Fórum - Zobrazit téma - Všeobjímající láska - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Všeobjímající láska
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Všeobjímající láska
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 11:59 am    Předmět: Citovat

jo takhle, tak to jsem tě jenom nepochopil

tak to jsem rád že o tom víš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 12:28 pm    Předmět: Re: Bez pózy. Citovat

Krabas napsal:
jo, Damao je sympaťák


No jo, Krabásku, to budeme muset, dříve, či později, zvládnout všichni - hrát s otevřenýma kartama a druhým do nich přes rameno nečučet.
A tak se učím a učím....

Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 2:23 pm    Předmět: Re: Všeobjímající láska Citovat

mamka napsal:


Taky znám lidi, kteří jsou samé "zlatíčko, miláček, sluníčko, miluju tě, láska, objímání, hlazení..." , ale je to takové lepkavé a těžko uvěřitelné, když současně jedním dechem např. seřve a poníží svého partnera, pomluví jiného reikistu.... nemluvě o tom, že je ani nenapadne uvažovat o tom, jestli je člověku to jejich objímání příjemné.


Mamko, myslím že to tak děláme všichni, a až rozeznáme své cnosti os "necností" až pochopíme proč děláme co děláme a až to rozlouskneme, pak přijde něco dalšího a nového a takto až do konce života.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Krabásku,
zrovna jsem chtěla poznamenat, že všeobjímající láska, o které tu mluvíme, nevnímá pohlaví, ale jen bytost.
Takže ani homosexuál to nemá jednodušší Wink


to určitě ne:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
aha,
díky všem za vysvětlení Wink (to s těmi muži mě nenapadlo)


a na zvířátka:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 3:12 pm    Předmět: Re: Všeobjímající láska Citovat

zeto napsal:
mamka napsal:


Taky znám lidi, kteří jsou samé "zlatíčko, miláček, sluníčko, miluju tě, láska, objímání, hlazení..." , ale je to takové lepkavé a těžko uvěřitelné, když současně jedním dechem např. seřve a poníží svého partnera, pomluví jiného reikistu.... nemluvě o tom, že je ani nenapadne uvažovat o tom, jestli je člověku to jejich objímání příjemné.


Mamko, myslím že to tak děláme všichni, a až rozeznáme své cnosti os "necností" až pochopíme proč děláme co děláme a až to rozlouskneme, pak přijde něco dalšího a nového a takto až do konce života.


Zetíku,
snad jsme si rozuměli v tom, že jsem měla na mysli nikoli naše partnery, ale lidi naprosto cizí. Když jsem to psala, měla jsem na mysli jednu dámu, která se tak chová a přitom jí nevěřím ani když mi přeje dobrý den.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 3:18 pm    Předmět: Od sladkých ksichtů a medových keců? Citovat

Ahoj Mamko.

mamka napsal:
.... která se tak chová a přitom jí nevěřím ani když mi přeje dobrý den.


Povýšená upatlaná blahosklonnost? Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 4:21 pm    Předmět: Re: Všeobjímající láska Citovat

mamka napsal:
zeto napsal:
mamka napsal:


Taky znám lidi, kteří jsou samé "zlatíčko, miláček, sluníčko, miluju tě, láska, objímání, hlazení..." , ale je to takové lepkavé a těžko uvěřitelné, když současně jedním dechem např. seřve a poníží svého partnera, pomluví jiného reikistu.... nemluvě o tom, že je ani nenapadne uvažovat o tom, jestli je člověku to jejich objímání příjemné.


Mamko, myslím že to tak děláme všichni, a až rozeznáme své cnosti os "necností" až pochopíme proč děláme co děláme a až to rozlouskneme, pak přijde něco dalšího a nového a takto až do konce života.


Zetíku,
snad jsme si rozuměli v tom, že jsem měla na mysli nikoli naše partnery, ale lidi naprosto cizí. Když jsem to psala, měla jsem na mysli jednu dámu, která se tak chová a přitom jí nevěřím ani když mi přeje dobrý den.. Wink


Mám dojem že často naši blízcí "snáší" naše "nálady"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 10:10 pm    Předmět: Citovat

Tooro, asi tak nějak Laughing .
Já ji ale spíš podezírám z toho, že na kurzech došla k závěru, že reiki je nějak spojena právě se všeobjímající láskou a tak si na ni hraje. V jejím případě to je opravdu jen špatně zvládnutá role...

Zetíku, s těmi blízkými máš samozřejmě pravdu, ale platí to i naopak.
Jde jen o to, jestli nám dělá velké problémy to "snášení nálad". Nebo je to jen takový mrak, který přechází přes slunce našich dní.
Taky nezačneš proklínat slunce jen proto, že se nechalo překrýt černotou. Nakonec...občas z ní padne i blahodárný, očisťující déšť a slunce opět vyjde.
Celé to je jen věcí našeho přístupu (ostatně jako všechno). Můžeme nálady našich blízkých brát jako osobní křivdu a nebo taky jen jako ten pomíjivý mrak.
Průšvih ovšem může nastat, když se mrakům nechce odtáhnout.... pak je asi nařadě hledat řešení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2007 12:12 am    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Já ji ale spíš podezírám z toho, že na kurzech došla k závěru, že reiki je nějak spojena právě se všeobjímající láskou a tak si na ni hraje. V jejím případě to je opravdu jen špatně zvládnutá role...


Mamko,
pokud v našem srdci nebude pro tuto dámu dostatek pochopení a stejně místa, jako pro kokokoli jiného, nezvládly jsme svoje role především my.
Sad

Dobrou a... pohlazení. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2007 12:38 am    Předmět: Citovat

Krabas:
Dan Millman - Bojovník Světla
jedna z nejlepších knížek kterou jsem na toto téma četl

- nejsem si jistá, že se ten film tak jmenoval nebo na základě které knížky byl natočen, takže tohle fakt nevím (asi bych vypátrala, jestli to je důležité).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nemo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2007 6:32 am    Předmět: Citovat

ten film mam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2007 7:06 am    Předmět: Citovat

Tooro,
já ji naprosto chápu. To ale neznamená, že mi její miliskování nemůže být nepříjemné. Nebo snad ano?
Tu paní jsem uvedla jen jako příklad - jeden z mnoha. Je mi jasné, proč to dělá, už dávno se na ni kvůli tomu nezlobím Wink .

Jen jsem chtěla uvést příklad toho, jak si někdo může taky představovat všeobjímající lásku. Je tady u nás svým cukrováním proslulá a všichni si z toho dělají legraci a často jim to je nepříjemné (už začínám sklouzávat do pomlouvání a to jsem nechtěla)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2007 7:34 am    Předmět: x Citovat

mamka, zeto: ano, ano, ano jen jsem četla příspěvek a úplně se mi udělalo mdlo. Ezoterické kurzy jsou těchto bytostí plné. Většinou jsou ověšeny amulety a kameny všech velikostí a tvarů a patřičného vzezření,všechny milují. Možná od těch dob mám k termínu "všeobjímající láska" poněkud opatrný postoj. Máte pravdu, že hovory, doteky a "vřelá objímání" od těchto lidí jsou dost nepříjemná a neupřimná. Snažím se toho vyvarovat, snažím.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2007 8:42 am    Předmět: Citovat

Mamko, to moje konstatování nemělo konkrétní adresu, resp. týká se nás všech. Jen takový jeden impuls k zamyšlení před používáním pojmů jako je vše-objímající láska.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund