Fórum - Zobrazit téma - "Aréna" - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - "Aréna"
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

"Aréna"

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CéTéBé
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 11:58 am    Předmět: "Aréna" Citovat

Zetovy a Krabasovy slovní "přestřelky" fajn nadlehčují daná témata a dokazují, že i "reikisti" jsou normální smrtelníci.
Navrhuju založit nové téma "aréna" - tedy už jsem to udělala - aby ti z nás co si chtějí pohrát (včetně mě) měli kde a ostatní nebyli moc vyváděni z míry. Nechtěla bych aby Reikiwebík zašel na úbytě kvůli "štengrování" a lehkému provokování.
Je to dost silná energie co proti sobě vysílají. Já tyhle energie taky miluju. Je to jako výzva k boji. Lehká provokace. Takový zákusek po obědě. Jen se jím nepřecpat aby nám nebylo blbě. A taky ho nenutit druhým, když drží dietu (nebo jim nechutná, nebo ho neumí strávit...)
Taky proto jsem začala dělat reiki. Abych tu energii, která mě spojuje s druhým a staví proti němu a přitom mě s ním pevně spoutává- uměla zpracovat. A místo urputného boje o to, kdo z koho, si jen zdravě zasoupeřila a uvolnila energii s vědomím, že je nutné včas umět udělat konec aby nikdo nebyl smrtelně nebo vážně zraněný. Citově ani fyzicky. A nebo abych na výzvu ať už je určena mě nebo není vůbec nereagovala. A nebo abych se postavila jako štít, útes, stěna, o kterou se ten druhý vybouří. A nebo taky abych se vědomě a zdravě pohádala nebo řekla svůj názor i když se jiným nemusí líbit.
???? Laughing
Návrat nahoru
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 2:34 pm    Předmět: Re: "Aréna" Citovat

CéTéBé napsal:

....nebo řekla svůj názor i když se jiným nemusí líbit.
???? Laughing


to je v životě hodně důležitý, co se mě osobně týče, dost často jsem šel myšlenkově proti proudu (neuznávání autorit, zaběhlých pravd atd)

ale ta aréna nefunguje na povel, to musí vzniknout spontáně, u nějakého tématu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ann
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 2:44 pm    Předmět: Citovat

Asi se čeká na vhození rukavice do ringu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 3:17 pm    Předmět: Citovat

máš krásnej avatárek, to vypadá skoro jak beďary Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
CéTéBé
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 3:22 pm    Předmět: Citovat

Jo, Krabasi, řekl jsi to přesně. Spontánnost, téma, situace.... Já tyhle myšlenky hodila do fóra jen proto, že jsem potřebovala vyjádřit co za tím vším cítím. No a ta spontánnost se vytratila. Když jsem se pokusila vyjádřit podstatu toho polemizování a štengrování (samozřejmě ze svého hlediska) - tak náboj zmizel. A kouzlo je fuč. Funguje to tak. Uvědomím si něco, a mám po ptákách i zábavě. Naštěstí se ta hra dá krásně rozehrát znovu. Jen si počkat na tu správnou situaci.... Wink
Nechtěla jsem to psát do normálních témat - bylo to určené pro tebe a Zeta. A v podstatě to skrývalo otázku --- jestli to cítím dobře oč se mezi vámi jedná? Původně jsem tu hru chtěla hrát taky, nadhodit udičku, hodit rukavici,přidat se.. ale vylezl z toho takový filozofický mišmaš. A pak.. měla jsem trochu obavu, aby se Reikiwebík nezvrhnul....zbytečnou jak vidím.
Nemám si s kým o Reiki povídat ani polemizovat a tak jsem ráda, že si můžu něco přečíst.
Takže - budu se těšit až zase budete rebelovat..a zpochybňovat..a přehadovat se.... a možná budu mít i radost, že ostatní se taky pobaví a nebudou se zlobit a rozčilovat, protože vědí.....
Mimochodem taky si dělám věci po svém... a jdu občas proti proudu. I když já bych řekla že spíš plynu s proudem, zatímco spousta lidí se mermomocí dere proti němu. Very Happy
Zdravím
Návrat nahoru
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 6:26 pm    Předmět: Citovat

CéTéBé napsal:
Já tyhle myšlenky hodila do fóra jen proto, že jsem potřebovala vyjádřit co za tím vším cítím.

tak takhle jsem to i pochopil a proto jsem zareagoval, věděl jsem, že ti jde o něco jiného Wink

CéTéBé napsal:
No a ta spontánnost se vytratila.

tak to bohužel bývá vždycky když se snažíme něčemu dát formu, pravidla


CéTéBé napsal:
Mimochodem taky si dělám věci po svém... a jdu občas proti proudu. I když já bych řekla že spíš plynu s proudem, zatímco spousta lidí se mermomocí dere proti němu. Very Happy
Zdravím

ono to sice zní stejně, ale já to vnímám odlišně. Ono prostě není plout proti proudu stejný jako plout proti proudu. Ale těžko bych bych to teď vysvětloval. Můžeš prostě plout s proudem ale většina lidí si může myslet, že plyneš proti. Záleží jak se kdo na to dívá a jak vnímá život.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ann
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 3:09 pm    Předmět: Citovat

Krabas: Dííík Very Happy Mě to zase připomělo obtisk ze zablácené podrážky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 3:13 pm    Předmět: Citovat

Ann napsal:
Krabas: Dííík Very Happy Mě to zase připomělo obtisk ze zablácené podrážky Wink


prostě samé pozitivní věci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 3:22 pm    Předmět: Citovat

ještě popáleniny 3.stupněWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ann
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 3:32 pm    Předmět: Citovat

Vidíte to, taky jste ho mohli mít Very Happy a pozor, ještě můžete Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund