Fórum - Zobrazit téma - Nepříjemný zážitek - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nepříjemný zážitek
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nepříjemný zážitek
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 3:35 pm    Předmět: Nepříjemný zážitek Citovat

Ráda bych Vás požádala o Váš názor. Mám reiki 1 2 měsíce. Harmonizuji se a dělala jsem již úspěšně 3 lidi. Ale jednou se mi stala pocitově nepříjemná věc. Harmonizovala jsem se, nechala jsem myšlenky volně plynout. Poprosila jsem svého anděla, ať mě ochraňuje a že ho mám ráda. Poprosila jsem božího syna, ať mě vezme do světla a cítila jsem se krásně, koupala jsem se ve zlatém světle, cítila jsem hřejivé teplo. Do toho mi skočila myšlenka, že bych chtěla znát jméno mého anděla. A pak mi začalo dunět v hlavě Ezekiel, Ezekiel, já byla stále v tom světle a najednou se na mě dívali oči. Nejdřív jedny uhrančivé, pronikavé ( něco jako zeleno - modré ), zešikmené, husté černé řasy a pak druhé kulaté a černé. Byl to velmi nepříjemný zážitek a byla jsem vyděšená, bála jsem se. Tak jsem rychle poděkovala a odpojila se.
Teď si nejsem jistá, jestli jsem se jen nelekla něčeho nového. Ale stejně
když si na to vzpomenu, tak mi není úplně příjemně.
Máte určitě spoustu zkušeností, nevíte co to bylo a co to má znamenat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 7:30 am    Předmět: Citovat

Jen abys pri podobnych pokusech neopustila telo. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 8:34 am    Předmět: Citovat

Mno to mate z toho, kdyz do reiki cpete andely, bozi syny a podobnou havet. Kdyz s tim prestanes a nebudes se koupat ve zlatem svetle a tak, tak reiki bude harmonizovat tvuj zivot a nic te nebude strasit. Nevim co to bylo. Od napojeni na "neco" az po bezne cisteni vedomi pomoci obrazu a pocitu. Vyber si.
Neber si to osobne, jsem tady tradicionalista zpatecnik a nepritel michani reiki s timto vsim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
Sari
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 10:01 am    Předmět: Jedna možnost (?) Citovat

Když jsem začínala s vnitřním léčením, ohlásil se mi nejprve vnitřní průvodce v podobě velmi odpudivé postavy ze známého filmu. Napřed jsem taky měla pocit, že jsem se zbláznila nebo že na mně zaútočila zvnějšku nějaká „zlá síla“. Pak jsem se zamyslela, a taky poradila s léčitelkou, a došlo mi, že to není žádný útok, ale naopak nabídka pomoci od mého vnitřnho léčitele. A bylo to tak. Meditovala jsem o té negativní postavě, o její roli v tom filmu, brzy mi došlo, proč má můj průvodce právě takovou podobu. V průběhu léčby se podoba té postavy změnila k lepšímu a po čase, když bylo vyřešeno, mně úplně opustila. Pak jsem viděla i jiné obrazy, různé bohyně černé i bílé, různá zvířata ... a vždycky v jejich podobě a jednání byl pro mně nějaký užitečný vzkaz.

Zjistila bych si tedy, kdo je to Ezekiel, v nějakých knihách, jestli mně to nějak nezaujme. A pak bych se s tím zkusila spojit a zeptat se, kdo to je a co chce. Je možné, že díky reiki vystoupil z tvého nevědomí v téhle podobě nějaký zasutý problém a pokouší se na sebe upozornit, aby mohl být vyřešen.

Ale samozřejmě je možná u tebe všechno úplně jinak. Těším se na tipy od ostatních.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 10:38 am    Předmět: Citovat

polgara1:
Ezekiel-byla to byblická postava,kněz.to jmeno znamená Bůh je má síla.

Nemusíš se bát,to co se ti stalo je v poradku.Ta podoba muze znamenat treba jenom to,ze mas z neceho strach a ten se ti tam promitl.Nekdy si musime projit své stíny-strachy,bolesti a úzkosti z nás,abychom mohli zažívat veci víc radostneji a celistveji.Jakmile se trošičku vyčistí tvé vědomí,tak budeš třeba moci zažívat tyto setkání víc čistěji a v pravé podobě.
Mohla by si zkusit u léčení zůstat vic sama v sobě.Vnímej své tělo a své pocity na telesné úrovni.Nemusíš zažívat vyšší stavy,být ve světle,vidět barvy.Tohle všechno je moc krásné a v pravý čas užitečné,ale bez integrace s fyzickým tělem,s touhle realitou,s tvým životem je to skoro bezcenné.
Zkus si před léčením všimnout,jak vnímáš své nohy,jestli cítíš spojení se zemí a jistotu a sílu s tím spojenou.Zkus dýchat pár minut pozorně přes svá chodidla a vnímej spojení.Požádej Zemi o pomoc a o ukotvení.Když se naučíš lépe vnímat své tělo a kontakt se zemi,tvá práce sama se sebou bude jistější,ucelenější a věci se ti budou odkrývat sami v pravý čas,ale i s pochopenim a integrací.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 10:48 am    Předmět: Citovat

Ankure:
práce s reiki otevírá člověku hlubší úrovně sebe sama a zvětšuje jeho možnosti.Podle mého pochopení je to metoda léčení,ale i cesta k sobě.Může se stát,že někoho práce s reiki spoji s jeho cestou,s jeho osobním procesem růstu.A to potom občas přesáhne škatulku reiki,do které prostě lidský životy nenarveš.Každý jsme jedinečný a přinášíme sem přěsně ten náš originální střípek skutečnosti.A někdo má v tom střípku i anděly,Krista atd. a nekdo treba zas jednoduchou přímou mysl.Každý máme jiné možnosti a jiné osobnosti,které potřebují ke svým životním lekcím různé kulisi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 10:59 am    Předmět: Citovat

Tak předně bych Vám chtěla poděkovat za všechny Vaše rady a tipy. Jsem 2měsíční štěně, tak jakýkoliv názor je pro mě přínos.
Naše mistryně nám říkala, jak ráda zasvěcuje, že se tam srocují andělé, boží syn atd a je dobré, když požádáme svého anděla, ať nás opatruje atd. Tak jsem se spíš snažila držet jejích rad.

Ezekiel je prý archanděl smrti a přetvoření. V bibli je to prorok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 9:32 pm    Předmět: Citovat

To je sice pěkné, že se tam "srocují" andělé, ale v evokované podobě, tím myslím ocitnou se tam fyzicky.Tak na sebe berou podobu jaká je jim souzena, to jako podle jejich vlastností a dalších archetypálních úkazů např:křídla znamenají volnost, svobodu to jako, že nad namí bdí jako ptáci, ale nemysli si, že je anděl absolutní dobro.Opak je pravdou, 1.záleží v jakém si momentálně duševním rozpoložení, prostě jak se na něj koukáš.2.andělů jsou stovky ne-li tisíce takže anděl smrti není taky nic moc přijemného.Jednoduše řečeno anděl se s námi taky občas moc nepáře, ale u Tebe je nejdůležitější zeptat se jak se jmenuje, co je jeho úkolem, zdali pro Tebe nemá nějaký dárek atd. ......Ale nezapomeňme Nikdy neuzavírat se žádnou bytostí pakt a to i s nejsvatějším z nejsvatějších!!!!!! Jinak se sám odsoudíš a to upozorňuji nejvíce, na tuhle věc si musíte dávat neustále pozor.Ale obecně doporučuji zkonzultovat tuto problematiku s tím, komu Vy věříte, a o kom víte, že je věrohodný.Nebo se zeptat tady na RW, ale již teď říkám, že někteří lidé nejsou evokační magii nějak zvláště nakloněni.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 10:17 am    Předmět: Citovat

Ankur napsal:
Mno to mate z toho, kdyz do reiki cpete andely, bozi syny a podobnou havet. Kdyz s tim prestanes a nebudes se koupat ve zlatem svetle a tak, tak reiki bude harmonizovat tvuj zivot a nic te nebude strasit. Nevim co to bylo. Od napojeni na "neco" az po bezne cisteni vedomi pomoci obrazu a pocitu. Vyber si.
Neber si to osobne, jsem tady tradicionalista zpatecnik a nepritel michani reiki s timto vsim.


no jo Ankure,ale pokud platí že vše souvisí se vším? Proč by reiki nemohlo souviset s tím vším co považuješ za míchání?
Zrovna teď jsem četl nějaký materiál z kterého vyplývá, že reiki jaké se k nám dostalo je hodně ořezané (to co považujeme za tradiční reiki) a že to "starobylé" reiki bylo na různé modality bohaté. Prý běžně reiki míchali s různými dalšími energiemi a práce s "vyššími bytostmi" prý byla běžná.

Není to spíš o tom, že my si vybíráme tu variantu kterou chceme považovat za skutečné reiki?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 10:21 am    Předmět: Citovat

ageus napsal:
polgara1:
Ezekiel-byla to byblická postava,kněz.to jmeno znamená Bůh je má síla.

Nemusíš se bát,to co se ti stalo je v poradku.Ta podoba muze znamenat treba jenom to,ze mas z neceho strach a ten se ti tam promitl.Nekdy si musime projit své stíny-strachy,bolesti a úzkosti z nás,abychom mohli zažívat veci víc radostneji a celistveji.Jakmile se trošičku vyčistí tvé vědomí,tak budeš třeba moci zažívat tyto setkání víc čistěji a v pravé podobě.
Mohla by si zkusit u léčení zůstat vic sama v sobě.Vnímej své tělo a své pocity na telesné úrovni.Nemusíš zažívat vyšší stavy,být ve světle,vidět barvy.Tohle všechno je moc krásné a v pravý čas užitečné,ale bez integrace s fyzickým tělem,s touhle realitou,s tvým životem je to skoro bezcenné.
Zkus si před léčením všimnout,jak vnímáš své nohy,jestli cítíš spojení se zemí a jistotu a sílu s tím spojenou.Zkus dýchat pár minut pozorně přes svá chodidla a vnímej spojení.Požádej Zemi o pomoc a o ukotvení.Když se naučíš lépe vnímat své tělo a kontakt se zemi,tvá práce sama se sebou bude jistější,ucelenější a věci se ti budou odkrývat sami v pravý čas,ale i s pochopenim a integrací.


Tak tohle je bomba řečený, chtěl bych vyjádřit to samé, ale takhle krásně uceleně bych to nenapsal. K tomuto se připojuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 10:37 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Ankur napsal:
Mno to mate z toho, kdyz do reiki cpete andely, bozi syny a podobnou havet. Kdyz s tim prestanes a nebudes se koupat ve zlatem svetle a tak, tak reiki bude harmonizovat tvuj zivot a nic te nebude strasit. Nevim co to bylo. Od napojeni na "neco" az po bezne cisteni vedomi pomoci obrazu a pocitu. Vyber si.
Neber si to osobne, jsem tady tradicionalista zpatecnik a nepritel michani reiki s timto vsim.


no jo Ankure,ale pokud platí že vše souvisí se vším? Proč by reiki nemohlo souviset s tím vším co považuješ za míchání?
Zrovna teď jsem četl nějaký materiál z kterého vyplývá, že reiki jaké se k nám dostalo je hodně ořezané (to co považujeme za tradiční reiki) a že to "starobylé" reiki bylo na různé modality bohaté. Prý běžně reiki míchali s různými dalšími energiemi a práce s "vyššími bytostmi" prý byla běžná.

Není to spíš o tom, že my si vybíráme tu variantu kterou chceme považovat za skutečné reiki?

Razz

pokud žijeme pevně v dualitě, tak budeme asi pořád vehementně rozdělovat bílé a černé, dobro a zlo, lásku a nenávist, reiki a nereiki atd.

Pokud jsme si vědomi, že vše je propojeno se vším, všechno s jedním a jeden se všemi, pak už nám nic tady z toho nebude vadit a budeme vědět, že je vše tak, jak má být. To je proces, kterým půjdeme všichni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 11:29 am    Předmět: Citovat

ageus:
to cos odpovedel na jeji halucinace je v podstate to same, co jsem rekl ja. Ano, je treba se uzemnit a byt v sobe. Nelitat v nebicku, jen podporujete energii neco, co je vyplodem cistici se hlavy. Ta dokaze byt tak vynalezava, ze to nekdy i mluvi a vy to zretelne citite a vnimate jako zive.
To cos odpovedel me,je v podstate obecna pravda. Vse souvisi se vsim, kazdy jsme jedinecny a mame jedinecnou cestu, doplnujeme puzzle vesmiru jedinecnym zpusobem. Tolik new age. Nicmene zkusenosti ne par desitek roku( new age ) ale spise tisicileti (taoismus, zen, buddhismus,...) spise hovori o jednoduchem nasledovani Cesty. Reiki je jednou z nich a z techto tisiciletych korenu silne vyvera, i kdyz vznikla v roce 1922. Nejsou v ni ani cakry, ani andele, ani Kristus. Pokud ano, tak je to prvnich 10 - 20 let s nejvetsi pravdepodobnosti vidina.
Zeniste rikaji: Potkas li v zazenu ("meditace v sede") Buddhu, zabij ho!!!
Tak nejak se divaji na vize andelu, svetcu atd,..Je to libive a lide radi zazivaji neco zvlastniho a duchovniho, proto je nejen zapadni reiki timto fenomenem tolik zamorene.
Toz asi tak

Typickym prikladem je reakce Filio. Kdyz uzavres pakt se svou halucinaci, tak mas problem. Bytosti jiste jsou, ale mnoho praktiku komunikace s nimi trpi samomluvou. To jenom my pomateni zapadaci si myslime, ze je to tak snadne se s nekym takovym spojit. Ego nam to rado poskytne.

Krabas:
V prubehu historie reiki se delo mnoho zmen. To co se k nam dostalo (vetev H.Takata) z meho pohledu nama s puvodni reiki moc spolecneho. Je to smes Hayashiho formy reiki a Takatinych nabozenskych predstav (byla pry clenkou nejake krestansky orientovane cirkvicky) Nacpala tam cakry, aury, Usuiho jako krestanskeho misionare a hledani Jezisovych zazraku).
Dulezite a silne techniky si vzala do hrobu. Nastesti reiki ucitele v Japonsku navymreli jak tvrdila a tak se zachovalo nekolik linii tradicniho jap. reiki.

LW:
Aaaa panacek opet nezklamal. Ano, rad se hlasim k tomu, ze ziju v dualite. Vase ruzova new age klika dobrovolnych balamuticu naivnich hledacu pravdy opet nespi (jako kdo se to rika ze jeste nespi ? Smile )
Ano, tyto obecnosti plati a ano plati na urovnich vedomi, kde tvrdis ze jses. Ale muj andel z dvanacte dimenze mi naseptava ze kecas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 10:52 pm    Předmět: Citovat

Polgaro, jsi pod ochranou bytostí světla. Tím, co jsi prožila, tě vedou k tomu,kým opravdu jsi. To, co tě od tvé podstaty stále odděluje, je strach. Co bylo na těch očích nepříjemné? Čeho ses bála? Jaké další pocity v tobě vyvolaly? Jaké vzpomínky? Dokonce cítím, že je to připomenutí nějakého minulého života. Kdo už na tebe takto zíral? Na tvých pocitech není nic špatného, ale ani dobrého, zkus je prozkoumat, uvědomovat si je, pochopit je a přijmout.
To, co jsi viděla, byla maska, ale byl to pohled do zrcadla, tu masku máš nasazenou ty. Tou maskou zakrýváš sebe sama a také blokuješ energie, které tebou proudí, jestli je tvým záměrem BÝT léčitelkou a uzdravovat, s tou maskou to prostě nepůjde. Píšeš, že jsi "úspěšně" léčila už tři lidi. Asi cítíš, že ta energie proudí a ona kudy proudí tudy léčí, ale k tomu BYTÍ léčitelem je ještě daleká cesta, protože léčitel UZDRAVUJE, to znamená, že předává svůj prožitek a pocit zdraví klientovi. Co svým klientům předáváš ty? Tvůj průvodce ti to ukázal, to je to, co jsi prožila, ten pocit.

Cesta dál vede přes upřímnost a otevřenost, hlavně sama k sobě. Zaměř se na každý pocit, který se v tobě objeví, ať ho hodnotíš pozitivně nebo negativně. Každý ten pocit jsi ty, vnímám, že odmítáš nějakou část sebe sama, myslíš si, že je špatná a proto se snažíš na ní zapomenout, ale tím zapomínáš na kus sebe sama. A tenhle "zapomenutý" kousek se právě hlásí těmi negativními pocity. S nejvyšší láskou přijmi ty pocity, tu odstrčenou část tvého já, tak už nebudeš potřebovat žádnou masku a spatříš i pravou tvář svého anděla. Je tak krásná jako tvá pravá tvář.

Se svým průvodcem se můžeš spojit pomocí channelingu. Ve stavu, jako při posílání reiki, se zaměř na svůj vnitřní hlas nebo na obrazy, které ti přicházejí nebo na pohyb atd. On tě povede, společně najdete kanál, kterým ti může nejefektivněji předávat informace. Někomu jsou diktovány tím vnitřním hlasem, někdo automaticky píše nebo kreslí, mě třeba nejčastěji přechází obrazový vjem nebo symbolické vyjádření.

V systému léčby (nejsem reikista), který používám, je spolupráce s průvodci při léčbě velmi důležitá, prakticky to léčení je jejich práce, ne moje, já jsem jen PŘÍTOMEN.

S nejvyšší láskou, Ilumauir
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 10:16 am    Předmět: Citovat

Ilumauir, léčí se jen ten člověk, který je ne-mocný a to Boží přítomností. Teď to myslím ve smyslu St. Germainovské afirmace: Jsem přítomnost Boží.
Řekl bych, že moudrý člověk, když chce o něčem zasvěceně mluvit, tak se s tím nejprve seznámí. Vím, že jsi už vícekrát psal o tom, jak Ti Reiki přišla sama od sebe nebo chanelingem, ale víc, jde o to, jestli to, co Ty považuješ za Reiki opravdu Reiki je. Občas mi podle Tvých příspěvků připadá, že mluvíš o nějakém úplně jiném systému. Ledaže bych nevěděl já, co je Reiki. I to je možné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 1:01 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Ilumauir, léčí se jen ten člověk, který je ne-mocný a to Boží přítomností. Teď to myslím ve smyslu St. Germainovské afirmace: Jsem přítomnost Boží.
Řekl bych, že moudrý člověk, když chce o něčem zasvěceně mluvit, tak se s tím nejprve seznámí. Vím, že jsi už vícekrát psal o tom, jak Ti Reiki přišla sama od sebe nebo chanelingem, ale víc, jde o to, jestli to, co Ty považuješ za Reiki opravdu Reiki je. Občas mi podle Tvých příspěvků připadá, že mluvíš o nějakém úplně jiném systému. Ledaže bych nevěděl já, co je Reiki. I to je možné.


Damao, můj a tvůj záměr jsou v souladu, každý svou cestou jdeme k jednomu cíli. Používám slova, obrazy a symboly, které mě přicházejí, tak jako ty používáš ty svoje. Dokud mluvíš o sobě, o své zkušenosti, není mezi námi rozpor, ten nastává, když se snažíš po svém interpretovat to, co tady píšu. Cítím, že je marné s tím polemizovat, netvoří to to, co chci, harmonii a soulad.

Jsou miliardy cest, reiki je jen jedna z nich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund