Fórum - Zobrazit téma - reiki příběhy - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - reiki příběhy
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

reiki příběhy
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Essy
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 5:13 pm    Předmět: reiki příběhy Citovat

Což takhle si místo těchto zvláštních debat,si povídat třeba zajímavé příběhy jak pomocí reiki se událo něco hezkého,něco co i pobaví, okouzlí ? Vždyť musíte mít zážitků a ten webík tady od toho je ,ne? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 3:40 pm    Předmět: Citovat

Mám jeden takový příběh z nedávné minulosti - netýkal se bezprostředně působení Reiki, spíše toho, co Reiki pomohla otevřít a postupně harmonizovat.
Byla to dívčina, tak 25 let... Problémy souvisely s tím, že žije s maminkou od dětství sama. V terapii všechno ukazovalo na to, že by pro ni bylo ozdravující, kdyby si harmonizovala svůj vztah k otci.
Reagovala na to ovšem velmi popudlivě: "Otec - to je jediný člověk, kterému nikdy neodpustím, protože odešel od maminky a ode mne a celou dobu se o mě nezajímá!" - no nechal jsem to bez komentáře (předtím jsem jí už vysvětlil, proč je to důležité) a důvěřoval jsem, že snad i díky Reiki, určitě pak proto, že bylo zřejmé, že prožívá určitou krizi způsobenou právě odmítáním mužů a mužského elementu - a že se tím stejně nakonec bude muset zabývat.
Po dvou měsících jsem se potkali a ona mi řekla: "Uvažovala jsem o tom, co jsi mi říkal o tom vztahu s tátou a nějak mám pocit, že to je opravdu důležité." - opět jsem to nechal bez komentáře, ale byl jsem moc rád a těšil se na další události.
To, co následovalo bylo jak z amerického filmu s hapyendem.
Za čtrnáct dní mi líčila, jak na druhý den po tom posledním setkání se jí podařilo přes internet vypátrat otce. Zjistila, že ji hledal, když se znovu usadil a oženil, ale její mám se dvakrát přestěhovala a tak se mu to nepodařilo. "On mě hledal a já si myslela, že mě nechtěl." řekla mi "A víš, co je nejlepší? Mám tři sourozence!" Ten nejstarší 16 let se s ní hned sblížil a popisovala mi, jak si denně SMS-kují "On si potřebuje tolik povídat a s rodiči nechce, dospělí to hned berou divně."
A pak ještě krásná tečka: "Když jsem byla nedávno u kamarádky, ona má malou holčičku, tak 5 let, taková krásná a roztomilá, jako malá princezna. Moc jsem si přála mít taky takovou - a představ si, ta nejmladší sestra, té je 5 a je právě taková!"
Očividně byla živa samou radostí a celá se přímo rozsvítila. V rodině zase začala proudit láska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 3:57 pm    Předmět: Citovat

Jel jsem k večeru z práce, začalo strašně lejt, vylezl jsem z autobusu a
deštník málem nestačil. Byl jsem nasranej, protože jsem ten den zmoknul už po třetí. Šel jsem po silnici a všiml si, že nebe na západě se protrhává, že by se tam každou chvíli mohlo objevit sluníčko. Cítil jsem beznaděj, vyhlížel jsem duhu a ona nikde. A pak jsem to vykřičel na celý svět: "Chci vidět duhu, ať je, než dojdu domů." Jupí, věděl jsem přesně co chci a vyjádřil to s plnou energií. Bylo to asi dvě minuty chůze k naším vratům.

Pomalu jsem se blížil k domu a rozhlížel se a když jsem stál před vraty,
duha se objevila, byla krátká, ale jasně zářivá. Řval jsem radostí a
tancoval v dešti na silnici. Jakmile jsem vstoupil do domu, duha okamžitě
zmizela a už se neobjevila. Dostal jsem přesně, co jsem chtěl. Splnění mého přání trvalo vesmíru dvě minuty, takhle funguje energie tvoření.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Essy
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 7:56 pm    Předmět: příběhy Citovat

Jé to je hezké,oba příběhy.
Tak já se taky přidám. Bylo to týden po zasvěcení,když ten večer byl můj pes nějaký neklidný. Byla jsem s ní několikrát venku,že má asi potřebu, ale nic. Tak jsem šla spát a jen co jsem zabrala můj pes u mě stál a lidským hlasem povídá."Víš já jsem venku něco sežrala a teď mě to tlačí v žaludku." Probudím se otočím se a u postele mě hypnotizuje pes,jako by právě dokončila větu a co já jako na to. A už se mi sune do postele,což nikdy nedělá, nesmí! A cpe se mi břichem pod ruku. Tak jsem poprosila o reiki a jelo to.Za chvilku se pootočila na druhý bok a jelo to dál pak se sebrala odešla na pelíšek,ani neřekla děkuji a spala až do rána Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Violet
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 8:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.
Bude to znít komicky, ale od té doby, co mám Reiki, se mi při šití v ruce už nikdy definitivně nezasukovala nit Laughing (pokud je nit delší, tak je to jedna dvě). Když se bezděčně vytvořil souček, v duchu jsem poprosila Reiki, lehce zatáhla a suk se uvolnil. Je to detail, ale funguje to i u jiných věcí, několikrát se mi podařilo díky Reiki zprovoznit řadu věcí (které nečekaně vypověděly funkci v nejmíň vhodné době) od beznadějně zaseknutého zámku, po závady v autě. Very Happy Ale to jsou jenom takové detaily, drobnosti, samozřejmě nejúžasnější je když vidím jak Reiki pomáhá mým blízkým. A o tom Reiki je. Reiki je prima, veliké díky za něj!!!
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 6:05 pm    Předmět: Citovat

Violet, tohle je nádherné. Hlavně to s tou nití. Když dovolíš, budu tuto zkušenost rád šířit mezi lidi. Ono je to opravdu především o těch drobných zázracích všedního dne. Tak tomu věřím. Moc děkuju za Tvůj příspěvek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Violet
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 7:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
ještě se podělím s jedním zážitkem.
V loni jsme byli s přáteli na hudebním festivalu v cizině. Už když jsme přijížděli, tak pršelo. Ubytovali jsme se a jeli na místo konání jež bylo na hradu pod širým nebem.
A tak jsem začala posílat Reiki větru i dešti, v duchu prosila o chvíli bez deště..
Hustě pršelo,všichni otrávení, jenom já jsem se smála a tvrdila, že se situace jistě změní. Bylo to odvážné tvrzení, jelikož bylo šedé nebe, hustý vytrvalý déšť nenesl známky oslabení.. asi za 40 min déšť výrazně slábl až nakonec padlo sem tam pár kapek..vydrželo to tak pár hodin,což stačilo na to, abychom nepromokli "na kost".
A další den tatáž situace, seděli jsme večer v restauraci a čekali na určitou hodinu, kdy začne hrát kapela, na niž jsme čekali.Tentokrát byl venku vytrvalý prudký liják, trval celé hodiny..od rána..zkrátka žádné pěkné vyhlídky..blížila se "naše"hodina.
Já jsem byla opět klidná, ani na vteřinu jsem nezapochybovala, že by jsme měli zmoknout. Příteli jsem řekla,že MY prostě nezmokneme.
Vyšlo to včera,tak to vyjde dnes, pomyslela jsem si a plně důvěřovala Reiki.
Už jsme se chystali k odchodu, venku neuvěřitelný liják, my jsme ale bohužel neměli deštník, protože se s tím nikdo nechtěl tahat, (když jsme ráno vyráželi, tak ještě nepršelo)..
Odskočila jsem si na WC a jak se vracím, u našeho stolu byl zaháklý deštník a nikde nikdo.. jak se tam objevil nevím a neřeším to, ale dobře nám tu noc posloužil Laughing
Takže jsme opravdu nezmokli a byl to naprosto úžasný pocit. Byla to krásná náhoda a opět, díky za Reiki. Wink

Jenom jsem chtěla tímto příběhem říci, že Reiki je opravdu neomezená krásná a úžasná energie a kdoví, co vše nám ještě může nabídnout..

Mějte se krásně

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

Mě se s Reiki stává také spousty krásných věcí.Je neuvěřitelné,jak dokáže být nápomocná.
Asi tak před měsícem jsem jela ze školy,bylo večer,nevlídno a volá mi sousedka,že nám utekli koně a běhají po městě a u nás policie...Hrozivá představa,že koníky něco srazí a tak podobně.Poslala jsem si v autobuse,než jsem dojela domů,Reiki do situace,sklidnila se a věřila,že Reiki pomůže.Když jsem přiběhla domů,tak polovina koní už byla doma a dva nováčci z naší stáje se ještě někde toulali.Sousedka byla na telefonu a mluvila s policií,jestli je někde neobjevili.Vzdychla jsem si,že nemám k dispozici auto a že musím nečinně čekat doma,až je někdo najde a přivede.A v tu ránu,na dvůr přijel taxik,že viděl dva pelášící koně v centru města a jestli nejsou naše.Paráda říkám,tak máme auto,taxikář svolil,že mě za nima odveze a už jsme pádili.Za půl hodiny jsme je našli asi dvě míle od domova,zdárně jsem zdivočence odchytla a dovedla domů.Neměli žádné zranění,žádnej střet s autem se nekonal a nakonec jsme byli všichni šťastní,že vše dobře dopadlo.Hřejivej pocit,že koně jsou doma v pořádku a okolo tolik pomoci.Hezké je,že jsem celou dobu byla klidná,že vše je v pořádku a koníci se najdou.
Dneska se nám i zdárně vrátil náš pes výletník.....
Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 7:50 am    Předmět: Citovat

Violet napsal:

Odskočila jsem si na WC a jak se vracím, u našeho stolu byl zaháklý deštník a nikde nikdo.. jak se tam objevil nevím a neřeším to, ale dobře nám tu noc posloužil Laughing


Ty Violet, nenapadlo te, zes ten destnik treba nekomu ukradla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 12:31 pm    Předmět: Citovat

Mám otázku, myslíte si, že by ty vaše události dopadly jinak kdybyste je neoreikovali ? Laughing Wink Arrow Idea Question Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 2:32 pm    Předmět: Citovat

Kolikrát se věc děje tak neuvěřitelným způsobem,že si myslím,že vše by mělo jiný průběh.Tím nepopírám,že bez Reiki by nebyl šťastný,pomoc přichází z mnoha míst.
Ostatně pes se nám bez Reiki nikdy nevrátil sám.Buď musel být odchycen někde ve městě,nebo se našel v útulku,ale včera přišel sám nazpět,po telefonátu,že byl viděn na silnici.
Měla bych i jiné příběhy,kdy jsem si byla jistá,že to co stalo,se stalo díky Reiki.Dokazatelné to není,jisté je to,že je vše nejisté,ale to mi je opravdu jedno.Cítím ten rozdíl když pomáhá Reiki a nebo nic.Stejně tak vnímám rozdíl když ležím a dávám si Reiki,než když jen ležím.Věřím Filio,že sám takovou zkušenost pravděpodobně máš.
Džarmi

Jo,před týdnem mi Reiki opravila sekačku na trávu. Laughing Wink Shocked Very Happy Question Rolling Eyes Laughing Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Violet
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 4:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
Dzarmi, přesně jsi vystihla to, co chci říci Wink
Citace:
Kolikrát se věc děje tak neuvěřitelným způsobem,že si myslím,že vše by mělo jiný průběh.Tím nepopírám,že bez Reiki by nebyl šťastný,pomoc přichází z mnoha míst.


Jen jsem zareagovala na téma debaty
Citace:
Což takhle si místo těchto zvláštních debat,si povídat třeba zajímavé příběhy jak pomocí reiki se událo něco hezkého,něco co i pobaví, okouzlí ? Vždyť musíte mít zážitků a ten webík tady od toho je ,ne?

..pro mě to je svým způsobem kouzelný zážitek, souhlasím s vašimi připomínkami, jistě že může být vše souhra náhod, nikdo si to už zpětně neověříme, ale jak psala Dzarmi, v té situaci, když se povede něco, v co doufáme, je to krásný pocit, a můžu říct, že dříve (před Reiki)jsem žádné takové příjemné "náhodičky" nezažívala.

Zbultrane, napadlo nenapadlo- pud sebezáchovy byl silnější Cool
nějakou takovou poznámečku jsem čekala Laughing

Mějte se všichni hezky, díky za reakce.

Violet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
japi
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.4. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 9:54 am    Předmět: Citovat

Mám zkušenost,že po reiki,na mě děti reagovaly velmi neobvykle.Pamatuju si,že jsem na sobě měla červený svetr.Přivítala jsem se s nimi jako obvykle.Chvíli na mě koukaly a potom celý den se o mě otíraly jako kočky a hladily můj červený svetr a jako by nabíraly energii barvy a potíraly si obličej.Jeden chlapec vzal moji ruku a přikládal si ji různě na své tělo,podle potřeby a nepřetržitě se mi díval do očí.Komunikovali jsme očima,dával otázky a nacházel odpovědi.?Měla jsem pocit prostředníka mezi ním a...Dodnes je to pro mě velmi silný zážitek.Byl to chlapec z dětského domova s velmi nepříjemnými zkušenostmi.Nebyly mi lhostejné jejich životní osudy a bylo mi z toho smutno.Děkuji mu.Pochopila jsem, že ho nemusím litovat,on věděl proč to tak je,já jsem nevěda... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 11:02 am    Předmět: x Citovat

Bude to znít dost materialisticky, ale co.

Nepatřím mezi movitější část obyvatelstva, takže po nalití kávy do mého
Karla (dosud nezplaceného noťase), mě polilo horko. Navíc historky, kterými mě krmilo okolí o tom, co se všechno mohlo zničit a možné sumy za opravy, mě naprosto ohromily.
Protože pracovat s technikou tak netechnickými metodami mě ještě nenapadlo, rozhodla jsem se pro ojedinělý pokus. Začala jsem přímým působením. Po několika dnech začalo fungovat pár kláves, fungovaly některé funkce, ale dál se to nehlo.
No přece jenom úspěch! To mě inspirovalo a pokračovala jsem posíláním
do situace kdy došlo k pohromě.

No a pointa? Našla jsem výbornou "opravnu", nakonec odešla jen klávesnice a cena za opravu je neskutečná (tím myslím na možné nejnižší hranici).
Ještě tomu sama nevěřím, až si ho dneska odnesu domů....
A pak kde jsou hranice co je možné...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 11:59 am    Předmět: Citovat

Jednou jsem takhle večer měl jít s kamarádkou na hodinové promítání mandal. Čekal jsem na ní a při tom čekání jsem si požádal o reiki a že bych chtěl na ty mandaly přijít včas. Bohužel mě přišla od ní SMSka, že se opozdí. Pak když se objevila, jsme si říkali, že nemá cenu se honit a ještě jsme si v klidu popovídali a pomalým krokem přišli do čajovny, kde se promítání konalo. Přišli jsme asi 25min po začátku. V místnosti kde se událost konala všichni seděli a nic se nedělo. Zeptal jsem se číšníka, jestli je přestávka. Jaké bylo mé překvapení, když nám sdělil, že měli technické problémy a že právě začínají. Byl jsem mírně v šoku a zároveň šťastný jak to všechno dobře dopadlo. Zároveň jsem se všem v duchu omluvil, že kvůli nám museli tak dlouho čekat. Večer byl nádherný...
Roso
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund