Fórum - Zobrazit téma - Reiki dálkově do situace celého dne - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki dálkově do situace celého dne
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki dálkově do situace celého dne

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 4:33 pm    Předmět: Reiki dálkově do situace celého dne Citovat

Chtěla bych se zetpat, jak provádíte posílání reiki do situace celého dne a jaké s tím máte zkušenosti. Jak Vám pak probíhá den, je ten efekt znatelný?

Konkrétně: pošlu si reiki do situace celého dne, ale provádím to pouze třeba 15 minut, ale jak to má zásobit celý dne energií, když jsem si posílala pouze těch 15 minut. Můžete mi to někdo ozřejmit.

Dále, když si posílám energii těch 15 minut, musím ruce držet jako reflektrory celou tu dobu - bolí mě pak ruce. Nebo můžu při posílání reiki něco dělat např. mytí nádobí, atd? Jak to děláte Vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 7:23 pm    Předmět: Citovat

Já si jen řeknu, když mám ten pocit, že potřebuju, že prosím o Boží pořádek do dnešního dne, nebo do konrétního jiného dne. A nechám proudit Reiki, mám u toho ruce lehce dlaněmi nahoru a neřeším to. Když přestanu cítit intenzivní proud, poděkuju a zas už to dál neřeším, prostě vím (a to vím i bez oreikování dne), že všechno je přesně tak jak má a nejlíp jak může. Většinou i v těch nepříznivých situacích si říkám, že to je ještě dost dobré, že to dopadlo nejlíp jak mohlo. Připadám si jako klikař a považuju se za něho.
Ovšem taky jsem narazila, to když jsem díky svému strachu posílala Reiki do situace svým dětem třeba před písemkou, sice bez záměru ale stejně z podvědomí to bylo znát, dala jsem tam tu známou formulku "ať to jde tak jak má" a pic ho, děti třeba písemku pokazily. Ale Reiki opravdu fungovala tak jak má. Zvýraznila můj strach. To byla informace pro mne, že si mám hledět svého, důvěřovat a pochopit, že i děti mají nárok na svoje lekce, potažmo s tím i prohry. Jo, mamky sakramentský, ty by nejraději zametly svým dětičkám chodníček a za každým krokem vidí bubáka a nebezpečí. Přece přitahujeme všechno čeho se bojíme. Rolling Eyes Idea Idea Od té doby posílám občas Reiki do situace jen sobě, a to ani ne do situace, ale když mě čeká dost náročný den, hodně jednání, akcí, setkání s různými lidmi atd. A i to dělám jen zřídkakdy. Většinou, když se kouknu do diáře a řeknu si, že to bude dost knap, ani ne třeba mým přičiněním, tak si řeknu, no jo ono to nějak dopadne, nebude nic,co bych nezvládla. A většinou "náhodou"něco odpadne, někdo se omluví,...je to prostě vždy tak jak má být.
Sumasumárum, ani nemám pocit, že bych to posílání do situace nějak potřebovala. Mám nějak naprogramováno, že to prostě dopadne nejlíp jak může. A vždycky dopadne. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:37 pm    Předmět: Citovat

To ja pracuju jako au-pair a cerstve po reiki 2 jsem si vzdycky reikovala vecery,kdyz jsem mela hlidat deti.A vetsinou moc nezlobili,vse bylo v poradku.No a jednou jsem na to zapomela a myslela jsem,ze se mi z nich rozkoci hlava.Dobry,co.
Ted uz jsem to delat prestala a jsou v klidku,relativne,nasla jsem si k nim jen jinou cestu.Ale citila jsem,ze reiki zapracovalo.Jestli zklidnilo me,nebo deti?Je to sranda Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 7:05 am    Předmět: x Citovat

Neposílám programově, ale když mám potřebu, tak si pustím, ruce dám jak se poskládají. Pak nechám působit jak si řeknou, protože časem a zkušeností poznáš, že už není třeba dál posílat, jakoby se energie vypla (sorry Damao, ale pro srozumitelnost používám tyto technické termíny). A výsledek? Určitě jsem ve větší pohodě, klídku a mám víc elánu.
Ostatně po krásně promilované, spokojené noci může být nabití energií obrovské i samo o sobě, dokonce mnohem větší, ale to jsem trochu odbočila.
Protože nemůžeme vědět jak by proběhl den bez reiki a s reiki tudíž se to nedá ve smyslu nějaké statistiky, je to o pocitech. Zase musím opakovat starou pravdu - je dobré se snažit nedávat si pevné hranice nebo je pomalounku rozšiřovat (týká se pozic rukou, času, pocitů, jak má co vypadat). Všechno přichází s praxí. Ale viděla jsem naprosto zablokovaného kluka, který přes II. nemůže pracovat, protože musí mít přesně naplánováno jak má cítit, jak to má vypadat, co se má dít,...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Nency
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 14.7. 2004
Příspěvky: 143

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 4:51 pm    Předmět: Citovat

Já to mám stejně jako Renča.Mám takovou svou vlastní ,,formulku",kterou pošlu Reiki do celého dne celé své rodince.Ale s tím posíláním dětem má stejnou zkušenost jako Renča,když jsem se jim do toho,,pletla",tak taky zkoušku nebo písemku neudělali....Byl to takový ten spasitelský syndrom,který ale po čase přešel.Dnes už vím,že se nesmí tzv.,,Tlačit na pilu".Všechno je jak má být.Reiki si stejně udělá co bude chtít... Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 5:56 pm    Předmět: Citovat

Renata napsala:
Citace:

Ale Reiki opravdu fungovala tak jak má. Zvýraznila můj strach.


Nedábno mi jeden kamarád řekl asi toto: Podívej se, co děláš a pravděpodobně za tím uvidíš skrytý strach. Cvičíš a jíš zdravě poroto že se máš rád, nebo proto, že se bojíš nemocí ve stáří? (to se vztahovalo konkrétně na mě, ale dá se to zobecnit).

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 6:41 pm    Předmět: Cvičení-mučení? Citovat

Mirek napsal:
Nedábno mi jeden kamarád řekl asi toto: Podívej se, co děláš a pravděpodobně za tím uvidíš skrytý strach. Cvičíš a jíš zdravě poroto že se máš rád, nebo proto, že se bojíš nemocí ve stáří? (to se vztahovalo konkrétně na mě, ale dá se to zobecnit). M.


Ahoj Míro. Laughing
Ony ty pohnutky (k čemukoli) jsou opravdu různé.
Dá se předpokládat, že čím se jedná o člověka vyspělejšího, tím jsou i pohnutky jaksi čistší, neboli motivace strachu, většinou postupně slábne. Je to právě ono uvědomování se, dívat se stále hlouběji do sebe kde je to
„jádro pudla“.

Např. tělesné cvičení o kterém Mirku píšeš a třeba taky o zodpovědnosti, kterou tu někde zmiňuje Šamanka – je možné, podívat se na tohle ještě trochu jinak... jedna z možných motivací je např. pečování o tělesný aparát z důvodu, aby s námi naše děti, nebo jiní lidé, měli v čase našeho stáří co nejméně starostí a práce.
Je to obava, nebo spíš prozřetelná odpovědnost?

Druh naší motivace se často projevuje v radosti a vytrvalosti s jakou tak činíme a co vše nového jsme v tom, v sobě samém, každý den schopni objevovat. Je to potom takový radostný klid, pramenící z jistoty dobrého rozhodnutí.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund