Fórum - Zobrazit téma - Zasveceni po druhe - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zasveceni po druhe
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zasveceni po druhe
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 9:39 pm    Předmět: Zasveceni po druhe Citovat

Ahoj vsici,
cetla jsem,ze je mozne jit na zasveceni reiki po druhe.Je to treba k necemu dobre,ci uzitecne?Probihaji opet ocistne procesy?
Dzarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 9:54 pm    Předmět: Citovat

Na zasvěcení můžeš jít třeba desetkrát, když budeš chtít nebo to tak cítit.
Pokaždé se něco vyladí, vyčistí, zjemní, zvýšíš svoje vibrace. Tohle všechno ale můžeš udělat taky jinými způsoby než jen zasvěcením. Každodenní prací na sobě, pochopením svých konfliktů, přijetím sebe samé takové jakou jsi, různým energetickým cvičením (bojová umění, chi kung a jeho obdoby, jóga atd), meditacemí nebo cvičením koncentrací, je toho fůra.
Určitě se tu od jedněch dozvíš, že je to na houby, od dalších, že tě to postrčí o něco kupředu. Ale pozor, určitě to není to, že každé zasvěcení ti umázne tvůj škraloup nebo ulehčí práci. Naopak. Jako když dostaneš nástroje silnějšího kalibru ale taky víc práce. Takže sběratel zasvěcení sice má nádherný prožitek, cítí se happy a jak na obláčku, ale pak, pokud s tím nepracuje, jen to přijme jako bonbón, tak je zas zpět tam kde byl. Vycucáno, jen na jazyku zůstane sladko. A i to časem zmizí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 11:40 pm    Předmět: Citovat

Hm,tak mi to tedka taky trosku prijde.Jako,ze se tak citim po zasveceni.
Oblacek a najednou zas trosku prace.Snazim se,ale obcas netusim jak na to.
Vse prinasi neco noveho,zajimaveho a uzitecneho,takze bych si nemyslela,ze to je na nic.Treba me napadlo,proc bych sla na zasveceni jeste jednou,ze bych to zpracovala vse o neco lepe nez predtim.Vedomeji,zkuseneji a ze bych se dozvedela spousty zajimavych novych veci,ktere mi predtim unikly.
Myslis,ze clovek muze odejit po zasveceni v tom sladkem stavu jak pises a setrvat v nem?Myslim,ze asi vlastne je vzdy potreba emoce jineho zakuseni,takze asi ne.Ale to je opravdu rozsahle tema spise na rozhovor nez na rozepisovani se tady.
Dekuju a hezky vecer Dzarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 11:55 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi,
zkusím vyjádřit, jak to vidím já. Mám R2 už čtyři roky. Měla jsem obrovskou chuť zopakovat si zasvěcení, ale vždy do toho něco přišlo.
Lákal mě právě ten růžový obláček, na kterém se ze zasvěcení odchází.

Pak jsme zjistila, že si obláček můžu vytvořit sama. Došlo mi, že pokud se budu spoléhat jen na mistra a opakovat zasvěcení, bude to přesně tak, jak popisuje Renata. Takže takové "udělej si sám" Wink . Ale je to vlastně čtyřletá práce na sobě a hodně velká změna v pohledu na život a svět celkově. A že tam mám ještě obrovské rezervy........vlastně teprve zjišťuju, že jsem naprostý začátečník a je tolik věcí k učení a objevování.
To za mne žádné zasvěcení ani mistr neudělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 12:32 am    Předmět: Citovat

Renata:Moc hezky napsáno:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
CéTéBé
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 10:44 am    Předmět: Citovat

Můžu psát jen o svojí zkušenosti. Byla jsem na zasvěcení 3 krát - 1. -3. stupeň R. Bohužel žádný obláček se nikdy nekonal. Ani jsem nic moc při tom nikdy necítila ani neviděla. Prostě normální pohoda a maximálně teplo doteku a mírné brnění. Možná to bylo při prvních 2. zasvěceních bržděno nervozitou kdy už konečně něco budu cítit a vnímat. Kdy se stane ten zázrak a budu moci popisovat ty úžasné pocity, co měli ostatní...(a taky zvědavostí co bude). Připadala jsem si divná, když všichni kolem popisovali jaké to bylo úžasné a super a co všechno vnímali - viděli a cítili. Mě to okamžitě po opuštění kurzu nakoplo do tvrdé dřiny na zpracovávání negativních pocitů. Mých i cizích... To bylo učeníčko. Jedna nepříjemnost za druhou...no a ukaž jak na to budeš reagovat.. Při trojce už jsem nečekala nic. Prostě jsem věděla, že jsem na ni připravená a mám tam být. Taky pohoda. Ale to "učeníčko" bylo nejhorší. Ale zato se to netáhlo tak dlouho a konfiktní situace a negativní pocity rychle přešly. Věděla jsem oč se jedná u mě a u jiných a uměla to rychleji zpracovat....
Takže každému co jeho jest. Takže moje zkušenost je, že člověk sám cítí, kdy co potřebuje. Jestli cítí někdo potřebu "opakovaného" zasvěcení, měl by tam jít. Určitě bude užitečné. A jestli mu do toho "něco" vleze, tak ještě není čas.
Mějte se a hezký den.
Návrat nahoru
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 4:14 pm    Předmět: Citovat

Smile CéTéBé:u mne to bylo dá se říct že stejné jako u Tebe. Nejzajímavější, nejintenzivnější a taky nejdelší prožitky jsem měla při zasvěceních na dálku. Co se týče kvality- všechno funguje tak jak má, ať systém, do kterého jsem byla zasvěcena napřímo nebo ten na dálku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 6:48 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem take nemela nejake silne prozitky.behem zasveceni mi bylo prijemne,jemne jsem citila prichod energie do tela a pote jsem se cele odpoledne citila tak trochu mimo,jako kdyz se proberete z odpoledniho spanku.Pak nekolik dni trval ten oblacek,kterej bych popsala asi takto.
Priroda,lidi a vse okolo mi zacalo byt blizsi a nemela jsem potrebu se pred lidmi uzavirat.Myslim,ze jsem byla veselejsi.Vnimala jsem vse okolo mnohem silneji nez obvykle.Spousta veci mi tak zustala,neco zeslablo a zevsednilo.
Vice si uvedomuju sve pocity a proc ke mne prichazej.
Vesmes moc pekne.
Dzarmi
Nevite jak probiha ocista pri opetovnem zasveceni?Da se napravit ocistny proces,ktery byl treba na poprve potlacen alkoholem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 1:17 pm    Předmět: x Citovat

Moje zkušenost je: hlavně nemíchat víc věcí (očistných technik a jiných psychicky silných záležitostí) naráz.
Při trojce jsem vyzkoušela mix: očistu těla a zasvěcení a pořádně mě to semlelo, nevěděla jsem co dřív zpracovávat. A nejen v tomto případě. Až mi konečně došlo, že trpělivost a čas na postupné zpracování jednoho, teprve potom druhého je nezbytnost.
Podle mého by se vůbec alkohol a jiné chemie neměli míchat s reiki a ostatními aktivitami podobného typu. Také jedna moje nepěkná zkušenost z které mám dodnes nepříjemnou pachuť. Nemyslím, že by reiki fungovala míň ale spíš je v procesu o jedno zbytečné fyzické zatížení a zmenšené vnímání navíc.
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
radysek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.4. 2004
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 11:51 pm    Předmět: Citovat

moje zkusenosti od lidi co znam, ze zkusili 1 pote 2 a po case znovu jit na jedna, ze jim to moc neprospelo a znam i cloveka, ktery mel trojku a jen tak si dal po case znovu dvojku reakce pry velka unava. Ma nekdo podobnou zkusenost?
r.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 12:17 am    Předmět: Citovat

Ano, podobnou a vlastní (tehdy jsem měl R3 a nechal jsem se zasvětit na R1). Bylo mi pak jednou modrou osobou připomenuto jedno moudro "2x do stejné řeky nevstoupíš". Pokud má však někdo velkou potřebu se nechat znovu zasvětit, ať to klidně provede, ale vždy do stejného stupně co už má, ne do nižšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Nency
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 14.7. 2004
Příspěvky: 143

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 10:35 am    Předmět: Citovat

Vím,že se někteří nechávají zasvětit několikrát,ale cítím to stejně,jako Broněk.I to přísloví sedí....Nějak mě nikdy nenapadlo nechat se zasvětit vícekrát.... Rolling Eyes I když možná nevím,o co přicházím?? Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 12:33 pm    Předmět: Citovat

"2x do stejné řeky nevstoupíš"

Já to chápu tak že i když půjdu podesáté na kurz reiki 1, tak že pokaždé bude jinej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
CéTéBé
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 12:48 pm    Předmět: Citovat

Můj učitel tomu říkal "pročištit kanál". O opakovaném zasvěcování nikdy nepadla řeč a to z toho prostého důvodu, že když tě někdo zasvětí - tak už to máš navždycky. druhá věc je jak se k tomu člověk postaví - trénuje, používá.. jak na sobě pracuje. Já osobně bych nešla na "pročištění kanálu" na 2.R když mám 3.R. Připadalo by mi to jako čistit komín kartáčkem na lahve. Very Happy
Návrat nahoru
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 2:03 pm    Předmět: Citovat

zetíku,
tady je řeč o zasvěcování a ne o kurzu.
Věřím tomu, že každý kurz je jiný a něčím novým přínosný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund