Fórum - Zobrazit téma - Posílání reiki do určitých situací - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Posílání reiki do určitých situací
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Posílání reiki do určitých situací
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Essy
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 8:39 pm    Předmět: Posílání reiki do určitých situací Citovat

Ahoj všem.Mám reiki II. asi měsíc.Léčení mi tedy moc nejde.Ale víc mě zajímá posílání reiki do určitých situací na dálku.Zajímali by mě zkušenosti dalších,třeba jak dlouho mám posílat ,jak často.třebas do vztahu dvou lidí.Nebo k vyřešení problému na pracovišti a pod.a jestli je něco takového vůbec přípustné.Někomu do vztahu zasahovat i když mě o to požádá. Dík za názory. Essy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 8:08 am    Předmět: Citovat

Ptáš se dobře. Jen odpověď není jednoduchá. Na jedné straně Reiki vždy působí harmonizačně, na druhé - vztahy by měly zůstat intimní záležitostí dvou lidí.
Asi bych se nezdráhal působit v období partnerské krize - a to na oba. Podmínkou (na své straně) by určitě bylo, zda mám k oběma přibližně stejně blízko. Používám rád v takových případech fotografii obou z doby, kdy jejich vztahj byl harmonický. Pomáhá mi to zůstat otevřený k oběma stejně. Nevkládat do působení jakýkoliv záměr. Cítím to tak, že na fotografii je vyjádřeno něco, co mezi oběma již bylo a působení Reiki jim to "připomene".
Určitě je dobře podporovat každého zvlášť, aby při řešení partnerské krize nezapomínali, že na prvním miístě jsou oni sami, jejich sebepoznání a osobní růst. Partnerství je jen jakýsi dar navíc, zrcadlo, umožňující jim lépe vidět sebe sama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 9:13 am    Předmět: Citovat

Ja jsem nad touto otazkou na rozpacich.
Na jednu stranu vnimam pusobeni reiki jako pozehnani, laskavou a prejici myslenku, poslani Lasky vsemu zivemu. Takze v podstate nevadi kdyz nekomu poslete reiki s naprosto cistym zamerem "dej se vule bozi", necht se stane to nejlepsi co muze, proste proto, ze je mate radi a nebo ze citite hlubokou vnitrni potrebu jim pomoci.
Na druhe strane jak sem cetl ten dotaz tak jsem doslova dostaval pecky od toho, jak ten dotaz vystihuje stav tazajiciho.

"Ahoj všem.Mám reiki II. asi měsíc" PLESK!!!
"Léčení mi tedy moc nejde" PLESK!!!
"Ale víc mě zajímá posílání reiki do určitých situací na dálku" PLESK jak svina!!!!!!!!!

Citim to tedy tak :

Minimalni zkusenost s reiki 2. stupne, zadna zkusenost s osetrenim sebe sama na teto urovni - jak muze posoudit co reiki s temi prijemci udela a jak to pusobi. O osobnim rozvoji (vetsi vhled do situaci ktere chce zachranovat ani nehovorim)
LECENI ????? Was is das "LECENI" v reiki? Kde se to ucila, kdyz ji "mistr" rekne, ze s reiki leci ?
Jiste ze dalkove posilani reiki je atraktivni. Je to takove carovani, a mnohem vic duchovni, nez si s pritelem v nouzi zajit na kafe a pokecat si a podrzet ho v problemovem vztahu.Abrakadabra.
Reiki je tu pro nas a ne my pro reiki. Nebere nam svobodu byt normalni.
Upozornuji, ze to neni osobni utok na tazatele, ale jen zamysleni na tim co se tu deje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
Westka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.4. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

[quote="Ankur"]

LECENI ????? Was is das "LECENI" v reiki? Kde se to ucila, kdyz ji "mistr" rekne, ze s reiki leci ?


No já si myslím, že to ale zase není taková blbost, ne? Mě moji mistři reiki učili, že jednou z mnoha možností reiki je právě i léčení...
Reiki potom proniká k příčině onemocnění a léčí tuto příčinu včetně jejích příčin a následků. Není to tak snad? Pokud se člověk rozhodne, aby reiki byla použita k léčbě, tak proč ne? Reiki přirozeně plyne a uzdravuje všude, kde je léčby potřeba....A když pomáháme pomocí Reiki někomu jinému, zároveň tím léčíme i sami sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
gzam
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 2:55 pm    Předmět: Posílání reiki Citovat

Ahoj.Co se posílání reiki týče nejvíce se mi osvědčilo posílat do příčiny,potom vyplavávají na povrch důvody krize a dá se stím nejlíp pracovat.Asi by to chtělo potom sledovat oba jedince co to s nima udělalo a jak reagovali.Zharmonizovat nejdrív sebe ,před posíláním a nevkládat do tohoho osobní záměr to každopádně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Essy
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 4:23 pm    Předmět: Ankur a jeho názor Citovat

Dík za příspěvky.A zvlášť Ankurovi.V něčem má pravdu,jeho plesk .plesk, má i opodstatnění,ale to zřejmě bude také tím,že jsem zřejmě nepoužila správná slova.Zřejmě tam mělo být že jsem kurz reiki absolvovala....atd ,než mám reiki.a s tím léčením má pravdu Westka. akorát v mém příspěvku chybělo písmenko a to že O léčení mi moc nejde...atd.Špatně jsem se vyjádříla.Mám právě daleko silnější pocit posílat reiki,zvířetům,rostlinám,přírodě,a nebo ztrápeným duším (Ankure,zase plesk? Confused ) Essy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 9:48 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že bys Reiki měla používat především k působení na sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 10:08 pm    Předmět: Re: Ankur a jeho názor Citovat

Essy napsal:
Dík za příspěvky.A zvlášť Ankurovi.V něčem má pravdu,jeho plesk .plesk, má i opodstatnění,ale to zřejmě bude také tím,že jsem zřejmě nepoužila správná slova.Zřejmě tam mělo být že jsem kurz reiki absolvovala....atd ,než mám reiki.a s tím léčením má pravdu Westka. akorát v mém příspěvku chybělo písmenko a to že O léčení mi moc nejde...atd.Špatně jsem se vyjádříla.Mám právě daleko silnější pocit posílat reiki,zvířetům,rostlinám,přírodě,a nebo ztrápeným duším (Ankure,zase plesk? Confused ) Essy


Dělej jen to, co sama cítíš, co tě láká a rady tady moc nehledej. Nikdo nemůže posuzovat tvojí cestu. Já na tom co chceš a co děláš nevidím vůbec nic špatnýho, ani žádný PLESK PLESK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 7:34 am    Předmět: x Citovat

Mě Ankur navedl na to přečíst si znovu jak byl dotaz formulován.
A mám připomínku k tomu: partnerské problémy, problémy na pracovišti. Zavání mi to moc plošným léčením. Partnerské problémy jsou o dvou lidech ne jen o situaci. Takže by o působení měli (podle mého cítění) vědět oba a hlavně by se měl řešit problémy každého z nich nikoliv ta kaše, která s nich vznikla. Tedy zase příčina ne následek. A to je spíš práce s každým z nich, protože jen tak se může zlepšit celek.
Dál si myslím, že zlepšení partnerských vztahů nemůže zlepšit jen posílání reiki, ale trochu hlubší terapeutická práce. Např. je dobré
popovídání a pomoc někoho nezaujatého z jejich okolí, jak tu Ankur
správně podotkl. Protože problémy můžou být hodně hluboké
a nedají se brát jako odřená noha.
To stejné na pracovišti. Sice čištění prostředí (to moje tzv. moderní v nově postavené budově je k tomu jako stvořené) nikdy neškodí, ale zase vztahy jsou otázkou nejen celku, ale všech jednotlivců, takže je dobrý popřemýšlet o tom, co se tam děje ve skutečnosti.

Posílání na dálku vnímám jako to stejné co působení osobní jen s jinou technikou (použití např. symbolů), ale jinak co do času a pocitů stejné.
Reiki si řekne jak dlouho. Je lepší začít hezky pomaloučku, od jednoduchých věcí a nejdřív získat zkušenosti co a jak funguje, nezapomínat na etiku (včetně požádání a poděkování) a přemýšlet o tom, co a proč dělám.
Možná není špatné se mrknout do literatury a dobře si přečíst skrypta, která jsi snad od svého mistra dostala.

Chce to čas, praxi a zkušenosti. Dneska mám čím dál větší dojem
že i vlastní životní.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 10:19 am    Předmět: Citovat

Westka :
Leceni je velmi nebezpecne slovo a vyznam. Potom vznika leceny a lecitel. A to v pripade reiki neni pravda. Vznika vztah nekdo, kdo ti neco dela a ty kdo leceni prijimas. To podporuje v lidech neochotu resit sve problemy a prevzit za ne zodpovednost. Reikista me vyleci, tak co bych menil sve zajete spatne navyky, ktere zpusobily nemoc. Je to velky problem i u opravdu lecebnych terapii, coz reiki rozhodne neni. Jiste, ze pusobenim reiki na nekoho se MUZE stat, ze se jeho nemoc zharmonizuje, ale rozhodne to neni cilem. Cilem je jeho harmonizace na cele osobnosti, ve vsech aspektech. Je to sdilenmi principu, ze to jde jinak, nez spatne - proti prirodnim zakonum (Bohu) a sdileni jeho projevu ve forme stavu bytosti (stav reikisty) a s tim spojeneho energetickeho stavu. Ten vnimame jako "energii reiki", ruzne toky vitalnich energii, teplo, pulzovani,psychicka uleva,relaxace,...

Essy
"Mám právě daleko silnější pocit posílat reiki,zvířetům,rostlinám,přírodě,a nebo ztrápeným duším (Ankure,zase plesk? ) Essy"

Ano plesk, pokud si nevyresis svou "potrebu" pomahat cizim a anonymnim bytostem. Zkus se nejdriv podivat na sebe, co potrebujes a zkus to naplnit (potreba komunikace ve vztahu, potreba dotaku a blizkosti,...) a potom treba na sve nejblizsi okoli a treba na to, kdy jsi naposledy mluvila a smala se se svou maminkou,tatinkem,... Kdy jsi vyjadrovala svym zivotem ten vysoky duchovni ideal reiki - LASKU.
Pokud projdes timto sebetestem bez ztraty bodu Smile tak klidne posilej reiki do celeho sveta a bude to v poradku. Jsou to jen me zkusenosti a nazory, ktere s tebou sdilim, takze to neber jako Vesmirnou pravdu, ale jen jako podnet a inspiraci Smile

KRABAS :
Ano mas plnou pravdu. V podstate neni zadne plesk plesk. Nebylo to na ni smerovano, jen jsem se zamyslel a tak jsem to tak uvedl. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 2:49 pm    Předmět: Citovat

Ankur napsal:


KRABAS :
V podstate neni zadne plesk plesk. Nebylo to na ni smerovano, jen jsem se zamyslel a tak jsem to tak uvedl. Smile


Vždyť je to vcelku jedno ty Draku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 1:24 pm    Předmět: Citovat

Jenom drobnost. Žádost a ochota řešit dělá hodně moc. Ve vztahu to bohužel často bývá jeden co "chce řešit,protože mají problém" a druhý co "nechce řešit, protože nemají problém". Takže pokud se na tebe obrátila ta osoba "co má problém" je tu vážně riziko jakéhosi naddržování, i když ty by jsi posílala "jen" Reiki na harmonizaci bez jakéhokoliv úmyslu.

Takže já bych asi žádající osobu odeslala zpět, že tohle musí řešit buď sama se sebou, pak by bylo na místě, třeba individuální ošetření, nebo, že to je záležitost obou a je v jejich důstojnosti, aby řešili budoucnost jejich vztahu a vzájemná očekávání a přání (často nebývají vidět, dokud nevznikne konflikt,znám mladé manžele co se jednou pohádali kvuli tomu, kde má být hořtice a kečup, zda ve špajzu,nebo lednice, jeden byl z rodiny zvyklý na špajz, druhý jedině ledničku). V tom, případě bych nabídla Reiki na pomoc při jejich vlastní aktivitě, pro harmonizaci vztahu a to rozhodně krátkodobě, žádné dlouhoměsíční žehlení cizí práce!

Otázku ve které nemám jasno, je, co s druhým partnerem, který neví o snaze druhého řešit "problém" (samotná definice problému je velmi ošidná, definováním jde problém i vytvořit, ačkoliv není duvod aby existoval), případně, který veškeré snahy o řešení bojkotuje, protože on problém nemá (a často ani mít nemusí a jde právě o "definici problému" od prvního partnera). Nerada dělám cokoliv a něčími zády a přijde mi čestné to tomu druhému říci. Považuji to za zdravou komunikaci. Velmi silným nástrojem práce též může být "aliance s tím druhým, který problém nemá" a řešit případný problém s partnerem, který má problém, ale on přeci ne.

Ale to jsem odbočila, to podstatné je, že ni nemusí být tak, jak se nám osobně jeví a není jednoduché pracovat s partnery, i když jde "jen" o Reiki. Možná bych měla vytvořit techniku harmonizace partnerského svazku s Reiki. Můžeš jí Essy za mě vyzkoušet jako první dobrovolník:) Poslat Reiki pro harmonizaci partnerského svazku, bez jakéhokoliv dalšího přání (žena říká: to je dobré a přidejte tam ještě aby, na mě byl...a nasleduje seznam). Damao s tou fotkou pěkně napovídá. Nejlépe mít souhlas od obou, případně to pojmout jako součást práce pouze s jedním partnerem.

No a obecně.
Já si vždy, když potřebuju nebo chci, sednu, naladím se na Reiki (možno použít symboly na prohloubení koncentrace) a jediné mé přání harmonizovat danou situaci (často budoucí). Harmonizace pro znamená, mě znamená, že vše v té situaci bude co nejvhodněji vzájemně propojeno, nebudou nikde místa stagnace, nadměrných emocí, prostě nabízím všem událostem v neharmonii, aby zaujaly co nejharmoničtější pozici v čase i prostoru. Zní to složitě, prostě nabídni Reiki do té situace, aby se vše odehrálo v co nejlepším pořádku. Občas se mi pak stává, že svá rozhodnutí provedu jinak, nebo začnu tušit, že je třeba chovat se tak a tak a následuju co nejharmoničtější cestu bez extrémů). Při harmonizaci používám podle svých pocitů znovu symboly. Když třeba vím, že pujde o emočně náročnou situaci, používám druhý symbol a podobně.

Čas? 10-20 minut víc nemá asi smysl. Dost často máš nějaké pocity, které ti říkají, ještě a pak najednou třeba ztratíš zájem, začneš myslet na něco jiného, tak to je čas přestat. Samozřejmě je nutné se zaměřit pouze na tu situaci a udržet koncentraci na delší dobu. Často to má efekt i na současnost. Několikrát jsem si při působení na budoucí situaci náhle uvědomila, že mám si připravit toto, nebo ještě někam zajít, nebo se zeptat nějakého člověka. To je také forma harmonizace, uvědomíš si kudy vede harmonická cesta, ještě dříve než se po ní vydáš.

Ohrančení situace: Někdy stačí obecně, jen si třeba ten den obrazně vzít do rukou. Někdy si pomáham časovou osou, z začátek, průběh, konec činnosti a procházím to postupně.

To vše používám jedině pro sebe, vyjímečně pro druhé, naposledy předevčírem pro svou kočku, která byla na operaci. Různé případy práce pro druhé jsem popsala výše v rozebrání tvé otázky na partnerský vztah.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 1:44 pm    Předmět: Citovat

Narya napsal:


Otázku ve které nemám jasno, je, co s druhým partnerem, který neví o snaze druhého řešit "problém" (samotná definice problému je velmi ošidná, definováním jde problém i vytvořit, ačkoliv není duvod aby existoval), případně, který veškeré snahy o řešení bojkotuje, protože on problém nemá (a často ani mít nemusí a jde právě o "definici problému" od prvního partnera). Nerada dělám cokoliv a něčími zády a přijde mi čestné to tomu druhému říci. Považuji to za zdravou komunikaci. Velmi silným nástrojem práce též může být "aliance s tím druhým, který problém nemá" a řešit případný problém s partnerem, který má problém, ale on přeci ne.



Jestli si myslela tohle Martino, tak napíšu můj pohled možná trochu jiný než který tu všeobecně vládne na tyhle věci.

Pokud má platit že léčením (působením) s Reiki léčíme nejen léčeného ale i sebe, tak se domnívám, že pokud někoho léčím nebo nějakou situaci, tak se může klidně stávat, že ve skutečnosti jde působení pouze na mě a to tím způsobem, že dochází k léčení něčeho ve mě tak, aby mi ta věc toho dotyčného (nebo situace) nepřipadala už jako "léčení hodná". Tuto mou teorii potvrzuje fakt, že reiki si vždy najde cestu k NASTOLENÍ HARMONIE a mnohdy jiným směrem a jiným podvýsledkem než který třeba původně zamýšlíme. Podvýsledkem je míněno léčená část čehosi kohosi za účelem dosažení konkrétního výsledku- stavu.

To řeší i otázky různých žádostí či nežádostí, svobodné vůle a souhlasů. Pokud prostě není potřeba léčit ikdyž mi si myslíme že ano, tak léčba probíhá na nás, abychom to viděli jinak, aby se změnil náš postoj k dané věci. Takže nic není zbytečné (posílání) a není třeba ani koplikovaně řešit nějaké otázky ohledně etiky.

Omlouvám se za složitost ale jednodušeji to zatím říct neumím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 1:47 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Narya napsal:


Otázku ve které nemám jasno, je, co s druhým partnerem, který neví o snaze druhého řešit "problém" (samotná definice problému je velmi ošidná, definováním jde problém i vytvořit, ačkoliv není duvod aby existoval), případně, který veškeré snahy o řešení bojkotuje, protože on problém nemá (a často ani mít nemusí a jde právě o "definici problému" od prvního partnera). Nerada dělám cokoliv a něčími zády a přijde mi čestné to tomu druhému říci. Považuji to za zdravou komunikaci. Velmi silným nástrojem práce též může být "aliance s tím druhým, který problém nemá" a řešit případný problém s partnerem, který má problém, ale on přeci ne.



Jestli si myslela tohle Martino, tak napíšu můj pohled možná trochu jiný než který tu všeobecně vládne na tyhle věci.

Pokud má platit že léčením (působením) s Reiki léčíme nejen léčeného ale i sebe, tak se domnívám, že pokud někoho léčím nebo nějakou situaci, tak se může klidně stávat, že ve skutečnosti jde působení pouze na mě a to tím způsobem, že dochází k léčení něčeho ve mě tak, aby mi ta věc toho dotyčného (nebo situace) nepřipadala už jako "léčení hodná". Tuto mou teorii potvrzuje fakt, že reiki si vždy najde cestu k NASTOLENÍ HARMONIE a mnohdy jiným směrem a jiným podvýsledkem než který třeba původně zamýšlíme. Podvýsledkem je míněno léčená část čehosi kohosi za účelem dosažení konkrétního výsledku- stavu.

To řeší i otázky různých žádostí či nežádostí, svobodné vůle a souhlasů. Pokud prostě není potřeba léčit ikdyž mi si myslíme že ano, tak léčba probíhá na nás, abychom to viděli jinak, aby se změnil náš postoj k dané věci. Takže nic není zbytečné (posílání) a není třeba ani koplikovaně řešit nějaké otázky ohledně etiky.

Omlouvám se za složitost ale jednodušeji to zatím říct neumím.


Myslím že k nám chodí lidé, kteří nám zrcadlí jen nás samé, proto když působíme na jiné, na jejich problém, jako bychom léčili náš vlastní, jako bychom léčili sami sebe, i když si často myslíme že zrovna "tohle není náš problém"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 1:48 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak jsem to myslel Zeto.

ps.: teď když nad tím znova přemýšlím tak možná místo "lidé" bych dosadil "různé situace" (k nim se pojí ti lidé).

ps.2: hranice mezi léčeným a léčitelem je mnohdy nepatrná

ps3.: každý pacient si k sobě přitahuje toho svého doktora
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund