Fórum - Zobrazit téma - Třetí stupeň REIKI - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Třetí stupeň REIKI
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Třetí stupeň REIKI
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 6:43 pm    Předmět: Citovat

Aiko, těší mě Tvoje slova. Důležité je doplnit, že to je VAŠE práce. Jenom vás doprovázím. A obdivuji vaši odvahu, vytrvalost a nadšení, se kterým objevujete sami sebe, své úžasné schopnosti žít tak, abyste byli šťastní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Brid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 6.4. 2005
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem, asi 2 měsíce zpět jsem absolvovala 3 stupeň reiki. Po žádném ze tří zasvěcení jsem neměla žádné "drastické stavy" , spíš jsem se "vznášela" a bylo mi krásně (ani ty depky nejsou co bývaly Smile ) Ale teď posledních 14 dnů mám fakt dost blbou náladu, ona to není depka, ale spíš se mi nic nechce nic mě nebaví, připadám si nudná, dokonce ani dýchat mě nebaví (s trochou nadsázky) Asi si to vybírám všechno najednou... snad to brzy přejde. Každopádně kurz byl příjemný zážitek a teď se s tím musím poprat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 8:14 pm    Předmět: Citovat

Pro každého, kdo vnímá, že by se chtěl na cestu k mistrovství vydat raději po delší krásné cestě pěkně krok za krokem, nevolí zkratky, výtahy a lanovky, které se nabízí, mám čerstvý odkaz:
http://www.webspirit.cz/index.php5?page=workshop&workshop=16&show=workshop
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toux
Nováček
Nováček


Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 12:38 pm    Předmět: mistři Citovat

možná mnoho z vás si občas klade otázku, jestli váš mistr, je skutečně zasvěcen, nebo se za mistra vydává a mastí si kapsu? nikde není žádný oficiální seznam, zkoušel jsem na netu hledat všude a nic. u mě je to hlavně otázka důvěry, nechci slepě věřit jen tomu co mi kdo řekne.takový špatných zkušeností mám víc, než dost. dalo by se namítat, že když nevěříš, tak nevěř. ale když tu je něco takového skvělého, chci to skutečně dostat, a ne někoho finančně živit.a když jsem chtěl po mém mistru jeho linii, tak mi odpověděla, že jí má někde doma a musí jí pohledat a dodnes nic. proto se chci zeptat, zda je tu nějaký mistr, který jí zasvětil, nebo někdo kdo mi nějakým věrohodným způsobem může potvrdit, že je zasvěcená mistr-učitel. ať to zní jakkoliv blbě, zkuste mi porozumět a pomoct. jedná se o paní z fulneku M. Ševčíková , předem díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 7:51 pm    Předmět: Reiki - spolehlivý mistr Citovat

ahojky Touxu:)
Já osobně bych řekla totok: dohledávat konkrétní linii konkrétních mistrů a k tomu veřejně - se mně osobně příčí. Pohanit veřejně někoho je velice rychlé a jednoduché - ale známe my detaily? ne... Smile
A tak ti k tomu povím to: pokud si budeš přát najít skutečného a opravdového mistra, protože to, co chceš, myslíš doopravdy, najdeš ho.
Cítím, že pokud člověk myslí něco vážně a rozhodne se za tím jít, tak najde toho, koho potřebuje. Třeba jsi takovou zkušenost s mistrem/nemistrem z nějakého důvodu potřeboval.

Druhá strana této věci je někoho doporučovat. Já osobně zcela jednoznačně doporučuji Karla Daňka - Damaa. Je léty prověřený a zkušený mistr. Můj první mistr byl úžasný a báječný - jen mi chyběl dostatek informací. Proto jsem šla o kus dál - a nelituji. Byla to má nejlepší volba. Důležité k reiki je nejen zasvěcení, ale také dostatek informací, abys věděl/a jak šlapat, co dělat.

Víš.. spolehliví a nespolehliví - pořád je to o tomtéž. Je to všude. Zkus tedy spolehlivé mistry hledat u přátel, u těch, kterým to něco dalo. Specielně tady na reikiwebíku jich je určitě dost. Smile je tu spousta báječných a šikovných lidiček - rádi ti poradí. Smile Nechej tvého mistra tvým mistrem - pokud ti nechce z nějakého důvodu sdělit informace, které žádáš a jdi za spolehlivým. Smile

Přeji hodně štěstí, Alena Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 11:53 pm    Předmět: Re: mistři Citovat

toux napsal:
takový špatných zkušeností mám víc, než dost.


Proč myslíš, že ty špatné zkušenosti máš? Co se díky tomu máš naučit?

Já měla mistry dva a byla jsem spokojená. Zajímal mě obsah výuky a jací jsou. Nedomnívám se, že "rodokmen" 100% vypovídá o kvalitě učitele.

Já si pro sebe přála dobrého mistra a stal se jím Damao tady z rw.

Zkus prostudovat zde na rw - Reiki ve Vašem okolí, možná tam něco nalezneš.

P.S.: Držím Ti palce ať pro sebe nalezneš to nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 12:53 pm    Předmět: 3.stupeň Citovat

Ahoj, zdravím všechny.
Mám dotaz a prosím o radu. Hledám odpověď na otázku uvnitř sebe, ať dělám co dělám, nevím si tentokrát rady. Jsem 23.den po zasvěcení do 3. stupně. Od zasvěcení procházím onou dobou hájení Laughing . Lze to nazvat všelijak - očista, úklid, ... Vše probíhá tak jak má. Objevuji nové věci, schopnosti, možnosti, věci už i objevené, ale z jiného úhlu, ... je toho spousta. Vše je tak, jak zřejmě má být, nevím. Měla jsem možnost nahlédnout i do 13.komnaty a rozhodnout se, zda s tím chci něco udělat.

Mám však neustále pocit, že jsem ve snu - úplně a naprosto mimo realitu, že se na svět dívám přes barevné (asi hnědé) sklo. Cítím se opravdu divně. Při komunikaci s lidmi jsem vnímavější ale nějak přecitlivělá. Ani se mi s nimi nechce mluvit, aby to na mne nepoznali, že se něco děje. Setkání a blízkost lidí mi ale nevadí. Už se mi ani nechce mluvit, smát se. Chce se mi jen Být (klidně s lidmi nebo bez nich), ale beze slov. Jako bych snila. Zapomínám vnímat realitu. Jsem jako ve snu. Nevidím běžné věci jako květiny, trávu, věci denní potřeby, manžela, nemám žádné potřeby. Dokonce minimálně jím a vybírám si jen to zdravé, tělo to tak samo chce. Cítím klid a mír. Nevím co s tím, jak se vrátit k životu na zemi. Vnímám všechny možné energie, pocity druhých, dokonce cítím své vlastní čakry, atd... není to špatné, líbí se mi to. Ale jak zpět. Tohle vnímám jako tanec ve výšce na laně. Zkoušela jsem se uzemnit několika způsoby, chvilku příjemné brnění a šimrání, nic víc. Nevím co je to za stav, ve kterém se nacházím a nevím co s tím.
Má otázka zní: mohl by jste mi někdo pomoci nebo alespoň poradit? Mám jen vyčkávat, až to samo zmizí - je to součást? Prosím. Embarassed
S Láskou Edy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Babulka
Nováček
Nováček


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 2:06 pm    Předmět: Citovat

Edy,
chvilku si to užij, ale kdyby to přetrvávalo, mohlo by ti to ovlivňovat život ve vztahu - tvůj partner s tím asi nepočítá...

Když to trochu zlehčím, mě velmi uzemňují takové ty běžné domácí práce, které musím udělat. Vyprat vyžehlit, alespoň trošku uklidit,nakoupit,zaplatit složenky,...atd

Můj přítel je zasvěcený do Ra Sheeby a velmi mu pomáhá s uzeměním.
Podle mých informací byla jedna z funkcí Ra Sheeby ve starověkém Egyptě právě uzemňování médiíí.

Hezký den, Lenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 2:15 pm    Předmět: Citovat

Já bych šel do hospody, dal si pořádný 200, 300g steak a pak posekal trávu na zahradě. Kdyby mi to nestačilo, ještě bych se proběhl bosky po štěrku.

(Jestli se Ti zdá, že to zlehčuji, tak tomu tak není. Také ty stavy znám. Tady na Zemi to ale musíme integrovat. Doporučil bych Ti rozvíjet všímavost, kde meditačním předmětem, ukotvením, je tělo, dotek chodidel se Zemí... Také chůzi bosky v přírodě, pokud máš tu možnost. I Ra Sheeba je vynikající, pokud je to člověku blízké).

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 2:23 pm    Předmět: 3.stupeň Citovat

Jééé, děkuji za odpověď. Jako médium si fakt připadám (éterická).

Můj manžel jen žasne. Neví co se děje, nemluvíme o tom. Snažím se v tomto stavu jen být, když už tomu dost dobře nerozumím. Ono mi nic jiného nezbývá Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing . Asi je to nějaký starý blok.
Dokonce co se týče domácích prací, mám za sebou rekonstrukci bytu. Je to pár dní, co jsme to dodělali. Od činnosti mě ale odvádí ta má nereálnost a bolesti v kříži. Nikdy jsem tím netrpěla a mám to od semináře. Ale fungovat nějak musím. (Slovo musím zní divně.) Tak se snažím. Jak doma, na zahradě i v zaměstnání. Velice mě usazuje pohled a soustředění se na dívání se do přírody. Hladí to na duši.
Ještě jednou děkuji. S Láskou Edy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 2:30 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Já bych šel do hospody, dal si pořádný 200, 300g steak a pak posekal trávu na zahradě. Kdyby mi to nestačilo, ještě bych se proběhl bosky po štěrku.
Mirek

Zahradu jsem posekala a zrekonstruovala celý byt. Bosa po trávě mě napadlo, určitě to dnes provedu. Lehávám si do trávy s dlaněmi k zemi a vnímám vybrace Země. Cítím těch energií více. Takhle jsem přišla na tu myšlenku bosky běhat po zahradě.
Při posledním sekání se mi otevřela má 13.komnata. I tohle si dořešuji.
Asi posekám ještě trávu i u sousedů.
Děkuji, moc a moc děkuji.
S Láskou EDY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 5:23 pm    Předmět: Citovat

"Asi je to nějaký starý blok."

Nemyslím si, že by to byl blok. Je to stav, kterého lidé běžně dosahují v meditaci. Po zasvěcení prostě dochází k vnitřní transformaci, mění se náš pohled na svět i na nás samé, zjemňuje se naše vnímání. U někoho jsou ty změny výrazné, u jiného méně, každý však prochází nějakou vnitřní proměnou.

Věřím, že až splní svůj účel, tak že ten stav pomalu odezní a vše se vrátí do normálu. Budeš se ale do něj moci vracet, když budeš chtít. Důvěřuj tomu procesu a rozvíjej všímavost ve všem, co děláš. Takto to vnímám.

Hodně štěstí

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 6:19 pm    Předmět: 3.stupeň Citovat

Pomocná ruka tady od vás na Reikiwebíku je k nezaplacení.
S Láskou Jarmila. Laughing Laughing Laughing Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
riki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 24.1. 2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 8:08 pm    Předmět: Citovat

Z toho si Edy nic nedělej, všechno je to proces transformace. Já osobně něco podobného také prožívám. Celá planeta se mění a my s ní. Jen ten náš mozek jaksi pokulhává, pořád se ptá co se to děje a zbytečně se v tom moc štourá. Vím, že to není lehké, vůbec když to trvá dlouho. Jsou to určité tlaky na nás. Nechce se mi ted ani řešit nějaké domácí práce a tak. Prostě jen tak, prostě jsem. Ale asi to tak má být. Jen se tak uvolni a řekni si, že je to přeměna. Takovéto přijetí tohoto stavu mě pomohlo. Není to pryč, nakonec si to určitým způsobem užívám, ale cítím se lépe. Tak at se Ti daří.
Mirek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 9:12 pm    Předmět: 3 Citovat

Jo, teď si to už užívám. Vypadla jsem při tomto procesu z přítomného okamžiku a zabředla do minulosti, když jsem se snažila odstranit jeden starý vzorec se sebepoškozováním, přehlížením a demonstračním chováním z dětství. Přepadla mě lítostivost a začala jsem ulítávat. Ta 13.komnata byla zřejmě na mne silné kafe. Už jsem zpět. Je mi fajn a s těmi pocity transformace a meditace souhlasím. To je ono.
Na doporučení jsem se proběhla po zahradě v dešti bosa. Kličkovala jse tam mezi mravenci a psem. Laughing Stála jsem tam také jako strom Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing . Přiznám se, nečekala jsem, že se mi to bude tak líbit. Embarassed Je mi mnohem lépe, cítím radost a nebráním se další proměně. Už zase svítím. Děkuji vám za pomoc a rady. S Láskou Jarmila. Mám vás ráda. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund