Fórum - Zobrazit téma - Třetí stupeň REIKI - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Třetí stupeň REIKI
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Třetí stupeň REIKI
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
frbu
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 6:25 pm    Předmět: Citovat

Tak velmi uvažuji o zasvěcení do 3 a tady jsem doslata odpovědi. Děkuji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 7:21 am    Předmět: x Citovat

Hlavně se neboj ptát. Každý mistr má svoje zkušenosti a při zasvěcení ti může z nich hodně předat. Není hloupých otázek.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Westka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.4. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 10:19 am    Předmět: x Citovat

Šamanko, zdravím...Ty jsi reiki mistr - učitel?
Máš nějaké svoje žáky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 10:50 am    Předmět: x Citovat

Ano, mám. Ale spíše osobní, nepořádám kurzy, jsou to moji kamarádi se kterýma jsem v kontaktu.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Westka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.4. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 10:56 am    Předmět: Citovat

...a bylo by možné se spolu někdy setkat a jen tak nezávazně si popovídat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 11:21 am    Předmět: x Citovat

Není problém, budu ráda. Můžeš se ozvat na 607154871.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
frbu
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 6:25 pm    Předmět: šamanka Citovat

Děkuji. Very Happy . Zatím to vzdám, počkám ještě nějakou dobu, třeba do podzimu. Ještě nenastala vhodná doba a nejsou ani financ. I když to je to nejmenší co by vadilo mému mistrovi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krystal
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:59 am    Předmět: Citovat

Pro Amerii.
Ačkoliv mám 4.stupeň mistra učitele netroufám si o sobě ani říct že jsem mistr léčitel 3.stupeň. Každý jsme někde jinde na sví cestě. To že si někdo muže dovolit zaplatit kterýkoliv stupeň neznamená že je v nim mistrem. Proč by někdo kdo má 2.stupeň nemohl dokázat stejně dobře pomoci jako ten kdo má 3.stupeň??? Laughing Druhý stupeň byl pro mě opravdu velký skok ve schopnostech. Dobou kdy jsem se hodně začal opírat o tuto energii rád na ty doby vzpomínám. Byla to taková doba rozjezdu.

A abych se vrátil k prvotní otázce.Při svém zasvěcení do 3.stupně jsem cítil hlavně velký příliv energie v rukou a jednoduší schopnost uzemňování se. Cítil jsem jak si země moje nohy vtáhla k sobě bylo to velmi příjemné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2008 9:58 pm    Předmět: REIKI 3 Citovat

Ahojky Smile
Já bych se také ráda podělila o názor. Absolvuji kurz Reiki 3 u Damaa a je to super. Máme kurz rozdělený do víkendových kurzů jedenkrát měsíčně a probíráme jednotlivé čakry. V každé čakře se - alespoň mně - spojuje ta daná s ostatními. Pořešuji si spousty a spousty záležitostí, kde jsem o mnohých neměla ani tušení. Já osobně bych tento kurz nikdy neměnila, už proto, že máme dostatek časoprostoru si dané záležitosti prožít, pořešit a jít zase o kus dál. Píšeme si deník, protože třeba já, co mám pořešené, zapomínám. Je zajímavé si s odstupem času o sobě znovu přečíst Smile
Přijde mi super si záležitosti navzájem sdělovat, protože i to člověka posouvá o kus dál.
Damao - děkuji ti za to, já jsem moc šťastná. Děkuji i všem ostatním lidičkám, kteří tam jsou. Vřele doporučuji všem.
Krátkým kurzem R3 jsem neprošla, takže nemohu soudit. Ale neměnila bych.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2008 10:56 pm    Předmět: Citovat

A že to někdy jde do živého,co Ajko? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 11:10 pm    Předmět: Citovat

Jjéé ahoj Aiko z Českolipska,já sů taky odtamtuď.

Nedávno jsem přemýšlela,ke komu bych šla na třetí stupeň a vyhrál to Damao právě pro kvalitu,náplň a spousty času k projití si všeho důležitého.Jen přemýšlím,jak na to,když teď žiju v Irsku a jen tak se brzy nevrátím.Asi budu mít lítací. .Jestli mě teda Damao přijme na studium jednou. Laughing Laughing Laughing

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 11:40 am    Předmět: REIKI 3 Citovat

ZIPE, Džarmi, ano, tne. Nejhorší byl začátek. Damao, VlaĎka a Marta jsou skvělí partneři. My jsme všichni také měli štěstí, že jsme se sešli úžasná parta a ta podpora tam je. Já jsem si tam navíc našla super kamarádku Stáňu, která mě tím nejhorším niterním provedla. Řekla mi :Aiko, vím jaká jsi, a přesto tě mám ráda.
Naprvně je moc těžké zchroupnout něco, co ti nepřijde, že ti patří. Pro mě osobně to bylo moc těžké přijmout. Ale s tím, co mi Stáňa řekla, to bylo úžasné a já musím říct, že každý skoro další poznatek k mé osobě jsem vítala. Někdy mi chvíli trvalo, než jsem si to v hlavě porovnala, srdcem přetavila a přijala. Na straně druhé, když vidím, čím jsem si prošla a jak úžasné to teĎ je, tak jsem happy. Ne každý nutně musí procházet ternem, každý to máme jinak. Jen ten pokrok na sobě a svém okolí je potom úžasný. A tady platí nádherná Damaova oblíbená věta: Nelze měnit lidi kolem sebe, ale sebe sama. A bum - změním se já - a ty lidičky okolo se mi zdají nějací lepší Smile Prostě to funguje a já Damaovu - zejména R3 - velmi vřele doporučuji.
Džarmi, neboj, rozpis termínů je znám dopředu a až na to přijde ten správný čas, vyjde ti to. Já na to čekala 2 roky a vůbec nelituji Smile
Mějte se krásně, pappa Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 12:29 pm    Předmět: Citovat

U svého mistra reiki jsem se před zasvěcením dozvěděl jednu informaci, kterou jsem nikdy v žádné knížce nečetl a ani od nikoho neslyšel. Pokud někdo má R1 či R2, tak může v kterémkoliv okamžiku přestat s používáním a zahodit i tento styl života. R3 je v jistém smyslu závazek. Pokud by v tomto okamžiku chtěl někdo s tím přestat, tak mu život začne udělovat lekce (kopance), které mu připomenou na najakou se dal cestu. Už to tady padlo, všechno se děje mnohem rychleji. I do dobré ale i to špatné (špatné myšleno v uvozovkách).
Další věc, která už tady padla. Reiki obecně a ani 3. stupeň nikoho nespasí. Je to jen nástroj, nástroj na práci se sebou samým. Velmi mocný nástroj. Přirovnal bych to jako když přehazuješ hromadu písku polévkovou lžicí. S reiki 3 máš na to pořádnou lopatu. Záleží ale na každém jak s tou lopatou kdo pracuje.
Roso
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 5:27 pm    Předmět: Citovat

Tak to s tebou nesouhlasím. Já mám dvojku. Sbírám s ní zkušenosti už třetí rok, a cítím, že vrátit se do starých kolejí, ke starému způsobu života bez reiki už nejde: pokud začnu myslet a reagovat postaru, reiki se nekompromisně spustí samo - zabrání mi tak být tím, co dřív, navíc dotýkání se sebe, druhých nebo zvířat (kdy se mi reiki také často spouští samo) tak či onak nevyhnu.

Citace:
Pokud někdo má R1 či R2, tak může v kterémkoliv okamžiku přestat s používáním a zahodit i tento styl života.


Pro první stupeň reiki to možná platí, ale pro dvojkaře už ne, na ně už je kladena nemalá míra zodpovědnosti za zacházení s duchovními zákony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Jestli mě teda Damao přijme na studium jednou. Laughing Laughing Laughing
Džarmi

Džarmi, samozřejmě, že Tě přijmu rád, jakmile ucítíš, že je Tvůj čas. Vlastně jsem nikdy nikoho neodmítl, pokud hlavním zájmem byl osobní růst. Zastávám takový názor, že dříve, než se můžeme stát mistry Reiki, musíme dokázat mistrovat svůj vlastní život. Využívám toho, že zatím mám podmínky pro to, abych mohl uskutečnit kurz Reiki 3 tak, jak je zorganizován.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund