Fórum - Zobrazit téma - Moře jangů - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Moře jangů
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Moře jangů

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nency
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 14.7. 2004
Příspěvky: 143

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 4:43 pm    Předmět: Moře jangů Citovat

Chtěla jsem se zeptat,jestli jste někdo s tímto bodem pracovali pomocí moxovacích doutníků a nebo Reiki.Pokud máte někdo s tímto bodem nějaké zkušenosti,byla bych ráda,kdybyste se o ně podělili... Wink děkuji Nency
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 9:27 am    Předmět: Citovat

S mořem jangů, resp. jeho moxování mám moc dobrou zkušenost. Poprvé jsem ho vyzkoušela na dovolené v cizině, kde jsem zmokla a studený větřík na útesech vykonal svoje. Druhý den jsem chodila v předklonu, lidově řečeno hexenšus jak vyšitý. Moxovala jsem 2 x denně obě nohy, cca po pěti minutách. Výsledek - resp. úleva se dostavila vždy ihned v zápětí po požehování.
Celková doba bolestivosti a pohybového klidu se tehdy zkrátila asi na dva,tři dny. Potom už to jen pomalu doznívalo, nemohla jsem ještě moc vyskakovat, ale už mi nic nebránilo v běžném pohybu. Cool

Nahlédla jsem také do knihy „Moře jangů“ od Tomka a Zentricha. Pěkně tam popisuje zkušenosti s požehováním různých pacientů. Někde na netu jsem se dočetla, že moxa není vhodná snad jen při převládajícím horku a tlaku v hlavě.
B .Tichanovský píše, že dle Čínské přírodní medicíny pro udržení zdraví a vitality do pozdního věku, je vhodné požehování bodu moře jangů s tím, že je odstupňována frekvence dle věku. Od jedenkráte týdně, a tuším, až k cca 3 x týdně.

V každém případě stojí za to vyzkoušet si to. Na trhu je moxa - jak čoudící, pro toho, kdo má rád klasiku a trochu dejmíků a nebo nekouřící. Kniha o samotné návodné praxi moxování taktéž zrovna nedávno vyšla.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Nency
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 14.7. 2004
Příspěvky: 143

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 5:25 pm    Předmět: Citovat

Dík Tooro za odpověď.
Jsem ráda,že jsi popsala vlastní zkušenost.Tu knihu jsem četla a docela mě tato metoda zaujala,tak jsem se chtěla zeptat,kdo s tím má nějaké zkušenosti.Ještě by mě docela zajímalo,jestli má někdo s těmito body zkušenost s Reiki.Reiki přece taky zahřívá.. Idea Začinám to zkoušet,tak uvidíme... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 10:45 pm    Předmět: Citovat

Reiki nezahřívá - to je jen intuitivní vjem, kterým vnímáme, co se bouřlivého děje s naší životní energií. Koneckonců, můžeš si to ověřit a šikovně se pokusit změřit tělesnou teplotu pod "zahřívající" rukou.
Působením Reiki dochází především k odstranění blokád na energetických drahách a díky Reiki mizí i něco jako škraloupy nezpracovaných emočních témat. Rozhodně to je dobře.
S Mořem Jangů ale speciálně zkušenost nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund