Fórum - Zobrazit téma - Čištění před zasvěcením - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Čištění před zasvěcením
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Čištění před zasvěcením
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jibi
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 11:46 pm    Předmět: myšmaš Citovat

ahoj všichni,nevím kam to zařadit, prosím o nějaké rady od Vás zkušených:-)mám 2.supen.JAK ZJIŠTUJETE A HLAVNĚ JAKÝMI SYMBOLY DOČERPÁVÁTE JEDNOTLIVÉ ČAKRY???????? jAK POZNÁTE, ZEPŘEDU ČI ZEZADU, JESLTI TEN DOTYČNÝ TU DANOU ČAKRU MÁ SLABOU ČI NAOPAK AKORÁT A SILNOU??? UMÍTE VŠECI VIDĚT BARVU SVÝCH ČAKER?? PROSÍM O RADY, budu vám moc vděčná........ Rolling Eyes
Návrat nahoru
jibi
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 11:49 pm    Předmět: Citovat

JO TEDA JEŠTĚ K TĚM ČAKRÁM, KTERÁ STRANA, ZADNÍ ČI PŘEDNÍ JE PŘÍJEM A KTERÁ VÝDAJ?? CHODÍM ke svojí reikařce na léčení, která mě k tomu přivedla a vždy mi říká, že hrozně z dané čakry bud vydávám, ale nepřijímám atd, tak by mě zajímalo jak to pozná. Př. u srdeční, to chápu, že se hodně vydávám pro druhé láskou,ale sama jí mám málo...ale jak je to vysvětlené u ostatních čaker?????? Děkuji moc všem pa pa JIBI
Návrat nahoru
jibi@centrum.cz
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 11:59 pm    Předmět: čakry a hodně dalších otázek co tu ještě nejsou!! Citovat

ahojky všeci, to sem zase já,mám ještě dalších pár otázeček. Děkuju moc předem všem:-)1,musejí se používat všechny symboly najednou nebo mohu jen jeden,když potřebuju něcokonkrétně?? 2) posílání reiki na dálku mohu jen myšlenkou(učili jsme se že musíme mít bud fotku nebo jméno a datum narození,tak nevím), 3) JAK uhlazujete,učesáváte auru??4.)všichni tady píšete o léčení,ale vidíte konkrétně ty nemocné orgány či cítíte ikdyž nejste na tom nemocném místě??(někdo dělá reiki přiložením rukou na ruce, a jede čakru po čakře a vidí konktréní nemocné orgány i barvy...umíte to někdo také???? 5.)máte zkušenosti jak vypadá a poznáte a dáte zpátky "převrácenou čakru"??? Já vím, že mám spoustu otázek,ale chci se zdokonalit a některé věci mi unikají a chybí...proto doufám, ve vaše rady a cokoliv. Díky moc jibi, KDYZTAK MI PROSÍM PÍSNĚTE NA jibi@centrum.cz :?:
Návrat nahoru
radysek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.4. 2004
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 12:05 am    Předmět: Citovat

Mila jibi,
toto je mnoho otazek, ktere se nedaji odpovedet jednou vetou, jen mne zarazi jedna otazka tvoje mistrine, ci mistr Ti na Tvoje otazky neodpovedel? Nemuzes se jej zeptat, nebo chces znat odpovedi od druhych?
r.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2006 12:16 am    Předmět: Citovat

To - Jibi: radysek má pravdu. Technicky tvé otázky patří do Reiki II. a mistr je tady od toho aby žákům vše vysvětlil. Pokud se mu do toho nechce, ať nezasvěcuje. K tomu se totiž váže také zodpovědnost za své žáky. Jinak pokud chceš pouze znát jiné názory, určitě se je tady dozvíš.

Co se týká čištění prostor, asi to také záleží na tom, jestli zasvěcujeme vždy na stejném místě či pokaždé jinde. Já zasvěcuji s koleginí na stejném místě a prostory občas čistíme, ale nemá to souvislost se zasvěcováním. Je to spíš po nějaké "nepříjemné" návštěvě.

Je samozřejmé že i mistr je pouze nástrojem ale nástrojem důležitým, stejně jako je důležitý kdokoli jiný kdo Reiki předává. Asi většina reikistů ví, že nemá dávat Reiki když nejsou v "psychické" pohodě. Náš "psychický" stav se "přenáší" spolu s Reiki na rozdíl od případných našich nemocí. (to je z praxe)
Jinak se aspoň u nás stává (myslím že i jinde) že asi 24 hod před zasvěcením přichází duchovní průvodci našich žáků a prostor si "ohlídají". Jinak považujeme za samozřejmost, že po celou dobu kurzu hoří svíčky a hraje příjemná hudba. Občas zapálíme i nějakou tyčinku, ale spíš zřídka, protože v menších prostorech, případně když je přítomno víc lidí to může být některým nepříjemné. Energetické čištění je určitě důležité, ale občas vyvětrat také neuškodí. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2006 12:51 am    Předmět: Citovat

Ahoj Jibi,
jsem zacatecnik reikistka a take mam spousty otazek a nejasnosti.A take jsem premyslela o posilani reiki na dalku treba jenom myslenkou,bez fota.... .Verim totiz,ze v myslence je tak obrovska sila,mooc obrovska a tak si teda myslim,ze reiki doputuje tam,kam vede tvoje myslenka.Treba ted reikuju nase kone.Mame ctyry,ale na fotce mam jen tri,tak poprosim o reiki pro ty tri co jsou na fotce a povim,ze bych take rada reiki pro toho ctvrteho co na te fotce neni,ale patri do naseho spolecenstvi a popisu ho...Nejde mi vizualizace.Nu a mam pocit,ze to funguje.Cim je vse jasnejsi,jako fotky,jmena,datumy,tak je to asi skvele,ale myslenka,pokud je jasna tak je take jasna.Tot si myslim.
Pa pa pa Dzarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
petr_hk
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 30.9. 2003
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2006 7:49 am    Předmět: Citovat

2Dzarmi:
Souhlasím s tebou. Určitě to funguje. Myšlenkou tvoříme. Podle mě se reiki aktivuje již s první myšlenkou, že budu posílat. Zbytek je jen rituál stanovený učením Reiki (ale doporučuji ho dodržovat).

Pozor na svá přání! Mohla by se nám splnit! Shocked
(A všechna, i ta nehezká, se plní!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2006 9:36 am    Předmět: x Citovat

Dzarmi: souhlas. Netřeba fotky, ale je potřeba specifikovat co chci. Jméno, místo, datum narození, vizualizace toho člověka...Prostě taková identifikace (nemyslím tím všechno naráz) komuže to vlastně posílám. Něco ve smyslu "pes Baryk, Brno, ulice xy". Aby bylo jasno co chci dělat a komu. Ale pořád bych dala důraz na souhlas s posíláním (pocítíš to buď jako teplo v rukách nebo prostě uvolnění proudění energie) a u lidí aby o léčení věděli a souhlasili s ním.
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 6:25 pm    Předmět: Citovat

Pozor na svá přání! Mohla by se nám splnit! Shocked
(A všechna, i ta nehezká, se plní!)[/quote]

Hmm,mam par zkusenosti.Opravdu je dobre si promyslet,co si vlastne preju.Nekdy zdanlive dobre prani se pak muze projevit jako velmi nevhodne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 7:22 am    Předmět: x Citovat

Dzarmi: jenže na tohle neexistuje řešení - existence si stejně najde kličku, jak tvoje přání ošetřené na maximum s velkým smyslem pro ironii zamotat a splnit po svém.
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ssaman
Anonymní





PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 11:21 am    Předmět: opoved Citovat

Question Ahoj a plne s tebou souhlasim.Kazda myslenka podporena emoci,pranim, se duchovne zalozenym lidem, tedy i nam, splni a to mi verte, ale vzdy jinak nes jsme schopny domyslet. Teda presne tak jak jsme si to prali, ale spatne jsme to konkretizovali.Kazda mince ma dve strany a kdyz mu nereknu kterou ma obratit nahoru, tak se pak nesmim divit. ALE JE TU VELKE ALE. Neni to presne to co jsem chtel, ale po case zjistim, ze to vlastne bylo to, co jsem mnel dostat.Moje prani byvaji kratkozraka a nekdo za mne premysli. Nevim, jestli jsem to napsal dost srozumitelne ale vzdy plati jedno.KAZDA PROHRA V ZIVOTE JE NASI VYHROU. BUH PRO NAS CHCE JEN TO NEJLEPSI ALE MY TO MNOHDY NECHAPEM. saman jozka Embarassed
Návrat nahoru
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 4:44 pm    Předmět: Řešiš nesmysl Citovat

Pokud nekdo trva na očisteni mistnosti před zasvěcenim ,tak ať na všechny stěny i strop i podlahu vloží CHO-KU-REI.A ma to.A jeste se mu tam ionizuje vzduch.ale myslim že to není nutné!!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hanika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 11:07 pm    Předmět: Citovat

mohu se optat na váš názor,zda je rozumné jít na zasvěcení,pokud bere člověk antibiotika???jedná se o R1 děkuji hanika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 11:25 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Hani,
podle všeho, co jsem doposud poznala, by to neměl být problém
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hanika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 11:27 pm    Předmět: Citovat

čauky Hani,
díky,já si to myslela taky,ale chtěla jsem se ujistit,jedná se mi o synka, má jít tento víkend. Sám si o to řekl a navíc mám pocit,že to má shůry dáno a je asi rozumné si energii ustálit a nevyčerpávat se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund