezovat, pak už to není strach ale určitý druh fobie a nemoci.Dovedeš si představit, že by se matka nebála o své děti.Ale ona má pravdu,oni jsou mnohdy nevyzrálé, nemají zkušenosti a ona jim musí suplovat anděla strážného.Ale pak je musí pustit, ale strach jí stejně zůstane.Ale neučí se s ním žít, aspoň ví, že ještě žíje, že jí to strachuplné srdce ještě pro někoho tluče.Není to nádherný a zárověň ten neúděsnější strach, když dítě nepřijde večer domů.Ten život je tak nádherný.
A není brzo po 6 měsících jín na 2 reiki.Jestli ty sama váháš, tak je to brzy.Jestli jen chceš poradit, ale jseš už rozhodnuta, tak škoda rady.
CHápeš proč jsem ti to napsal.Doporučují,že by člověk mněl mít několika měsíční pauzu, aby se otevřel, vyčistil atd.Já osobně si to taky myslím. A mezi dvijkou a trojkou bych klidně mluvil o roce i více.Ale to je můj názor.Někdo snese deste piv a mne zabijí už tři.
Děláš to dobře,nech si poradit, ale sama sebe poslouchéj.Až budeš chtít jít, tak se nebudeš ptát,a půjdeš.Budeš váhat, ale ta tvá touha bude silnějčí než tvé váhání.Neboj, to poznáš.
Víš, skutečně tě reiki čistí a otvírá jiným energiím, a mnělo by se tělu dát čas, aby vše zpracoval, ale 6 mněsíců by ti mnělo stačit.Už jen to. že jsi o tom začala uvažovat svědčí o tom, že ji asi potřebuješ.Nevím, ale jestli to nebyl návrh někoho jiného.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund