Fórum - Zobrazit téma - Čištění před zasvěcením - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Čištění před zasvěcením
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Čištění před zasvěcením
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 6:18 am    Předmět: x Citovat

Alespoň z vlastní zkušenosti bych neřešila antibiotika, ale spíš jak se cítím, pokud nemocně a nedobře, tak bych si dala ještě na čas.
Ale to je můj osobní pocit, protože takové věci se mi dějí dost bouřlivě, tak bych si na ně nechala prostor, není kam spěchat.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hanika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 9:21 am    Předmět: Citovat

děkuji šamanko,
on se cítí dobře,kdyby neměl zarudlý krk,tak mu vůbec nic není. Na víkend se těší a já věřím,že mu i proces čištění zlepší imunitu,jako se to stalo u mě. S pozdravem Hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 9:58 am    Předmět: Citovat

Ahoj Šamanko, nebo kdokoliv, kdo mi odpovíte.

Chci se zeptat na jiné čištění. Asi za 3 neděle jdu na R2. Je to 10 měsíců po jedničce. Vím, že jednička je hlavně o cestě do svého nitra. Také na sobě celou dobu pracuji. Na R2 se těším a tuším , že už bych jí mohla absolvovat s čistým svědomím.

Přesto se mi právě poslední dobou stane, že místo abych byla vyrovnanější a vyrovnanější, stávám se podrážděná, netrpělivá, někdy vzteklá a hysterická a občas lítostivá.
Třeba jsem taková pořád a jenom si to víc uvědomuji s tím, že se blíží moje iniciace do dvojky. Je to pár dní dozadu, co jsem si říkala, jestli vůbec je možný, aby taková hysterka jako já šla na R 2.
Můj kamarád mi říkal, že by to mohlo být i jakési ,, čištění " před dvojkou. Ale já nevím, jestli to tak může být. Moc se těším, ale někdy si říkám, že ,,někomu nahoře " se to asi nelíbí. Proto někdy propadnu takovému pocitu marnosti a zbytečnosti. Protože do smrti budu asi něco řešit a kdybych čekala, až všechno vyřeším a teprve potom šla na R2, tak se nedočkám nikdy.
Crying or Very sad
Také je mi vytýkáno, že jsem zbrklá. Myslím si, že nejsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 10:34 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Ahoj Šamanko, nebo kdokoliv, kdo mi odpovíte.

Chci se zeptat na jiné čištění.

Přesto se mi právě poslední dobou stane, že místo abych byla vyrovnanější a vyrovnanější, stávám se podrážděná, netrpělivá, někdy vzteklá a hysterická a občas lítostivá.

Moc se těším, ale někdy si říkám, že ,,někomu nahoře " se to asi nelíbí. Proto někdy propadnu takovému pocitu marnosti a zbytečnosti. Protože do smrti budu asi něco řešit a kdybych čekala, až všechno vyřeším a teprve potom šla na R2, tak se nedočkám nikdy.
Crying or Very sad
Také je mi vytýkáno, že jsem zbrklá. Myslím si, že nejsem.

Ahoj Eviku.
Hlavně si nic nevyčítej. Ty pocity co popisuješ má v dnešní době mnoho lidí a nesouvisí s Reiki. Je to transformační proces celé planety.
Nikdo "nahoře" ti nebude bránit ve tvém rozhodnutí. To dělají jen ti na druhé straně. Právě absolvování R2. ti pomůže zapracovat cíleně na všem co chceš změnit.

A máš pravdu:
Citace:
kdybych čekala, až všechno vyřeším a teprve potom šla na R2, tak se nedočkám nikdy.


Takže nečekej a hr na to. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 11:04 am    Předmět: x Citovat

Evik: tedy nevím,proč bys měla být povinně vyrovnanější a vyrovnanější.
Být vzteklá, protivná, netrpělivá je taky dobrý. Emoce vyplouvají, hezky se čistí a až to vybublá, tak se moře zase uklidní, bude sluníčkově a vyrovnaně. Mě bývá před takovými akcemi ještě špatně, nemůžu jíst a mám různé psychické pochody. Ale máš před sebou hezkou vizi, že brzy bude líp. Když třeba okolí upozorníš, ať vyčkají a nedráždí lva bosou nohou, tak to v pohodě ustojí.
Neboj, bude to v pohodě, uvidíš. I když čištění nepatří mezi něco,
co by si člověk užíval. Nebo naopak - zkus si zahrát takovou hru, užívej si svoje protivné období, pobavíš se a nakonec možná zasměješ!
Když to máš připravené, vrchní velení ti pomůže.

Z vlastní zkušenosti znáš starou pravdu o náhodách, které tě potkají.
V poslední době mám takových zážitků mnohem víc než by se mi líbilo, jde to mimo, ať si myslím, co chci, prostě se cosi děje.
Mám na to takové podobenství:
občas chodím nakupovat s malou dcerou od kamarádky, hyperaktivním dítětem. Běhá po sámošce, strká do koše spoustu nesmyslů a tvrdí, že tohle chce maminka zaručeně koupit, prostě zmatek.
Tohle jsem byla dlouhou dobu já a protože přišel čas na vážné věci, tak
přišla moje pevna ruka, která to praštěné dítě popadne za ruku a jdeme hezky pro chleba a kvalitní jogurty a brokolici a... Není úniku, prostě je potřeba se víc věnovat důležitým věcem a nechat blbiny stranou.
Ta osudovost mě mate, není v tom už tolik možností k rozhodování, jde si to svou cestou, včetně setkání a vztahů

Už se těším na tvoje nové zážitky "poté".
Drž se a vydrž, jaro ti dodá energii Very Happy
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 1:24 pm    Předmět: Citovat

Lev napsal:
Hlavně si nic nevyčítej. Ty pocity co popisuješ má v dnešní době mnoho lidí a nesouvisí s Reiki. Je to transformační proces celé planety.
Nikdo "nahoře" ti nebude bránit ve tvém rozhodnutí. To dělají jen ti na druhé straně. Právě absolvování R2. ti pomůže zapracovat cíleně na všem co chceš změnit.
Takže nečekej a hr na to. Laughing

Eviku měla jsem ty samé pocity před 2. Najednou jsem měla pocit, že jsem spoustu věcí ještě nedořešila. Takhle rozhozená, že na dvojku nemůžu jít. Termín se blížil. Jeden termín jsem prošvihla kvůli nemoci a ten další odříct? Ne, věděla jsem že tu dvojku moc a moc chci.
Seminář byl nádherný a vše proběhlo, tak jak mělo (u mne). Spoustu věcí jsem si pak vyjasnila a uvědomila. Sklidnila jsem se a prožívala radost z nově nabytých zkušeností (jak osobních tak i ohledně Reiki).
Takže Eviku směle do toho. Wink
S láskou Edy Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 2:16 pm    Předmět: Citovat

Milá Eviku,
vnímám už velice dlouho,že jsi na druhý stupeň připravená.

Krásný den Dřarmíí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 3:04 pm    Předmět: Citovat

Citace:
vnímám už velice dlouho,že jsi na druhý stupeň připravená


V tomhle s Dzarmi souhlasim a rikal jsem ti to uz davno....zahod strachy a hura na ne!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 3:42 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:

Přesto se mi právě poslední dobou stane, že místo abych byla vyrovnanější a vyrovnanější, stávám se podrážděná, netrpělivá, někdy vzteklá a hysterická a občas lítostivá.

Eviku, ale to já mám taky i s "dvojkou" Laughing Laughing Laughing
Citace:
Třeba jsem taková pořád a jenom si to víc uvědomuji s tím, že se blíží moje iniciace do dvojky. Je to pár dní dozadu, co jsem si říkala, jestli vůbec je možný, aby taková hysterka jako já šla na R 2.

Je to možný!!! Laughing Laughing Laughing JDI!!!
Citace:
Můj kamarád mi říkal, že by to mohlo být i jakési ,, čištění " před dvojkou. Ale já nevím, jestli to tak může být. Moc se těším, ale někdy si říkám, že ,,někomu nahoře " se to asi nelíbí. Proto někdy propadnu takovému pocitu marnosti a zbytečnosti. Protože do smrti budu asi něco řešit a kdybych čekala, až všechno vyřeším a teprve potom šla na R2, tak se nedočkám nikdy.

Asi tak nějak............. Laughing Laughing Laughing Nečekej Wink
Citace:
Crying or Very sad
Také je mi vytýkáno, že jsem zbrklá. Myslím si, že nejsem.


Já tě sice osobně neznám, ale mě připadáš skvělá!!![/quote]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 5:30 pm    Předmět: Citovat

Evik napsala:
"Přesto se mi právě poslední dobou stane, že místo abych byla vyrovnanější a vyrovnanější, stávám se podrážděná, netrpělivá, někdy vzteklá a hysterická a občas lítostivá. "

Dvojka mi pomohla právě toto více harmonizovat atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 7:54 pm    Předmět: Re: x Citovat

Tak vidíte... hlavně že vím, že když mi není něco jasné, nemám si vytvářet domněnky a zeptat se.

Dlouho jsem s tím otálela, protože to není moc k chlubení. Ale do cesty mi přišlo dnes tohle vlákno, tak za něj děkuju. Nejsem si jistá, jestli bych sama napsala, ale dozajista bych se tím dál trápila.
Zrovna tak všem děkuju za povzbuzení. Už si nepřipadám tak nenormální.Speciální pozdrav posílám do Irska a také všem na Moravu, konkrétně do Archy .
Každému radím, že pochybnosti jsou tím největším nepřítelem, jak něčeho dosáhnout....a teď, když jsem sama začala pochybovat, jsem vděčná za jakoukoliv pomoc od vás.

Tak hurá do dvojky !!! Už 18. dubna !!!




Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mandis
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 14.2. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 1:55 pm    Předmět: Čištění před zasvěcením do Reiki Citovat

Píšete tu, že není třeba čistit před zasvěcením. S tím zásadně nesouhlasím. Každý z nás tam má mnoho věcí k čištění, které se týkají manipulace s energiemi, zneužití, práce s černou magií, a mnoho dalších zkušeností s léčením, kdy jsme zrovna nepracovali s léčivými energiemi. Pokud se tyto energie, člověku spustí, tak to zrovna není nic moc.
Pokud chceme dojít opravdovému léčitelství a být propojeni na mnohem kvalitnější a účinější léčivé energie a to i včetně en. Reiki, je třeba na sobě intezivně pracovat a mnoho negací z nás musí odejít. Jinak nám nemohou být otevřene mnohé dary či talenty, které máme naplňovat pro dobro naše, lidí i Země. Těžko nám někdo otevře náš skrytý potenciál, když se k němu zatím nemůžeme přes naše negace dostat a pokud by byl otevřen tak by nám bytosti a energie temna pěkně dali. Protože člověk najednou začne víc zářit a to oni mají zmáknuté, aby věděli kdy a jakým způsobem člověka zablokovat, aby nedošel jeho potenciálu a tím pomoci láskyplné proměně a trasformaci Země. Pokud se člověk před zasvěcením pořádně očistí, dostane se mu mnohem většího potenciálu léčivých energií a případně se mu po zasvěcení po následujících pár dní, týdnu nemusí toho tolik vyplavovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 5:26 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Pokud se člověk před zasvěcením pořádně očistí, dostane se mu mnohem většího potenciálu léčivých energií a případně se mu po zasvěcení po následujících pár dní, týdnu nemusí toho tolik vyplavovat.

V podstatě obsahově s tím souhlasím ale nepovažuji to za bezpodmíněčně nutné. Práce s Reiki, podobnými systémy, práce s vlastní energií nás tlačí k tomu, abychom něco dělali v našem životě s tím, co není v souladu s vesmírným pořádkem.

Různé "temné "energie a entity jsou stejně jako síly lásky a světla součástí světa. I ony zde mají svoji úlohu, "práci", mají se něco naučit nebo nenaučit - to je na nich a nebo zkrátka působí jen díky zákonům rezonance a přitažlivosti, nejsou tu proto, aby nás lidi strašily a ničily. My lidé jim větší sílu a význam dáváme svým strachem, pozorností a negativními programy v našem životě a tím je živíme.

Když vezmu v úvahu různé zbytky nějakých záležitostí v našich minulých životech a nebo dané geneticky v buněčné paměti týkající se hraní si s černou magií, tak si dovolím jen poznámku, možná to zlehčuju: Kdo je nemá?
Ale myžijeme tedˇa tady. Nějakým způsobem a vývojem jsme dospěli k tomuto stádiu ve kterém se zrovna nacházíme. Už to, s jakým záměrem do naladění na Reiki a nebo do práce s energiemi jdeme, svědčí o úrovni naší připravenosti s nimi zodpovědně zacházet.
Možná se mnou nebudete souhlasit, ale do sekce "černá magie" osobně dávám i záměrné i nevědomé pomlouvání, vkládání negativních programů do podvědomí lidí, záměrné zneužívání slova i myšlenky v neprospěch druhého v prospěch vlastní. Donášení, žalování, lezprdelkovství, neupřímnost, závist, zlobu, nenávist,atd.....A kdo s těmito negativními programy nemá žádnou zkušnost? Ruku do ohně bych za nikoho nedala. Cokoli chceme dosáhnout a je to na úkor někoho, ať je to pozornost, láska, zisk, jakákoli výhoda,...je špatně.
Práce s Reiki nás tlačí k poznání, že i když je image Bojovníka světla či šiřitele Světla velice lákavá, veškerá duchovní práce začíná u sebe samého.Tím můžeme zkvalitnti svět- tím že se stáváme lepší. O tom se tu píše přece pořád dokola. Čím kvalitněji zpracujeme vědomě ty negativní programy, tím kvalitnější základnu si vytvoříme pro svoji další energetickou práci. Pokud budeme koukat jen nahoru a ne na tom na čem stojíme, spadnem na zadek a budeme takhle padat tak dlouho než nám dojde že něco je ptořeba změnit.
Vesmírné zákony, které udržují celé Universum v rovnováze platí pro všechny bez vyjímky.

Když budu jako Reikimistr nejprve u žáka čistit energeticky(třeba přes SRT a nebo LSVj a podobné systémy), tak mu sice pro začátek pomůžu aby neměl takové očistné projevy, ale pokud on sám s něčím nezačne vědomě pracovat, protože ty programy jsou jeho, on si je vytvořil, tak dřív nebo později se dostane do nepříjemných situací stejně. Protože nepochopil, jak u něj tyto prográmky fungují, jak se projevují, dosud nepracoval cíleně na zlepšení vých vztahů, vztahu k sobě samému. TeDˇse nechci dotknout těch, kteří do naladění do Reiki šli až po dlouhodobé práci na sobě, těch bude ale asi menšina.

I když jsem na kurzu LSVJ informaci o čištění před naladěním na Reiki dostala (sama jsem žádným čištěním neprošla), když se někdo rozhodně nechat se naladit ode mne, upřednostňuju rozhovor o tom, co vedlo toho někoho do práce s Reiki, seznámím ho s tím, co může očekávat a co ne, že Reiki je sice velice silným a účinným nástrojem k posunu vpřed, nicméně užitek z toho můžeme mít jen když se začneme vědomě zabývat aplikací duchovních zákonů ve vlastním životě a práci na sobě, našich vztazích a sebepřijetí. Potom se adept sám rozhodne jestli do naladění půjde a nebo ne. Reiko ho přece něudělá sama od sebe lepším. Pak jen zharmonizuju čakry a provedu naladění.
Naladění nedoporučuju , pokud je někdo momentálně v tělesné nepohodě, oslabený, nemocný a nebo v ne zrovna nejlepším duševním rozpoložení. Ne proto, že by tím bylo naladění nefunkční, to je funkční vždy, ale s dotyčným by to mohlo (ale nemuselo) třeba nepříjemně cvičit a očistné projevy by ho mohly pěkně zatížit. Možná že výjimkou by byla nějaká výjimečná situace kdy času není nazbyt a dotyčný se zodpovědně rozhodne do naladění jít a tam bych asi zapracovala tak, že bych zharminizovala a pročistila na čakrách a v auře co je možné.
Těžko říct, kdyby se do naladění do Reiki hrnul někdo , kdo patří do sekce pravidelných uživatelů drog (ne jen že si dá sem tam špeka), alkoholu ,tam bych doporučila nejdřív absolvovat terapii SRT a nebo alespoň provedla důkladné pročištění a posílení aury s pomocí práce s vyšším Já. Taky bch tomu někomu navrhla aspoň měsíc absolvovat pravidelnou terapii Reiki, byť jen dálkové. Pokud bych viděla že vše je ok. tak pak bych se rozhodla být jeho mistrem a hlavně učitelem a pro začátek průvodcem. Protože už jsem s jedním člověkem, který do Reiki šel s takovou zátěží měla možnost pracovat a alespoň následná očista pomocí Vyššího já (tj práce s SRT a nebo LSVJ) mu moc pomohla. Pak mohl velice dobře a s velkým užitkem nejen pro sebe ale i pro své okolí využít veškerý svůj potenciál a k tomu využít navíc Reiki.

MOžná se počáteční rozhovor zdá být zdržováním, ale už se mi stalo, že se dva lidi rozhodli po počáteční eufórii do naladění pozatím nejít. U jednoho člověka to byla nepřipravenost převzít zodpovědnost do svých rukou (očekával že Reiki je jen báječná a fajn a příjemná energie, která za něj vyřeší všechno jen tím že je a zarazila ho možná přítomnost nepříjemných očistných projevů, zkrátka na to ještě nenazrál) a druhý právě měl kromě fyzického a psychického oslabení sklony k práci s energiemi právě tém nežádoucím způsobem. A zatím neshledával, že by bylo potřeba trochu pozměnit svoje vnímání reality.

Když se ještě vrátím k temným entitám a energiím, ty nám škodí jen doté míry, do jaké jim to dovolujeme a jakým způsobem je živíme svou pozorností a strachem. pokud se stanou středobodem našeho života, no pak nám budou dělat velice vehementně společníky. Přitáhneme si ty, které odpovídají tomu co máme nehezkého v sobě. A tím nám ještě přitíží a víc a víc. Samozřejmě, velká traumata v našem životě nebo užívání drog a alkoholu, dlohodobě trvajcí stres a nebo cokoli co nás přivede do stavu vyčerpání a oslabení zapříčiní to, že máme trhliny v auře, leccos se nám může do aury navrtat. Pak to ještě víc působí nepříjemně, užírá nam to dost energie a zatěžuje i hodně nepříjemným způsobem, kdy si člověk může připadat jako blázen .Cesta ven z těchto velkých problémů je pak určitě i za pomocí různých technik, jako je SRT a LSVJ či jinou cílenou prací s vyšším Já a nebo to někdo umí díky svému velkému potenciálu a schopnostem. To pomůže pro začátek zbavit se hodně velké a mnohdy už těžko únosné zátěže.
Na druhou stranu-roztoči, pro valnou většinu z nás nepříjemný hmyz, nepříjemní lidé, nepříjené jevy jsou pro nás zatěžující jen do té míry, do jaké jim dovolíme aby nás ovládali. Pokud je bereme s vědomím že jsou a že sem holt patří, no tak nás nijak výrazně nebo závažně neomezují. Nebojujeme s nimi ale přijmeme je a naučíme se s nimi žít. Zkrátka jsou, co s tím nadělám? Nic. Ale můžu něco udělat se svým postojem k nim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mandis
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 14.2. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 6:56 pm    Předmět: Čištění před zasvěcením do Reiki Citovat

Naprosto s tebou souhlasím Renato. Krásně jsi to napsala:-)
Jen bych k tomu ještě dopsal ohledně temných energií. Každému z nás se ukazuje ta část, kam vibračně dosahujeme. A když zase postoupíme dál už na nás čeká nová vrstva čištění bloků, entit, energií. Postupně tak odlupujeme další vrstvy negací a jsou nám otevírány další možnosti využití Božích en. a duchovního vzestupu. Pokud chceme myslet na ukončení inkarnačního kolečka na Zemi a postupně začít naplňovat Božské poslání, které na Zemi máme, je třeba na sobě intenzivně pracovat. Víc než si nyní myslíme:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mandis
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 14.2. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 3:43 pm    Předmět: Čištění před zasvěcením do Reiki Citovat

Lightworkere tobě se nestává, že když máš nějaký seminář, tak je třeba pár věcí očistit, aby měl hladší průběh? A to samé platí při zasvěcení, aby si člověk s tím nepřinesl různé záležitosti, které by nechtěl. Jaké s tím máš zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund