Fórum - Zobrazit téma - Čištění před zasvěcením - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Čištění před zasvěcením
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Čištění před zasvěcením
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 7:36 pm    Předmět: Citovat

Mandis napsal:
Lightworkere tobě se nestává, že když máš nějaký seminář, tak je třeba pár věcí očistit, aby měl hladší průběh? A to samé platí při zasvěcení, aby si člověk s tím nepřinesl různé záležitosti, které by nechtěl. Jaké s tím máš zkušenosti?

Mandis

vůbec by mě ani nenapdlo, že by lidi nebo snad i já měl mít při zasvěcení nějaké problémy a že bych je měl řešit. Nebo že bych snad měl něco čistit předtím. Vše probíhá tak, jak má a nic se neděje náhodou. Nemám ty strachy a jsem nastavený jinak a tak i ti, které zasvěcuji tyto problémy nemají. Je to všechno o učitelovi a jaký je učitel, takové má i žáky. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 6:25 am    Předmět: x Citovat

Mandis: řekla bych, že to co píšeš je o mistrovi, nikoliv semináři, zasvěcení. Pokud je mistr někdo, kdo na sobě skutečně pracuje, prošel si svým vývojem, měl by být na takové úrovni, že se nemá čeho bát.
Má svůj stůl i svědomí čisté a k zasvěcování přístupuje s tím nejlepším čeho je schopen, s láskou a péčí.
Pokud ovšem má někdo ve svém rejstříku kde co, včetně hrátek s černou magií, sám má problémů že neví co dřív, pak máš pravdu - měl by raději dělat něco sám se sebou a teprve pak s ostatními. Pokud dám na dobré rady, nejdřív si omrknu ke komu jdu a jestli mi sedí, pak jsem na nejlepší cestě si vybrat někoho, na koho sem pak nebudu muset psát zděšené reakce a dohledávat informace dodatečně.
Ono začít se "čistit" až když chci někoho zasvěcovat a ještě mu tam očkovat svoje strachy, promiň, to je průšvih.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mandis
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 14.2. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 11:27 pm    Předmět: Čištění před zasvěcením do Reiki Citovat

Ahoj Šamanko:-)
myslím, že s v něčem trochu neporozuměli. Je jasný, že duchovní průvodce musí být vibračně na vysoké úrovni, aby mohl lidi provázet duchovním světem i zasvěceními. Psal jsem o čištění lidí při zasvěcení Reiki. Člověk, který se tomu věnuje, musí na sobě dělat hodně do hloubky. Jedná se mi spíše o speciální čištění a odblok lidí, kteří jsou na duchovní semináře, protože pak si z něj odnesou daleko větší potenciál. Téměř všichni nevyjímaje žádného duchovního průvodce má bloky ve své vlastní tranformaci, práci na sobě, propojení na Boží energie, využití svého potenciálu, naplnění poslání, propojení na andílky a průvodce a mnoho, mnoho dalších. Zkus si někdy vytestovat na kolik procent je člověk propojen s andílky a kolik bloků vůči jejich pomoci tam má.
Není to o strachu, ale je to o dlouhodobém vývoji, i když někdo na sobě bude dělat 20 let má stále hodně a hodně nových věcí k objevování i čištění...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 11:45 pm    Předmět: čištění Citovat

Já si myslím, že "čistit" se může každý a pořád. Pokud má někdo pocit, že se má specielně čistit před nějakým zasvěcením, tak ať se čistí. Pokud ne, tak ne. Copak musí na všechno existovat nějaký "mustr"?

Každý jsme jiný, každý to může cítit jinak, je to každého volba a jeho cesta.

HLAVNĚ KLÍÍÍÍÍD Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 5:59 am    Předmět: Citovat

Taková vsuvka slovní.

Když jsem zkoumala, proč jsem mnoho let po zasvěcení reiki necítila a proč jsem práci s reiki odmítala, jedním ze zásadním důvodů byla událost s čištěním před zasvěcením.
Paní, která mě zasvěcovala, se zkrátka den před reiki rozhodla, že si nás všechny očistí, jenže nepovažovala za důležité to komukoliv z nás říct. Ten večer se mi točila hlava tak, že jsem nemohla ani chodit. Nikdy před tím jsem to nezažila, skoro jsem si myslela, že umřu a přemýšlela jsem o tom, jestli nemám celý kurz odhlásit. Nakonec jsem ale šla...
První věty paní mistrové bylo úsměvné oznámení, jak si nás čistila. Pro ní úsměvné, pro mě už tolik ne. Mohla nám to aspoň říct a upozornit na možnost očistných projevů, abychom měli vůbec představu o tom, co se s námi děje....

Pak jsem si z toho nevědomě nesla něco v tom smyslu, že reiki je manipulace, a že škodí...

Z toho plyne poučka - když už čistit před zasvěcením, alespoň to těm lidem říct..... Very Happy

Hezký den, R.*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 11:06 am    Předmět: x Citovat

Mandis: já to mám trochu jinak. Žádné takové věci neprovádím. Myslím, že zasvěcení samo je dost velká síla, aby měl dotyčný co dělat na dlouho.
Takže žádné experimenty tam nevkládám, nikomu žádné odbloky ani andílky nevnucuju. Ani žádné andílky netestuju, není a nebyla to nikdy moje parketa, když má někdo potřebu, prosím.
Nevím, jestli jsem to dobře pochopila, tak je ta příprava trochu násilná.
Máš pocit, že dáváš lidem tak málo nebo se cítíš tak málo v kramflecích, že to musíš mermomocí posilovat ještě buldozerismem (tedy tlačit lidi před sebou, narvat do nich co se vejde) a pak teprve to bude ono?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 12:48 pm    Předmět: mazeeeec Citovat

rendyy napsal:
Taková vsuvka slovní.
Paní, která mě zasvěcovala, se zkrátka den před reiki rozhodla, že si nás všechny očistí, jenže nepovažovala za důležité to komukoliv z nás říct.

Pak jsem si z toho nevědomě nesla něco v tom smyslu, že reiki je manipulace, a že škodí...

Z toho plyne poučka - když už čistit před zasvěcením, alespoň to těm lidem říct..... Very Happy

Hezký den, R.*



Ano ano ano!!!!!

Mám to stejně. Měla jsem zážitek, kdy mi jeden člověk v dobré víře posílal bez mého vědomí a mě to vyděsilo, páč u Reiki většinou usínám. A představa, že bych třeba zrovna řídila auto, tak to mi teda neudělo dobře. Takže ani já neposílám bez vědomí druhých a nepřeju si to ani od druhých já. Chci to vědět! Musím to vědět!

A s tím čištěním bez vědomí druhých tak to mi teda Rendyy, přijde brutááálníííí!!!!


Ach jo...............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 10:09 pm    Předmět: čištění Citovat

Jak to tak čtu, domnívám se, že nějaké čištění od Mistra před zasvěcením není potřeba. Souhlasím se samankou.
Poslední dobou zrovna na toto téma občas myslím. Spíše často. Má zkušenost je, ať jsem se chystala na seminář Reiki 1, 2 a teď 3, probíhalo čištění samovolně.
Možná, že jsem si to naprogramovala sama, možná je to přirozené. Je to u mne o tom, že s tím souhlasím a vítám tyto změny, které se mi dějí. Začalo mi to vždy při rozhodnutí, jít na seminář, o tom rozhodnutí jsem věděla jen já. Je to nenásilné pročišťování těla a odstraňování bloků. Je to do té míry, co zvládnu, i když občas mne to vykolejí.. Zrovna tím procházím. Musím uznat, že tohle současné je nějak intenzivnější a mohu použít vše, co jsem se doposud naučila, abych to ustála, vyřešila, zmírnila. Vše asi nevyřeším, ale vím, že po absolvování dalšího stupně si i s tím nedořešeným budu zase o krůček lépe vědět rady.
Zásah Mistra bez svolení a vědomí žáka - očista, se mi nelíbí. Je to jako s posíláním Reiki někomu, kdo si o to nepožádal, nedal souhlas. K tomu ještě skutečnost, že to ten človíček nečeká.
S láskou Edy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mandis
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 14.2. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 11:29 pm    Předmět: číštění před zasvěcením Citovat

chápu jak to myslíte a každý máme svou cestu, kterou vnímáme že je dobrá a je to tak v pořádku. Naprosto souhlasím, že očišťování bez souhlasu druhých je špatné a člověk si pak pěkně tvoří karmické zatížení, ale někdy je za souhlasu jeho duše i Vůle Boží dovoleno očišťovat bez vědomí jedince. Také jsem dříve prošel R1,2,3 bez předchozícho očišťování a neříkám, že to bylo špatně. Ten člověk dělal to nejlepší co uměl a jsem za to vděčný. Pokud se člověk zabývá, některými tématy, které jsou důležité pro vzestup Země a jsou mu otevírány nové věci v práci na sobě i pro druhé a otevírá se mu práce s novými transformačními energiemi, které jsou součástí jeho poslání, bývají dost zablokované a jištěné, aby se k nim člověk nedostal. Záleží na míře probuzenosti každého jedince. Těžko budou někomu otevřeny nové životní možnosti, dary a talenty, které má využívat, pokud v sobě bude mít mnohé inkarnační negace a propojení na entity, které by v případě, že člověk pracuje pro láskyplnou transformaci, mohli zneužít jeho neočištěnosti a pořádně člověku zatopit, či ho duchovně či duševně neblaze postihnout. Vše máme v sobě, jen je třeba, aby se nám ty správné kódy postupně otevírali a my vibračně postupovali stále výše, abychom byli schopni naplňovat naše Božské poslání, se kterým jsme přišli na Zemi. Každopádně je to o pochopení našeho života, kam nás duše vede a co je třeba naplňovat. Shopnost otevřít se vyššímu vedení a nechat se provázet životem tak jak je třeba i kdyby to mohlo být někdy zvláštní a my hned nechápali proč se to děje, ale pokud to člověk cítí ve svém srdci (ne přes sílu ega, někdy je to těžší rozpoznat...), že je veden svou láskyplnou proměnou, může v sobě probudit opravdové léčitelství Země.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 7:31 am    Předmět: x Citovat

Koukám, že tu jde taky o jinou věc. O rozpor mezi různými pohledy na život a filozofii. Často pozoruju, že lidi, kteří si do života natahají spoustu smetí v podobě "entit, diskarnátů, různých duchů a bytostí kdo ví odkud",
má o nové problémy tutovka zaděláno. S tím totiž přichází stihy a strachy (hodně strachu) o které my ostatní přicházíme. Naštěstí.
A jsem rozhodně proti formulaci, že člověk může dělat cokoliv v ezoterice bez vědomí druhého pod záminkou, že se spojil s jeho duší nebo vyšším já nebo je to pro jeho dobro... Ano, jistě jeho duše touží po tvé iniciativě?
Jsi si jistý, že to není tvoje spasitelské ego, které si to tímto způsobem sám odsouhlasí? Co když je ten souhlas jen ve tvé hlavě?
Páchání dobra se taky leckde odrazí a pak se člověk nestačí divit, když začne někdo páchat na něm.

Asi každý z nás se snažil sobě i ostatním pomoct, vyčistit situaci nebo něco udělat pro druhé, kdy to bylo na hranici jestli to je nebo není košér,
kdy práce s energii zasahuje i do života druhých. Záleží na našem rozhodnutí a pocitu ze situace. Protože žijeme ve velmi pospolité společnosti, tak to nejde tak úplně oddělit, jeden ovlivňuje druhého,
ale dávat si právo něco dělat s druhým už je na mě moc.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 8:10 am    Předmět: Re: čištění Citovat

Edy napsal:
Možná, že jsem si to naprogramovala sama, možná je to přirozené. Je to u mne o tom, že s tím souhlasím a vítám tyto změny, které se mi dějí.


Tohle si musím zapamatovat !!!

Citace:
Začalo mi to vždy při rozhodnutí, jít na seminář, o tom rozhodnutí jsem věděla jen já. Je to nenásilné pročišťování těla a odstraňování bloků. Je to do té míry, co zvládnu, i když občas mne to vykolejí.. Zrovna tím procházím.


Celou noc jsem nespala a těšila jsem se ve 4.30 až budu vstávat. Stejně jsem nic nevyřešila, jenom jsem snad přišla na příčinu. Je furt ta samá.Na jejím odstraňování dělám víc než rok. Už se mi zdálo, že jsem to vychytala, ale není to pravda. Takže celou noc jsem byla znovu svojí myslí na mantrách v Praze.

Citace:
Vše asi nevyřeším, ale vím, že po absolvování dalšího stupně si i s tím nedořešeným budu zase o krůček lépe vědět rady.


Počítám s tím , věřím tomu a chci to !!!
Díky Edy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 10:02 am    Předmět: Citovat

Můj názor se hodně ztotožňuje s tím, co napsala šamanka. Prostě: tím, že si to někdo dělá složité, není to lepší, ale spíš jenom komplikovanější a lidská mysl si dokáže pak z těch mnoha podnětů vytvořit životní horor. Upřímně - nikdy mě nenapadlo, že by se někdo měl očišťovat před zasvěcením. Skoro mi přijde, že je to jako když přijdu do kostela a první co slyším: "Všichni jsme hříšníci!" Proč? Copak před zasvěcením jsme "špinaví, prašiví" nebo "méněcenní"?
Evik píše o tom, jak znovu a znovu hledáme příčinu - a stále nalézáme tutéž. Ono to ani jinak asi není. Je jen otázka, proč se zabýváme stále stejným. Minulost se přelakovat na přívětivější barvu prostě nedá, třebaže je mnoho "Mistrů" a "nových zázračných systémů" - o nichž se nedá nic říci, protože se MUSÍ prožít !!!! - co tvrdí opak.
Domnívám se, že to, je vepsáno v nevědomých vlivech (to, co jsme si převzali z rodiny - rodu - po předcích) je nezměnitelné právě proto, že my sami jsme nebyli přímými účastníky příčin. Důležité tedy nevidím to, co se stalo, ale téma, ke kterému mě vazba na takovou příčinu v životě přivádí. Pokud jde o téma, zajména mám na mysli:
- strach z budoucnosti,
- strach ze selhání,
- strach z odmítnutí.
Tyto strachy svům způsobem vymezují naši jedinečnost.
Vzpomeňte na HSB a Malinkou duši: "Aby ses mohla uvidět jako Světlo, obklopím tě temnotou" - řekl jí Bůh.
"A nebudu se temnoty bát?"
"Není čeho se bát, pokud se nerozhodneš, že je čeho se bát. Když jsi obklopena temnotou, neproklínej temnotu, ale to více buď Světlem."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 12:02 pm    Předmět: Čištění Citovat

Damao napsal:
Můj názor se hodně ztotožňuje s tím, co napsala šamanka. Prostě: tím, že si to někdo dělá složité, není to lepší, ale spíš jenom komplikovanější a lidská mysl si dokáže pak z těch mnoha podnětů vytvořit životní horor. Upřímně - nikdy mě nenapadlo, že by se někdo měl očišťovat před zasvěcením. Skoro mi přijde, že je to jako když přijdu do kostela a první co slyším: "Všichni jsme hříšníci!" Proč? Copak před zasvěcením jsme "špinaví, prašiví" nebo "méněcenní"?

Damao, ve spoustě věcí s vámi souhlasím. Samovolné nenásilné čištění se mi samotné líbí a jsem ráda, že to tak mám. Vyřeším si tak spoutu věcí. Horor z toho může opravdu vzniknout!!!! Navíc neumím si představit, že to někdo někomu úmyslně způsobí aniž by ho o to někdo žádal. Třeba není zatím připravený, nečeká to nebo dokonce nechce. To se však netýká jen minulosti, ale všeobecně i jiných témat, která je zapotřebí řešit.
A minulost se opravdu přelakovat ani vygumovat nedá. Co však mohu ovlivnit, že svou minulost přijmu a nebudu se jí bát. Nebudu svá traumata ještě dokrmovat a tvořit ze sebe mučedníka, bojovníka,...Přijmu je s láskou a prohlédnu si jeden podruhém (mnohdy si je některé opět prožiji). Je už na mne, co s tím dál provedu, jestli jsem to pochopila nebo v tom chci žít dál. To nechci rozepisovat, vrátím se k tématu.
Ale neumím si představit, jak nějaký Mistr takto zasáhne bez svolení žáka, který se nechce nebo neumí vyrovnat s minulostí. V lepším případě jak sedí doma a diví se, co se to děje. Má ještě větší strach. Mnohdy by neuškodila asistence někoho zkušeného.
Damao napsal:
Domnívám se, že to, je vepsáno v nevědomých vlivech (to, co jsme si převzali z rodiny - rodu - po předcích) je nezměnitelné právě proto, že my sami jsme nebyli přímými účastníky příčin. Důležité tedy nevidím to, co se stalo, ale téma, ke kterému mě vazba na takovou příčinu v životě přivádí

Ano, máte pravdu, že spousta věcí je nezměnitelných. Jen na to přijít. Najít je, pochopit a přijmout. Jinak je z toho začarovaný kruh ve kterém se motáme dokola a nejsme schopni najít začátek.
S tou dušičkou je to trefné. "A nebudu se temnoty bát?" .....................
Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 2:22 pm    Předmět: Re: Čištění Citovat

Edy napsal:

A minulost se opravdu přelakovat ani vygumovat nedá. Co však mohu ovlivnit, že svou minulost přijmu a nebudu se jí bát. Nebudu svá traumata ještě dokrmovat a tvořit ze sebe mučedníka, bojovníka,...Přijmu je s láskou a prohlédnu si jeden podruhém (mnohdy si je některé opět prožiji). Je už na mne, co s tím dál provedu, jestli jsem to pochopila nebo v tom chci žít dál.

Tak to je. Přijmout minulost, pochopit a dokonce ocenit ji - protože kdyby jí nebylo, nejsme tam, kde jsme.
Edy napsal:

Ale neumím si představit, jak nějaký Mistr takto zasáhne bez svolení žáka, který se nechce nebo neumí vyrovnat s minulostí. V lepším případě jak sedí doma a diví se, co se to děje. Má ještě větší strach. Mnohdy by neuškodila asistence někoho zkušeného.

Pokud jde o čištění, každý by měl postupovat podle svých pocitů. Pokud podnět, abych se očistil, vzešel ze mě, je to naprosto v pořádku. Něco jiného je, když "je předepsáno" - to může být více na škodu než k užitku. Prostě - dal bych na výběr - očista jako dobrá možnost.
Edy napsal:
Ano, máte pravdu, že spousta věcí je nezměnitelných. Jen na to přijít. Najít je, pochopit a přijmout. Jinak je z toho začarovaný kruh ve kterém se motáme dokola a nejsme schopni najít začátek.
S tou dušičkou je to trefné. "A nebudu se temnoty bát?" .....................
Wink Wink Wink

Mám za to, že je třeba především vykročit jinak. Uvědomit si, jakou budoucnost si přeju, představit si ji - představit si, jak ji už žiju - a pak k ní vykročit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ella
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 26.12. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 4:01 pm    Předmět: Citovat

zdravím Vás, možná se zeptám úplně hloupě, ale mluvíte tu o čištění před zasvěcením. já reiki zatím nemám a z toho, co jsem si přečetla si umím představit, jak asi probíhá čištění po zasvěcení. ale to trvá prý 21 dní - u někoho zřejmě kratší dobu, u někoho delší, předpokládám, že to bude mít u každého jiný průběh co se týče do délky i do toho, co si kdo zpracovává. ale nedokážu si představit, že by mi někdo např. jeden den před zasvěcením provedl čištění. co to vlastně provádí? co se může vyčistit za jeden den, mimo toho, že vyplave plno pro mě špatných věcí, které mám kdesi zasunuté a bude mi z toho ukrutně zle? Sad Shocked
můžete mi to prosím někdo vysvětlit? je takovéhle čištění k něčemu i kdyby s tím osoba, na které se provádí souhlasila?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund