Fórum - Zobrazit téma - jak se poznají účinky terapie - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - jak se poznají účinky terapie
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

jak se poznají účinky terapie
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 6:59 am    Předmět: Citovat

Děkuji, Renato. Ty krizovky určitě zakoupím, hlavně pro sebe... Smile Pomandery jsou bohužel pro mě momentálně finančně už moc. Já ze svých skromných začátků mám zatím tu zkušenost, že po terapii je nám krásně (většinou mám podobné prožitky s tím, koho reikuji), třeba i několik dní a pak "TO" přijde.
Když to zažívám já, tak to přijímám vcelku dobře, nebojím se svých emocí, zkoumám je a pozoruji. Ale někdy přemýšlím o tom, jestli je to k něčemu, jestli to nějak nevyleze a pak nezaleze zase zpátky, třeba někam jinam a jinak. A taky mám někdy obavy, když se objeví něco opravdu silného, jestli to není známka toho, že jsem se dostala někam "mimo" a nezůstanu tak napořád. Sad
Taky nevím, jak reagovat, když se mnou někdo mluví o emocích, které neznám a nechápu. Je to takové nezvyklé, proč součástí reiki kurzíků není také nějaká psychologická část? Každý říká: cvičte, cvičte... Ale jak se vypořádat s průběhem, to je jako když někoho hodíš do vody, aby rovnou plaval.
Teď třeba paní říkala, že jí také bylo pár dnů krásně, pak se začaly uvolňovat emoce a potom říkala, že několikrát málem omdlela. To mám pak obavy, jestli jsem jí nějak neuškodila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 9:08 am    Předmět: Citovat

Rendyy, vibračně jste se přitáhli všichni, takže to jev pořádku, možná sis vzala hodně velké sousto ve svém záměru - zavšech okolností být užitečná,pomáhat a to "hodně". Jinak bys třeba sama nedovedla svou práci ocenit, nevážila by sis sama sebe. Pokud se daří, lidi jsou spokojení, tak ten systém myšelní funguje, není problém. Ten nastává, pokud něco přestane ladit, nastane nějaká nepříjemná reakce, dojde k nějaké nepříjemné konfrontaci, zkrátka že se stane cokoli, co tvůj systém přesvědčení vyhodnotí jako osobní selhání. A přitom to může mít příčinu někde jinde. Trápí se tím všichni ti, kteří vyrůstali v prostředí, kde to co se podařilo byla samozřejmá věc, kde jsme museli popřít to co si přejeme na úkor jiné priority, té, která nám autoritami byla prezentována jako ta jediná správná, kde byla ohodnocena chválou jen nějaká činnost nebo jen nějaká osoba, ačkoli se snažili všichni, kde chyběla vřelost, uznání, nebo kde autority něčeho sami nedosáhly a tak se jako prostředek k dosažení svých vysněných cílů zvolily svoje děti nebo svěřence,....je toho hodně. To všechno pak vypolává pocit, že když neuděláme něco mimořádného (ale kdo může definovat co to vlastně je "mimořádné"?) nebo někde nastává z našeho pohledu nelad, něco nedopadne podle našich očekávání, že jsme něco pokazili. Udělali špatně. To nás vede k sebemrskačským myšlenkám a k vybičovávání se ještě k vyšším výkonům. Musíme přece okolí a halvně sami sebe přesvědčit, že si úspěch, chválu, cokoli hezkého zasloužíme. Tyhle myšlenky vedou hodně často k tomu, že umíme sice hodně dávat, ale máme problém s braním. To se velice často ukáže nejen ve stavu financí, ale i zdraví, ve vztazích. Vlastně se můžeme zeptat: Jak jsem na to ms financemi? A tu samou odpověĎ můžeme dát pod otázku Jak jsem na tom zdravotně? a Jak jsem na tom s láskou?
Dalším aspektem takových přesvědčení je, že člověk se bičuje k obrovským výkonům třeba v práci - potřebuje slyšet od někoho, že něco udělal dobře. Pokud to neslyší, nevěří si, že odvedl kvalitní práci. nedej bože když padne na vysírku, který vidí hnidy na všem jen díky tomu že sám je nespokojený a hledá si splachovací záchod pro svojemindráky. Bohužel, většinou se stane, že po čase , kdy si svou prací vydobydeme jakous takous spokojenost a něco jako rovnováhu, najednou přijde "test" a z té naší rovnováhy nás shodí pěkně na zem. Nás to bolí. Ne prot, že by ta zem bla tvrdá, ale bolí nás pocity viny, křivdy, strachy. Nevěříme si, že jsem svou práci odvedli dobře a kvalitně, protže přišel někdo kdo nás nepochválil, neřekl bylo to ok. nebo maximálně byl bez připomínek. My jsem se nechali shodit na zem sami, možná jsme na ni padli zadkem ochotně. Abychom na to přišli, dost často se stává, že se právě s takovými "nepříjemnými " lidmi a situacemi setkáváme -zrcadlí to co popíráme. Svou sebejistotu.
Dalším aspektem může být velice úspěšné podnikání v čemkoli. Můžeme říct, že pokud se člvoěk bičuje ve své branži za hranice svých sil, ať to zvenčí vypadá sebelíp a sebeúspěšněji, je to proti tomu člověku - zas, víc dává než bere a někde se to odrazí v jeho vztazích, zdraví, v jeho pocitu finančního zabezpečení. Ono totiž není bohatství v tom, že má někdo vagón prachů, ale v pocitu že mu nic nechybí......Je hodně "boháčů", kteří sami sobě a okolí musejí dokazovat že jsou bohatí, protže tomu nevěří. Stavějí luxusní byty, kupují kdovíco, nejlepší a nejdražší auta, ale pokud si svoje peníze neumějí užít, tedy ne z našeho ale z jejich, neustále hledají a vlstně mají pocit že jim něco chybí a oni nevědí co. Pak zůstávají v luxusních bytech s nejmodernějším vybavením sami mezi 4 stěnami a nechápou...Pokud objeví cenu peněz že jim peníze jsou jen prostředkem k tomu, že mohou sami sebe a nějaké svoje projekty realizovat a ještě nemají pocit že zchudnou, když věnují s dobrým pocitem peníze tam, kde jsou potřeba k tomu, aby někomu pomohly , nejlépe na jeho cestě k osamostatnění se a získání nezávislosti, pak takový člověk nemá problém s pocitm, že mu něco chybí. Má totiž tolik, že může rozdávat bez očekávání že se mu to vrátí a nebo bez pochybností, že o to přijde. Stejně tak je to i s láskou, pozorností, časem, dary.....Pokud dávám něco s tím, že za to nic neočekávám ( ani to, že se druhému uleví, že se bude mít líp, že si koupí něco lepšího,....)tak dávám bez podmínek. Dávám jen tolik, kolik můžu dát aniž bych měla pocit že mi to bude chybět. Což je velice těžké.

Takže Rendyy, vidíš jak je to zamotané a přitom všechno propojené. To všechno ti nemůže dát nějaký kurz nebo teorie. Opravdu to musíš prožít a tím to pochopit. Ty se chceš věnovat terapii a pomáhat lidem, je tedy v tvém zájmu hledat odpovědi na svoje otázky. Takhle víš co hledáš, kdyby ti je servírovaly na kurzu, možná bys je nedokázala ocenit. Nemluvě o tom, že těžko bys takový kurz zaplatila Smile. A je nesmysl necenit svou práci na začátku kde jsi. Přicházejí k tobě lidi, kterým ty můžeš něco dát, nějak jim pomoci. S tvým "růstem" a zkušensotmi k tobě budou chidit i "složitější" případy. Nic není lepší nebo horší, pokud jsi zprostředkovatelem úlevy, byť v tvých očích se jedná o maličkost, pro toho, komu se uleví je to nádherná zkušenost. Ale hodně často se stává, že se lidem uleví a oni zmizejí z tvého života, aniž by ti dali vědět, jestli se jim ulevilo, jestli jim to nějak pomohlo nebo ne. Posiluj svou nezávislost na téhle zpětné vazbě, protože to je pak hrob. Nemyslím že ti klient řekně jaká byla jeho reakce na terapii ale že mu to pomohlo. Což tvoje podvědomí bude chtít asi slyšet nejvíc. Vím to sama ze svých začátů a je to normální. Ale svazující. Holt, někomu pomoci můžeme, někomu ne. To je druhá strana mince naší práce. Je ale důležité naše vědomí, že jsme udělali maximum.
Myslím, že hodně hezky jsou napsány knížky od Zdeny Jordánové (například Poznej svůj cíl, Tvoje dítě jako šnace pro tebe - nenech se mýlit názvem, určitě ti dá hodně a má jich ještě víc, od Lübecka třeba Tao peněz, knížky o rodinných konstelacích. atd....je jich strašně moc, každá taková knížka je psána trochu jinou formou a ty padneš, když budeš chtít, vždycky na tu která bude pro tebe nejsrozumitelnější. Učíme se celý život, takže to není záležitost jedné dvou knih a nějakého kurzu ale celoživotní. A ještě to nemá konec Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 10:08 am    Předmět: Citovat

Renato, děkuji za tak obsáhlou odpověď, ještě si jí pročtu několikrát...

S těmi emocemi jsem to myslela také tak, jak k nim má člověk sám o sobě přistupovat. Aby se nestalo to, že se nějaké objeví, ale člověk je nějakým svým nevhodným přístupem k nim zase nějak potlačí, nebo se jich zalekne.
Když jsem o tom ráno přemýšlela, napadlo mě vytvořit si v sobě pomocí vizualizace nějakou léčivou představu nebo symbol a nedělat nic víc, než ve stavu léčivého vědomí ji vzít s sebou do té motanice, co se třeba ve mě právě uvnitř děje a zkrátka hodit to na ni. Bylo to zajímavé, většinou se to, co jsem tam poslala, rozpustilo v záři toho symbolu, uvidíme, jestli to bude účinné... Každopádně mi to v tu chvíli přišlo, jako když odklízíš hromádky písku a někdo ho za Tebou sype z cisterny. Praxe ukáže, jestli bude člověk uklízet celý život, nebo se i dočká období, kdy se bude těšit z relativně čistého prostředí... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 3:37 pm    Předmět: Citovat

Rendyy, je to na celý život, ale pro útěchu - nejedeme v odklízení písku nonstop, ale jsou menší či větší pauzy, volba, jak a čím budeme odhazovat je na nás. Tedy rozhodně líp se odhazuje, když to bereš jako přirozený jev a nečekáš, jestli za tebe bude odhazovat jiný. Wink
A taky záleží na tom, jestli to odhazování bereš jako ztrátu času, něco otravného , či vážně, důležitě nebo si z toho děláš psinu. Wink Dřív si lidi u práce zpívali, stejně tak i do kroku Wink Je to zvláštní, ale fakt to líp utíká....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 8:01 pm    Předmět: Citovat

To mě se vyplavují shruba tři pořád stejné problémové emoce vázané na bolestné situace z minulosti. Není dne, aby alespoň jeden z těch tří problémů nevylezl na povrch. Nevím jestli si to vsugerovávám, ale mám pocit, že ta intenzita a prudkost přílivu se postupně zmenšuje. Někdy, když to přijde, tak mám pocit, že mi něco sedí na plicích a hůře se mi jakoby dýchá.
Rescue Remedy používám občas, když jsem psychicky oslabená a je přede mnou situace, které se bojím. Ale zatím mě nenapadlo si kapky vzít, když se mi vyplaví ty těžko snesitelné chvíle, vázané na minulost.
Tak to zkusím, třeba to bude snesitelnější. Někdy ty návaly emocí jsou opravdu docela nesnesitelné.

Občas si do stěžejní situace v minulosti pošlu reiki a po těch pár zkušenostech můžu říct, že mi to akorát osvětlí důvod problému, ale jinak nevím k čemu jinému to je. Domnívám se, že by to mohlo postupně ty ošklivé emoce rozpustit, aby úplně zmizely ze života. Ale to bych asi po reiki chtěla moc.
Posílal jste takhle někdo reiki a ono vám to ten problém samo viditelně, znatelně rozputilo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 9:40 pm    Předmět: Citovat

No, každý kousek těla si pamatuje všechno co se ho týká. Tedy i bolavé místo si pamatuje, co to způsobilo, co všechno se podílelo na té bolesti. Dej si na to bolavé místo ruku, zkus se na to místo naladit a nech plynout myšlenky. Začnou tě možná napadat různé příhody, vzpomínky...I z dětství. Nebo si vždy představ jko ys byla před knihovnou svého života a vytahuj z ní knížky s rokem který se ti bude zdát důležitý a zalistuj v té knize. je to práce s pdovědomím, ale když se uvolníš a neočekáváš že z toho něco vyleze, tak z toho kolikrát vleze hodně. Je dobré si u toho udělat i frontálěn okcipitální držení, tedy jednu ruku na čelo a druhou na zátylek, uvolnit se , vypnout. A pak to najede...Třeba...Dál pak zpracovávat přes reiki.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 9:53 pm    Předmět: Citovat

Mě spíš pomáhá to ze sebe vybít, katarze.
Citace:
Je dobré si u toho udělat i frontálěn okcipitální držení, tedy jednu ruku na čelo a druhou na zátylek, uvolnit se , vypnout.
to napámáhá uvolnění, aby ty emoce, co vylezou a nesouvisí s realitou, rychleji odplynuly?

Spíš bych potřebovala vědět, jestli reikiování klíčové situace v minulosti, přinese postoupnou úlevu, vymizení toho bloku (jenom silou reiki, nic dalšího k tomu)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 10:54 am    Předmět: x Citovat

Linda: právě nad tím hodně přemýšlím. Podle mého, pokud se emoce, situace apod. vrácí, ale její intenzita se zmenšuje, je všechno na dobré cestě k vyléčení. Já vím sama nejlíp, jak je to hrozně těžké ustát, někdy je to až na hranici. Rozhodnutí, jestli zvládnout nebo použít některou z pomůcek jako jsou krizovky a jiné medikamenty je na momentálním pocitu nebo stavu, nedá se dát univerzální recept.

Vidím spoustu lidí, kteří při prvním pocitu nepohody hledají různé berličky a pak další a další. Jenže mi to trochu připadá, že se vlastně pořád o něco opírají, na všechno něco berou a ta hranice snesitelnosti se posunuje směrem k malé odolnosti vůči jakémukoliv problému.

Reiki určitě může pomáhat, ulehčovat a svým způsobem hladit a hýčkat. Někdy je v takové situaci nenahraditelná pomoc druhého, třeba jen v tom pocitu, že mi je někdo ochoten pomoci nebo mi věnuje chvilku času. I dotek je krásný balzám na bolístky.
Jestli jen reiki nebo něco dalšího záleží na tom o co jde. Hlavně je důležitá trpělivost, máloco se řeší systémem čáry máry fuk.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 1:11 pm    Předmět: Citovat

F/O držení ti pomůže propojit mozek a líp si "vzpomenout", to že vidíš nebo si vzpomeneš tě donutí nad tím pouvažovat, je důležité si vždycky uvědomit a pojmenovat emoce s tím spojené. Jak jsi se cítila. Už při tom můžeš pracovat s Reiki. Pak si ty krizové situace představit, jak by to bylo, kybys je dovedla vyřešit ideálně, třeba s tím rozumem a zkušenostmi které máš teDˇ, zkrátka tak, kdybys mohla změnitrealiu, že bys v ní byla bez potlačených negativních emocí. Pouvažovat proč k tomu všemu došlo, co s tím v té situaci můžeš udělat ty, do jaké míry jsi ochotna se zbavit pocitů křivdy a tyhle energetická vlákna utnout, odpusit... Tomu se říká vědomá práce a reiki ti v tom jako čistidlo může ohromně pomoci. Změnit totiž můžeš jen to, ke čemu se vědomě rozhodneš. Reiki ti jen urychleně pomáhá se toho semtí zbavit. Ale ty jsi ten, kdo s tím čistitdlem zachází, kdo určuje, co se s ním udělá. Pokud do situací pouštíš reiki, sice ta eenrgie leccos uvolní, ale pokud nechápeš čeho se chceš zbavit, co ti překáží,co tě blokuje, no tak se ti to díky reiki servíruje v obdobných situacích neustále dokola a čím dál víc. Aby tě to donutila k vědomé změně. Tu za tebe nikdo neudělá. Zodpovědnost za svoje činya rozhodnutí neseme jen my sami. Takže princip všech stres uvolňujících metod, tedy i terapie reiki je o tom, dovést nás pochopení toho co děláme, chápeme, vidíme chybně vůči Celku - někde nás to pohladí, někde nás to dovede do nepříjemné a bolavé situace - a tím,že to pochopíme, porozumíme tomu, pak teprve můžeme tuto záležitos t přijmout a rozhodnout se něco měnit a hlavně jak to měnit. Bez pochopení a přijetí nec nezměníš, jen utíkáš avsltně ani nevíš před čím. Chcešli postavit nový dům na místo starého, musíš nejdřív pochopit kde jsou ty původní záklday postaveny nekompatibilně s tvými cíli, vědět proč je budeš bourat a tím pádem jak postavíš zdi nové. Jinak budeš pořád stavět blbě, a furt dokola.....A je jedno, jestli tě k tomu pochopení dovede reiki, kinezka, regrese, EFT, RUŠ, Shamballa, andělé a další nebo jen vlastní uvažování. Zdá se to velice jednoduché, nicméně těžko se to realizuje Smile)), naše přesvědčení jsou velmi silná Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 2:11 pm    Předmět: x Citovat

A taky mi jeden moudrý člověk kdysi řekl jednu důležitou pravdu: když něco vyrušíš, tak vznikne volné místo, které je potřeba něčím naplnit, třeba světlem, pohodou, něčím novým...
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 2:57 pm    Předmět: Citovat

však to je ta pozitivní představa ideálního řešení dané situace Wink a když k tomu přidáš opět reiki, není co řešit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 3:55 pm    Předmět: Citovat

Tak díky za rady holky, budu o tom přemýšlet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 3:56 am    Předmět: Citovat

Ahojky,

dávala jsem jedné paní reiki - celkovou terapii.Myslím,že tak šestkrát.Na nedlouho poté byla u lékaře a ten jí řekl,že je čas snížit či odebrat nějaké léky.Paní brala opravdu spousty léků.Přidělalo jí to pár nepříjemností jako bolesti a neschopnost řídit automobil,na kterém je docela závislá,ale napadlo mě,že je to cesta k lepšímu necpat se spousty chemickými léky.
Myslíte,že i to by mohl být vliv reiki na její zdraví?


Džarmí Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 8:15 am    Předmět: Citovat

Ahojky Džarmi, ty o tom pochybuješ ?????

To bych zrovna od tebe nečekala Very Happy .

Před týdnem jsem se ,,pustila do cukrovky ", chci dělat asi 4x celkové ReiKi po týdnu a potom cíleně denně 20 minut, nevím jak dlouho....Do toho potřebuju, aby se ta paní ( kamarádka) začala mít ráda, což jí evidentně chybí. Potom bych byla ráda, aby jen pasivně nepřijímala, ale aby spolupracovala, tzn. dodržovala trochu stravovací návyky, omezila se v jídle , aby pochopila, že musí především sama chtít, že já jsem pouze nástroj k jejímu uzdravení. Že jenom ona sama je zodpovědná za své zdraví. Dokážu jí to říct s citem, ale důrazně. Přitom musí mít pocit, že na tu svojí nemoc není sama a že její zdraví mi není lhostejné. Asi tak nějak.

Možná jsem snílek Very Happy .
A to všechno bez záruky, jenom s tím, že já jí chci pomoct a vím, že jí pomůžu. Píchá si inzulín 4x denně a bere denně 13 prášků. Kdyby po tom všem reikování brala o 2 míň, byla bych šťastná. Je to běh na dlouhou trať. Ale vlastně na dlouhý tratě už jsem si nějak zvykla.( Hroch, Zbultran, Blankas..)




Wink páčko, Džarmi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 1:10 pm    Předmět: Citovat

Vlastně o tom nepochybuji.Jen jsem chtěla znát názor místních,protože je to má první zkušenost.
Děkuju za odpověd Eviku moc moc a hodně štěstí s paní cukrovkářkou,myslím,že máš dobrý plán,hezký záměr.

Hodně štěstí Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund