Fórum - Zobrazit téma - Žádost o povolení - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Žádost o povolení
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Žádost o povolení
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TomasKl
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.4. 2005
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 12:11 pm    Předmět: Žádost o povolení Citovat

Ahojky, ať už jste byli na R1 kdykoli a kdekoli, asi Vám tam říkali něco o tom, že než začnete dávat, máte požádat o povolení.
Tak se chci zeptat, jestli to děláte a pokud jo:
- jak? máte na to nějaký rituál?
- jak poznáte, že jste povolení nedostali? stalo se vám to někdy? ukázalo se pak případně, že to mělo svůj důvod?
- stane se něco, když se nepovolení poruší? Myslím něco jiného, než že R prostě nebude fungovat?

Díkes za rozdělení se, kdo dává, vždy i dostává, mějte se krásně!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 12:22 pm    Předmět: x Citovat

Ano používám svůj rituál, požádání v duchu tutam i praktické. Klasika popisovaná v literatuře.
Ano stavá se, že je odmítnuto. Je to dost vnitřní pocit. Popsala bych to jako že vnímám, nic se neděje a třeba myšlenky: nemáš právo, do toho nezasahuj, není to tvoje věc,.... Vždycky po otvíracím rituálu nechám prostor intuici, ztišení, abych dostala info co dál.
A co se stane když jdu přes zákaz? Nefunguje to, pokud tam strčím vlastní chtění a vůli, pak dostanu po nose, vrátí se mi to.
Proto to nezkouším a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí se snažím nedělat.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 11:37 pm    Předmět: Citovat

Řekl bych to jinak. Je pro mne důležité, abych byl sjednocen s Bohem. Myslím, že nemohu být s Ním v jednotě, když na jedné straně je ten, kdo žádá a na druhé On, kdo je žádán. Snažím se spíše procítit si sjednocení s odevzdáním Ega - Ne má vůle, ale Tvá se staň. Používám Otčenáš.
Někdy se stane, že cítím, že nejsem zajedno s Ním - myslím, že to je v podstatě stejné, jak popisuje Šamanka situaci, kdy "nedostane souhlas". Pak zkoumám, proč to tak je, abych se dokázal odevzdat úplněji.
Takže shrnu: neprosím o to, abych nabyl Boží sílu, odevzdávám se jí, aby se mohl zůčastnit procesu, v němž se projevuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Sari
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st duben 04, 2007 10:34 am    Předmět: Citovat

Jednou v začátcích jsem chtěla poslat reiki psovi sraženému autem, a po dotazu, jestli můžu, jako by mi někdo úplně odtlačoval ruce od sebe z té "vysílací" polohy. Brala jsem to jako jasný zákaz, a vzhledem k dalším událostem to tak asi opravdu bylo. Pak jsem chtěla jednou posílat paní s vážnějšími komplikovanými potížemi, a tam po dotazu jsem pocítila takový jako podivný zmatek a smutek, až mi skoro bylo do pláče-taky jsem to vzala jako zákaz, a taky je velmi pravděpodobné, že to zákaz byl.

Jinak já druhým moc neposílám, takže ten cit pro to nemám moc vyvinutý a vytrénovaný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: st duben 04, 2007 12:38 pm    Předmět: Citovat

Vždy jsem používala před posláním takový svůj rituálek ztišení se a obrácení do nitra, naslouchání info, co ke mě přichází. Respekt k tomu, komu posílán - nabízím, ctění svobodné vůle.
Práce s jednou energií v poslední době mě naučilo, jak je ještě nesmírně důležitý záměr, s kterým přistupuji k léčení, ke světu. Je potřeba mít zvládnutou svou vlastní zodpovědnost, upřímný přístup k sobě, vlastní pochopení a čistotu záměru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
TomasKl
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.4. 2005
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

Dík za podělení se o zkušenosti.
Já jsem si k žádosti o povolení vůbec nenašel cestu, i když jsem se o to snažil. Nakonec jsem vlastní žádost o povolení přestal dělat. Dělám něco jiného - než začnu dávat, první na koho se soustředím jsem já sám - jak se cítím? co se ve mne odehrává? - pokud nejsem v poho, řeším napřed sebe, pokud by to nešlo nebudu dávat. Potom úvodní rituálek atd. a nakonec buď cítím, že dávám nebo ne - a když ne, tak to nelámu. Chvíli trpělivě čekám v první pozici rukou a když nic nejde, nedávám.

Myslím, že důležitější než forma rituálu či pojmenování je upřímnost k sobě samému.

Výše uvedené platí pro dávání na které je klid a dost času, ne na rychlé krátké "tlapnutí" v případě potřeby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 8:07 pm    Předmět: vnitřní sladění Citovat

Pokud je léčitel vnitřně sladěn sám se sebou už ani nepotřebuje žádné rituály, žádné žádosti o povolení. Dokud tohle naladění necítíte, rituály vám pomohou.

Energie odmítá proudit, pokud záměr, se kterým ji posíláme, není funkční, pokud chceme někomu pomoci z lítosti nebo kvůli něčemu jinému než je uzdravení nebo si klademe podmínky nebo svému záměru nevěříme nebo se zaměřujeme na druhého a ne na sebe atd.

Ještě se mi nestalo, aby má energie byla odmítnuta ačkoliv nikdy o povolení nežádám, ale vnímám, že je to tím, že dávám právě tam, kde cítím, že je přijímána. Je spousta úrovní na kterých lze energii dávat, někomu kdo používá mentální nebo orální obranu, prostě tu energii pošlu na jiné úrovni, například na první nebo čtvrtou čakru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 11:09 am    Předmět: Citovat

Citace:
Ještě se mi nestalo, aby má energie byla odmítnuta ačkoliv nikdy o povolení nežádám, ale vnímám, že je to tím, že dávám právě tam, kde cítím, že je přijímána. Je spousta úrovní na kterých lze energii dávat, někomu kdo používá mentální nebo orální obranu, prostě tu energii pošlu na jiné úrovni, například na první nebo čtvrtou čakru...


ještě by mě zajímalo, jestli to praktikuješ jako pochodující vylaďovač disharmonie, to zn. že pokud ty někde cítíš u někoho disharmnonii , nelad, že automaticky posíláš Reiki, přes úroveň kde cítíš že by padal na úrodnou půdu. pak mi lae vrtá hlavou jedna věc. Sice vyladíš někoho ale stojí on o takovou pomoc? A´t tak nebo jinak, domnívám se, že každý máme právo vědomě se rozhodnout, zda stojí o nějaké ladění nebo ně. ladění rozměj i uzdravování. Můžeš sice takhle na chvilku někomu "oprášit kabát" ale když nerozpozná to, že si jej zapráší sám, kdy ho má zaprášený a kde a čím k tomu přišela ,mnohdy ani to že jej zaprášený má, pak se jedná jen o krátkodobý efekt. A kdo ví, jestli je pro něho taková momentální pomoc přínosem. Jestliže se někdo dostane do nepohody do takové míry, že začně uvažovat jak z ní ven, tak má motivaci k svému konání. A možnost dostat se k nějakému hlubšímu poznání, možnosti něco vědomě začít ve svém životě měnit. Když mu budu všechno vždycky čistit když budu cítit, že někde je nelad a poznám na které úrovni to přijme, co když to bude pro něj , teĎ myslím ne jeho ale jeho duši ne zrovna přínosné?
Pokud se jedná o někoho, kdo za tebou přijde se žádostí o pomoc nebo přijme tvou nabídku pomoci, pak k tomu nemám připomínky. Jinak mi to přijde hraní si tak trochu na Boha. Jsou lidi, kteří si vybrali nemoc jako způsob života a na některé úrovni jim vyhovuje, má jim něco zprostředkovat, někam je posunout. Je to zdroj nějaké informace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 7:03 pm    Předmět: Citovat

"pochodující vylaďovač disharmonie" - tak takto to opravdu nedělám Smile Za nikoho neřeším jeho lekce, nečistím za nikoho jeho situace nebo vztahy, nelituju nikoho za jeho bolesti nebo nemoci. A takovéto "klasické" posílání reiki vlastně ani nedělám. Metoda, kterou používám se jmenuje "Ruce světla" a popsala jí Barbara Ann Brennan ve stejnojmenné knížce, tam se s reiki pracuje trochu jiným způsobem a samotné posílání je jen menší část.

S každým, s kým se dostanu do kontaktu (i s řidičem autobusu nebo prodavačkou v supermarketu), reaguje má energie a dokážu vnímat jeho energii, to, jak s ní pracuje, kde jí blokuje,jak se maskuje, jaké používá obrany, pokud vím, jaké má bolesti nebo nemoci, spojuje se mi tato informace s jeho životem, vztahy i pocity, myšlenkami a záměry. Naprosto necítím potřebu tohle všechno čistit, z lítosti řešit jejich lekce, ale přesto mohu být šťastný, milující a radostný. A prostě takový jsem, když jdu po ulici rozdávám reiki plnými hrstmi, kdo chce,může si vzít,já nedávám ze svého. A jak to dělám? Zářím, to je také význam mého jména Ilumauir. Jdu a usmívám se a v duchu si říkám: miluju tě. To je předávání energie na úrovni 4.čakry.

Mám i další způsoby. Například když se chce druhý hádat, chce mi sebrat reiki na úrovni 3.čakry, mentálně, zeptám se ho, co cítí a co chce. Čili ze třetí úrovně přejdu na druhou a do úrovně záměru. Nebo u orálních upírů, lidí co mnoho mluví, je funkční posílat jim reiki na první čakru a naslouchat jim, ale nepovzbuzovat je k dalším řečem, na to jsou totiž zvyklí. Takto jim pošlu energii, ale jinak, než očekávají.

Tohle všechno dělám jen a jen kvůli sobě, k tomu abych se já osobně cítil dobře a radostně. To, že to pomáhá i někomu jinému je pro mě vedlejší efekt. Když jsem s někým, kdo mi krade energii nebo s ní pracuje nepříjemným způsobem, mou prvotní snahou je pracovat se svou vlastní energií tak, aby mi bylo dobře, abych ukázal druhému, že mou energii může získat naprosto legálně a radostně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 8:46 pm    Předmět: Citovat

Wink dík za fakt dobrou a pro mne velice přínosnou odpověď. Já takové rozvinuté vnímání energií nemám, spíš to řeším prvním vjemem. Info dostanu ale přes pocity. Ale takovou cílenou práci u užvaněných lidí si ráda vyzkouším. Sice už dovedu ukončit hovor a říct, že bohužel mám něco jiného nebo tomu povídání nevěnovat pozornost, že nějak vyšumí do prázdna. A nebo odejít. Jednoho takového člobrdíka s příjemným úsměvem jsem potkala u nás když jsem dělala nákup věcí k malování v práci, představil se jako mnich. Kromě velice chutných "zdravých" perníků jsem od něj dostala impulz k tomu vykašlat se na starosti v práci, protože jakmile se začneme soustředit na negativní, na to co nejde, co se nedaří, začneme zapomínat na to, jak chutná a vypadá opravdový smích, starosti jsou jako velice účinný jed. Působí rychle a spolehlivě. Jasně že to byl mnich z Hare Krišna, ale osladil mi život vlastně třikrát. Jednou dobrotou, podruhé úsměvem a potřetí tímhle uvědoměním. Hodně dlouho jsem nedumala nad pěti pravidly Reiki, ačkoli je znám velice dobře. Není naškodu si občas zamyslet se jak se je daří zvládat a hlavně žít. Ještě jednou dík za připomenutí. Wink

Lidi co potkávám vnímám v poslední době spíš jako nádherné příležitosti k vyčtení nějakého zrcadlení. Takže i ti, kteří se chovají nějak nepříjemně, mi dávají velice přínosnou informaci. O mých projevech, chování, trápeních a prožitcích, radostech atd.
Dostávám nejen informace o těch ne zrovna hezkých projevech ale taky o těch příjemných. Baví mě to luštit tato zrcadýlka. Ty, kteří jsou jako upíři, nemyslím jen orální ale oravdoví, pokud je nezvládnu odseknout sama, řeším to přes Vyšší Já. Protože někdy mám energie na rozdávání a někdy jen na přežití. A o tom, jestli někomu energii poskytnu nebo ne, si chci rozhodovat sama. Zatím to řeším takhle, třeba za čas najdu lepší způsob.

Mimochodem, Ruce světla je velice hezká a myslím že jedna z nejlepších knih co se práce s energií, konkrétně léčením zabývá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 8:25 am    Předmět: Citovat

Smile možná ještě dodatek, pokud cítím v rukou(třeba ve vlaku, při čtení nějaké zprávy kde je žádost o pomoc, v davu apod. že mi začnou ruce táhnout a jsem v pohodě, nechávám tomu volbý průběh, řeknu si-tak si vezmi kolik potřebuješ, nejde to z mýho. A neřeším to.) Řeším to tehdy, když jsem hodně unavená, že to abych byla kanálem Reiki pro jiné(i když z toho mám taky)momentálně nemám. Takže se dávám dokupy sama a dělám na sebe "tytyty, kolikrát ještě budeš muset padnout na hubu abys něco přeorganizovala, odmítla, nenechala se vtáhnout do problému a právě dnes se nerozčilovala, nedělala si starosti? Wink Smile " Ale jinak mi defacto nevadí, když si někdo sosne. Dvakrát se mi stalo, že si sosal někdo asi vědomě a hodně a zrovna když se mi to po zdravotní a fyzické stránce vůbec nehodilo do krámu, tak byl uťat. Jak jsem psala, rozhodnu si sama, zda poskytnout energii či ne.

Řekla bych ale, že tím čím častěji a déle s Reiki pracujeme, že nás okolnosti přivádějí právě tam, kde je energie potřeba. A osobní vývoj k tomu směřuje taky. Je to jako být zdrojem světla aniž bys to řídil vůlí jestli chceš nebo nechceš. Víš že chceš a že to je v pořádku. Ani si to člověk nemusí dávat do jména. Tím světýlkem jsi i když budeš třeba vystupovat jako Pepík Vomáčka. Možná někdy slabším, někdy silnějším ale už nezhasneš. Lidi, kteří sice začli zasvěcením do Reiki a pak se rozhodli pokračovat jinou cestu, tak stejně v sobě to světýlko mají a šíří ho ne zrovna reikováním ale tím svým přístupem a prací někde jinde. Tahle energie je přivedla tam, kde mají svoje místo a mohou se realizovat a vlastně nějak pomáhat druhým. Být jim takovým majákem.

Včera jsem si zkusila fintu někomu upovídanému nabídnout Reiki přímo do první čakry. Přes VJ. Protože něž začnu dělat zprostředkovatele, tak se zeptám, osobně něbo mentálně, jestli o to stojí. Ruce mi táhly, ale jen malounko. Ale docvaklo mi, že není třeba nic kontrolovat, řídit, protože jestli ten někdo bude chtít Reiki, tak si ji vezme, vezme si jí kolik chce a udělá si s tím co chce. A tuhle volbu dávám v nabídce. Takže ani nevím, jestli to šlo do 1.čakry Embarassed Hlavně že to reikování mělo výsledek, to povídání mě totiž tak nějak docela zaujalo Very Happy , z monologu se stal dialog. a ne vyčerpávající. No není Reiki báječná? Very Happy Very Happy Very Happy

Takže jdu se usmívat na svět, protože je mi fajn. Budu se těšit, že když mi koutky spadnou, že potkám někoho, třeba jako ty, kdo se usmívá a moje koutky to vrátí směrem nahoru. A až mi docvakne, že je mám dole, tak budu přemýšlet nad tématy 1. a 2. čakry. a potažmo 4. Právě dnes se nerozčiluj, právě dnes si nedělej starosti. Jo a taky 6.čakry- Buď vděčná za všechna požehnání. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 9:56 am    Předmět: Citovat

ilumauir napsal:
"pochodující vylaďovač disharmonie" - tak takto to opravdu nedělám Smile Za nikoho neřeším jeho lekce, nečistím za nikoho jeho situace nebo vztahy, nelituju nikoho za jeho bolesti nebo nemoci. A takovéto "klasické" posílání reiki vlastně ani nedělám. Metoda, kterou používám se jmenuje "Ruce světla" a popsala jí Barbara Ann Brennan ve stejnojmenné knížce, tam se s reiki pracuje trochu jiným způsobem a samotné posílání je jen menší část.

S každým, s kým se dostanu do kontaktu (i s řidičem autobusu nebo prodavačkou v supermarketu), reaguje má energie a dokážu vnímat jeho energii, to, jak s ní pracuje, kde jí blokuje,jak se maskuje, jaké používá obrany, pokud vím, jaké má bolesti nebo nemoci, spojuje se mi tato informace s jeho životem, vztahy i pocity, myšlenkami a záměry. Naprosto necítím potřebu tohle všechno čistit, z lítosti řešit jejich lekce, ale přesto mohu být šťastný, milující a radostný. A prostě takový jsem, když jdu po ulici rozdávám reiki plnými hrstmi, kdo chce,může si vzít,já nedávám ze svého. A jak to dělám? Zářím, to je také význam mého jména Ilumauir. Jdu a usmívám se a v duchu si říkám: miluju tě. To je předávání energie na úrovni 4.čakry.

Mám i další způsoby. Například když se chce druhý hádat, chce mi sebrat reiki na úrovni 3.čakry, mentálně, zeptám se ho, co cítí a co chce. Čili ze třetí úrovně přejdu na druhou a do úrovně záměru. Nebo u orálních upírů, lidí co mnoho mluví, je funkční posílat jim reiki na první čakru a naslouchat jim, ale nepovzbuzovat je k dalším řečem, na to jsou totiž zvyklí. Takto jim pošlu energii, ale jinak, než očekávají.

Tohle všechno dělám jen a jen kvůli sobě, k tomu abych se já osobně cítil dobře a radostně. To, že to pomáhá i někomu jinému je pro mě vedlejší efekt. Když jsem s někým, kdo mi krade energii nebo s ní pracuje nepříjemným způsobem, mou prvotní snahou je pracovat se svou vlastní energií tak, aby mi bylo dobře, abych ukázal druhému, že mou energii může získat naprosto legálně a radostně.


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 8:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj reikiwebaři,
dnes se mi přihodila věc,která by mě nějak nenapadla,že by se mohla stát.Znáte to,takové to ptaní se osobně,nabízím ti reiki,tak jestli chceš,jsem tu.Osoba vám řekne ANO,ale vy cítíte,že ve skutečnosti NE.Takže nahlas říká ano,protože nemá sílu vám říci ne,mě se to z nějakého důvodu nezdá.
Vyvedlo mě to docela z míry a byla jsem pěkně zmatená.Nakonec jsem nereikovala,protože jsem s toho neměla dobrý pocit.

A protože se dotaz týkal maminky patnáctiletého syna,reiki mělo být pro něj,tak bych se ještě ráda optala,jestli je svolení rodiče podstatné-důležité.
Sám syn mi souhlas dal.Jen mam nějak pocit,že bych přes maminčino skryté ne neměla jít.Mrzí mě to,že se to zastavilo na takové věci,protože vím,že reiki by byla tak nápomocná.Nu asi to souvisí s mou potřebou seznamovat okolí s reiki a že je i něco jiného než doktoři a jak úžasné to je........

Už jste se dostali do podobné situace a jak jste se s ní vypořádali?

Papáček Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 8:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Džarmí,

já nevím. Možná u 15 letého kluka stačí souhlas jenom jeho. V patnácti je zodpovědný i za jiné činy ... Sad . Ale znáš maminky. Možná řekla ANO, protože si tě váží a nechce se tě nějak dotknout, ale myslí si NE, protože se trochu o syna bojí a je to z neznalosti věci. Z ničeho jiného.
Tak nějak bych si to aspoň já vysvětlila. Také bych nereikovala a nepřemlouvala a může se stát, že až to nebudeš čekat, přijdou oba znovu.

E. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 9:34 pm    Předmět: Citovat

V takovém případě je hodně důležité si udělat obrázek o celé situaci pomocí Reiki-meditace "Růže".
S tím souhlasem to nepřehánějme. Ono spíše jde o to, abychom nepůsobili Reiki na někoho, kdo si to vysloveně nepřeje a to především kontaktně, nebo nějak zjevně.
Jde o to, zda se dotyčná osoba chce či nechce léčit!!!!
U 15-ti letého chlapce je taková otázka na místě a hlavně je důležité připravit se na to, že odpověď bude ne, abychom to dokázali unést. Možná ani ne tak my, jako naše Reiki-Ego! Hihihi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund