Fórum - Zobrazit téma - Zasveceni po druhe - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zasveceni po druhe
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zasveceni po druhe
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 5:36 pm    Předmět: Citovat

Já jsem ještě zasvěcovaná znovu nebyla do ničeho. Ale stala se mi zvláštní věc, když jsem zasvěcovala někoho jiného. Nevím, zda je to možné nebo jestli to nechápu nějak špatně, ale u zasvěcování (zřetelně jsem cítila, jak jsem napojená někam výš a zasvěcení předávám jen jako kanál) jsem cítila takové pocity a energie, jako bych byla zasvěcovaná sama. Jednalo se o hodně podobné prožitky, jako když jsem prožívala, když jsem toto zasvěcení do stejného stupně kdysi dostávala já .. U žádného jiného zasvěcení se mi to už nestalo. Nevím, zda je to možné, že bych dostala zasvěcení to samé znovu jako dotyčný, kterého jsem zasvěcovala? Spíš otázka na některého z mistrů - stalo se vám to někdy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 6:16 pm    Předmět: Citovat

Podle mě to nebylo zasvěcení, ale "jen" silný průtok energie. Mě se to taky stává. Když zasvěcuju tak u každého člověka vnímám různě silné energie, je to protože každý potřebuje v tu chvili různou intenzitu energie aby zasvěcení proběhlo OK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 11:54 am    Předmět: Citovat

ano, pokaždé, když někoho zasvěcuju, tak mám podobný vjem jak ty, Alwen. Už jen při pomyšlení a prosbě v úvodu cítím jak energie startují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 1:02 pm    Předmět: Citovat

CéTéBé napsal:
Můj učitel tomu říkal "pročištit kanál". O opakovaném zasvěcování nikdy nepadla řeč a to z toho prostého důvodu, že když tě někdo zasvětí - tak už to máš navždycky. druhá věc je jak se k tomu člověk postaví - trénuje, používá.. jak na sobě pracuje. Já osobně bych nešla na "pročištění kanálu" na 2.R když mám 3.R. Připadalo by mi to jako čistit komín kartáčkem na lahve. Very Happy


Moje zkušenost je taková že pravda je opět někde uprostřed. Po zasvěcení to má každý "navždy", což ovšem neberte doslova, protože z každého pravidla jsou vyjímky. Přesvěcení je občas potřebné, ale jedná se vždy o konkrétní případ, není potřeba ho dělat plošně. Ale když už se dělá, doporučuji provést zasvěcení od začátku I. - až nejvyšší dosažený stupeň.
Ty vyjímky jsou většinou o tom, že dotyčný moc pospíchal - při zasvěcení (jedno do kterého stupně) se mu "něco" otevřelo, moc pospíchal dál a zapomněl na základy - pravidelně se harmonizovat příslušným stupněm Reiki. Občas si někdo myslí jak není daleko, a že některé věci se ho už netýkají. Týká se to hlavně R III. Někdo si myslí že už víc není a proč se zabývat technikami začátečníků. Ale každý z nás má nad sebou dohled, který ho někdy dost tvrdě vrátí zpět k základům.

A co se týká např. alkoholu v době "čištění" - jedna příhoda: Jedna absolventka našeho kurzu nám později hlásila že byla na rodinné oslavě a bez alkoholu to nešlo. Dala si asi dvě deci vína a cvičilo to s ní jako by si dala litr na ex.

Jinak veškeré "následky" čištění lze překonat když se budete věnovat každodenní harmonizaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
CéTéBé
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 1:11 pm    Předmět: Citovat

Lev:

Krásné doplnění....
Návrat nahoru
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 1:14 pm    Předmět: Citovat

Alwen napsal:
Já jsem ještě zasvěcovaná znovu nebyla do ničeho. Ale stala se mi zvláštní věc, když jsem zasvěcovala někoho jiného. Nevím, zda je to možné nebo jestli to nechápu nějak špatně, ale u zasvěcování (zřetelně jsem cítila, jak jsem napojená někam výš a zasvěcení předávám jen jako kanál) jsem cítila takové pocity a energie, jako bych byla zasvěcovaná sama. Jednalo se o hodně podobné prožitky, jako když jsem prožívala, když jsem toto zasvěcení do stejného stupně kdysi dostávala já .. U žádného jiného zasvěcení se mi to už nestalo. Nevím, zda je to možné, že bych dostala zasvěcení to samé znovu jako dotyčný, kterého jsem zasvěcovala? Spíš otázka na některého z mistrů - stalo se vám to někdy?


Ano Alwen, to tak může být, jak píšeš (tedy zase jen u někoho). Pokud zasvěcuješ, můžeš požádat dotyčné bytosti té které energie, aby tě při zasvěcování toho druhého do ní ještě přizasvětili. Stává se to většinou tehdy, když s tou energií moc nepracuješ, anebo když tě chtějí v té energii pozdvihnout vibračně výš. Mám s tím velice dobré zkušenosti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2006 7:07 pm    Předmět: Citovat

Alwen, podle mě jsi se prostě dokonale sladila se zdrojem:)

Už jsem to psala mockrát, považuju pravidelné kontakty s učitelem a rituály znovuspojování se s Reiki, jako velmi dobrou praxi rozvoje. Zasvětíme se cestě Reiki jen jednou, rituály můžeme určitě v rozumné míře opakovat a vždy se pro nás bude dít něco nového, včetně očistných procesů. A ty budou takové, jaký bude náš stav, kde zrovna je v nás disharmonie, kde máme problémy.

Intenzita prožitků podle mě závisí na kombinaci více vlivů. Vnitnří naladění a stav zasvěcovaného, situace zasvěcení, atmosféra, nastavení všech účastníků, schopnosti a stav učitele a jeho míra naladění se na Reiki. to vše tvoří náš prožitek, svádět to jen na sílu energie je velké zjednodušení.

Tož tak:)
Ps: ještě jsem si dočetla co psal Radýsek o znovuzasvěcení do "nižšího stupně" Pro mě jsou spíše stupně o "technickém" pozadí, učíš se používat nové věci, jsi seznamován s náročnějšími postupy na znalosti i zralost. Zasvěcení je pořád to samé, ty samé nástroje. Nic nás neshazuje, neomezuje. Jen zasvěcení třeba do prvního stupně je pojímáno jemněji, takže nás jemně pošťouchne, ale nezablokuje. Jak jsem psala výše následky mají mnoho příčin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund