Fórum - Zobrazit téma - Prosba o radu,resp.pomoc - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosba o radu,resp.pomoc
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosba o radu,resp.pomoc

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hombre
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 18.4. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 11:04 am    Předmět: Prosba o radu,resp.pomoc Citovat

Pekny den prajem.Pred dvoma rokmi som si dokoncil treti stupen reiki.Vsetko v pohode,len teraz v poslednej dobe mam akesi cudne stavy,som unaveny,akoby bez vole,vsetko robim akoby takou zotrvacnostou....Chcel by som poprosit o radu,alebo pomoc,neviem, ci sa u mna nejedna o tzv.urieknutie/urknuti/,resp."porobenie",mozno si to len namyslam a problem bude niekde inde,ale ak by sa jednalo o urieknutie alebo "porobenie"ako to dokazem zistit a hlavne ako sa toho zbavit??Na kurze nas tooto neucili.Ak by mi vedel niekto poradit,resp.pomoct,bol by som mu nesmierne vdacny.Predtym som obcas liecil na dialku,vsetko bolo ok,ale teraz som akysi bez zivota.No nieco mi tu nehra....Za radu,alebo pomoc vopred velmi pekne dakujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 11:17 am    Předmět: Citovat

Milý Hombre, tady okenko. Z Tvého příspěvku cítím takovou tíhu, trochu paralyzu a točení se v kruhu, jak Ti mohu pomoci? Objímám Tě, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 12:52 pm    Předmět: x Citovat

Ahojky,
takhle univerzálně se radit nedá. Zádrhel bude někde v tvém životě, ale to chce pořádný rozhovor. Nepíšeš odkud jsi, určitě máš ve svém okolí někoho, s kým si můžeš pořádně osobně promluvit. Doporučuju.
Tady můžeš dostat jen všeobecné rady, nemáme žádné konkrétní info.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 2:11 pm    Předmět: Citovat

Zdravím tě Hombre,

to, co tu popisuješ, má teď spousta lidí na celém světě. U někoho je to víc vyvinuté, u někoho míň a u někoho vůbec Wink
Energie, které právě teď v měsíci květnu přichází na naší planetu Zemi, jsou tohoto rázu.

Probouzí neprobuzené a probuzeným dává možnosti si něco vyřešit. Takzvaně se podívat do svých temných stránek své duše. To, že píšeš - všechno v pohodě - je jen tvé namlouvání, doteď to možná bylo v "pohodě", protože jsi nic moc nechtěl u sebe řešit. Teď budeš muset začít řešit sebe samotného, a to není žádná procházka růžovou zahradou. Já vím, že právě do toho se člověku moc nechce, podívat se na své stinné stránky. Ale od toho máš pomocníka Reiki a pak je mnoho knih, které ti při tom mohou pomoci.

Vzhůru do toho a půl je hotovo! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
gzam
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 2:56 pm    Předmět: Prosby o pomoc Citovat

Ahoj,no myslím že to taky může souviset sčištěním po 3 reiki,taková noc ducha staré možnosti vyčerpány,dosavadní cesty prošlapány,možná lehká apatie ,kudy se dát teď,co dělat jinak?Životní mezník,možná tě částečně uklidní ,že to mám taky.....:-)Ale dá se s tím něco dělat rozhodně někoho vyhledej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mrjohn888
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2005
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 4:53 pm    Předmět: Citovat

zažil jsem to taky. Nejdřív opojení, pocit určité blaženosti (vždy po zasvěcení jsem se jakoby houpal na vlnkách, trvalo to řádově týdny). Pak např. konflikt v práci nebo doma a srazilo to hlouběji než by se mi bylo bývalo stalo předtím (aspoň tak to cítím). Apatie a otupělost byla určitá fáze po úderu. Něco jako když boxer dostane k. o. Nejdřív sebou praští. Pak chvíli leží a přemýšlí, jestli se vůbec má hýbat. Pak se rozhodne, že ne a chvíli tupě leží a civí před sebe. Důležité je sebrat se a vyrazit na další zápas. V těchto chvílích jsem často dělal jednu velkou chybu. Tím, že jsem neměl ani náladu na Reiki ani na nic jiného (zabývám se ještě Shamballou a Já Jsem), mě ani nenapadlo si pomoci sám. Teprve po určitém čase jsem se opět začal trochu čistit a bylo to hned lepší.

No, co říci závěrem: zkus tu otupělost porazit silnou vůlí. Jinak se v ní budeš topit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 7:19 pm    Předmět: Citovat

Hombre napsal:
Dakujem za povzbudzujuce odpovede od vsetkych,ktori mi odpisali.Je na tom kus pravdy,ze po 3.stup.reiki moje zmyslanie je trocha ine,mnoho veci by som chcel robit inak,problem mam v tom,ze akosi nemam silu zmenit svoj zivot k lepsiemu.Pravdu nala 'Okenko',ze sa pohybujem v kruhu-moja neter mala podobne problemy ako ja,tak sla k liecitelke,ta jej povedala,ze je urieknuta,nieco s nou robila a za 2 dni jej tie stavy presli...tak pojdem asi aj ja...[/u]


2 roky po Reiki 3 je dost dlouhá doba na změny. Ale pořád je to to samé, co slyším od jiných taky - ukazování na jiné, že za to mohou. To oni, já ne. A urieknutý určitě nejsi, je tu spíš lenost a otupělost, jak už napsal i mrjohn. A proti tomu se dá "bojovat", to je začít něco dělat a probudit se z ochromení...

Potřeboval bys trochu "nakopnout" a tak určitě jdi k té léčitelce ale s tím, že si ponecháš odpovědnost u sebe a ne že ji budeš odevzdávat na ní. Neodsuzování, neposuzování jiných ani sebe a převzít odpovědnost za svůj život, to je základ práce na nás samých. Mnoho úspěchů ti přeje LW Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

(Podle Paula Coelha):
Jednoho dne našel žák svého rabína a řekl mu:
„Nejsem schopen mluvit s Bohem.“
Rabín mu odpověděl: „To se stává.
Cítíme, že naše ústa jsou zalepená
a slova nemohou ven.
Ale samotná skutečnost,
že se to snažíme překonat,
je pro nás užitečná.“
Žák odpověděl: „Ale to nestačí!“
Rabi na to: „Máš pravdu.
V takové situaci bys měl pohlédnout k obloze a říci si:
Bože všemohoucí, jsem od Tebe tak vzdálen,
že ani nedokážu věřit v Tvůj hlas.
Protože pravda je,
že Bůh nás vždy slyší a odpoví.
Jsme to my, kdo nedokáže mluvit.
Kvůli bolesti, že On nám nevěnuje žádnou pozornost.“

DOPORUČUJI nespoléhat se na věštkyně, ale na svoji intuici. Kdybys potřeboval opravdu moc si o tom popovídat, tak budu začátkem července v Koutech nad Desnou v Jeseníkách.
Je pravda, že energie tohoto času výrazně napomáhají pocitům napětí mezi duchovními a materiálními hodnotami, Mezi Řádem a touhou po transcendenci. Je to dozajista skvělá příležitost jak postoupit dál pokud jde o osobní růst a sebepoznání. S Láskou objímám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Srdce
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 12:01 pm    Předmět: Citovat

doporučovala bych konzultaci s mistrem u kterého sis Reiki dělal....měl by Ti být v tomto nápomocen..může se jednat o nějaký složitý čištění bloků, al můžou to být i jiné závažné energietické problémy...držím palec Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 12:36 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že pokud jde o změny způsobené intenzivní zkušeností zasvěcení, tak to je moc dlouhá doba, s tím bych to nespojovala.

Nebudu řešit jesli jde o nějaké uřknutí, nebo zlou vůli někoho (nemyslím si to), ani o jiné diskarnáty a další pojmy co jsou v současné době moderní.
Nabídnu svoji zkušenost z poměrně nedávna.

Cítila jsem se podobně, nic jsem nedělala, byla jsem pasivní, depresivní, všeho jsem se bála a i když mi bylo mizerně a chtěla jsem s tím něco dělat, vůbec nic me nenapadalo a zůstávala jsem v tom. Ty popisuješ určitou setrvačnost a to je myslím klíčové slovo, proto to co popíšu. Jsem v současné době v hodně přelomovém období, staré nefunguje a nové neexistuje. Hodně se mi ulevilo, když jsem začala vnímat kde v životě jsem, začalo se rýsovat, co bych chtěla, co proto musím udělat a přestala jsem ze setrvačnosti dělat, prožívat, cítit to staré a vrhla jsem se na tvorbu nového. Ne že bych teď měla vše jasné, ale vím co se děje a tak tomu tvořivě čelím, i když pořád mm stavy kdy stojím, tápám, je mi zle. Vlastní vůle tu také hraje roli, bez vůle to nejde a můžu celý život proležet, protože mám pocit, že jsem dostala K.O. od života, protože nefungoval pořád podle mých zavedených očekávání.

Tak se zkus zamyslet, kde v životě jsi ty a jestli v něčem nehniješ a nestagnuješ, a jestli některé oblasti nepotřebují svěží vítr změny. Zkus si v klidu sednout, naladit se na Reiki a harmonizovat svůj život v současné době. Prostě, si představ, že máš mezi svými dlaněmi svůj život a necháváš proudit harmonizující Reiki. Jestli budeš mít chuť, napiš co se dělo, pokud to vyzkoušíš.

Ještě jsem si vzpomněla na svého přítele, také si prošel něčím podobným a trvalo mu to docela dlouho. Skončil školu, našel si práci a pak nedělal nic jineho než chodil do práce a z práce, jeho byt vypadal jak menší skladiště, trápily ho téměř neustálé bolesti hlavy a já si toho vůbec nevšimla, protože jsem stále byla na studiích v jiném městě. Celé to rozstřelila až moje kočička, kterou jsem po dlouhém váhání přivezla do města, znamenala takový impulz změny, živého tvora vyžadujícího více než jen bezduchou osobu, která přijde z práce a sotva tak nasype krmení. Také si potřeboval přerovnat život, změnit staré studentské navyky o nic se nestarat. Bolesti hlavy poměrně rychle zmizely (i když u něj to souvisí i se zamětnáním a nedostatkem pohybu)

Nesvalujme vše na vnější vlivy, naše mysl má neskutečné možnosti. Uvěříme-li, že může být líp a budeme-li hledat cesty jak toho dosáhnout, lépe bude.

Těžko dát konkrétní radu, člověk je jedinečný a bylo by to na delší rozhovor co by šlo v životě změnit. Pokud ani to nezabere pak má smysl hledat jiné, skryté vlivy ať už z minulosti nebo z širokého vesmíru, případně z vlastní rodiny, práce,...

Zablokovaný život, to je možná to, co charakterizuje můj, přítelův a možná i tvůj příběh. Tak ať se brzy rozproudí tak, aby jsi mohl být spokojenýSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Hombre
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 18.4. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 4:24 pm    Předmět: pekny den Citovat

Ahoj NARYA.Moc dakujem za Tvoju odpoved.No ,pripada mi to,ako by si mi citala z duse,resp.presne si na sebe opisala stavy,ktore ja teraz vlastne prezivam...Pocit stagnacie,vsetko uz bolo povedane,prezite a na obzore nic,len taka prazdnota...Ja som si robil taky test,no bolo to skor asi pre zabavu,ale celkom mi "sadol"-no vyslo mi,ze moj doterajsi zivot stoji za kocku,mam zmenit zamestnanie,bydliste,vymenit manzelku,predat auto...A toto je svata pravda,vlastne nie som spokojny ani s jednym...Ja velmi tuzim toto zmenit,minimalne to zamestnanie a vlastne aj bydliste/ono to s tym suvisi tak,ze by som chcel pracu v Bratislave,/len problem je u mna v tom,ze na tie zmeny treba velku vnutornu silu,trocha odvahy,aj odhodlania...A mi to pripada,ze cim viac chcem zmenit ten svoj zivot k lepsiemu,teda urobit tie zmeny,o ktorych som presvedceny,ze by moj zivot bol krajsi a hlavne zmysluplnejsi,tak stale mi akoby ubudalo energie,zrejme bud to robi to moje podvedomie,ze sa brani nejakym zmenam,alebo potom neviem....No napadlo ma vselico,aj to "urknuti",aj ked toto si nejak nechcem pripustat.Ale faktom je aj to ,ze ludia robia kadejake "hluposti"na nete je vselijakych navodov a praktik ,az sa mi dviha zaludok z toho,co tam niektori davaju...Skusim ,co si mi poradila s tym reiki.A si to myslela tak,ze predstavit si,ze mam svoj zivot mezi dlanami a ruky mam mat volne polozene,alebo prilozit na hlavu???Tak Ti prajem mnoho krasneho,nech sa Ti vo vsetkom dari a mnoho peknych dni...Ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 6:53 pm    Předmět: Citovat

Použij představivost, umísti svůj život mezi dlaně a působ.

Ještě jedna věc me napadla, ale to můžeš posoudit jen ty. Něky není nutné měnit něco ve vnějším světě, ale změnit náš vlastní přístup k životu nebo určitému tématu. Hodnoty věcem v živoě přiřazujeme my, i když někdy můžeme mít pocit, že věci prostě takové jsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund