Fórum - Zobrazit téma - Reiki II. stupně a nerosty... - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki II. stupně a nerosty...
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki II. stupně a nerosty...
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DuhovyMystik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.4. 2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 10:50 am    Předmět: Reiki II. stupně a nerosty... Citovat

Někoho zkušenějšího bych se rád otázal, zda jde s II. stupněm Reiki (Usui) pracovat s nerosty - zkrátka s kamínky, polodrahokamy, apod...

Zda jdou dobíjet, pokud ano, tak jak...

Mohu je programovat, nebo to lze až s mistrovským stupněm?!

Jediné, co jsem vyzkoušel, byly meditace s některými z nich, zatím jednotlivě zkouším, co který dělá, jak působí...

Předem díky a přeji hezký den! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 2:07 pm    Předmět: Citovat

Kamínky pomocí působení reiki harmonizuješ a čistíš. Můžeš klidně už Reiki 1, tady není žádné omezení. Pokud bys je chtěl "programovat". tak je vhodné hlubší koncentrace mysli pomocí symbolů ČKR a SHK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 1:12 pm    Předmět: Citovat

Damao, můžeš prosím, trošku podrobněji popsat práci s kameny pomocí symbolů ČKR a SHK? Má si to třeba představit tak, že si vezmu např. růženín a řeknu si symboly a že aktivuji energii srdce, plodnosti a lásky? A držím kamínek v ruce, dokud cítím, že proudí energie? A jak poznám, že z kamínku ta energie už vyprchala a já ho mám znovu "dobít".
Děkuji za odpověď Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 1:17 pm    Předmět: Citovat

Ten kamínek má svou typickou energii....Už tím, že ho máš doma je tvůj pokoj jiný!Nemusíš ho dobýjet, ale mužeš pak je silnější, je to energetický zářič sám o sobě...

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 1:36 pm    Předmět: Citovat

Kamínků mám hned několik - nejnovější je křišťál, už mi visí v obýváku u okna/feng-šuej/, mám z něj radost a chválím ho, jak je krásný Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

lilaa napsal:
Damao, můžeš prosím, trošku podrobněji popsat práci s kameny pomocí symbolů ČKR a SHK? Má si to třeba představit tak, že si vezmu např. růženín a řeknu si symboly a že aktivuji energii srdce, plodnosti a lásky? A držím kamínek v ruce, dokud cítím, že proudí energie? A jak poznám, že z kamínku ta energie už vyprchala a já ho mám znovu "dobít".
Děkuji za odpověď Wink

Energie z kamínků nikdy nevyprchá, niccméně některé kameny (a přírodní materiály všeobecně) jsou snadněji ovlivnitelné energií v místě, kde se nachází. Představuji si to tak nějak, jako kdyby se na své okolí ladily. Snad nejsilněji to lze zaznamenat u malachytu - snadno puká a ztrácí barvu, když ho nosí osoba se silnými nebo nezvládnutelnými emocemi. Křišťál reaguje podobně, proto jej lze mentálně - modlitbou nebo zpěvem vyčistit z mléčného zakalení do křišťálové čirosti. Tak by se dalo pokračovat dál.
Že kamínek potřebuje očistu poznáš podle toho, že působí uleptaně - jako by ho právě odložilo nějaké dítě, co mělo ruce zapatlané od nějaké sladkosti.
Nejlepší očistou je podržet kamínek v dlaních a oreikovat. V případě vážnějšího znečištění omýt pod tekoucí vodou (nikoliv ovšem pokud je to krystal soli!) Very Happy . Některým kamenům prospěje sluneční lázeň - rozhodně však ne růženínům, ametystům, fluoritům, malachytům či tyrkysům.... Křišťály a měsíčky např. lze "nabíjet! i energií Luny.
Pokud jde o Reiki, stačí působit, koncentrovat svoji mysl pomocí symbolů. Používám opakování všech 3 symbolů třikrát za sebou. Pokud je to nutné, lze připojit afirmaci, nebo prohlášení, na co je kamínek připravován. Aktivuj ČKR nebo Day-ko-myo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 5:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj pracuji s kameny dost často. Dají se i pomocí Reiki nabíjet a čistit.
Někdy dělám kruh z kamenů a uvnitř dám fotografii a posílám energii skrz tohle to...

Můžeš i přikládat kameny podle jejich barev na čakry a přez ně dávat energii.
Nebo použít kameny univerzální jako jsou růženíny, křišťály, citríny... Prostě barevné variace křemene Smile


Naposledy upravil vlada dne pá listopad 02, 2007 5:33 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 5:26 pm    Předmět: Citovat

*** Reiki krystalová mřížka ***

Stoupenci této procedury věří, že krystalová mřížka může být vytvořena a nabita Reiki energií. Tato technika byla rozvíjena, aby zajistila nepřerušovaný průtok energie pro léčení nebo ochranu používáním krystalů a Reiki. Abyste mohli udělat Reiki mřížku, potřebujete osm krystalů (vybereme ty, jenž se nám líbí).
Opracované růženíny či bílé křemeny jsou dostatečné pro úmysl vytvoření mřížky a navíc jsou levné. Rovněž budete potřebovat obraz osoby, které bude mřížka posílat energii nebo ji chránit. Poté, co si vyberete kameny, bude potřeba je očistit.

Někteří “krystaloví experti” věří, že byste je měli očistit v čisté vodě a pak nechat vystavit slunci a měsíci po dobu tří dnů. Jiní říkají, že je nejlepší je vkládat do země, nebo do mořské soli nebo do slané vody na 24 hodin. Poté, co je vložíte do soli nebo slané vody řekněte něco jako modlitbu ke
krystalům s přáním jejich očištění pro vaše (či jiné osoby) nejvyšší dobro. Vyberte si pro mřížku místo.

Nejlepší umístění je tam, kde nikdo nechodí, aby nebyla mřížka rušena. Vezměte osm krystalů, které jste očistili a vyberte si jeden, který se vám zdá nejsilnější. Toto bude Mistrovský nabíjející krystal. Pro váš centrální (mistrovský) krystal si můžete vybrat krystal s dvojím zakončením, skupinku, pyramidu nebo křišťálovou kouli. Dalším krokem je rozmístění šesti krystalů v kruhu o průměru asi 10 až 12 palců. Toto vytvoří šestiúhelník. Poslední krystal vložte do jejich středu. Zbývá osmý
krystal, který jste vybrali jako mistrovský. Hrajte si s uspořádáním až do pocitu, že máte vše správně.

Toto uspořádání používá číslo šest. Z šesti krystalů lze vytvořit nějaký geometrický tvar. Nyní si připravte fotografii sebe sama nebo osoby, které chcete poslat Reiki. Nakreslete čtyři Reiki symboly stranu a připomeňte si jméno osoby a záměr celého procesu. Buďte tvořiví. Můžete použít třeba kus papíru s napsaným cílem. Narýsujte na papír čtyři Reiki symboly a poté jej podržte mezi svýma rukama a položte dovnitř krystalové mřížky. Věřte přitom, že mřížka bude nepřetržitě posílat Reiki
energii či působit na cíl.

V tomto bodě máte očištěné symboly a připravený obraz osoby. Nyní nabijte krystaly Reiki. To je velice jednoduché. Vezměte každý krystal do rukou a posílejte mu asi 10 minut energii. Dělejte toto postupně se všemi krystaly. Zatímco nabíjíte krystaly, můžete žádat Reiki nebo duchovní průvodce, aby vám pomáhali.

Dalším způsobem jak krystaly nabít je provést na nich Reiki zasvěcení. A to buď na každém krystalu zvlášť nebo na již hotové mřížce. Jakmile jsou krystaly nabity položte je na své místo v mřížce. Jako poslední vložte mistrovský krystal. Navrhuji, abyste s krystaly poté, co jste je položili na své místo, již nepohybovali, jinak to oslabí energetické souvislosti.
Mistrovský krystal bude držet vaši mřížku nabitou. Můžete jej v případě potřeby dobíjet nebo znovu zasvětit. Při dokončování mřížky jej držte v pravé ruce. Mřížku vytvářejte od shora a postupujte ve směru hodinových ručiček.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 6:49 pm    Předmět: Citovat

[quote="Damao"]
lilaa napsal:
Křišťál reaguje podobně, proto jej lze mentálně - modlitbou nebo zpěvem vyčistit z mléčného zakalení do křišťálové čirosti. Tak by se dalo pokračovat dál.


Mohl bys nám poslat návod jakýým cvičení, nebo zpěvem jde vyčistit je zbarvení??Docela mi to zbarvení vadí, přátele jemž jsem tento kámen ukázal se mi smáli, že to vypadá divně.Většinou je čistý kámen o hodně dražší než "nečistý"...Ale jelikož jsem si ho nekupoval z důvodu estetického, tak jsem si ho koupil.Byl by hezčí krřišťálově čistý.A něco mi říká, že ten kámen by z toho měl taky radost..

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Dobře je popsaná práce s kameny a jak je používat a nepoužívat v Rimbou reiki(nějak tak se to anglicky píše)Je to kniha a dá se běžně sehnat.Málo se ví, že keltové používali ne jen kameny, ale i rostliny a vodu pro zesílení energií.Hlavně bych doporučoval meditace a následné napojení na (já bych to nazval vyšší já)kamenů.Naučit se vnímat,který kámen mi chce pomáhat a který má negativní energii z toho,že jsme ho odnesli popřípadě zničili mateřské ložisko.Tam to chce citlivé čištění,pokoru a prozbu.Některé kameny přímo sténají a křičí.
Při čištění kamenem závažné choroby doporučuji(jde to u většiny kamenů) je dát do soli na tři dny a sůl pak zakopat(nepoužívat) a poté umýt pod tekoucí vodou ale ne pod chlorovanou,pokud možno pramenitou.
Při programování pozor.Dostaneme vždy to co chceme ale zpravidla to není,co jme si mysleli.Oni moc dobře vědí,co nám mají dát.A nebo to přesně specifikujeme a pak jsme neštastný.Dámy si přejí hezkého,milého,bohatého muže.Ale dámy, on je úspěšný proto,že je tvrdý k sobě,ale bude i kvám.Zná cenu peněz a dá vám jich pomalu žádné.Nebo si přejete aby jste byli štastný,rozumněli jste si a oba dva jste pracovali s energiema.Ideální pár,že.Jenže kdo duchovně pracuje,nemůže být každý den do večera v práci a chybí peníze,on medituje po ránu a časem vám vadí,že ráno jste u snídaně sama,protože někdo musí ustalat postele.Mám pokračovat.
PROČ CHCEME PROGRAMOVAT KAMENY.Vše co chceme je nám dáno.Použít je k zesílení ano, ale požádat je o svolení.Ale neprogramovat zbytečně.Jak by se vám líbilo,kdyby vás někdo programoval jak máte léčit.Nezavrhuji programování,ale nejdříve přemýšlejme,proč to chci a je to nezbytné.Hodně věcí na světě nemá opodstatnění a přesto si bez nich už nedokážeme představit život.Třeba sluchátka na duši,teda spletl jsem se,na uších.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 9:39 pm    Předmět: Citovat

Nu, samane řekl bych, že lidé a teď myslím všechny, jsou neustále programováni bytostmy z astrálních rovin, a to beze sporu.Takové to vnitřní"Jdi a udělej to..."Je to v hloubi duše a přeci se to dere na povrch.Ideální.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 2:15 pm    Předmět: Citovat

Rad bych se zeptal na kamen SMARAGDIT Question

Pomerne snadno jsem nasel na internetu spoustu informaci (co posiluji, s jakou cakrou maji souvislost, k jakemu znameni zverokruhu se hodi) o jinych nerostech (opalu, rubinu, smaragdu, ...), ale o smaragditu nic (krome chemickeho slozeni a jinych technickych veci).

Vi o tomhle kaminku nekdo neco vic? A nebo je mozno postupovat analogii podle barvy (je zeleny), ze bude pusobit na srdecni cakru, nebo podle podoby k jinemu nerostu, napr. smaragdu, i kdyz chemicky je to jiny nerost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 2:28 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
Rad bych se zeptal na kamen SMARAGDIT Question

Pomerne snadno jsem nasel na internetu spoustu informaci (co posiluji, s jakou cakrou maji souvislost, k jakemu znameni zverokruhu se hodi) o jinych nerostech (opalu, rubinu, smaragdu, ...), ale o smaragditu nic (krome chemickeho slozeni a jinych technickych veci).

Ty informace jak ten a ten kámen patří k určitému znamení jsou spíše obchodnickým trikem - ono je docela diskutabilní už to, podle čeho že stanovuješ znamení. Jen podle Slunce - to by bylo málo. Co ascendent, Luna a co osobní planety...? Když lidé vytváří mandaly z kamenů, které je oslovily na úrovni určité čakry, také nepoužívají jen jeden kámen a často i kameny různobarevné. Viz např. http://www.jeskynka.net/view.php?cisloclanku=2007010001
O smaragditu se doptej u Bolka Studzinského právě na těch stránkách www.jeskynka.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 2:28 pm    Předmět: Citovat

Není náhodou Smaragdit to samé jeko je smaragd ? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 6:32 pm    Předmět: Citovat

Agitkáááá! Very Happy Nechce si někdo udělat výlet do Stříbrnky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund