Fórum - Zobrazit téma - Čištění před zasvěcením - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Čištění před zasvěcením
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Čištění před zasvěcením
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nency
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 14.7. 2004
Příspěvky: 143

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 9:33 am    Předmět: Čištění před zasvěcením Citovat

Zajímalo by mne,jak očišťujete sebe,zasvěcovaného a místnost.Vím,že je více způsobů....Čeho při tom využíváte?Jestli to ovšem není Vaše tajemství Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 10:43 am    Předmět: Citovat

Hmm Nency,

nečistím před zasvěcováním ani sebe a ani místnost a ani zasvěcovaného. Není to potřeba.

Proč si myslíš/te, že se to tak má dělat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 5:08 pm    Předmět: Citovat

No to mě ani nenapadlo .. mám za to, že zasvěcení je očistné až dost samo o sobě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 5:37 pm    Předmět: Citovat

Nejsem pan zasvěcovatel, bo si myslím že i zasvěcení se může zvorat a záleží n tom kdo ho dělá, podle mě je závislé na osobě která zasvěcení provádí. Takže myslím že čím do toho bude člověk méně dávat hlavy, tím lépe: prostě aby to bylo průzračné jak studánka.......

aby nic nebránilo zasvěcení aby to bylo čisté.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 8:09 pm    Předmět: Citovat

Před zasvěcením pročistím a harmonizuju čakry. A pak jen poprosím ty nahoře, aby mi s tím pomohli :wink:protože Mistr Reiki je jen nástrojem,prostředníkem,kanálem ke Zdroji, ne tím kdo zasvěcuje.Vše je řízeno "shora". Takto jsem to obdržela jako doporučení - ne nutnost- a toho se držím, líbí se mi to.
Zeto, pan Lübeck napsal ve svých knihách o Reiki že neexistuje špatné zasvěcení, pokud je provádí tradičně vzdělaný mistr s předanými symboly a mantrami. Za tím stojím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 8:44 pm    Předmět: Citovat

I pan Lübeck je jen člověk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 11:48 pm    Předmět: Citovat

Zeto pokud jdeš na zasvěcení s úmyslem a myšlenkou zasvětit, pak se tak taky stane, neboť jak už psala Renata, nezasvěcujeme sami, ať tomu věříš nebo ne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
radysek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.4. 2004
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 12:45 am    Předmět: Re: Čištění před zasvěcením Citovat

Nency napsal:
Zajímalo by mne,jak očišťujete sebe,zasvěcovaného a místnost.Vím,že je více způsobů....Čeho při tom využíváte?Jestli to ovšem není Vaše tajemství Wink


Nency:

Mistr je sice pouze jen prostrednik, ale osobne pokud "mistr" nebude okey podle mne v klidu a sam se sebou vyrovnanej a Ty to pripustis muze na Tebe prenest i energy, ktere budou Tobe neprijemne...
cisteni mistnosti na toto muze byt nekolik pohledu, nekdo nemusi pouzit vubec nic, nekdo k tomu pouzije svicek, ruznych vonnych tycek, prida nejakou music, pouzije kombinace feng-shui, nekdo si tam da treba do rohu symboly, ritualy jsou ruzne a zalezi na Tve mysli ...
cisteni zasvecovaneho jasne muzes ho Treba vykoupat, coz nevim Smile zasvecovany sam nejlepe vi, jak se citi a zda chce ci potrebuje nejak ocistit Wink r.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 7:39 am    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Zeto pokud jdeš na zasvěcení s úmyslem a myšlenkou zasvětit, pak se tak taky stane, neboť jak už psala Renata, nezasvěcujeme sami, ať tomu věříš nebo ne Wink


V tom případě by to znamenalo že bychm vůbec nepotřebovali ,,mistra,, k tomu aby nás zasvětil. Píšeš že to stejně nedělají lidi tak nevím proč jsou tedy potřeba u zasvěcení.

Lighte odporuješ si. Píšeš že nejsou třeba a přesto určitě napíšeš že jsou to ,,jen,, prostředníci.

Já jsem zažil několikero zasvěcení, například i od Tebe a na 100% to bylo pokaždé jené a bylo s přídavkem osobitosti onoho člověka.(popřípadě úrovně v jaké se nacházel - v jeho životní cestě)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 7:43 am    Předmět: Citovat

někdy je fajn provést ze zasvěcení nějáký rituál,svíčky a tak,mysl žáka se má čeho přidržet a vše může proběhnout hlouběji,nemyslím na úrovni zasvěcení,ale na úrovni prožitku.Naopak někdy je v jednoduchosti síla.Někdy je fajn vyčistit prostor někdy ne.Prostě poslouchat své srdce a vše bude ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
petr_hk
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 30.9. 2003
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 7:54 am    Předmět: Citovat

2 zeto:

Máš pravdu. Mistr na samotný úkon iniciace reiki není potřeba. Znám lidi, kteří nezmali systém reiki, slyšeli o tom, že zasvěcení provádí mistr. Obrátili se tedy v meditaci na své duchovní Mistry a reiki se jim otevřelo. Pracují s ním, léčí, atd. Až po čase si doplnili znalost symbolů a nechali se znovu iniciovat mistrem reiki.

Nic z toho, co existuje, nám není odpíráno...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Nency
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 14.7. 2004
Příspěvky: 143

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 7:31 pm    Předmět: Citovat

Teda za tu dobu,co jsem tu nebyla jste se pěkně činili Wink
Tak to vezmu po pořádku:
To Lightworker-netvrdím,že se to tak má dělat.Ptala jsem se,jak to dělají ostatní.Věděla jsem,že každý na to bude mít jiný názor .Setkala jsem se totiž s více názory.A chtěla jsem si to ověřit na RW.Já někdy čistím a někdy mě to ani nenapadne...asi to tak má být,Reiki si vždy řekne,co je právě v té chvíli potřeba....
To Alwen-Reiki je očišťující,to máš pravdu,když Tě to ani nenapadlo,tak to je taky v pořádku,nebylo to třeba Wink
To Zeto-přesvědčila jsem se,že zasvěcení není závislé na osobě,která ho provádí.Stejně jako Reiki není závislé na člověku,který ho provádí... Laughing
To Renča-
Citace:
protože Mistr Reiki je jen nástrojem,prostředníkem,kanálem ke Zdroji, ne tím kdo zasvěcuje

Vidím to stejně Wink
Lübeck je můj favorit Wink Je sice jen člověk,ale píše super knížky Wink
To Radýsek-
Citace:
cisteni mistnosti na toto muze byt nekolik pohledu, nekdo nemusi pouzit vubec nic, nekdo k tomu pouzije svicek, ruznych vonnych tycek, prida nejakou music, pouzije kombinace feng-shui, nekdo si tam da treba do rohu symboly, ritualy jsou ruzne a zalezi na Tve mysli ...
Tak nějak jsem to myslela,každý má totiž svůj způsob....své rituály....
Citace:
cisteni zasvecovaneho jasne muzes ho Treba vykoupat, coz nevim
To jsem samozřejmě nemyslela Rolling Eyes
To Ageus-
Citace:
někdy je fajn provést ze zasvěcení nějáký rituál,svíčky a tak,mysl žáka se má čeho přidržet a vše může proběhnout hlouběji,nemyslím na úrovni zasvěcení,ale na úrovni prožitku.Naopak někdy je v jednoduchosti síla.Někdy je fajn vyčistit prostor někdy ne.Prostě poslouchat své srdce a vše bude ok.
tak nějak to vidím taky...
petr_hk-zajímavé
Rolling Eyes
Děkuji všem za názory
Nency
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 8:24 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Lightworker napsal:
Zeto pokud jdeš na zasvěcení s úmyslem a myšlenkou zasvětit, pak se tak taky stane, neboť jak už psala Renata, nezasvěcujeme sami, ať tomu věříš nebo ne Wink


V tom případě by to znamenalo že bychm vůbec nepotřebovali ,,mistra,, k tomu aby nás zasvětil. Píšeš že to stejně nedělají lidi tak nevím proč jsou tedy potřeba u zasvěcení.

No to jsem nepsal, že bychom nepotřebovali mistra. Mistr má vibrace na to, aby právě takto zasvěcoval, jak jsem psal. Psal jsem, že když zasvěcuješ - tím je samozřejmě myšlen mistr, - že nezasvěcujeme sami. Samozřejmě, že se už takhle zasvětili do Reiki i nereikisti, viz kniha, jejíž název jsem kdysi dávno na RW dával. - Tak jak psal petr_hk

Citace:
Lighte odporuješ si. Píšeš že nejsou třeba a přesto určitě napíšeš že jsou to ,,jen,, prostředníci.


Zeto nevím, co tím tady myslíš???

Citace:
Já jsem zažil několikero zasvěcení, například i od Tebe a na 100% to bylo pokaždé jené a bylo s přídavkem osobitosti onoho člověka.(popřípadě úrovně v jaké se nacházel - v jeho životní cestě)

Zeto to je docela možné, samo, že od každého člověka dostaneš jiné zasvěcení, záleží na kolik už je vyčištěn, jaké má vibrace a jestli do toho cpe své Ego...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 9:03 pm    Předmět: Citovat

Nency: no jo, mě to fakt dřív nenapadlo, ale je to zajímavá otázka, docela jsem nad tím začala přemýšlet. Nějaká harmonizace před zasvěcením určitě není od věci. Já mám dojem, že i nevědomky se člověk na zasvěcení připravuje už jen tím, že ví, kdy má přijít (ať je na dálku nebo fyzicky), tak nějak duševní příprava se může případně rovnat jakési očistě před tím. Člověk ustálí myšlenky, případně vyhodí z hlavy to, co ruší a vnitřně se zklidní, aby mohl co nejlíp přijímat.
Ale že bych zažila nějaké vyloženě očistné rituály před tím, to ne .. Právě to zasvěcení jsem vždycky považovala za dostatečně očistné Wink Ono taky většinou jsem každé docela prožívala, jak při tom, tak hlavně po tom a občas se to neobešlo bez slušného onemocnění Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Merlin70
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 7:12 am    Předmět: Citovat

No já cíleně prostor nečistím, spíš si vyčistím případné vazby a vztahy mezi mnou a zasvěcovaným, protože nikdy nevím, v kterém životě a za jakých podmínek jsme se potkali, Smile ale to je taková kosmetická úprava, a při zasvěcování mám zapálené svíčky, jako každý, a myslím, že ty ten prostor zbaví všech rušivých energií. Zatím se mi nestalo, ze bych měla pocit dělat razantnější kroky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund