Fórum - Zobrazit téma - vymknuty kotnik - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - vymknuty kotnik
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

vymknuty kotnik

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 9:16 pm    Předmět: vymknuty kotnik Citovat

Ahoj vsici,
neznate nejake lidove recepty jak vylecit jemne vykloubeny kotnik?
Lze si takhle porouchany kotnik vylecit v par dnech?
Dekuju moc Dzarmi
Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 11:38 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi, určitě nic nepokazíš, když si ho budeš Reikovat a určitě by pomohla kostivalová mast. Jenže, je otázka, jestli ji tam někde seženeš, že ano.
Kotník - to je taková zvláštnost. Kotníky souvisí s naší pýchou. Ne snad hned v tom smyslu, jako je to předvedeno v Pyšné princezně. Mnohdy je v tom původně náš vzdor a neschopnost zastavit se v tom, co ze vzdoru děláme. Např. vážné zdravotní problémy měla žena, která se rozvzpomenula, že jako malá vzdorovitě utíkala z domu, když její starší sestra byla předváděna jako talent - uměla krásně hrát na klavír a recitovat, zatím co té mladší to moc nešlo. Problém se aktivizoval v souvislosti s úmrtím jejich matky.
Třeba Ti to pomůže - když se rozvzpomeneš v čem ten Tvůj vzdor je a zastavíš se a vrátíš k laskavosti, bude to rychle v pořádku.
Moc by mě zajímalo, na co přijdeš.
Víš, že ve Francii se říkávalo o pyšných lidech, že mají "opuchlé kotníky"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
panacek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 15.9. 2005
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 11:50 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi,
já bych si dával ihned reiki a střídal bych to s přikládáním chladivé gelové podušky. teda pokud se jenom jedná o vymknutí.. kostivalová mast je dobrá..
Ať se ti to zlepší.. Panáček
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Srdce
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 7:36 am    Předmět: Citovat

Známý měl taky vykloubený kotník a Reiki hodně pomáhá stahovat otok...jinak doporučuji octanovou mast...ne přímo octanový roztok...a no a pokud máš Reiki 2 a můžeš už pracovat se symbolíkama tak rozhodně Ráma a Kriya a možná zonárek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 11:52 am    Předmět: x Citovat

Srdce: proč tahle snůška symbolů?
Dotaz je čirá zvědavost.
Jinak kostival, arnika, and reiki - super!

šamanka
PS: kdosi takovému způsobu říkával: jít s dělem na komára.


Naposledy upravil samanka dne po duben 30, 2007 12:47 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
elli
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 27.2. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 4:08 pm    Předmět: Citovat

Na baze arniky je aj homeopatikum (arnica montana). Nam doma funguje na drobne urazy a svalovku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 11:58 pm    Předmět: Citovat

Moc dekuju moc za vase odpovedi.Aplikovala jsem kostival a studeny obklady a reiki a neskutecne rychle se vse lepsilo.Za tri dny jsem zas skakala pres kaluze a ted uz to jen poboliva.Nad pricinou premyslim,ale nejsem si jista,jestli jsem odhalila tu spravnou.Prej to zaridila dusicka ze strachu pred zmenou.Jela jsem kratce na to na seminar s automat,kresbou a reiki si povidat o Hara.Nu ale opravdu nevim,neprijde mi,ze by mi tohle delala.Ze by duse nechtela,abych se o ni dozvedela,ze se neceho boji?Co si o tom myslite? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 12:54 am    Předmět: Citovat

Je dobře, že ses uzdravila Very Happy
Nemyslím si ale, že by obava ze změny či z poznání byl ten důvod, alespoň ne tak, jak jsi to napsala.
Taková obava může být příčinou zdravotních i jiných obtíží.
Říká se tomu "strážce prahu" (např. v knihách Květoslava Minaříka). Většinou jde o akutní onemocnění horních cest dýchacích s teplotou či horečkou, nebo o bolesti břicha s průjmy. Jindy třeba neočekávaný finanční výdaj nebo třeba ztráta peněženky s částkou na zaplacení semináře.
To, co se vztahuje ke kotníku, jsem již popsal. Hledej hlouběji. Určitá souvislost s tím seminářem tu může přesto být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 7:37 am    Předmět: x Citovat

Bez souvislosti s tebou mi to připomělo čerstvý zážitek mé kamarádky, která byla na semináři na téma automatická kresba. Vedla jí žena dost zvláštním způsobem, velmi negativním, pouštěla na ně hrůzu a děsila je. Kamarádce cosi nakukala koho všeho zavraždila ve svých minulých životech, o jejich domě apod. Ta se ještě týden bála jít do sklepa kde má prádelnu a měla dost nepříjemné pocity dost dlouho potom.
Tak tady by bylo asi varování před kurzem na místě. Třeba to založení peněženky a znovuobjevení až poté.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund