Fórum - Zobrazit téma - zeto - deníček stříbrného kojota - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - zeto - deníček stříbrného kojota
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

zeto - deníček stříbrného kojota
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
buddha
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.11. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 11:11 pm    Předmět: r Citovat

AHoj Toro.
Je my líto, ale nic si nepochopila.
nevadí...
měj se fajn.
roman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 11:40 pm    Předmět: Citovat

Netušil jsem že se zde rozlítí taková diskuze .......... ale budiž........ má pohnutka stále pokračuje, jsem jí stále plnen. Tam kde jsem skončil, jak jsem napsal, Jsem toho stále plnen

Dnes jsem opět pomateně zmatkoval mezi oběmi, v tom zmatku jsem neměl sám sebe......... asi ani nejde být jeden když jsem "dva". Nic už nevím, snad jen cítím, i když ta hlava šrotuje, mé tělo si žádá pozornost všemi způsoby. Jsem ted taková žlutozelená "sračka"........protoplazma, celkem i hezká, průsvitná, průsvitnej sliz. Je to ale jen jedno mé já, to druhé někde lítá a hraje si na něco víc než je. To co by chtělo být....a není.

Když jeden jsou dva, ti druzí nejsou jeden.

Mám dojem že se ve mě něco vaří a bublá. Vše v břiše a podbřišku. Mám opravdu problém. Problém uvědomit si kdo jsem, co jsem....... hodně ve mě vře zda jsem žena či muž........ takový pohlavní dilema. S tímto se u mě vyvíjí určitá neuroza, strach z nepřijetí.

Jsme stále chycen v mé hlavě, tohle všechno je jen pořáde ten jeden a ten samej zelenej úhel. Divnej. Tak omezující a jsem ho tak plnen. Přeplněn.
Cítím že bych chtěl explodovat, přes destrukci to změnit...... a přitom cítím že to musí jít jinudy. Nějaké přijetí či pochopení...... musí v tom být láska. Já nevím. Dlouho to v sobě již dusím.

Chtěl bych toho napsat více, je toho ve mě tolik a přitom hledám důvody abych nemusel. Nemusím, je to jen na mě...... zvláštní si to uvědomit. Tolik smyslů mě mate a říká.....nemáš čas abys to stihl popsat, nezvládneš to. Bude ti to k ničemu. Nemá smysl nad tím dálo bádat, ta hlava si tam vždycky najde nějakou výmluvu.

Je hezké že ted už cítím....... je zvláštní že to co vyjádřím .................... důležité: TO CO VYJÁDŘÍM se promění a zemní, nebo projeví....... a hlavně mění... a to okamžitě.

Napadá mě, že to co ted píši je asi také součástí mé hlavy.Cítím sice srdce ale je tu zase nedorozumění. Naslouchám but srdci, neno hlavě. Ani nevím zda je to třeba dělat současně, zda to lze a zda je to důležité, integrace mezi hlavou a srdcem.

Hodně jsem odbočil, samozřejmě že sám od sebe. Je tu zlost:) Mám z toho radost:))) Budu ted v srdci, to chci:) Ted a tady!


Naposledy upravil zeto dne so prosinec 08, 2007 11:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 11:44 pm    Předmět: Citovat

Buddho: díky za reakci.

Tooro: Tak zvláštně divoká a rozdivočelá mi připadáš v mém deníčku. Je to můj dojem a působíš na mě jako "hodně chycená" a lapená v jakýmsi problému s buddhou. Dost bolestivé, že?

Napadá mě: Rozsviť si na konci tunelu.

Buddho a Tooro: To téma které spolu řešíte v mém deníčku přeneste na jiné téma, nebo si stvořte vlastní deníček. Myslím že by byla škoda aby to zapadlo mezi má "slova" a mezi mé "texty"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 11:48 pm    Předmět: Re: r Citovat

buddha napsal:
AHoj Toro.
Je my líto, ale nic si nepochopila.
nevadí...
měj se fajn.
roman


S tímhle na mne Buddho nechoď.
Napiš jednou konkrétně, v čem jsem tě nepochopila.
Ahoj. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 11:50 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Buddho a Tooro: To téma které spolu řešíte v mém deníčku přeneste na jiné téma, nebo si stvořte vlastní deníček. Myslím že by byla škoda aby to zapadlo mezi má "slova" a mezi mé "texty"


Zeto,
promiň, jestli to vnímáš jako nějaké znevážení tvých textů.
Tak to opravdu míněno nebylo.

Dobrou.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 11:56 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
zeto napsal:
Buddho a Tooro: To téma které spolu řešíte v mém deníčku přeneste na jiné téma, nebo si stvořte vlastní deníček. Myslím že by byla škoda aby to zapadlo mezi má "slova" a mezi mé "texty"


Zeto,
promiň, jestli to vnímáš jako nějaké znevážení tvých textů.
Tak to opravdu míněno nebylo.

Dobrou.
Smile


Nevnímám to jako znevážení, to vůbec ne. Jen myslim že si na to můžete najít vhodnější místo. Prostor na fóru máte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 12:14 am    Předmět: Citovat

Ahojky Zeto, fandím ti Smile
tohle rozhodně není lehké a dá to hodně zabrat. Prožívej ale netop se Smile
"Bolest je pouze důsledkem špatného myšlení." Někdy to tak nevypadá, ale něco na tom bude. Držím palce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 12:22 am    Předmět: POKUD TO VNÍMÁŠ, JAKO ŽE JE TO "OD VĚCI"...TAK ANO Citovat

O.K. Beru to na vědomí, Zeto.
Ahoj.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 9:22 am    Předmět: Citovat

přátelé, je to zvláštní, ale nejde mi napsat tvrdé i. klávesnice odmítá, takže jsem nucena psát energie bili.... nic není náhoda... vnímám silný tok energií, které zde večer bili a najednou jsem vděčna za svůj smích, s trochou poodstoupení a nadhledu je vše v úplném pořádku. zetikovi smutné řádki rušené debatou o buddhismu..... ).o)), vzdit do takového smutku se filosofie nehodí... .[/u]nick se jménem buddhi, pokora, sdílení, hm hm. osočování, dokazování, ale nakonec touha po pochopení druhého a láska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 10:02 am    Předmět: TO JE ONO! Citovat

Smrádek, ale teploučko.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 9:55 pm    Předmět: Citovat

Jsem ted opět bez sebe, takový zvláštní stav jako před střínutím si dávky heráku....takové ticho před bouří která nikdy nepříde. To vnitřní napětí, které mě dělá napjatým.

Jsem úplně mimo sebe. Zkouším to popisovat a doufám že se dostanu k sobě..... ááá, srdce.......Smile............ je zvláštní že je srdce radostné.....Smile a já se šklebim. Smutek v sobě mám...... mé tělo je opět taková nádrž, plná takového hnijícího odpadu, jako rybník zahnívající....... všechno tam hnije a kvasí. Jsem tím vším tak zavalen že nemám moc sil se nějak převalit na bok a vylejt ten hnus. Hnus.....a je tu zase, Hnus...... Hnus............ asi nejsem hus já, když je jen ve mě....... dělá mi dobře pomyšlení že to nejsem já nejsem hnus.......je jen ve mě. S tím už e dá něco dělat.

Jen mě ted děsí co ta všechno najdu. Také si říkám proč tam ten hnus je? Z jakého dvodu to začalo tak zahnívat?

Chci najít příčinu, proč? Proč jsem se tak ucpal, že nová "voda" nepřitéká a "stará" neodtéká. Kde se to ucpalo? Připadám si jako otesánek. Pořáde jsem otupělý..... ta fyzická otupělost spolu s tím stnulým výrazem ......otupělost, strnulost + hnus.

Jsem tím. Tou strnulostí, hnusm a otupělostí. Cítím se tak, jsem toho tak plný. Všchno jiné je jinde, nevnímám to. Moje cítění je přeplněno těmi TŘEMI.

Zajímá mě kde létá mé druhé já. Zvláštní že ani nevím které mé já je ted "online". Mám na něj vztek. Že me tu nechalo samotného. Vracím se zpět do matčina břicha a volám. Proč jsi mě zde nechala sama? Je tu tma a něco zeleného. Mám strach, jsem tam úpně sám. Přepínám mezi tím co je tady a to co je tam. Je tojako jehla. Bojím se toho. Obarvuje tekutino do bíla. Je to hezký a hřejivý pocit. Je to světlo.Asi jsem se narodil. Mám divné pocity s tím co mě poutalo k matce, s pupeční šňůrou. Mám pocit že budu zvracet. Je to taknechutné. Vnímám divné postavy a hrozně hrubé ruce. Je mi to nepříjemné. Takové hrubé ruce mě mačkají.Jsem jako kus něčeho.Připadám si opět strašně nesvůj. Nechci u té bolesti být tak utíkám jinam. Je to virtuální matka, bez lásky.

Tím že nejsem u sebe nevnímám to opravdové co by mohlo a mělo být. Jsem sám se svojí virtuální představou lásky. Bolí to. Nechci být se sebou a u sebe. Nenávidím se za to co jsem si udělal.

Jsme bez sebe, od sebe, bez sebe, bez sebe, bez sebe, bez sebe....... .......................................................................prožívám to a je to v srdci a přes srdce. To mě moc těší a těšim se. Mám v sobě naději. A lásku:).....jsou tu i strachy......hlava opět boduje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 11:06 pm    Předmět: Citovat

Ahoj po dlouhé době, vše prožívám jinak a pdoobně jako dříve, spousty smutku střídají pocity naděje že se vše změní.

Myslím že duchovno je nutné žít, ne o něm tlachat. Proto přeji všem více dělání, méně kecáníSmile A hodně lásky, tý naší, pro nás, v nás.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 11:13 pm    Předmět: Citovat

Idea Ahoj Zetiku. Wink
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 11:25 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Tooro:)))) Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 11:31 pm    Předmět: Citovat

Je opravdu zajímavé číst své řádky 2 roky zpět, kolik se od té doby změnilo a co zůstalo stejné, kde jsem dělal chyby a kde zářil. Co mid ělalo dobře a co mi dělá dnes dobře, co mi dělalo tehdy špatně a co mi dělá dneš špatně.

Ten život v přítomnosti často může jen tak vypadat a balamutit nás a tahat za nos, a není to život, je to jen naše iluze která nám brání v tom pravém prožívání, protože by to tam venku mohlo hodně bolet. To naše malé citlivé já..... (alespon tu představu mám) může být ve skutečnosti krásné velké a všezahrnující, dotknutelné bolestí ale i životem, pracující s bolestí i se samotným životem.

Jsem rád že si píši deníček. O mě pro mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund