Fórum - Zobrazit téma - Jak probíhá sezení? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Jak probíhá sezení?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Jak probíhá sezení?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
etu
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 31.5. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 9:20 pm    Předmět: Jak probíhá sezení? Citovat

Prosím Vás,mám otázku.Můžete mi popsat jak probíhá celé sezení s klientem když za vámi přijde s psychickým nebo tělesným problémem?Na dálku vysílání mi nedělá problémy.Musí klient taky ležet jako u Reiki 1.stupně a nejdříve udělat všechny pozice z 1. stupně a pak navázat na 2.stupeň, ale jak?Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 11:20 pm    Předmět: Citovat

Každé sezení by mělo začít povídáním o tom, jaké je hlavní téma. Co ho trápí a s čím potřebuje pomoci. Tady doporučuji bedlivě prostudovat knížku Barbary Brennan Zjevení světla, kde jsou popsány stupně, podle nichž se vyvíjí každá nemoc. Abys věděla, kde ten člověk momentálně je a jakou strategii pomoci volit. Někdy potřebuje víc rozebírat slovně, ujasnit si myšlenky.... Jindy zase jen Reiki. Postupy z Reiki 2 vol tam, kde cítíš, že se sama potřebuješ lépe koncentrovat, aby terapie probíhala účinněji. Prociťuj, co se děje s Tebou s tím člověkem. Přijde Ti to samo. Neplánuj to hlavou. Když nevíš co, tak prostě pokračuj jako při ošetření celého těla Reiki 1. Když se budete domlouvat na pokračování, kdy se příště sejdete, zapiš si, nebo zakresli schematicky, jaké to bylo, abys měla srovnání. Nespoléhej na paměť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 3:19 pm    Předmět: SEKEC MAZEC Citovat

!!!!NEUVERITELNE !!!!
Dnes mi volala nejaka pani a ptala se me, kolik tak stoji "REIKI LECENI" a jak to probiha.
Pry jeji kamaradka byla na reiki osetreni u jedne zeny a ta si za cca hodinove osetreni s cca hodinovym predchozim prodejnim rozhovorem ("nabizela ji nejake drahe preparaty") vzala pres DVA TISICE KORUN !!!!!!
A pry ze techto osetreni musi byt vic, tak at setri a tak.
Co na takoveto praktiky praktiku rikate? Kde je mira slusneho chovani. V zakonech je krasna formulka "v rozporu s dobrymi mravy". Todle je jeji jasne naplneni
Nejen ze brala takove prachy, ale pro prodej nemela cas ani mluvit o ocistnych procesech po terapii, protoze pani je zle a pta se proc.
Asi bude velmi charismaticka, protoze se me ptaly, jestli je energeticky nenapadne, pokud na terapii k ni uz nepujde.
SEKEC MAZEC TO CESKE REIKI NEKDY,CO ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 7:11 am    Předmět: Citovat

Ankure, prijde mi to hodne smutne Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 8:13 am    Předmět: Citovat

No ja to prozivam podobne, ale tech pocitu je vice. Kdyby to nebyla pani, tak bych ji povesil za k.... do pruvanu. Zneuzivat lidskeho trapeni a nemoci je stejny hnus, jako vykradeni domu pri haseni pozaru.
Mam sto chuti tady zverejnit cele jeji jmeno a adresu, at se z toho po......
Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 8:47 am    Předmět: Citovat

Mne to ani moc nepřekvapuje, protože jsem o něčem podobném už taky několikrát slyšela. Navíc tu máme dámu, která odmítla v naší "díře na Šumavě" léčit, protože tady by jí lidi nemohli pořádně zaplatit a tak si zřídila sídlo někde v Praze, kde si klidně může říkat o slušné korunky.

Když se snažím pochopit, co už tu bylo mnohokrát omíláno o penězích za reiki, tak je vlastně všechno vpořádku. Paní ocenila svůj čas strávený s pacientem a energie peněz vesele proudí.... třeba má drahou ordinaci, chodí na jeden drahý kurz za druhým, jezdí čerpat energii do exotických míst... prostě bere, aby si mohla dávat. Rovnováha je nastolena.
A navíc - zdraví je v penězích nevyčíslitelné, tak kampak na nás s nějakou tou tisícovkou Evil or Very Mad

P.S.
Teď jsem asi hodně protivná, ale přiznávám, že zcela úmyslně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 10:06 am    Předmět: Citovat

Mamko, to se toho v Tobě nastřádálo. Tolik kyselosti.... Nestojí to za to. Lidé to prostě děají, jak to nejlíp umí. Kdyby byl u vás zapotřebí terapeut, rád k vám přijedu.
Svoboní jsme, když se jakýmkoliv tématem nezabýváme - ale ani si ho nenecháváme ležet v žaludku. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 10:30 am    Předmět: Citovat

Damao, máš pravdu Wink .
Tohle téma mi už pár let leží v žaludku, jenže s tím mi nepomůže asi nikdo jiný, než já sama. Ty ses snažil už mockrát, ale nějak se to neujmulo...ach jo. Laughing

Jinak díky za nabídku, určitě ji budu mít na paměti a pokud bude někdo potřebovat, ráda ti dám vědět. Ani já se neodříkám ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 10:52 am    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Damao, máš pravdu Wink .
Tohle téma mi už pár let leží v žaludku, jenže s tím mi nepomůže asi nikdo jiný, než já sama. Ty ses snažil už mockrát, ale nějak se to neujmulo...ach jo. Laughing

Protože jsme se nikdy nezabývali příčinou. To nejde jen tak tady na fóru, ale určitě by Ti mohlo pomoci kouknout se na obrázky - karty rozvzpomínání se, Symbolon, vybrané podle Tvého nativního horoskopu. Budeš-li chtít, pošli mi údaje pro svůj horoskop (datum, místo narození a hodinu) na mail.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund