Fórum - Zobrazit téma - co to je mít se rád? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - co to je mít se rád?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

co to je mít se rád?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pajina
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 17.4. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

ahoj,vždycky jenom čtu,ale ted mi to nedalo,abych nenapsala.Kamarádce na deprese hodně pomohla kineziologie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

klofi napsal:
Nevím, tooro, nakolik máš zkušenost s dlouhodobými depresemi, s nimi se opravdu nemůže pracovat v momentě, kdy se potápíš.


Klofi,
nebudu zde rozebírat to, čím jsem prošla a jaká byla ta moje cesta,protože jistě nemá obecnou platnost. Co je ale všeobecně platné, je nechtít z toho "kříže" rychle utéct. A neříkám, že tohle uvědomění přišlo hned, ale jen silná touha pomoci si a odevzdání Bohu mne přivedlo ke správným lidem, léčebným metodám a Učením.
Proto taky Klofi mluvím o tom, co je v úspěchu v čemkoli to podstaté - tedy opravdovost hledání a síla rozhodnutí. Naprosto Vše, celý vesmír čeká jen na naše rozhodnutí. Všechno ostatní přichází už samo, doslova nám jde naproti. Pravda je, že promarnit se dá spousta času - trpět je totiž naše svaté právo, zrovna tak jako volba opačná.

Smile

P.S.
A když máš tzv. lepší chvilku Klofi, tak je podstatné ji nepromarnit tím, že si myslím, že je vyhráno a vátím se na tu chvíli ke všemu dosavadnímu, co mi ty depky za čas ještě prohloubí. Nelze dělat stále stejné věci s očekáváním jakéhosi jiného výsledku. Shocked Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nemo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

nevím co napsat protože to stejně nevyjádřím tak aby to vyznělo jak to citim Sad a pak vznikne ten nekonečný řetěz že postupně se mnou začnete
ztrácet trpělivost, možná problém je ve mě že píšu obecně a neznáte detaily možná bych to vše shrnul prostě se za sebe stydím ,za vse za to jaky jsem za neschopnost se zmenit za to ze jen o tom mluvim/pisu a otravuju hodne lidi, stydim se ze mam moznosti a nedokazu je vyuzit, stydim se za sebe ze si myslite ze se jen lituju a sedim doma s rukama v kline, ze si myslite ze nemam vlastni nazor a proto jsem vojak abych jen poslouchal, stydím se za vsechny sve chyby za to ze manipuluji s lidima tlacim je do urcitych veci, mozná i toto budete brat jako manipulaci, ze vas z neceho obvinuju prosim neberte to tak, jsou to jen moje pocity ale kdyz i o některých svych pocitech slycham "tak se tak neciť" tak se stydim ze jsem opet zklamal, ze neustale zklamavam
a nepohrdam Vašima radama jen ted mi jde ze vseho hlava kolem
ano a ted jsem asi zase do toho spadnul hlouběji

ale dekuju moc vam vsem za vase nazory, opravdu

Klofi rád jsem Tě poznal osobně Smiledíky za to že jsi tam byla, moc dekuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 10:46 pm    Předmět: Citovat

nemo:

"Očekávání ničí vztahy."
Pokud od sebe očekáváš nějaké splnění, ničíš si vztah sám se sebou.

Citace:

nevím co napsat protože to stejně nevyjádřím tak aby to vyznělo jak to citim a pak vznikne ten nekonečný řetěz že postupně se mnou začnete
ztrácet trpělivost,


- popřemýšlej, jestli tento tvůj způsob komunikace není sebetrestání a taky trošku trpitel.

Citace:
stydim se ze mam moznosti a nedokazu je vyuzit, stydim se za sebe ze si myslite ze se jen lituju a sedim doma s rukama v kline, ze si myslite ze nemam vlastni nazor


- napiš nám, co jsi ke zlepšení svého života udělal, konkrétně .. My si můžeme udělat úsudek pouze z toho, co píšeš.

Popřemýšlej o nějaké dobré terapii, s pomocnou rukou se některé věci přeci jen řeší o chloupek líp Wink

Držím ti moc moc palce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nemo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 8:41 pm    Předmět: Citovat

Alwen mas naprostou pravdu jen pomery se meni podle nalady situace atd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Peter0M
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 17.3. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 3:25 pm    Předmět: Citovat

mít se rád.....myšlenka,která mi nedávala spát nějákou dobu...ač sem si myslel že se mám rád ....stejně jsem přišel na to ,že tomu vůbec nebylo...Mít se rád chápu jako přijetí osoby bezpodmínečně...bez hodnocení ,usudku prostě ho brát jaký je...vpodstatě bychom měli vidět ve všech a všem Boha-nekonečnou bezpodmínečnou lásku....hodně věcí se komplikuje pokud si člověk vyčítá některé okamžiky svého života atd atd....ale jakmile to prostě vezme že to tak je a bere to s láskou divá se na to s odstupem a příjímá to že ho to vlastně obohatilo (obohacuje)....má se rádSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 7:29 pm    Předmět: Citovat

,,Nemusím se učit milovat, musím jen dovolit, aby láska, která je mou vnitřní pravdou, mohla volně proudit.. Je třeba rozpustit blokády a překážky, aby láska ve mě mohla vzniknout a projevit se . "
To je citace z knihy K. Tapperweina .

Před pár lety jsem četla slohovou práci svého syna, která začínala slovy: ,,Nejraději ze všech mám sám sebe." Vůbec jsem nevěřila svým očím. Jak tohle mohl napsat ??? Když já ho mám tolik ráda...???

Nikdy jsem nevěděla, že bych se měla mít ráda... Za co ? Proč? Bylo to spíš naopak. Různé pocity viny, křivdy, nízké, skoro žádné sebevědomí, nic jsem nedokázala.....a teď se měj ráda. Vím, že to bylo nastřádané za celá desetiletí. Ale nevím, jestli mi někdo rozumíte.

Ano, je to o tom přijetí. Je to o vnitřní čistotě a různých blocích a nezpracovaných tématech, jak píše v jedné diskuzi Sunnyi. A jak říká, že světlo žárovky nemůže jasně svítit přes upatlané stínítko....Máš pravdu, Mirku. Asi jsem si to nějak nechtěla přiznat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

Evi, ano je to přesně tak. Dřív sem se taky neumněla mít ráda a říkala sem si že je to sobecké a taky trochu egoistické. Ale ono je to úplně o něčem jiném Wink Sem moc ráda že sem se dokázala přijat a konečně "pochopit" co bylo třeba. Sem moc ráda, že už nemám kvůli ničemu výčitky a dokážu se na sebe dívat s láskou, potom se tak dokážu dívat i na všechno kolem a to je to hlavní, když člověk konečně najde klid v duši. Je to hodně taky o odpuštění (aspoň u mě to tak bylo). Je to krásný pocit, tohle všechno pochopit a jsem z celého srdce ráda, že tohle u mě konečně nastalo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

Mimochodem, bez pomocné ruky bych tohle všechno taky nedokázala a nemohla dojít tam, kam sem došla... Jen bych chtěla říct že někdy ta pomocná ruka je moc důležitá a jsem vděčná že sem potkala právě takové lidi jaké sem potkala Smile Ale samozřejmně že i my sami se musíme snažit a nečekat jen, že nám někdo pomůže...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Můj syn napsal ve škole.že nejvíce si váží svého staršího bratra za to,že nikdy nic nevzdal,že se rval proti celému světu,proti osudu a bylo jedno,když to psal,že jeho bratr to nevyhrál. Ono není důležitý výsledek ,ale kam jdu a jak tam jdu.Není nic těžkého mít se rád když se mi daří.Ale být na sebe hrdý když jsem na dně,nic se mi nedaří,vše mi protéká mezi prsty.Měj se rád za průsery,které děláš.Za kopance od života.Nauč se milovat své negativity.Jen láskou je můžeš zmněnit natrvalo.Miluj se za to,že nenávidíš,protože když na to budeš myslet z láskou,už jsi vlastně na tom začal pracovat,aby se to zmněnilo.Mysli na to negativně a ono se ti to začne vracet a ještě více se to prohloubí.Mně se to samozřejmně píše,říkáte si.Zrovna dnes jsem říkal Mirce,že se mi nedaří v práci jak bych chtěl,aby bylo vše perfektní. Štve mne,že už takovou dobu nemůžu pochopit, co se mám naučit.Ale miluji sám sebe,že to dokáži vydržet a neutéct z boje.Miluji se za to,že jen na trnité cestě se naučím nejlépe jít stále kupředu a Bůh to ví a dopřává mi ji.A za to,že opčas potřebuji oddech,posedět si,dopřát si pořádnou depku,vychutnat si ji,ale proč bych za to mněl vinit mé tělo,mou duši.Skutečně je důležité,jak přemýšlím.I na dně propasti se dá dívat na oblohu.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 9:00 pm    Předmět: Citovat

Šamane, to je krásný a klobouk dolů, já když byla na dně, tak sem oblohu neviděla a všechno vzdala, ale teď už taky vím proč se to stalo... a jen to potvrdilo rčení: co tě nezabije, to tě posílí. Protože mě to moc posílilo, i když to posílení přišlo přes hodně velkou zkoušku, ale teď sem za ni vděčná... a hlavně, už nedovolím abych na tom dni ještě někdy byla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 3:27 pm    Předmět: Šaman Citovat

Srdečně zdravím,čtu již několikátý Tvůj nebo Váš příspěvek...I úvahy v jiných tématech...Nemohu říci víc,jsou mně velmi blízké,děkuji...Jen dodám krátké přísloví,protože podstatné věci,které byly napsány Tebou či jinými,není třeba opakovat.Lepší mlčet ,přemýšlet,nechat doznít..Kde je skutečné ,,Dno" pro lidskou duši?...Není to klamný pocit?...,,Každá,sebečernější Noc končí Svítáním..."Aya.
Návrat nahoru
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 8:54 pm    Předmět: Citovat

Kód:
Kde je skutečné ,,Dno" pro lidskou duši?...Není to klamný pocit?


Je.

Dobrý postřeh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

Lze jen napsat prosté slovo:,,Děkuji..."Aya.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund